Výsledky

Tratě pro ročník

1. ZAV Autodrom Most Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. ZAV Jemníky Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
3. ZAV Kdyně Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
4. ZAV Svijany Prix Radotín Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
5. ZAV Hostr Prix Liberec Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
6. Hostr Prix Liberec - Pouze! M ČR
7. ZAV Zbraslav - Točná Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
8. ZAV Prachatice
9. ZAV Telnice
10. ZAV Horní Jiřetín
11. ZAV Bečov n.T.
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. FIGL Jiří 1264
2. FIKOTA JR. Jaroslav 1206
3. ČERNÝ Miroslav 1197
4. SRNSKÝ JR. Josef 1189
5. SLOVÁČEK Michal 1136
6. PATERA Ed 1084
7. LEV Martin 1084
8. VRKOSLAV Jiří 1076
9. KŘÍSTEK Jindřich 1016
10. KOPELENT Ladislav 993
11. KUBÍČEK Lukáš 930
12. REISS Jan 903
13. MARIK Karel 889
14. ZENKL Otakar 879
15. ČERMÁK JR. Josef 802
16. MAIER Pavel 780
17. CABELA Martin 746
18. MAZÁNEK Václav 737
19. FIGL JR. Jiří 732
20. RAUSA Karel 727
21. KRÁTKÝ Lubomír 711
22. NEUŽIL Tomáš 710
23. HOHEISEL Antti 710
24. ASTL Jakub 708
25. KOŠEK Tomáš 702
26. VOSMEK Jaroslav 696
27. LIŠKA Vladimír 694
28. HÁK Jiří 688
29. FLOSMAN Petr 674
30. ZELENKA Martin 661
31. KLOTZ Josef 646
32. ČERMÁK Josef 630
33. ŽEŽULKA Petr 613
34. KRAMEŠ Luboš 601
35. HORÁČEK JR. Jindřich 588
36. VALENTA Jan 576
37. TICHÝ Zdeněk 572
38. ŠIMEK Jakub 560
39. URBÁNEK JR. Stanislav 554
40. SUCHOMEL Lukáš 548
41. LEHMANN Tomáš 546
42. TICHÝ Dominik 534
43. KALIKA Marek 530
44. PANOŽKA Josef 526
45. ROSIČKA Ladislav 523
46. KOPELENT Martin 516
47. CINKL Vratislav 514
48. OMELKA Tomáš 500
49. ČERNÝ David 496
50. TKÁČ Stanislav 480
51. FOUKAL Martin 479
52. BOBEK Jiří 476
53. KOTRMON Libor 475
54. HLAVIČKA Jan 473
55. URBAN Jiří 473
56. PECL František 457
57. WITTNER Filip 447
58. TVAROH Petr 439
59. TOMEK Daniel 411
60. KUŽEL Michal 410
61. URBÁNEK Stanislav 408
62. KRÁL Ivo 400
63. ENGE Břetislav 399
64. GANGUR Jakub 391
65. KALISTA Jan 389
66. KUČERA Tomáš 387
67. PRIBULA Mojmír 383
68. HRUŠKA Jiří 383
69. JANOTA Miroslav 381
70. JANUŠKA Petr 352
71. ROLL Michal 351
72. HUBR František 346
73. PÍŠA Tomáš 336
74. KACÁLEK Robert 325
75. ŠAUER Jiří 315
76. JIRAS Pavel 309
77. ÚŠKRT Antonín 305
78. ŠIROKÝ Antonín 288
79. ROLL Václav 275
80. KREJČÍ Bohuslav 273
81. PETR Roman 268
82. BENDL Martin 261
83. URLAND Ronny 260
84. JUREŇA Peter 258
85. SYROVÝ Zdeněk 257
86. KVASNIČKA Vladimír 251
87. KOČIŠ Jan 248
88. HOLICKÁ Bára 247
89. KALIKA Petr 240
90. KRAMÁŘ René 236
91. KLOKOČKA Radim 232
