Výsledky
Absolutní pořadí pro závod Autodrom Most / 2017
Datum konání závodu : 25.03.2017
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým Čas 1. jízda 2. jízda Body
1. 2 Kučera Tomáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 03:41,3 01:48,0 01:53,3 136
2. 91 Jerman Martin STK Bohdalec E-2WD Lamborghini Gallardo 03:47,2 01:53,4 01:53,8 138
3. 3 Kubíček Lukáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 03:49,5 01:54,8 01:54,6 120
4. 300 Černý Miroslav CM Motorsport E-1600 Škoda 130L 03:50,1 01:55,2 01:54,9 139
5. 501 Hák Jiří Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 03:54,8 01:57,6 01:57,2 115
6. 301 Reiss Jan Reissing Team E-1600 Škoda 130RS 03:56,1 01:57,5 01:58,6 130
7. 500 Lev Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru Sti 03:56,6 01:58,2 01:58,4 80
8. 100 Slováček Michal Svijany Racing E-2000 Honda civic TypeR 03:57,3 01:58,2 01:59,1 138
9. 103 Hemerka Aleš Barn Team Nymburk E-2000 Alfa Romeo 147 03:58,4 01:58,6 01:59,8 128
10. 21 Jermanová Gábina STK Bohdalec E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 03:58,7 01:59,1 01:59,6 103
11. 316 Fikota jr. Jaroslav Athila Praha E-1600 Honda CRX 03:58,8 01:59,6 01:59,2 119
12. 7 Jureňa Petr Team Slovakia E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 03:59,3 02:00,2 01:59,1 88
13. 102 Kotrmon Libor Nadoko Turnov E-2000 Škoda Octavia 03:59,7 02:00,0 01:59,7 118
14. 260 Král Ivo H-2000 VW Golf GTI 04:00,2 02:01,6 01:58,7 137
15. 264 Kalika Marek H-2000 Peugeot 205GTi 04:01,0 02:00,2 02:00,9 127
16. 304 Tichý Dominik E-1600 04:03,1 01:59,3 02:03,8 108
17. 400 Novák Tomáš Goodal E-1400 Škoda Pick-up Kawasaki 04:03,2 02:01,4 02:01,8 131
18. 407 Omelka Tomáš E-1400 VW Polo 04:03,3 02:01,6 02:01,8 118
19. 240 Srnský jr. Josef Svijany Racing H-1600 Škoda 130LR/H 04:04,0 02:02,4 02:01,6 118
20. 303 Tichý Zdeněk E-1600 04:05,4 02:02,2 02:03,3 97
21. 105 Smied Jindra Paliva Sedlčany E-2000 Renault Clio RS 04:06,1 02:02,4 02:03,7 106
22. 294 Panožka Josef H+2000 Porsche 911SCRS 04:07,4 02:02,2 02:05,2 134
23. 291 Rejka Jaroslav H+2000 Jaguar SJS 04:08,5 02:04,2 02:04,2 128
24. 402 Krejčí Bohuslav KR pro Škoda Historik E-1400 Škoda Rapid 130RH 04:11,1 02:05,1 02:06,0 104
25. 302 Astl Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II 04:11,1 02:06,1 02:05,0 85
26. 77 Mařík Karel Speed Company E-2WD BMW 328 04:11,3 02:06,0 02:05,4 118
27. 76 Lehmann Tomáš Kajmann-Team E-2WD BMW E36 04:12,0 02:06,6 02:05,4 106
28. 261 Patera Eduard EDDACUP Team H-2000 VW Scirocco 04:12,2 02:08,9 02:03,4 114
