Výsledky

Tratě pro ročník

1. Kdyně - Koráb Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. Svijany Prix Radotín Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
3. Baba Slovensko Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
4. Polygon Most
5. Telnice
6. Benecko
7. Jemníky
8. Rabyně
9. Autodrom Most
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. ČERNÝ David 693
2. SLOVÁČEK Michal 647
3. ČERNÝ Miroslav 636
4. PATERA Ed 628
5. OMELKA Tomáš 623
6. ARNOŠT Tomáš 585
7. KOPELENT Ladislav 580
8. SRNSKÝ Josef jr. 578
9. KLOTZ Josef 522
10. ZELENKA Martin 502
11. NOVÁK Tomáš 497
12. KRÁL Ivo 497
13. KRAMEŠ Luboš 493
14. GANGUR Jakub 471
15. ŠMIED Jindra 461
16. FLOSMAN Petr 414
17. TVAROH Petr 414
18. VANĚK Jan 408
19. DVOŘÁK Karel 407
20. REISS Jan 402
21. ČERMÁK Josef 380
22. NEŠPOR Radek 376
23. ŘÍHA Josef 376
24. TICHÝ Zdeněk 364
25. VAŇÁTKO Jaroslav 358
26. TICHÝ Dominik 356
27. JORDÁN Robert 355
28. KOŠEK Tomáš 348
29. KUČERA Tomáš 344
30. ŠEJDA Václav jr. 341
31. KUBÍČEK Lukáš 324
32. VALENTA Jan 293
33. LEV Martin 291
34. ROSIČKA Ladislav 288
35. KAŠČÁK Jiří 286
36. PUJMAN Tomáš 279
37. JIRAS Pavel 273
38. KALIKA Marek 266
39. HORÁČEK Jindřich jr. 263
40. MALÝ Jaromír 259
41. ŠTEINER Ladislav 256
42. FOUKAL Martin 254
43. LIŠKA Vladimír 254
44. ČÁBELA Martin 244
45. ASTL Jakub 242
46. ÚŠKRT Antonín 232
47. JANUŠKA Petr 229
48. RYBNÍČEK Martin 225
49. KUMPOŠT Petr 223
50. HOHEISL Antti 220
51. TERŠ Jiří jr. 218
52. HORÁKOVÁ Zuzana 210
53. BENEDA Ondřej 208
54. ŠEBESTA Pavel 207
55. KELLER Lukáš 202
56. ROLL Václav 201
57. URBÁNEK Stanislav 198
58. KORHHEFR Jan 198
59. REJLEK Jaroslav 198
60. FIGL Jiří 187
61. PRIBULA Mojmír 184
62. KMÍNEK Zdeněk 181
63. MONDEK Karel 178
64. ŠIROKÝ Antonín 178
65. NYTL Pavel 176
66. BENEŠ Jakub 174
67. KAVALÍR Tomáš 174
68. FERKO Zdeněk 170
69. BENEŠ Oskar 170
70. JERMAN Martin 169
71. HOMOLA Martin 167
72. NERUDA Tomáš 162
73. HLISTA Jan 160
74. HOLEC Jan 154
75. FIRTL Stanislav 150
76. ŠEJDA2 Václav 141
77. PODMAJERSKY Vladimir 140
78. NOVÁK Tomáš jr. 139
79. NOVÁK Michal 131
80. CEJNAR Pavel 129
81. GRUNTORÁD František 128
82. KOLEČKO Petr 124
83. KALOUSEK Jindřich 124
84. ZEMANOVÁ Andrea 122
85. NAVRÁTIL Jiří 116
86. NEUSTUPA Aleš 114
87. JANOTA Miroslav 114
88. HANŽL Robert 110
89. KOLÁŘ Pavel 110
90. ROLL Michal 109
91. TROJAN Karel 106
92. HEMERKA Aleš 106
93. JEVICKÝ Jiří jr. 100
94. HNÁTEK Mojmír 100
95. JUREŇA Peter 99
96. MASÁK Michael 97
97. VANĚK Petr 95
98. KALIKA Petr 92
99. KUBR Tomas 92
100. HLAVIČKA Jan 85
101. ŠAFAŘÍK Jakub 85
102. BEER Hans 85
103. KRATOCHVÍL Vít 84
