Výsledky

Tratě pro ročník

1. Autodrom Most Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. Jemníky Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
3. Kdyně - Koráb Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
4. Bělá pod Bezdězem
5. Hostr Prix Liberec
6. ZAV Liberec M ČR, ne Edda cup!
7. Zbraslav - Točná
8. Svijany Prix Radotín
9. Benecko
10. Horní Jiřetín
11. Bečov n.T.- Krásno
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. Novák Tomáš 700
2. Omelka Tomáš 696
3. Kučera Tomáš 689
4. Vaňátko Jaroslav 648
5. Šmied Jindra 639
6. Kopelent Ladislav 626
7. Arnošt Tomáš 611
8. Černý Miroslav 601
9. Šenold Jan 599
10. Vaněk Jan 585
11. Zelenka Martin 551
12. Krameš Luboš 549
13. Suchomel Lukáš 545
14. Čermák Josef 543
15. Patera Ed 543
16. Liška Vladimír 528
17. Lev Martin 498
18. Reiss Jan 492
19. Slováček Michal 483
20. Tvaroh Petr 483
21. Doležal Viktor 477
22. Kubíček Lukáš 476
23. Valenta Jan 472
24. Tichý Dominik 453
25. Hlavička Honza 449
26. Kvasnička Vladimír 448
27. Astl Jakub 445
28. Šimek Jakub 421
29. Lehmann Tomáš 418
30. Flosman Petr 416
31. Tichý Zdeněk 410
32. Panožka Josef 405
33. Tomek Daniel 400
34. Hoheisel Antti 389
35. Kaše Ondra 367
36. Homola Matyáš 363
37. Mazanek Václav 353
38. Panožka1 Josef 343
39. Bendl Martin 331
40. Beneš Jakub 324
41. Jiras Pavel 317
42. Bobek Jiří 317
43. Klotz Josef 307
44. Dvořák Karel 300
45. Kumpošt Petr 300
46. Kolčava Radek 298
47. Srnský jr. Josef 295
48. Šauer jiří 282
49. Černý David 277
50. Jupa Jiří 275
51. Cinkl Vratislav 273
52. Thiel Karl – Heinz 272
53. Kunz Helmut 258
54. Nešpor David 258
55. Cabela Martin 257
56. Bažata Jiří 244
57. Ambrúz Peter 240
58. Petr Roman 240
59. Zenkl Otakar jr. 236
60. Nouzák Michal 232
61. Jerman Martin 232
62. Jermanová Gabriela 231
63. Rejka Jaroslav 231
64. Zollner Christian 230
65. Žežulka Petr 229
66. Kalika Marek 229
67. Štangl Michal 228
68. Kacálek Robert 227
69. Pribula Mirek 218
70. Stránský Jiří 218
71. Rosička Ladislav 216
72. Široký Antonín 215
73. Donát Ondřej 208
74. Hemerka Aleš 206
75. Donát Martin 206
76. Rotzer Herbert 202
77. Bureš Radek 198
78. Roll Václav 197
79. Heřman Václav 193
80. Gangur Jakub 190
81. Fikota Jaroslav jr. 188
82. Figl Jiří 186
83. Říha Josef 183
84. Maier Pavel 182
85. Urland Ronny 178
86. Sajler Filip 178
87. Šarocha Jiří 176
88. Šperl Jaroslav 176
89. Suchomel Petr 174
90. Koreš Václav 174
91. Štorkán Martin 171
92. Pavlik Vlastimil 169
93. Moravec Pavel 169
94. Lepší Lukáš 164
95. Kužel Michal 163
96. Lehmann Karel 162
97. Rausa Karel 161
98. Urbánek Stanislav 156
99. Pujman Libor 154
100. Číz Miroslav 154
101. Ázsóth Ladislav 153
102. Packa Ondřej 153
103. Kalousek Jindřich 152
104. Hanžl Robert 151
105. Hubr František 143
106. Neruda Tomáš 139
107. Jordán Robert 138
108. Kramář René 137
109. Flos Václav 134
110. Urbánek Stanislav jr. 128
111. Abele Gustav 126
112. Keller Lukáš 126
113. Vitver Vladimír 125
114. Kroutil Luboš 124
115. Zander Florian 123
116. Januška Petr 123
117. Kožmínová Veronika 122
118. Marek Roman 120
119. Ježek Milan 120
120. Urbánek Jakub 120
121. Mandová Vlaďka 119
122. Kmínek Zdeněk 119
123. Mičík Tomáš 119
124. Navrátil Luboš 119
125. Syrový Zdeněk 118
126. Strnad Petr 116
127. Dlouhý Vladimír 113
128. Klokočka Radim 111
129. Šrajer Jan 111
130. Vaník David 110
131. Titěra Vladimír 109
