Výsledky

Tratě pro ročník

1. Makarov Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. Kdyně - Koráb Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
3. Svijany prix Radotín Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
4. Zbraslav - Točná Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
5. Bělá pod Bezdězem Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
6. Benecko Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
7. Řevnice BRDY 21
8. Bozkov - Cimbál
9. Rabyně
10. Autodrom Most
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. ČERNÝ David 1252
2. PATERA Ed 1204
3. ZELENKA Martin 1112
4. SUCHOMEL Lukáš 1109
5. ŠPITZ Jan 1061
6. BERAN Petr 999
7. OMELKA Tomáš 996
8. KUBÍČEK Lukáš 996
9. VANĚK Jan 921
10. TICHÝ Zdeněk 903
11. TICHÝ Dominik 896
12. PÍŠA Tomáš 870
13. KAŠČAK Jiří 826
14. VAŇÁTKO Jaroslav 824
15. ARNOŠT Tomáš 818
16. GANGUR Jakub 811
17. ČERNÝ Miroslav 801
18. VANĚK Petr 800
19. FLOSMAN Petr 792
20. REISS Jan 762
21. KRAMEŠ Luboš 745
22. ČÁBELA Martin 737
23. VALENTA Jan 720
24. CVEJN Lukáš 715
25. VAŇKOVÁ Hana 700
26. ČERMÁK Josef 698
27. PUJMAN Tomáš 662
28. LEV Martin 644
29. DOLEŽAL Viktor 639
30. FIGL Jiří 637
31. KUČERA Tomáš 635
32. SRNSKÝ Josef jr. 598
33. PANOŽKA Josef 596
34. JORDÁN Robert 585
35. FOUKAL Martin 578
36. ŘÍHA Josef 554
37. BENEŠ Oskar 536
38. HORÁKOVÁ Zuzana 529
39. KAŠE Ondra 522
40. POKORNÝ Josef 499
41. REJLEK Jaroslav 478
42. KRÁL Ivo 472
43. JIRAS Pavel 472
44. HOMOLA Matyáš 456
45. KLOTZ Josef 453
46. KOVÁČ Jan 446
47. ŠMIED Jindra 440
48. CVEJN Josef 431
49. SLOVÁČEK Michal 425
50. ŽEŽULKA Petr 411
51. FERKO Zdeněk 408
52. KELLER Lukáš 407
53. KOŠEK Tomáš 406
54. ROLL Vaclav 399
55. DVOŘÁK Karel 396
56. ČERMÁK Josef jr. 388
57. ASTL Jakub 359
58. TOPOL Michal 346
59. WALZ Dietmar 331
60. KALIKA Marek 320
61. ROSIČKA Ladislav 318
62. KALISTA Jan 307
63. HADRÁVEK Gabriel 301
64. TERŠ Jiří jr. 301
65. HOMOLA Martin 298
66. HANZAL Martin 282
67. JERMAN Martin 282
68. JONÁŠ Ivo 276
69. PATERA David 275
70. JELÍNEK Jiří 275
71. KUBATA Jaroslav 275
72. JUPA Jiří 261
73. URBÁNEK Stanislav 252
74. JEVICKÝ Jiří 251
75. HŮLEK Michal 250
76. KMÍNEK Zdeněk 242
77. JANUŠKA Petr 236
78. VALKOV Libor 228
79. JANOTA Miroslav 223
80. SVOBODA Roman 222
81. ŠAROCHA Jiří 219
82. HLAVIČKA Jan 213
83. SLÁDEK Petr 211
84. PACKA Jan 211
85. KOŽMÍN Martin 207
86. HOUSA Tomáš 206
87. ŠTEINER Ladislav 204
88. KOWALSKI Adam 204
89. ŠENOLD Jan 202
