Výsledky

Tratě pro ročník

1. Autodrom Most Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. Zbraslav - Točná Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
3. Telnice Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
4. Kdyně - Koráb Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
5. Radotín - Z.Kopanina Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
6. Vrchlabí - Benecko Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
7. Prachatice Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
8. Liberec Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
9. Bečov n.T.- Krásno
10. Stará Živohošť
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. Král Ivo 1704
2. Omelka Tomáš 1673
3. Černý Miroslav 1653
4. Kacálek Robert 1587
5. Slováček Michal 1568
6. Novák Tomáš 1562
7. Lev Martin 1554
8. Kubíček Lukáš 1476
9. Reiss Jan 1440
10. Tvaroh Petr 1425
11. Patera Eduard 1372
12. Kučera Tomáš 1359
13. Vosmek Jaroslav 1330
14. Srnský jr. Josef 1324
15. Neužil Tomáš 1304
16. Hák Jiří 1298
17. Kotrmon Libor 1270
18. Maier Pavel 1194
19. Urbánek Stanislav 1188
20. Černý David 1184
21. Košek Tomáš 1171
22. Vaňátko Jaroslav 1139
23. Valenta Jan 1069
24. Suchomel Lukáš 985
25. Mazánek Václav 938
26. Krameš Luboš 911
27. Rus Oldřich 908
28. Hemerka Aleš 907
29. Pribula Mojmír 870
30. Fígl Jiří 870
31. Astl Jakub 856
32. Kvasnička Vladimír 795
33. Cinkl Vratislav 775
34. Kalika Marek 766
35. Krejčí Bohuslav 763
36. Hubr František 735
37. Hakl Vojta 730
38. Jiras Pavel 724
39. Čermák jr. Josef 703
40. Volf Roman 685
41. Strnad Petr 666
42. Čermák Josef 639
43. Neruda Tomáš 632
44. Pešek Vladimír 608
45. Tichý Zdeněk 599
46. Kubata jr. Jaroslav 573
47. Tichý Dominik 557
48. Fígl jr. Jiří 553
49. Cvejn Lukáš 537
50. Kužel Michal 536
51. Roll Václav 525
52. Horák Milan 477
53. Penc František 463
54. Fikota Jaroslav 453
55. Bobek Jiří 451
56. Terš Jiří 449
57. Bazy Jonáš 449
58. Fikota jr. Jaroslav 445
59. Píša Tomáš 435
60. Šmied Jindřich 434
61. Hruška Jiří 432
62. Krotil Lukáš 404
63. Tojšl Adam 400
64. Bušek Čestmír 396
65. Petr Roman 367
66. Stočes Josef 363
67. Šteiner Ladislav 355
68. Kaše Ondřej 337
69. Janota Miroslav 331
70. Jureňa Peter 324
71. Novák Aleš 324
72. Vaňata Tomáš 315
73. Patera David 307
74. Kolář Petr 301
75. Černý st. Miroslav 299
76. Chrištof Robert 298
77. Packa Jan 292
78. Bendl Martin 292
79. Jirák Ondřej 283
80. Ježek Milan 279
81. Šenold Jan 278
82. Kobl Václav 278
83. Nesvadba Martin 274
84. Žáček Petr 273
85. Cvejn Josef 269
86. Kalika Petr 263
87. Thied Karl-Hainz 258
88. Fábera Martin 257
89. Urbánek jr. Stanislav 257
90. Donát Ondřej 254
91. Packa Ondřej 253