132. Figl Jiří jr. 108
133. Pešan Jarda 107
134. Horák Milan 107
135. Penc František 105
136. Pilka Radek 104
137. Homola Martin 103
138. Fikota jr. Jaroslav 102
139. Valkov Libor 101
140. Stočes Josef 100
141. Foukal Martin 100
142. Krupička Ladislav 99
143. Čálek Richard 97
144. Malý Jaromír 96
145. Koehler Maik 95
146. Vild Jan 94
147. Silovský Libor 92
148. Pecl František 92
149. Zenkl Otakar 92
150. Pešan Jarda st. 90
151. Silovský Adam 90
152. Pecina Robert 89
153. Píša Tomáš 88
154. Kovář Martin 88
155. Ježek Milan jr. 88
156. Roll Michal 85
157. Ruta Jiří 84
158. Kavalír Tomáš 84
159. Žid Vladimír 80
160. Ruta Jan 78
161. Šejda Václav 76
162. Kopecký Radek jr. 75
163. Loos Tomáš 75
164. Kubr Tomas 73
165. Urbánková Dana 73
166. Píša1 Tomáš 72
167. Jiřinec Leoš 72
168. Meusel Rico 71
169. Kotlan Petr 70
170. Černý Jiří 69
171. Azsoth Petr 68
172. Jeřábek David 68
173. Machová Tereza 67
174. Kožmínová Lucie 65
175. Novák Michal 64
176. Podvalský Antonín 63
177. Cibulka David 62
178. Valášek Václav 56
179. Táborský Jan 56
180. Burget Jan 55
181. Gajdoš Miroslav 55
182. Majkus Vojtěch 53
183. Holická Bára 51
184. Beneš Jiří 51
185. Roubíček Karel 51
186. Moucha Martin 48
187. Malá Kristýna 48
188. Kubata Jaroslav 44
189. Spanilý Lukáš 44
190. Anders Zdeněk 43
191. Tomek Martin 42
192. Honzík Petr 42
193. Juhás Martin 40
194. Bláha Michal 38
195. Zikmund Oldřich 37
196. Jeřábek Miroslav 35
197. Jelínek Jiří 33
198. Holec Jan 30
199. Kopecký Radek 30
200. Batthyany Tibor 30
201. Rasshofer Christian 28
202. Horáková Zuzka 27
203. Hadrávek Gabriel 26
204. Beneda Ondřej 22
205. Koudelka Pavel 22
206. Hák Jiří 21
207. Oršula Pavel 18
208. Zemanová Andrea 16
209. Humpola Luboš 16
210. Srnský Josef 16
211. Cinkl František 6
212. Šimoník Zdeněk 5
213. Andruchovič Milan 0
214. Svoboda Bohumír 0
215. Rotzer Richard 0
216. Beran Petr 0
217. Walz Dietmar 0
218. Mondek Karel 0
219. Vosmek Jaroslav 0
220. Walz Nicolas 0
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. Bobek Jiří 40
2. Nouzák Michal 40
3. Bendl Martin 35
4. Urbánek Jakub 30
5. Gangur Jakub 24
6. Urbánková Dana 24
7. Pilka Radek 20
8. Urbánek Stanislav 16
9. Anders Zdeněk 12
N-1600
1. Zelenka Martin 40
2. Kopelent Ladislav 40
3. Šimek Jakub 35
4. Kvasnička Vladimír 27
5. Lepší Lukáš 24
6. Žežulka Petr 22
7. Rosička Ladislav 18
8. Táborský Jan 16
9. Packa Ondřej 16
10. Rasshofer Christian 12
11. Azsoth Petr 7
12. Holická Bára 5
13. Bláha Michal 3
Saxo Cup
1. Vaněk Jan 40
2. Tomek Daniel 40
3. Donát Martin 30
4. Arnošt Tomáš 30
5. Kumpošt Petr 24
6. Beneš Jakub 24
7. Štorkán Martin 20
8. Flos Václav 16
9. Dvořák Karel 14
10. Šrajer Jan 12
11. Kožmínová Veronika 12
12. Žid Vladimír 10
13. Kavalír Tomáš 8
14. Čálek Richard 6
15. Podvalský Antonín 6
16. Kožmínová Lucie 5
17. Černý Jiří 5
18. Tomek Martin 4
19. Spanilý Lukáš 3
20. Beneda Ondřej 2
N-2000
1. Vaňátko Jaroslav 40
2. Cabela Martin 40
3. Šenold Jan 30
4. Mazánek Václav 24
5. Pribula Mirek 24
6. Klokočka Radim 23
7. Ježek Milan 20
8. Vild Jan 20
9. Široký Antonín 20
10. Mazanek Václav 18
11. Ježek Milan jr. 16
12. Ázsóth Ladislav 12
13. Marek Roman 7
14. Ruta Jiří 4
15. Gajdoš Miroslav 2
16. Walz Nicolas 0
17. Holec Jan 0
18. Walz Dietmar 0
N+2000
1. Kubíček Lukáš 40
2. Lev Martin 40
3. Homola Matyáš 30
4. Ambrúz Peter 25
5. Figl Jiří jr. 24
6. Jermanová Gabriela 22