104. PENC František 84
105. SYTAŘ Jakub 80
106. PÍŠA Tomáš 79
107. ČERVENÝ Jan 78
108. PŘIKRYL Martin 77
109. PATERA David 75
110. ŠEJDA Václav 73
111. SAJLER Filip 72
112. THEIL Karl- Heinz 71
113. RUTA Jiří 71
114. BENDL Martin 70
115. KALIKA Jakub 70
116. HORÁK Milan 69
117. TITĚRA Vladimír 68
118. HORÁK Dušan 68
119. GLEIXNER Herbert 68
120. KALÁBEK Jiří 62
121. HOUŠKA Tomáš 62
122. MAIER Pavel 60
123. NAVRÁTIL Luboš 59
124. PETR Roman 59
125. URBÁNKOVÁ Dana 58
126. VALKOV Libor 56
127. SVOBODA Roman 54
128. HORÁČEK Jindřich 53
129. VINŠ Marek 53
130. SYTAŘ Petr 52
131. BENDL Eduard 51
132. ČERNÝ Jiří 48
133. DOLEŽAL Viktor 48
134. KRIŠTOFIČ Michael 47
135. KOWALSKI Adam 46
136. DAVID Dušan 45
137. HOMOLA Matyáš 41
138. ČERNÝ Jan 41
139. DYMÁK Jaroslav 39
140. FILINGER Jiří 38
141. SILOVSKÝ Filip 37
142. SLABŠÍ František 36
143. VOSMEK Jaroslav 36
144. FALOVIČOVÁ Michaela 34
145. SVOBODA Bohumír 34
146. PERNÝ Michal 33
147. ABELE Gustav 30
148. JONÁŠ Ivo 25
149. BENEŠ Jiří 25
150. LHOTSKÁ Hana 23
151. CAMBOR Ondrej 21
152. ONDREJKA Ján 19
153. HOLICKÁ Barbora 15
154. JEVICKÝ Jiří 13
155. ŠPERL Jaroslav 11
156. HODAN Miroslav 8
157. PAPAY Lukáš 5
158. HIMLOVÁ Barbora 0
159. PAUŽOUT Miroslav 0
160. WINKLER Martin 0
161. CVEJN Josef 0
162. GUITTI Robert 0
163. KAŠE Ondra 0
164. ORŠULA Pavel 0
165. JEŽEK Milan jr. 0
166. KUTÍLEK Miloš 0
167. TERŠ Jiří 0
168. HIML David 0
169. HADRÁVEK Gabriel 0
170. SILOVSKÝ Libor 0
171. NOVÁK Petr 0
172. JEŽEK Milan 0
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. GANGUR Jakub 20
2. URBÁNEK Stanislav 15
3. BENDL Martin 15
4. CEJNAR Pavel 15
5. URBÁNKOVÁ Dana 12
6. CVEJN Josef 0
N-1600
1. ZELENKA Martin 20
2. KOPELENT Ladislav 20
3. ROSIČKA Ladislav 12
4. HORÁČEK Jindřich jr. 12
5. ŠAFAŘÍK Jakub 10
6. NOVÁK Tomáš jr. 8
7. HORÁČEK Jindřich 6
8. HOLICKÁ Barbora 3
Saxo Cup
1. ARNOŠT Tomáš 20
2. VANĚK Jan 15
3. KAŠČAK Jiří 15
4. KUMPOŠT Petr 15
5. VANĚK Petr 12
6. DVOŘÁK Karel 12
7. KAVALÍR Tomáš 10
8. BENEDA Ondřej 8
9. ČERNÝ Jiří 8
10. KOWALSKI Adam 8
11. FERKO Zdeněk 6
12. NAVRÁTIL Luboš 6
13. KALIKA Petr 3
14. KALIKA Jakub 2
15. LHOTSKÁ Hana 2
16. KAŠČÁK Jiří 1
17. FALOVIČOVÁ Michaela 1
N-2000
1. ČÁBELA Martin 20
2. VAŇÁTKO Jaroslav 20
3. RUTA Jiří 15
4. HOLEC Jan 12
5. FILINGER Jiří 12
6. NEUSTUPA Aleš 10
7. JEŽEK Milan 0
8. JEŽEK Milan jr. 0
N+2000
1. LEV Martin 20
2. KUBÍČEK Lukáš 20
3. JUREŇA Peter 20
4. SAJLER Filip 12
5. HOMOLA Matyáš 10
E-1400
1. OMELKA Tomáš 20
2. NOVÁK Tomáš 15
3. ŠEBESTA Pavel 12
4. JIRAS Pavel 12
5. HORÁKOVÁ Zuzana 12
6. BEER Hans 10
7. GLEIXNER Herbert 8