92. Ruta Jiří 250
93. Liška Vladimír 248
94. Šimek Ondřej 248
95. Schlaghauer Alfred 242
96. Wudy Lukáš 240
97. Bažata Jiří 239
98. Rejka Jaroslav 239
99. Hofmann Michael 234
100. Ulman Pavel 231
101. Roll Michal 229
102. Holická Bára 225
103. Šmíd Michal 221
104. Klokočka Radim 219
105. Crhák Petr 215
106. Nytl Pavel 202
107. Feigl Miloš 198
108. Tkáč Stanislav 194
109. Hadrávek Gabriel 193
110. Vojáček Petr 193
111. Walz Dietmar 186
112. Fikota1 jr. Jaroslav 178
113. Koutský Petr 177
114. Lehmann jr. Karel 176
115. Alinc Jan 175
116. Savruk Michal 174
117. Vojáček Lukáš 172
118. Zdeněk Lubomír 171
119. Zemanová Andrea 170
120. Mlejnek Josef 167
121. Jerman Martin 167
122. Zapadlo Milan 166
123. Flosman Petr 166
124. Foukal Martin 166
125. Urbánková Dana 166
126. Kopelent Ladislav 159
127. Suchý Pavel 155
128. Štefan Bronislav 153
129. Homola Matyáš 151
130. Rozsívalová Katarína 151
131. Paur Jan 150
132. Vlček Tomáš 150
133. Fišer Petr 148
134. Czudek Marek 148
135. Pánek Lubomír 141
136. Kubíček Pavel 140
137. Abele Gustav 140
138. Kumpošt Petr 137
139. Kuba Filip 137
140. Kaščak Jiří 135
141. Štangl Michal 133
142. Berger Karel 132
143. Hořánek Zdeněk 130
144. Zenkl jr. Otakar 126
145. Vyšný Luboš 125
146. Kawalek Jacob 124
147. Pecina Robert 121
148. Urban Jakub 118
149. Holeček Jan 115
150. Koutský Jan 114
151. Pecina jr. Robert 113
152. Srnský Josef 112
153. Winter Jaroslav 112
154. Pecl František 110
155. Kestler Pavel 110
156. Václavík Petr 108
157. Gotz Jiří 108
158. Hubr Jan 106
159. Moliterni Pietro 106
160. Muller Petr 105
161. Horáček Jindřich 105
162. Klíma Roman 104
163. Nebeský Miroslav 104
164. Křístek Jindřich 103
165. Zachata Jan 103
166. König Hans-Anton 102
167. Vovsová Pavla 100
168. Klokočka Ladislav 100
169. Zelenka Tomáš 99
170. Machová Tereza 98
171. Polanecký Aleš 98
172. Vrzal Lubomír 98
173. Špaček Libor 96
174. Vejběra Martin 93
175. Vávra1 Jan 91
176. Buben Karel 90
177. Batthyany Tibor 88
178. Burda David 87
179. Kožmín Martin 86
180. Klápště Daniel 86
181. Vild Jan 86
182. Kalousová Eva 83
183. Smetana Jiří 83
184. Mareš Patrik 81
185. Cirnfus Jiří 80
186. Tomek Dan 79
187. Sailer Filip 79
188. Cikán Radek 79
189. Roubíček Pavel 78
190. Horák Dušan 77
191. Hadrávek1 Gabriel 77
192. Hajdůšek Stanislav 76
193. Stránský Jakub 76
194. Silovský Libor 75
195. Dr. Ásta Tomáš 75
196. Enoble 74
197. Zdražil Ondřej 73
198. Sailerová Gabriela 73
199. Mlejnek jr. Josef 72
200. Matějovcová Žaneta 70
201. Panožka Josef 69
202. Novák Petr 69
203. Navrátil Luboš 68
204. Vávra Jan 68
205. Kučera Bořek 67
206. Reiss Jakub 65
207. Klíma René 62
208. Homola Martin 61
209. Přikryl Martin 60