90. KŘÍSTEK Jindřich 202
91. BOBEK Milan jr. 200
92. WAINER Pavel 195
93. HOLEC Jan 191
94. LIŠKA Vladimír 188
95. PLACHÝ Patrik 186
96. KOLČAVA Radek 185
97. PETR Roman 180
98. HANŽL Robert 174
99. PACKA Ondřej 171
100. PRIBULA Mojmír 166
101. ČERVENÝ Jan 162
102. ČERNÝ Jiří 160
103. HORÁČEK Jindřich jr. 160
104. ŠEJDA Václav 159
105. TERŠ Jiří 158
106. ABELE Gustav 153
107. KAŠPÍREK Filip 151
108. NYTL Pavel 151
109. TVAROH Petr 148
110. KŘÍŽOVÁ Boženka 145
111. HORNA Petr 144
112. SOUČEK Karel 144
113. HORÁK Milan 140
114. TERŠ1 Jiří 138
115. ROLL Michal 137
116. VRZAL Lubomír 132
117. VAŇATA Tomáš 132
118. BENDL Martin 128
119. ŠAFAŘÍK Jakub 127
120. KVASNIČKA Vladimír 126
121. ŠPERL Jaroslav 124
122. STOČES Josef 124
123. ČERNÝ Ctibor 124
124. HORÁČEK Jindřich 121
125. WINKLER Martin 120
126. HRUBÝ Jiří 118
127. ZOLLNER Christian 116
128. MAIER Pavel 116
129. KUMPOŠT Petr 114
130. DORINSKÝ Lukáš 114
131. HARTIG Lukáš 110
132. VOJÁČEK Lukáš 109
133. BEJDA Vojtěch 109
134. HANK Tomáš 106
135. SILOVSKÝ Libor 106
136. SOUČEK Jan 104
137. KALOUSEK Jindřich 104
138. VOLENA Jiří 96
139. NOVÁK Jan 96
140. FALOVIČOVÁ Michaela 95
141. RÖTZER Richard 95
142. JANDA Martin 94
143. KYNČL Jan 93
144. LOUNOVÁ Olga 92
145. GLEIXNER Herbert 92
146. KRÁMSKÝ Otakar 90
147. CEJNAR Pavel 90
148. MAXA Filip 90
149. HODAN Miroslav 88
150. HAVLAS Lukáš 88
151. NOVÁK Michal 83
152. BOBEK Jiří 82
153. JEŽEK Milan jr. 82
154. VENCLOVÁ Lucie 76
155. MARTÍNEK David 76
156. POLIAK Peter 74
157. DONÁT Martin 72
158. VÁNOČKA Petr 71
159. PODMOL Filip 70
160. HARTIG David 67
161. VANĚK Tomáš 64
162. SILOVSKÝ Filip 59
163. NĚMEC František 57
164. THEIL KARL - Heinz 55
165. SYROVÝ Zdeněk 55
166. FLOS Václav 54
167. GREGOR Roland 53
168. ŽID Vladimír 53
169. MEUSEL Rico 53
170. KOŽMÍNOVÁ Veronika 53
171. TZSCHOPPE Hagen 51
172. BRAUN Marcel 50
173. JEŽEK Milan 50
174. SKLENÁŘ Petr 49
175. RAUSA Karel 48
176. HUBR František 45
177. KRÁLÍK Adam 44
178. ŠVEC Martin 44
179. PECL Franz 42
180. MALÁ Kristýna 40
181. RUTA Jiří 38
182. PLÍVA Jaroslav 36
183. ŠPAČEK Libor 35
184. PECH Jaroslav 33
185. PROCHÁZKOVÁ Petra 30
186. DYMÁK Jaroslav 29
187. HOLEČEK Petr 27
188. TRNKA Jan 26
189. PENC František 25
190. FILINGER Jiří 23
191. NĚMEC František jr. 22
192. VAN STEELANT Lukáš 18
193. JAKL Tomáš 8
194. HAJDUŠEK Stanislav 6
195. PÍŠA Zdeněk 5
196. SRNSKÝ Josef 5
197. LUKS Jiří 3
198. HÁJEK Milan 2
199. BENEŠ Jiří 2