8. HORÁK Dušan 8
9. FIRTL Stanislav 6
10. CAMBOR Ondrej 4
11. PERNÝ Michal 4
12. ORŠULA Pavel 0
E-1600
1. REISS Jan 20
2. ČERNÝ Miroslav 20
3. TICHÝ Zdeněk 15
4. TICHÝ Dominik 12
5. HANŽL Robert 12
6. KORHHEFR Jan 10
7. HNÁTEK Mojmír 10
8. ASTL Jakub 10
9. PŘIKRYL Martin 8
10. BENEŠ Jakub 6
11. BENEDA Ondřej 4
12. ČERVENÝ Jan 3
E-2000
1. ČERNÝ David 20
2. SLOVÁČEK Michal 15
3. ŠMIED Jindra 12
4. JANUŠKA Petr 12
5. TVAROH Petr 10
6. ŘÍHA Josef 10
7. KELLER Lukáš 10
8. FIRTL Stanislav 10
9. PODMAJERSKY Vladimir 8
10. HEMERKA Aleš 8
11. PRIBULA Mojmír 6
12. ŠIROKÝ Antonín 6
13. SYTAŘ Jakub 6
14. HLISTA Jan 4
15. ŠEJDA Václav jr. 4
16. JEVICKÝ Jiří jr. 2
17. TITĚRA Vladimír 2
18. SYTAŘ Petr 2
19. ŠEJDA2 Václav 1
20. KUTÍLEK Miloš 0
21. DAVID Dušan 0
22. GUITTI Robert 0
23. HOUŠKA Tomáš 0
24. JEVICKÝ Jiří 0
E+2000
1. ÚŠKRT Antonín 20
2. KOŠEK Tomáš 20
3. KUČERA Tomáš 20
4. TROJAN Karel 15
5. BENEŠ Oskar 15
6. SLABŠÍ František 12
7. ROLL Michal 12
8. KRATOCHVÍL Vít 12
9. ČERNÝ Jan 8
E-2WD
1. NEŠPOR Radek 20
2. NOVÁK Michal 20
3. JERMAN Martin 20
4. RYBNÍČEK Martin 20
5. LIŠKA Vladimír 15
6. KLOTZ Josef 15
7. GRUNTORÁD František 12
8. MALÝ Jaromír 10
9. HLAVIČKA Jan 10
10. KALÁBEK Jiří 10
11. MONDEK Karel 8
12. KMÍNEK Zdeněk 6
13. DOLEŽAL Viktor 6
14. WINKLER Martin 0
15. NOVÁK Petr 0
16. KAŠE Ondra 0
H-1150
1. ČERMÁK Josef 20
2. JORDÁN Robert 20
3. HOMOLA Martin 12
4. SVOBODA Bohumír 10
5. PAPAY Lukáš 10
H-1300
1. KOLEČKO Petr 20
2. HOHEISL Antti 20
3. KRAMEŠ Luboš 20
4. FOUKAL Martin 15
5. KOLÁŘ Pavel 15
6. REJLEK Jaroslav 12
7. KALOUSEK Jindřich 12
8. KRIŠTOFIČ Michael 12
9. VALKOV Libor 10
10. THEIL Karl- Heinz 8
11. PETR Roman 6
12. VOSMEK Jaroslav 3
13. BENEŠ Jiří 2
H-1600
1. SRNSKÝ Josef jr. 20
2. NERUDA Tomáš 15
3. KUBR Tomas 15
4. MASÁK Michael 15
5. PENC František 12
6. ONDREJKA Ján 12
7. NYTL Pavel 12
8. SVOBODA Roman 10
9. BENDL Eduard 8
10. DYMÁK Jaroslav 6
11. HIML David 0
12. HIMLOVÁ Barbora 0
H-2000
1. PATERA Ed 20
2. JANOTA Miroslav 15
3. KRÁL Ivo 15
4. ŠTEINER Ladislav 12
5. ŠEJDA Václav 12
6. ŠPERL Jaroslav 10
7. KALIKA Marek 10
8. MAIER Pavel 8
9. ABELE Gustav 4
10. HADRÁVEK Gabriel 0
11. PAUŽOUT Miroslav 0
12. SILOVSKÝ Libor 0
13. ŠEJDA Václav 0
H+2000
1. ZEMANOVÁ Andrea 20
2. FIGL Jiří 20
3. PÍŠA Tomáš 15
4. SILOVSKÝ Filip 12
5. HODAN Miroslav 10
H2
1. FLOSMAN Petr 20
2. NAVRÁTIL Jiří 20
3. TERŠ Jiří jr. 20
4. VALENTA Jan 20
5. ROLL Vaclav 12
6. PATERA David 12
7. ROLL Václav 12
8. HORÁK Milan 8
9. JONÁŠ Ivo 6
10. TERŠ Jiří 0
F
1. PUJMAN Tomáš 20
2. VINŠ Marek 15
E2
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007