Výsledky

Tratě pro ročník

1. Autodrom Most Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. Zbraslav - Točná Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
3. Telnice
4. Kdyně - Koráb
5. Hostr Prix Liberec
6. Svijany Prix Radotín
7. Prachatice
8. Vrchlabí - Benecko
9. ???
10. Stará Živohošť
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. Černý Miroslav 416
2. Slováček Michal 396
3. Král Ivo 395
4. Kučera Tomáš 386
5. Srnský jr. Josef 382
6. Panožka Josef 379
7. Krotil Lukáš 379
8. Omelka Tomáš 373
9. Vaňátko Jaroslav 370
10. Kubíček Lukáš 365
11. Tichý Dominik 339
12. Reiss Jan 338
13. Mařík Karel 330
14. Kvasnička Vladimír 329
15. Cvejn Lukáš 323
16. Smied Jindra 321
17. Penc František 319
18. Hák Jiří 306
19. Bobek Jiří 306
20. Fikota jr. Jaroslav 305
21. Rejka Jaroslav 304
22. Lehmann Tomáš 302
23. Krejčí Bohuslav 295
24. Maier Pavel 295
25. Fikota Jaroslav 287
26. Horáček jr. Jindřich 278
27. Steiner Ladislav 276
28. Hoheisl Antti 273
29. Jerman Martin 273
30. Lev Martin 269
31. Hemerka Aleš 268
32. Kalika Marek 263
33. Valenta Jan 260
34. Jordán Robert 260
35. Novák Tomáš 253
36. Mazánek Václav 252
37. Kopelent Ladislav 243
38. Urbánek jr. Stanislav 234
39. Patera Eduard 233
40. Kotrmon Libor 231
41. Astl Jakub 229
42. Walz Dietmar 227
43. Tichý Zdeněk 226
44. Krátký Lubomír 224
45. Urbánek Stanislav 224
46. Neužil Tomáš 219
47. Burda David 208
48. Čermák Josef 208
49. Tojšl Adam 200
50. Rus Oldřich 200
51. Zenkl jr. Otakar 197
52. Parma Matěj 192
53. Píša Tomáš 187
54. Křístek Jindřich 184
55. Pecina Robert 181
56. Stočes Josef 181
57. Figl Jiří 180
58. Lehmann Karel 178
59. Pribula Mirek 175
60. Kubata Jaroslav 173
61. Packa Jan 172
62. Hruška Jiří 172
63. Jermanová Gábina 170
64. Kubíček Pavel 168
65. Tojšl Ondřej 155
66. Kalousová Eva 154
67. Kopelent Martin 150
68. Ježek Milan 149
69. Bendl Martin 149
70. Kumpošt Petr 149
71. Vrzal Lubomír 149
72. Terš Jiří 145
73. Heřmánek Jan 144
74. Silovský Libor 140
75. Flosman Petr 140
76. Kočiš Jan 140
77. Sailer Filip 138
78. Hank Tomáš 136
79. Štangl Michal 135
80. Pecina jr. Robert 135
81. Parma Jiří 134
82. Pilch Jiří 133
83. Koucký Dominik 132
84. Pecl František 131
85. Janota Miroslav 131
86. Klobása Pavel 129
87. Patera David 124
88. Klokočka Radim 121
89. Neruda Tomáš 118
90. Suchý Pavel 117
91. Vrkoslav Jiří 115
92. Mlejnek jr. Josef 113
93. Cabela Martin 112
94. Kolečko Petr 111
95. Packa Ondřej 111
96. Wild Jan 110
97. Krameš Luboš 109
98. Úškrt Antonín 104
99. Tomek Daniel 103
100. Kaše Ondra 102
101. Šenold Jan 101
102. Kermidis Jakub 101
103. Tkáč Stanislav 99
104. Tichý Zdeněk 97
105. Strnad Petr 97
106. Petr Roman 96
107. Kotlan Petr 96
108. Štorkán Martin 95
109. Čermák jr. Josef 95