210. Šofr Pavel 60
211. Roděj Emil 59
212. Borowski Gustav 58
213. Tomek Martin 57
214. Valenta Radek 56
215. Horáková Zuzka 55
216. Šejda jr. Václav 53
217. Šarocha Jiří 52
218. Mejsnar Jan 52
219. Marek Jan 50
220. Patera1 Eduard 50
221. Luks Jiří 48
222. Vánočka Petr 48
223. Šejda Václav 48
224. Ertl Roman 47
225. Stočesová Bára 47
226. Straka Bohumil 46
227. Volánek Jan 46
228. Mondek Karel 46
229. Dlesk Jiří 44
230. Bobek Milan 44
231. Dymák Jaroslav 43
232. Dědek David 42
233. Polej Stanislav 42
234. Zakouřil Marko 41
235. Vokatý Pavel 39
236. Čábelová Vanessa 37
237. Rejl Martin 37
238. Januška Petr 35
239. Šrajer Jiří 34
240. Skamene Roman 34
241. Zdražil Jiří 32
242. Vejvoda Petr 30
243. Adlaf Jiří 29
244. Suk Vlastimil 29
245. Malý Vlastimil 29
246. Servusová Hedvika 29
247. Mašek Jaroslav 29
248. Ječný Filip 24
249. Mašek jr. Jaroslav 24
250. Jaroušek Karel 22
251. Štěpánková Věra 21
252. Krupička Ladislav 21
253. Tojšl Ondřej 21
254. Beneš Jiří 20
255. Zach Martin 20
256. Kožmínová Veronika 19
257. Rossmann Michal 19
258. Zuzánková Lucie 18
259. Přikrylová Jessica 17
260. Lejček Tomáš 11
261. Ježek jr. Milan 11
262. Krejčí Vladimír 8
263. Reichardt Torsten 4
264. Maier 1 Pavel 0
265. Čábela Martin 0
266. Roden Emil 0
267. Straka Petr 0
268. Vejvoda Petr 0
269. Lehmann Karel 0
270. Rus1 Oldřich 0
271. Váchal Ondřej 0
272. Adámek Bohumír 0
273. Šperl Jaroslav 0
274. Flosman1 Petr 0
275. Srnský st. Josef 0
276. Fencl Ondřej 0
277. Krotil Jaroslav 0
278. Šaloun Eugen 0
279. Valášek Václav 0
280. Mašek Martin 0
281. Kaše Ondra 0
282. Thiel Alfred 0
283. Suchomel Petr 0
284. Flosmann Petr 0
285. Míka Josef 0
286. Suk ml. Vlastimil 0
287. Váchal Lukáš 0
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. Mazánek Václav 190
2. Bendl Martin 102
3. Cvejn Lukáš 100
4. Bobek Jiří 90
5. Packa Jan 49
6. Cvejn Josef 49
7. Vlček Tomáš 32
8. Zach Martin 30
9. Štefan Bronislav 27
10. Krejčí Vladimír 16
11. Šrajer Jiří 16
12. Machová Tereza 15
13. Ježek jr. Milan 14
14. Suk Vlastimil 6
15. Štěpánková Věra 4
16. Suk ml. Vlastimil 0
N-1600
1. Omelka Tomáš 200
2. Neužil Tomáš 160
3. Kvasnička Vladimír 92
4. Hakl Vojta 89
5. Fikota Jaroslav 54
6. Krotil Lukáš 41
7. Packa Ondřej 32
8. Holická Bára 32
9. Fikota jr. Jaroslav 30
10. Crhák Petr 27
11. Lehmann jr. Karel 24
12. Kalika Petr 22
13. Paur Jan 20
14. Kawalek Jacob 16
15. Klíma René 16
16. Nebeský Miroslav 14
17. Vávra1 Jan 12
18. Fišer Petr 12
19. Tomek Dan 10
20. Walz Dietmar 10
21. Kumpošt Petr 10
22. Cikán Radek 10
23. Kubíček Pavel 9
24. Tomek Martin 8
25. Skamene Roman 6
26. Polej Stanislav 6
27. Zuzánková Lucie 5
28. Křístek Jindřich 5
29. Vokatý Pavel 4