7. Sajler Filip 12
8. Hubr František 8
9. Roll Michal 6
10. Hemerka Aleš 4
11. Jiřinec Leoš 3
12. Novák Michal 3
13. Kubata Jaroslav 1
E-1400
1. Novák Tomáš 40
2. Omelka Tomáš 40
3. Jiras Pavel 24
4. Bureš Radek 24
5. Pujman Libor 22
6. Zenkl Otakar 20
7. Kramář René 20
8. Koehler Maik 18
9. Oršula Pavel 16
10. Krupička Ladislav 16
11. Honzík Petr 12
12. Horáková Zuzka 4
13. Cinkl František 3
14. Andruchovič Milan 0
E-1600
1. Thiel Karl – Heinz 40
2. Černý Miroslav 40
3. Reiss Jan 40
4. Tichý Zdeněk 30
5. Astl Jakub 25
6. Tichý Dominik 24
7. Vaník David 20
8. Fikota Jaroslav jr. 20
9. Hanžl Robert 14
10. Dlouhý Vladimír 10
11. Fikota jr. Jaroslav 10
12. Kotlan Petr 6
13. Loos Tomáš 6
14. Moucha Martin 4
E-2000
1. Cinkl Vratislav 40
2. Šmied Jindra 40
3. Slováček Michal 35
4. Černý David 32
5. Tvaroh Petr 30
6. Zenkl Otakar jr. 27
7. Kolčava Radek 25
8. Šauer jiří 16
9. Hemerka Aleš 15
10. Januška Petr 12
11. Keller Lukáš 11
12. Donát Ondřej 9
13. Říha Josef 8
14. Titěra Vladimír 3
15. Kovář Martin 2
16. Malá Kristýna 1
17. Valášek Václav 1
E+2000 2WD
1. Suchomel Lukáš 40
2. Liška Vladimír 40
3. Jupa Jiří 35
4. Hlavička Honza 30
5. Nešpor David 30
6. Doležal Viktor 24
7. Lehmann Tomáš 24
8. Kaše Ondra 20
9. Jerman Martin 20
10. Klotz Josef 14
11. Rausa Karel 12
12. Lehmann Karel 12
13. Pavlik Vlastimil 9
14. Kopecký Radek jr. 8
15. Pecl František 6
16. Kopecký Radek 4
17. Cibulka David 4
18. Kmínek Zdeněk 4
19. Beran Petr 0
20. Batthyany Tibor 0
21. Mondek Karel 0
E+2000
1. Kučera Tomáš 40
2. Stránský Jiří 30
3. Syrový Zdeněk 30
4. Kužel Michal 30
5. Suchomel Petr 24
6. Mandová Vlaďka 20
H-1150
1. Čermák Josef 40
2. Jordán Robert 30
3. Pecina Robert 30
4. Srnský Josef 27
5. Homola Martin 24
6. Srnský jr. Josef 15
7. Svoboda Bohumír 0
H-1300
1. Kunz Helmut 40
2. Hoheisel Antti 40
3. Petr Roman 35
4. Krameš Luboš 30
5. Zollner Christian 30
6. Rotzer Herbert 24
7. Valkov Libor 22
8. Moravec Pavel 20
9. Kalousek Jindřich 18
10. Bažata Jiří 16
11. Foukal Martin 12
12. Navrátil Luboš 10
13. Strnad Petr 10
14. Ruta Jan 5
15. Beneš Jiří 2
16. Jeřábek Miroslav 1
17. Rotzer Richard 0
18. Vosmek Jaroslav 0
H-1600
1. Srnský jr. Josef 40
2. Maier Pavel 27
3. Neruda Tomáš 22
4. Penc František 21
5. Kubr Tomas 16
6. Jeřábek David 16
H-2000
1. Šimek Jakub 40
2. Patera Ed 40
3. Kalika Marek 30
4. Šperl Jaroslav 30
5. Abele Gustav 24
6. Šarocha Jiří 22
7. Koreš Václav 22
8. Šejda Václav 20
9. Zander Florian 16
10. Silovský Adam 12
11. Majkus Vojtěch 8
12. Hadrávek Gabriel 6
H+2000
1. Panožka Josef 40
2. Kacálek Robert 35
3. Rejka Jaroslav 35
4. Píša Tomáš 30
5. Figl Jiří 30
6. Urbánek Stanislav 24
7. Silovský Libor 18
8. Hák Jiří 6
H2
1. Panožka1 Josef 40
2. Štangl Michal 35
3. Valenta Jan 35
4. Flosman Petr 35
5. Heřman Václav 27
6. Urbánek Stanislav jr. 20
7. Roll Václav 16
8. Horák Milan 12
9. Jelínek Jiří 12
10. Stočes Josef 10
11. Zemanová Andrea 8
12. Píša1 Tomáš 8
13. Roubíček Karel 5
14. Šimoník Zdeněk 1
F
1. Urland Ronny 40
2. Meusel Rico 30
E2
1. Číz Miroslav 25
2. Mičík Tomáš 20
3. Kroutil Luboš 20
4. Vitver Vladimír 20
5. Malý Jaromír 15
6. Pešan Jarda 15
7. Humpola Luboš 14
8. Pešan Jarda st. 12
9. Zikmund Oldřich 12
10. Machová Tereza 12
11. Juhás Martin 10
12. Burget Jan 8
13. Koudelka Pavel 6
M ČR
M ČR, Česká trofej
M ČR, historici
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007