29. 241 Maier Pavel Alpine Club Prague H-1600 Ford Escort 04:13,8 02:07,4 02:06,4 89
30. 371 Pecina jr. Robert Autopecina E-1600 Honda CRX 04:14,2 02:08,4 02:05,8 74
31. 386 Kočiš Jan E-1600 Toyota 04:14,3 02:07,9 02:06,4 65
32. 118 Morávek Petr William art RS E-2000 Škoda Octavia DTM 04:14,6 02:15,0 01:59,7 93
33. 711 Krotil Lukáš ŠOCK Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS 04:15,2 02:06,7 02:08,5 128
34. 51 Hruška Jiří Auto Slaný E-2WD BMW 325 04:16,2 02:08,1 02:08,2 93
35. 299 Urbánek jr. Stanislav H+2000 04:16,5 02:07,4 02:09,1 116
36. 415 Zenkl jr. Otakar Mariánské Lázně E-1400 Škoda Pick-up 04:17,1 02:08,6 02:08,6 86
37. 117 Kubata Jaroslav RML racing E-2000 Seat Ibiza Cupra R TDI 04:17,4 02:09,2 02:08,1 81
38. 227 Jordán Robert Pegas Autosport H-1300 Škoda 120 04:18,1 02:08,9 02:09,1 123
39. 705 Horáček jr. Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 16v 04:18,7 02:09,1 02:09,7 117
40. 296 Píša Tomáš H+2000 Opel Ascona B 04:19,2 02:09,6 02:09,5 107
41. 233 Penc František Pegas Autosport H-1300 Škoda 130L/A 04:19,3 02:09,6 02:09,6 109
42. 292 Rus Oldřich H+2000 Ford Escort 04:19,4 02:09,4 02:10,0 101
43. 226 Petr Roman H-1300 Škoda 130LR/H 04:19,7 02:09,9 02:09,8 96
44. 601 Vaňátko Jaroslav TGR Team N-2000 Accura RSX 04:20,1 02:09,4 02:10,8 124
45. 702 Kvasnička Vladimír FALCO Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS 04:20,4 02:09,9 02:10,4 105
46. 747 Kubíček Pavel 2K N-1600 Citroen Saxo VTS 04:20,5 02:09,9 02:10,6 96
47. 125 Terš Jiří AutoTerš Racing Team Klatovy E-2000 Fabia RS 04:20,9 02:11,3 02:09,6 68
48. 225 Hoheisl Antti Sachsen H-1300 Škoda 120S 04:21,2 02:11,1 02:10,1 81
49. 602 Pribula Mirek N-2000 04:21,6 02:10,4 02:11,2 113
50. 609 Walz Dietmar Germany N-2000 Renault Clio 04:22,3 02:11,6 02:10,7 103
51. 607 Hank Tomáš EDDACUP Team N-2000 Accura 04:22,5 02:09,5 02:13,0 94
52. 708 Fikota Jaroslav AMK Týn nad Vltavou N-1600 Honda Civic 1,6 Vti 04:22,9 02:12,1 02:10,8 85
53. 417 Mlejnek jr. Josef Mělník E-1400 Škoda Favorit 04:22,9 02:12,3 02:10,6 67
54. 224 Čermák Josef Pegas Autosport H-1300 Škoda 110R 04:23,2 02:12,4 02:10,8 67
55. 619 Krátký Lubomír 2K N-2000 Honda Civic 04:23,4 02:12,4 02:11,0 84
56. 54 Pecl František E-2WD 04:23,9 02:12,4 02:11,6 61
57. 74 Lehmann Karel Kajmann-Team E-2WD BMW E36 04:23,9 02:13,1 02:10,8 72
58. 263 Steiner Ladislav H-2000 BMW E218 04:24,1 02:11,8 02:12,2 94
59. 801 Cvejn Lukáš Swift Racing Náchod N-1400 Suzuki Swift GTI 04:25,3 02:12,9 02:12,5 115
60. 408 Burda David Goodal E-1400 Škoda Pick-up Kawasaki 04:26,6 02:13,2 02:13,4 52