110. Hadrávek Gabriel 94
111. Fábera Martin 93
112. Kalika Petr 93
113. Morávek Petr 93
114. Horák Milan 89
115. Kvasnička Jan 89
116. Jureňa Petr 88
117. Pribula Mojmír 88
118. Přikryl Martin 85
119. Holická Bára 81
120. Hajdůšek Stanislav 80
121. Hlavatý Jaromír 80
122. Nytl Pavel 80
123. Vlček Tomáš 80
124. Špaček Libor 78
125. Horáček Jindřich 78
126. Černý David 77
127. Zemanová Andrea 74
128. Šejda Václav 73
129. Kožmín Martin 72
130. Holeček Zdeněk 72
131. Cvejn Josef 70
132. Říha Josef 69
133. Fišer Petr 68
134. Přibáň Jan 61
135. Tvaroh Petr 60
136. Gangur Jakub 59
137. Andrys František 58
138. Černý Miroslav st. 56
139. Januška Petr 55
140. Vaňata Tomáš 54
141. Skamene Roman 53
142. Kolář Petr 52
143. Silovský Filip 52
144. Rozsívalová Katarina 47
145. Krotil Jaroslav 46
146. Mareš Patrik 43
147. Škvára Radek 42
148. Staník Petr 37
149. Vovsová Pavla 36
150. Ruta Jiří 35
151. Vavřinec Tomáš 34
152. Štefan Bronislav 34
153. Hrubý Jaroš 31
154. Kotel Miloslav 30
155. Straka Bohumil 30
156. Němec Jaroslav 28
157. Holická Barbora 27
158. Louda Martin 27
159. Homola Matyáš 23
160. Zubatý Milan 21
161. Jaroušek Karel 20
162. Feigl Miloš 19
163. Vanik David 16
164. Roděj Emil 14
165. Šejda Václav 13
166. Treml Filip 11
167. Anders Zdeněk 10
168. Homola Martin 10
169. Kožmínová Veronika 9
170. Pfleger Josef 8
171. Urbánková Dana 7
172. Musil Josef 0
173. Pešek Vladimír 0
174. Figl jr. Jiří 0
175. Koutský Petr 0
176. Suchomel Lukáš 0
177. Dymák Jaroslav 0
178. Šejda jr. Václav 0
179. Keller Lukáš 0
180. Alinc Jan 0
181. Suchomel Petr 0
182. Ungrád Petr -1
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. Cvejn Lukáš 52
2. Bobek Jiří 45
3. Mazánek Václav 40
4. Packa Jan 24
5. Bendl Martin 20
6. Fišer Petr 12
7. Ježek Milan 10
8. Vlček Tomáš 10
9. Cvejn Josef 8
10. Gangur Jakub 6
11. Anders Zdeněk 6
12. Štefan Bronislav 3
13. Pfleger Josef 1
N-1600
1. Krotil Lukáš 60
2. Kvasnička Vladimír 42
3. Horáček jr. Jindřich 33
4. Fikota Jaroslav 32
5. Křístek Jindřich 17
6. Kubíček Pavel 16
7. Kalousová Eva 14
8. Holická Bára 8
9. Packa Ondřej 7
10. Jaroušek Karel 4
11. Horáček Jindřich 4
12. Vanik David 0
SAXO CUP
1. Kopelent Ladislav 41
2. Parma Matěj 32
3. Kumpošt Petr 26
4. Parma Jiří 24
5. Kopelent Martin 22
6. Tomek Daniel 18
7. Kalika Petr 14
8. Štorkán Martin 14
9. Holeček Zdeněk 12
10. Skamene Roman 10
11. Staník Petr 8
12. Stočes Josef 0
N-2000
1. Vaňátko Jaroslav 55
2. Walz Dietmar 32
3. Pribula Mirek 19
4. Krátký Lubomír 18
5. Klokočka Radim 15
6. Tojšl Adam 15
7. Tojšl Ondřej 14
8. Hank Tomáš 12
9. Wild Jan 12
10. Cabela Martin 12
11. Pilch Jiří 11
12. Šenold Jan 10
13. Pribula Mojmír 8
14. Ježek Milan 5
15. Ruta Jiří 2
16. Ungrád Petr 0
17. Koutský Petr 0
N+2000