92. REJKA Jaroslav 231
93. KOŽMÍNOVÁ Veronika 228
94. NĚMEC Jaroslav 226
95. JEŽEK Milan 218
96. KUMPOŠT Petr 217
97. ANDRUCHVIČ Milan 216
98. SKÁLA Martin 212
99. LEHMANN Karel 210
100. MADERÁK Martin 208
101. HORÁČEK Jindřich 206
102. VILD Jan 206
103. PENC František 206
104. BURDA David 204
105. VLČEK Tomáš 196
106. KOLČAVA Radek 195
107. HORÁKOVÁ Zuzka 194
108. KRUPIČKA Lukáš 193
109. VÁVROVEC Čeněk 193
110. ŠEJDA Václav 193
111. ŠAROCHA Jiří 192
112. ŠEJDA JR. Václav 191
113. HIML David 190
114. WALZ Dietmar 189
115. LHOTSKÁ Hana 189
116. SELAKOVIČ Janko 188
117. ŠTANGL Michal 186
118. MONDEK Karel 184
119. BLÁHA Michal 184
120. ŠALOM Jan 182
121. HORÁK Milan 179
122. NOVÁK Petr 172
123. ŠPAČEK Libor 170
124. LEPŠÍ Lukáš 166
125. PACKA Jan 164
126. VAŇÁTKO Jaroslav 163
127. MIŠÁLKO David 162
128. ŠPERL Jaroslav 162
129. ROSTBERG Ulf 159
130. ŘÍHA Josef 157
131. KUBR Tomas 152
132. FIKOTA Jaroslav 148
133. WOLF Adam 146
134. VALÁŠEK Václav 144
135. PECINA Robert 141
136. HADRÁVEK1 Gabriel 141
137. BERGER Karel 140
138. KRUPIČKA Ladislav 140
139. KOPECKÝ JR. Radek 136
140. VAŇATA Tomáš 135
141. ŠTORKÁN Martin 135
142. SUCHOMEL Petr 133
143. JEŘÁBEK David 133
144. KOTULA David 132
145. PATERA Eduard 131
146. JORDÁN Robert 130
147. MEUSEL Rico 129
148. MAREK Roman 129
149. PAUR Jan 126
150. ŠTEINER Ladislav 124
151. NERUDA Tomáš 124
152. DONÁT Ondřej 124
153. STOČES Josef 119
154. HADRÁVEK Gabriel 117
155. TABORSKÝ Jan 115
156. NYTL Pavel 113
157. HIMLOVÁ Barbora 112
158. HAVRDA Mirek 111
159. MAJKUS Vojtěch 110
160. KODAJEK Jakub 110
161. ROZSÍVALOVÁ Katarína 107
162. MORAVEC Pavel 105
163. SUK Michal 103
164. BUREŠ Radek 98
165. JEČMENOVÁ Eliška 98
166. KOUREK Miloš 96
167. KROTIL Jaroslav 95
168. ČÍŽ Miroslav 94
169. ŠTEFAN Bronislav 93
170. PECINA JR. Robert 91
171. FÁBERA Martin 91
172. CHÝNOVSKÝ Zdeněk 91
173. SOJKA Michal 90
174. PEŠEK Tomáš 90
175. JEŘÁBEK Martin 90
176. KLOBÁSA Pavel 86
177. BALÁŽ Marek 84
178. ROZPORKA Adolf 84
179. ZENKL Ota 82
180. JUHAŇÁK Tomáš 81
181. KOŽMÍN Martin 81
182. VRZAL Lubomír 78
183. KREJČÍ František 77
184. MLATEČEK JR. Jan 74
185. FISHER Petr 73
186. STRNAD1 Petr 72
187. KOŽMÍNOVÁ Lucie 69
188. RAJTR Petr 69
189. EMINGR Jakub 69
190. MORÁVEK Petr 69
191. ŠULC Miroslav 69
192. FIŠER Petr 66
193. HOLEČEK Zdeněk 64
194. MAREŠ Patrik 64
195. RUTA Jiří 63
196. ZEMANOVÁ Andrea 60
197. JIROCH Petr 59
198. HESS Petr 56
199. VANIK David 56
200. BAŽATA Jiří 56
201. MINÁŘÍK Petr 56
202. URBÁNKOVÁ Dana 54
203. ULMANN Silvestr 52
204. KARKDA Josef 51
205. HONCŮ Jaroslav 50
206. ANDERS Zdeněk 48
207. GRAFEK Petr 47
208. SILOVSKÝ Filip 44