200. MASÁK Michael 1
201. NEŠPOR Radek 0
202. ŠALOM Jan 0
203. HOLICKÁ Bára 0
204. RASSHOFER Christian 0
205. HNÁTEK Mojmír 0
206. NOVÁK Petr 0
207. KAVALÍR Tomáš 0
208. HLAVIČKA Honza 0
209. NEUSTUPA Aleš 0
210. MÍŠEK Patrick 0
211. RÖTZER Herbert 0
212. PANDA Dimitar 0
213. VÁVROVEC Čeněk 0
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. CVEJN Lukáš 105
2. GANGUR Jakub 102
3. POKORNÝ Josef 87
4. CVEJN Josef 72
5. ROSIČKA Ladislav 62
6. PACKA Jan 40
7. CEJNAR Pavel 32
8. BENDL Martin 22
9. PROCHÁZKOVÁ Petra 18
10. DONÁT Martin 18
11. ŽEŽULKA Petr 15
12. HÁJEK Milan 4
N-1600
1. ZELENKA Martin 120
2. DVOŘÁK Karel 76
3. ŠAFAŘÍK Jakub 60
4. KALISTA Jan 54
5. HORÁČEK Jindřich 50
6. PACKA Ondřej 30
7. HORÁČEK Jindřich jr. 30
8. GREGOR Roland 12
9. HOLICKÁ Bára 0
Saxo Cup
1. ARNOŠT Tomáš 120
2. KAŠČAK Jiří 100
3. VANĚK Jan 91
4. VANĚK Petr 77
5. VAŇKOVÁ Hana 58
6. FERKO Zdeněk 44
7. PLACHÝ Patrik 21
8. KŘÍŽOVÁ Boženka 18
9. STOČES Josef 16
10. ČERNÝ Jiří 16
11. KAŠPÍREK Filip 14
12. KOWALSKI Adam 14
13. POLIAK Peter 12
14. NOVÁK Jan 12
15. FALOVIČOVÁ Michaela 11
16. PODMOL Filip 10
17. FLOS Václav 8
18. KUMPOŠT Petr 8
19. HARTIG Lukáš 7
20. JAKL Tomáš 5
21. MARTÍNEK David 3
22. VENCLOVÁ Lucie 3
23. NĚMEC František 3
24. NĚMEC František jr. 1
25. HARTIG David 1
26. KAVALÍR Tomáš 0
27. BRAUN Marcel 0
28. VAN STEELANT Lukáš 0
N-2000
1. ČÁBELA Martin 115
2. ŠPITZ Jan 110
3. VAŇÁTKO Jaroslav 81
4. KOVÁČ Jan 66
5. WALZ Dietmar 40
6. HOLEC Jan 26
7. JANDA Martin 24
8. HANK Tomáš 22
9. RUTA Jiří 19
10. ABELE Gustav 18
11. VANĚK Tomáš 18
12. KRÁLÍK Adam 10
13. JEŽEK Milan jr. 6
14. JEŽEK Milan 4
E-1400
1. OMELKA Tomáš 120
2. HORÁKOVÁ Zuzana 82
3. JIRAS Pavel 66
4. HANZAL Martin 52
5. VRZAL Lubomír 32
6. SVOBODA Roman 30
7. BOBEK Jiří 25
8. ŽID Vladimír 22
9. HORNA Petr 18
10. GLEIXNER Herbert 15
11. VOLENA Jiří 12
12. PLÍVA Jaroslav 9
13. TRNKA Jan 4
14. ŠALOM Jan 0
15. VÁVROVEC Čeněk 0
E-1600
1. REISS Jan 115
2. TICHÝ Dominik 102
3. ČERNÝ Miroslav 100
4. TICHÝ Zdeněk 81
5. ASTL Jakub 50
6. ČERVENÝ Jan 24
7. KŘÍSTEK Jindřich 22
8. KVASNIČKA Vladimír 20
9. HANŽL Robert 18
10. MAXA Filip 16
11. SOUČEK Jan 16
12. THEIL KARL - Heinz 8
13. KOWALSKI Adam 6
14. RASSHOFER Christian 0
15. HNÁTEK Mojmír 0
E-2000
1. ČERNÝ David 120
2. ŘÍHA Josef 72
3. ŠMIED Jindra 63
4. TVAROH Petr 39
5. JANUŠKA Petr 36
6. SLÁDEK Petr 30
7. SLOVÁČEK Michal 30
8. KOLČAVA Radek 30
9. PRIBULA Mojmír 20
10. FILINGER Jiří 16