1. Hák Jiří 55
2. Lev Martin 50
3. Zubatý Milan 24
4. Pešek Vladimír 0
E-1400
1. Omelka Tomáš 55
2. Krejčí Bohuslav 37
3. Novák Tomáš 35
4. Burda David 26
5. Zenkl jr. Otakar 22
6. Vrzal Lubomír 20
7. Mlejnek jr. Josef 12
8. Kolář Petr 6
9. Roděj Emil 2
10. Alinc Jan 0
E-1600
1. Černý Miroslav 60
2. Tichý Dominik 35
3. Reiss Jan 35
4. Fikota jr. Jaroslav 28
5. Tichý Zdeněk 23
6. Astl Jakub 16
7. Vrkoslav Jiří 12
8. Tichý Zdeněk 8
9. Kočiš Jan 7
10. Pecina jr. Robert 7
11. Kotlan Petr 6
12. Kožmínová Veronika 2
13. Černý Miroslav st. 2
14. Holická Barbora 1
E-2000
1. Slováček Michal 52
2. Hemerka Aleš 35
3. Smied Jindra 30
4. Kotrmon Libor 22
5. Neužil Tomáš 20
6. Koucký Dominik 15
7. Kubata Jaroslav 12
8. Přikryl Martin 10
9. Říha Josef 8
10. Terš Jiří 8
11. Morávek Petr 8
12. Tvaroh Petr 3
13. Černý David 3
14. Januška Petr 1
15. Figl jr. Jiří 0
16. Keller Lukáš 0
17. Šejda jr. Václav 0
18. Musil Josef 0
E+2000
1. Kučera Tomáš 55
2. Kubíček Lukáš 50
3. Jermanová Gábina 22
4. Sailer Filip 20
5. Úškrt Antonín 12
6. Kvasnička Jan 10
7. Jureňa Petr 10
8. Kožmín Martin 8
9. Vavřinec Tomáš 6
10. Škvára Radek 6
11. Feigl Miloš 4
E-2WD
1. Mařík Karel 42
2. Jerman Martin 40
3. Lehmann Tomáš 37
4. Lehmann Karel 22
5. Hruška Jiří 20
6. Janota Miroslav 20
7. Pecl František 16
8. Kaše Ondra 12
9. Kotel Miloslav 8
10. Přibáň Jan 8
11. Treml Filip 3
12. Suchomel Petr 0
13. Suchomel Lukáš 0
H-1150
1. Pecina Robert 55
2. Vaňata Tomáš 42
3. Čermák jr. Josef 20
H-1300
1. Penc František 42
2. Hoheisl Antti 36
3. Jordán Robert 34
4. Čermák Josef 23
5. Klobása Pavel 20
6. Neruda Tomáš 15
7. Strnad Petr 14
8. Petr Roman 12
9. Krameš Luboš 12
10. Fábera Martin 10
11. Hrubý Jaroš 9
12. Homola Matyáš 2
13. Homola Martin 1
H-1600
1. Srnský jr. Josef 60
2. Maier Pavel 40
3. Suchý Pavel 24
4. Tkáč Stanislav 24
5. Patera David 15
6. Kolečko Petr 12
7. Rozsívalová Katarina 10
8. Nytl Pavel 8
9. Andrys František 4
10. Krotil Jaroslav 3
11. Vovsová Pavla 2
12. Němec Jaroslav 1
13. Dymák Jaroslav 0
H-2000
1. Král Ivo 55
2. Kalika Marek 35
3. Steiner Ladislav 33
4. Patera Eduard 24
5. Flosman Petr 12
6. Silovský Libor 12
7. Heřmánek Jan 12
8. Špaček Libor 12
9. Šejda Václav 10
10. Mareš Patrik 8
11. Kermidis Jakub 6
12. Hlavatý Jaromír 4
13. Silovský Filip 3
14. Hadrávek Gabriel 1
15. Urbánková Dana 0
16. Šejda Václav 0
H+2000
1. Panožka Josef 55
2. Rejka Jaroslav 36
3. Urbánek jr. Stanislav 24
4. Valenta Jan 24
5. Figl Jiří 21
6. Rus Oldřich 20
7. Urbánek Stanislav 17
8. Píša Tomáš 14
9. Stočes Josef 14
10. Štangl Michal 5
11. Zemanová Andrea 4
12. Horák Milan 2
13. Hadrávek Gabriel 1
14. Louda Martin 0
15. Hajdůšek Stanislav 0
16. Straka Bohumil 0
E 2
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007