30. Urbánková Dana 4
31. Lejček Tomáš 4
32. Horáček Jindřich 4
33. Malý Vlastimil 3
34. Polanecký Aleš 3
35. Jaroušek Karel 3
36. Vejvoda Petr 2
37. Stočesová Bára 0
N-2000
1. Tvaroh Petr 195
2. Vaňátko Jaroslav 157
3. Pribula Mojmír 127
4. Ježek Milan 70
5. Tojšl Adam 64
6. Šenold Jan 45
7. Ruta Jiří 38
8. Klokočka Radim 30
9. Czudek Marek 25
10. Winter Jaroslav 20
11. Fikota1 jr. Jaroslav 18
12. Vild Jan 12
13. Klokočka Ladislav 12
14. Tojšl Ondřej 6
15. Matějovcová Žaneta 6
16. Čábelová Vanessa 3
17. Čábela Martin 0
N+2000
1. Lev Martin 195
2. Hák Jiří 165
3. Hubr František 116
4. Pešek Vladimír 99
5. Nesvadba Martin 40
6. Hofmann Michael 27
7. Hořánek Zdeněk 20
8. Hubr Jan 10
9. Dědek David 8
10. Ječný Filip 8
11. Mondek Karel 6
12. Tojšl Adam 0
E-1400
1. Novák Tomáš 200
2. Volf Roman 122
3. Krejčí Bohuslav 116
4. Černý st. Miroslav 54
5. Schlaghauer Alfred 40
6. Horáková Zuzka 31
7. Jirák Ondřej 25
8. Mlejnek jr. Josef 22
9. Mlejnek Josef 22
10. Jirák Ondřej 20
11. Alinc Jan 20
12. Kopelent Ladislav 18
13. Pánek Lubomír 16
14. Vrzal Lubomír 15
15. Holeček Jan 15
16. Cirnfus Jiří 13
17. Stránský Jakub 12
18. Vejběra Martin 12
19. Reiss Jakub 12
20. Horák Dušan 12
21. Klápště Daniel 12
22. Roděj Emil 11
23. Burda David 10
24. Mejsnar Jan 8
25. Urban Jakub 8
26. Rossmann Michal 4
27. Roden Emil 0
E-1600
1. Černý Miroslav 200
2. Reiss Jan 160
3. Astl Jakub 111
4. Tichý Dominik 75
5. Tichý Zdeněk 74
6. Fikota jr. Jaroslav 24
7. Kaščak Jiří 22
8. Klíma Roman 18
9. Zenkl jr. Otakar 16
10. Vyšný Luboš 16
11. Pecina jr. Robert 14
12. Kožmínová Veronika 12
13. Kalousová Eva 10
14. Urban Jakub 8
15. Polanecký Aleš 6
16. Míka Josef 0
17. Klápště Daniel 0
18. Maier 1 Pavel 0
19. Straka Petr 0
E-2000
1. Slováček Michal 195
2. Černý David 139
3. Kotrmon Libor 131
4. Hemerka Aleš 112
5. Cinkl Vratislav 84
6. Fígl jr. Jiří 47
7. Kubata jr. Jaroslav 46
8. Šmied Jindřich 44
9. Terš Jiří 40
10. Bušek Čestmír 32
11. Kobl Václav 24
12. Roll Michal 23
13. Koutský Petr 15
14. Berger Karel 15
15. Donát Ondřej 15
16. Koutský Jan 12
17. Gotz Jiří 12
18. Zelenka Tomáš 10
19. Krupička Ladislav 6
20. Šejda jr. Václav 6
21. Přikryl Martin 4
22. Dlesk Jiří 3
23. Dr. Ásta Tomáš 3
24. Přikrylová Jessica 1
25. Patera1 Eduard 0
26. Valášek Václav 0
27. Januška Petr 0
E+2000
1. Kučera Tomáš 170
2. Košek Tomáš 170
3. Kubíček Lukáš 138
4. Kužel Michal 70
5. Bazy Jonáš 53
6. Chrištof Robert 45
7. Jureňa Peter 39
8. Feigl Miloš 30
9. Šimek Ondřej 28
10. Vojáček Lukáš 26
11. Savruk Michal 24
12. Kuba Filip 16
13. Šofr Pavel 16
14. Sailer Filip 10
15. Adlaf Jiří 9
16. Kožmín Martin 8
17. Sailerová Gabriela 8
18. Bobek Milan 4
19. Vejvoda Petr 0