61. 604 Tojšl Adam Athila N-2000 Ford Focus 04:27,0 02:14,8 02:12,2 71
62. 719 Kalousová Eva N-1600 Citroen Saxo VTS 04:27,4 02:14,4 02:13,0 71
63. 283 Valenta Jan H+2000 Mercedes Benz 190 AMG 04:27,6 02:14,9 02:12,8 85
64. 802 Bobek Jiří BOBKOLETY N-1400 VW POLO 04:28,0 02:13,9 02:14,1 100
65. 730 Packa Ondřej RTM Motorsport N-1600 Honda Civic 04:28,7 02:14,3 02:14,4 61
66. 290 Stočes Josef H+2000 Mercedes Benz 190 AMG 04:28,7 02:15,1 02:13,6 77
67. 644 Tojšl Ondřej Athila N-2000 Ford Focus 04:29,0 02:15,2 02:13,8 60
68. 281 Urbánek Stanislav H+2000 Ford Capri 2,8 Turbo 04:29,1 02:16,5 02:12,6 70
69. 808 Packa Jan MOTORTEAM N-1400 Suzuki Swift 04:29,1 02:14,1 02:15,0 86
70. 409 Vrzal Lubomír E-1400 Suzuki 04:30,4 02:14,7 02:15,7 36
71. 248 Suchý Pavel CzechClassicCarClub H-1600 Lotus Elan 04:30,6 02:14,4 02:16,2 47
72. 298 Štangl Michal H+2000 Jaguar 04:31,5 02:16,4 02:15,1 62
73. 22 Sailer Filip STK Bohdalec E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 04:31,8 02:35,2 01:56,6 50
74. 717 Křístek Jindřich Protlum N-1600 Honda Civic 04:34,2 02:18,2 02:16,1 48
75. 611 Pilch Jiří N-2000 Renault Clio 04:34,7 02:17,1 02:17,7 48
76. 20 Vavřinec Tomáš E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 04:35,2 02:10,9 02:24,3 34
77. 715 Horáček Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 16v 04:36,8 02:17,5 02:19,3 38
78. 753 Parma Matěj Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS 04:37,3 02:19,5 02:17,8 108
79. 270 Flosman Petr H-2000 Opel Kadett GTE 04:37,3 02:19,0 02:18,2 77
80. 107 Neužil Tomáš E-2000 Peugeot 106 16v 04:37,3 02:19,0 02:18,2 46
81. 755 Kopelent Ladislav Autosport Kopelent SAXO CUP Peugeot 106 Rally S16 04:38,1 02:19,1 02:19,0 93
82. 756 Kopelent Martin Autosport Kopelent SAXO CUP Peugeot 106 Rally S16 04:38,3 02:19,3 02:19,0 81
83. 273 Silovský Libor H-2000 Triumph GT6 04:38,6 02:18,3 02:20,2 68
84. 754 Štorkán Martin Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS 04:38,6 02:20,2 02:18,5 67
85. 101 Černý David Goodal E-2000 Fabia 04:39,1 02:20,4 02:18,8 35
86. 800 Mazánek Václav Perna Racing N-1400 Suzuki Swift GTI 04:39,2 02:18,9 02:20,3 66
87. 110 Januška Petr Goodal E-2000 Fabia 04:40,6 02:20,5 02:20,1 25
88. 429 Kolář Petr E-1400 Škoda 1000MB 04:40,7 02:21,1 02:19,6 16
89. 267 Kermidis Jakub H-2000 04:41,3 02:21,1 02:20,3 57
90. 306 Kotlan Petr Slámazbot Motorsport E-1600 Citroen Saxo VTS 04:41,4 02:26,8 02:14,6 33
91. 228 Strnad Petr Hostr Racing Team H-1300 Škoda 130RS 04:42,1 02:20,8 02:21,3 39
92. 293 Hadrávek Gabriel H+2000 04:42,3 02:25,9 02:16,4 47
93. 221 Krameš Luboš Motorsport Pricovi H-1300 S1000 MB 04:43,2 02:22,6 02:20,7 27