11. MALÁ Kristýna 16
12. TERŠ1 Jiří 16
13. LOUNOVÁ Olga 12
14. TERŠ Jiří 0
15. PANDA Dimitar 0
16. MÍŠEK Patrick 0
17. NEUSTUPA Aleš 0
E-2WD
1. SUCHOMEL Lukáš 120
2. DOLEŽAL Viktor 71
3. KLOTZ Josef 70
4. KAŠE Ondra 66
5. JERMAN Martin 40
6. JUPA Jiří 30
7. TOPOL Michal 27
8. KMÍNEK Zdeněk 24
9. HLAVIČKA Jan 18
10. WINKLER Martin 15
11. NOVÁK Michal 12
12. LIŠKA Vladimír 12
13. BEJDA Vojtěch 12
14. SLOVÁČEK Michal 11
15. PECL Franz 3
16. KRÁMSKÝ Otakar 1
17. HLAVIČKA Honza 0
18. NEŠPOR Radek 0
19. RAUSA Karel 0
EN+2000
1. KUBÍČEK Lukáš 120
2. KUČERA Tomáš 81
3. LEV Martin 72
4. BENEŠ Oskar 64
5. KOŠEK Tomáš 60
6. HOMOLA Matyáš 57
7. KELLER Lukáš 40
8. KUBATA Jaroslav 30
9. SOUČEK Karel 25
10. VOJÁČEK Lukáš 24
11. BOBEK Milan jr. 20
12. ČERNÝ Ctibor 15
13. WAINER Pavel 12
14. ROLL Michal 10
15. HUBR František 4
16. SYROVÝ Zdeněk 4
H-1150
1. ČERMÁK Josef 115
2. HOMOLA Martin 74
3. ČERMÁK Josef jr. 72
4. VAŇATA Tomáš 64
5. JORDÁN Robert 57
6. LUKS Jiří 12
H-1300
1. KRAMEŠ Luboš 110
2. FOUKAL Martin 104
3. REJLEK Jaroslav 81
4. VALKOV Libor 60
5. JORDÁN Robert 47
6. PETR Roman 30
7. KALOUSEK Jindřich 22
8. ZOLLNER Christian 20
9. RÖTZER Richard 15
10. BENEŠ Jiří 4
11. NOVÁK Petr 0
12. RÖTZER Herbert 0
H-1600
1. SRNSKÝ Josef jr. 120
2. MAIER Pavel 55
3. NYTL Pavel 30
4. KYNČL Jan 24
5. SRNSKÝ Josef 20
6. VÁNOČKA Petr 15
7. PENC František 12
8. DYMÁK Jaroslav 12
9. MASÁK Michael 10
H-2000
1. PATERA Ed 120
2. KRÁL Ivo 87
3. ŠEJDA Václav 54
4. KALIKA Marek 49
5. PATERA David 40
6. HADRÁVEK Gabriel 36
7. JANOTA Miroslav 30
8. ŠAROCHA Jiří 26
9. ŠTEINER Ladislav 24
10. DORINSKÝ Lukáš 24
11. TZSCHOPPE Hagen 20
12. ŠPERL Jaroslav 12
13. HAVLAS Lukáš 8
14. ŠPAČEK Libor 6
15. ŠVEC Martin 0
H+2000
1. PANOŽKA Josef 105
2. PÍŠA Tomáš 100
3. FIGL Jiří 100
4. URBÁNEK Stanislav 56
5. JEVICKÝ Jiří 40
6. SKLENÁŘ Petr 32
7. SILOVSKÝ Libor 25
8. PÍŠA Zdeněk 20
9. HRUBÝ Jiří 20
10. HODAN Miroslav 16
11. HADRÁVEK Gabriel 12
12. SILOVSKÝ Filip 12
13. HAJDUŠEK Stanislav 8
H2
1. BERAN Petr 110
2. FLOSMAN Petr 107
3. VALENTA Jan 73
4. TERŠ Jiří jr. 52
5. ROLL Vaclav 52
6. ŽEŽULKA Petr 49
7. JONÁŠ Ivo 42
8. HŮLEK Michal 40
9. JELÍNEK Jiří 38
10. HORÁK Milan 24
11. TERŠ Jiří 20
12. ŠVEC Martin 19
13. HOLEČEK Petr 3
F
1. PUJMAN Tomáš 120
2. ŠENOLD Jan 54
3. ŠVEC Martin 40
4. HOUSA Tomáš 35
5. KOŽMÍN Martin 35
6. PECH Jaroslav 22
7. MEUSEL Rico 20
8. KOŽMÍNOVÁ Veronika 12
E2
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007