20. Flosman1 Petr 0
21. Roll Michal 0
E-2WD
1. Suchomel Lukáš 130
2. Janota Miroslav 67
3. Pecl František 45
4. Ulman Pavel 40
5. Kaše Ondřej 40
6. Vávra Jan 30
7. Liška Vladimír 30
8. Hruška Jiří 24
9. Vojáček Petr 20
10. Jerman Martin 16
11. Enoble 10
12. Novák Petr 10
13. Buben Karel 10
14. Zakouřil Marko 8
15. Fencl Ondřej 0
16. Flosmann Petr 0
17. Mašek Martin 0
18. Kaše Ondra 0
19. Suchomel Petr 0
H-1150
1. Vaňata Tomáš 167
2. Čermák jr. Josef 140
3. Pecina Robert 35
4. Reichardt Torsten 30
5. König Hans-Anton 30
6. Srnský st. Josef 0
H-1300
1. Vosmek Jaroslav 169
2. Krameš Luboš 127
3. Neruda Tomáš 100
4. Jiras Pavel 93
5. Čermák Josef 82
6. Strnad Petr 64
7. Petr Roman 49
8. Penc František 48
9. Thied Karl-Hainz 40
10. Bažata Jiří 35
11. Kolář Petr 35
12. Šmíd Michal 32
13. Fábera Martin 24
14. Homola Matyáš 16
15. Zapadlo Milan 16
16. Foukal Martin 15
17. Vovsová Pavla 13
18. Roubíček Pavel 9
19. Batthyany Tibor 9
20. Smetana Jiří 8
21. Srnský Josef 7
22. Kestler Pavel 6
23. Václavík Petr 6
24. Kopelent Ladislav 4
25. Kučera Bořek 3
26. Homola Martin 3
27. Navrátil Luboš 3
28. Beneš Jiří 2
29. Borowski Gustav 2
30. Vánočka Petr 2
31. Zdražil Jiří 2
32. Mašek Jaroslav 1
33. Rejl Martin 1
34. Luks Jiří 1
35. Mašek jr. Jaroslav 0
36. Adámek Bohumír 0
H-1600
1. Srnský jr. Josef 200
2. Maier Pavel 165
3. Tkáč Stanislav 96
4. Patera David 51
5. Nytl Pavel 47
6. Rozsívalová Katarína 28
7. Suchý Pavel 24
8. Ertl Roman 15
9. Dymák Jaroslav 14
10. Servusová Hedvika 12
11. Rus1 Oldřich 0
12. Šaloun Eugen 0
13. Krotil Jaroslav 0
H-2000
1. Král Ivo 200
2. Patera Eduard 170
3. Rus Oldřich 115
4. Kalika Marek 98
5. Mareš Patrik 45
6. Šteiner Ladislav 44
7. Zdeněk Lubomír 27
8. Flosman Petr 20
9. Špaček Libor 18
10. Šejda Václav 16
11. Abele Gustav 16
12. Moliterni Pietro 14
13. Šarocha Jiří 12
14. Zdražil Ondřej 10
15. Silovský Libor 8
16. Hadrávek1 Gabriel 7
17. Horáček Jindřich 5
18. Straka Bohumil 4
19. Šperl Jaroslav 0
H+2000
1. Kacálek Robert 200
2. Urbánek Stanislav 129
3. Valenta Jan 121
4. Fígl Jiří 111
5. Roll Václav 57
6. Horák Milan 55
7. Píša Tomáš 42
8. Novák Aleš 40
9. Žáček Petr 40
10. Urbánek jr. Stanislav 37
11. Stočes Josef 29
12. Rejka Jaroslav 21
13. Hadrávek Gabriel 16
14. Urbánková Dana 15
15. Zemanová Andrea 14
16. Hajdůšek Stanislav 12
17. Zachata Jan 12
18. Patera1 Eduard 10
19. Walz Dietmar 8
20. Valenta Radek 8
21. Fígl jr. Jiří 6
22. Štangl Michal 5
23. Panožka Josef 4
24. Fišer Petr 4
25. Muller Petr 1
26. Lehmann Karel 0
27. Straka Bohumil 0
28. Marek Jan 0
E2
1. Wudy Lukáš 40
2. Váchal Ondřej 0
3. Váchal Lukáš 0
4. Thiel Alfred 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007