94. 751 Kumpošt Petr Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS 04:43,3 02:22,6 02:20,7 51
95. 750 Kalika Petr Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS 04:43,5 02:22,0 02:21,5 38
96. 269 Hlavatý Jaromír H-2000 Golf 04:43,5 02:21,1 02:22,5 46
97. 268 Heřmánek Jan H-2000 Opel Kadet H2000 04:43,7 02:23,2 02:20,5 37
98. 603 Ježek Milan N-2000 BMW E36 318is 04:44,6 02:22,8 02:21,9 21
99. 285 Hajdůšek Stanislav H+2000 Tatra 603 04:44,6 02:22,1 02:22,5 38
100. 295 Horák Milan H+2000 Mercedes Benz 190 AMG 04:45,9 02:24,4 02:21,5 31
101. 752 Parma Jiří Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS 04:46,0 02:14,5 02:31,6 24
102. 803 Bendl Martin BOBKOLETY N-1400 VW POLO 04:46,5 02:23,1 02:23,5 48
103. 205 Pecina Robert H-1150 Fiat 127 04:48,2 02:23,5 02:24,7 60
104. 706 Holická Bára Kravaťák N-1600 Citroen Saxo VTS 04:48,3 02:25,5 02:22,9 18
105. 389 Holická Barbora E-1600 Citroen DS3 04:48,3 02:24,9 02:23,4 18
106. 515 Zubatý Milan N+2000 Renault Clio 04:48,3 02:25,2 02:23,1 9
107. 812 Fišer Petr N-1400 04:49,1 02:24,7 02:24,4 33
108. 707 Vanik David N-1600 Honda CRX 04:49,2 02:25,2 02:24,0 8
109. 608 Cabela Martin N-2000 Renault Clio 04:50,9 02:31,5 02:19,4 7
110. 757 Tomek Daniel Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS 04:53,4 02:36,4 02:17,0 7
111. 272 Hadrávek Gabriel H-2000 Lancia Monte Carlo 04:54,1 02:26,0 02:28,1 24
112. 242 Tkáč Stanislav Speedy H-1600 Lancia Beta Coupe 04:56,3 02:25,6 02:30,7 6
113. 899 Ježek Milan N-1400 Opel Tigra 05:00,3 02:31,1 02:29,3 19
114. 265 Šejda Václav H-2000 05:05,0 02:27,3 02:37,7 13
115. 284 Zemanová Andrea H+2000 Toyota MR2 05:05,2 02:34,9 02:30,3 18
116. 200 Vaňata Tomáš Speedy Motorsport H-1150 Austin Mini 05:10,1 02:36,5 02:33,6 5
117. 377 Černý Miroslav st. ČM Motorsport E-1600 Škoda 120 s 05:11,9 03:01,6 02:10,3 4
118. 898 Anders Zdeněk N-1400 05:16,4 02:38,2 02:38,2 4
119. 297 Straka Bohumil H+2000 Porsche 944 05:17,8 02:41,8 02:36,0 11
120. 666 Ungrád Petr N-2000 Landia Dedra 1,8GT 05:22,7 02:42,9 02:39,8 -6
121. 66 Kotel Miloslav KTG E-2WD Ferrari Testarossa 05:26,8 02:44,2 02:42,6 25
122. 262 Urbánková Dana H-2000 05:28,9 02:45,7 02:43,2 2
123. 286 Louda Martin H+2000 Porsche 05:29,5 02:47,7 02:41,8 2
124. 222 Hrubý Jaroš H-1300 05:58,5 03:07,7 02:50,8 2
125. 120 Tvaroh Petr GTR Team E-2000 Toyota 07:10,8 04:50,8 02:20,0 1
126. 52 Suchomel Petr Spine CZ E-2WD Lotus DNF 0
127. 50 Suchomel Lukáš E-2WD DNF 0
128. 11 Úškrt Antonín E+2000 DNF 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007