209. ŠAFAŘÍK Jakub 43
210. SILOVSKÝ Adam 42
211. VANĚK Jan 41
212. CIBULKA David 40
213. ŠMIED Jindra 39
214. MALÝ Vlastimil 36
215. SEDLÁK Jiří 36
216. RUŽIČKA Petr 34
217. BENEŠ Jiří 33
218. JELÍNEK Jiří 32
219. KOPECKÝ Radek 31
220. DYMÁK Jaroslav 31
221. HEŘMAN Václav 30
222. PAVLIK Vlastimil 30
223. PEŠEK Vladimír 30
224. ŠTUKSA Tomáš 27
225. STOČESOVÁ Bára 26
226. JAROUŠEK Karel 24
227. HANK Tomáš 23
228. MAREK JR. Jan 23
229. STRNAD Petr 23
230. CINKL František 20
231. PŘENOSIL Miroslav 19
232. TOMEK Martin 18
233. SKAMENE Roman 18
234. HOMOLA Matyáš 17
235. BATTHYÁNY Tibor 17
236. SRNSKÝ Josef 16
237. JEŘÁBEK Miroslav 15
238. ZANDER Florian 13
239. MAREK Jan 13
240. FENCL Ondřej 10
241. RAJTROVÁ Zuzana 10
242. BOHÁČ Jaroslav 9
243. ŠTEFÁNIK Ludvík 8
244. TREML Filip 6
245. FLOS Václav 6
246. KOVÁŘ Martin 2
247. SEBEROVÁ Michaela 1
248. VOJTĚCH Štěpán 0
249. BURGET Jan 0
250. CVEJN Josef 0
251. TZSCHOPPE Hagen 0
252. PATERA David 0
253. ABELE Gustav 0
254. POLÁK Petr 0
255. HRUBÝ Miroslav 0
256. REISSOVÁ Nikol 0
257. CVEJN Lukáš 0
258. PAŽOUT Mirek 0
259. MACH Radim 0
260. HORÁK Jiří 0
261. VALKOV Libor 0
262. ŠALOUN Eugen 0
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. ŽEŽULKA Petr 115
2. BOBEK Jiří 85
3. GANGUR Jakub 84
4. ROSIČKA Ladislav 83
5. ŠULC Miroslav 58
6. BENDL Martin 56
7. JEŽEK Milan 30
8. PACKA Jan 27
9. KODAJEK Jakub 25
10. ANDERS Zdeněk 16
11. ŠTEFAN Bronislav 15
12. URBÁNKOVÁ Dana 14
13. CVEJN Josef 0
14. CVEJN Lukáš 0
N-1600
1. FIKOTA JR. Jaroslav 120
2. KŘÍSTEK Jindřich 95
3. ZELENKA Martin 66
4. HORÁČEK JR. Jindřich 66
5. KALISTA Jan 47
6. KVASNIČKA Vladimír 34
7. HORÁČEK Jindřich 32
8. HOLICKÁ Bára 28
9. ANDRUCHVIČ Milan 27
10. VLČEK Tomáš 22
11. BLÁHA Michal 17
12. KOŽMÍNOVÁ Veronika 17
13. TABORSKÝ Jan 12
14. PEŠEK Tomáš 12
15. FIKOTA Jaroslav 12
16. JAROUŠEK Karel 6
17. TÁBORSKÝ Jan 4
18. JAROUŠEK karel 3
19. STOČESOVÁ Bára 0
20. REISSOVÁ Nikol 0
Saxo Cup
1. KOPELENT Ladislav 110
2. RAUSA Karel 105
3. ŠIMEK Jakub 87
4. KOPELENT Martin 72
5. TOMEK Daniel 54
6. LEPŠÍ Lukáš 30
7. KALIKA Petr 26
8. PAUR Jan 24
9. KUMPOŠT Petr 20
10. LHOTSKÁ Hana 19
11. HAVRDA Mirek 14
12. JUHAŇÁK Tomáš 10
13. CHÝNOVSKÝ Zdeněk 10
14. MALÝ Vlastimil 8
15. KOŽMÍNOVÁ Veronika 8
16. FIŠER Petr 8
17. HOLEČEK Zdeněk 8
18. FLOS Václav 8
19. HONCŮ Jaroslav 6
20. KOŽMÍNOVÁ Lucie 5
21. RUŽIČKA Petr 4
22. KOUREK Miloš 4
23. VANĚK Jan 4
24. SKAMENE Roman 3
25. BALÁŽ Marek 3
26. EMINGR Jakub 3
27. TOMEK Martin 2
28. HOMOLA Matyáš 2
29. ŠAFAŘÍK Jakub 0
30. POLÁK Petr 0
31. ŠTEFÁNIK Ludvík 0
N-2000
1. CABELA Martin 107
2. FIGL JR. Jiří 92
3. KRÁTKÝ Lubomír 89
4. MAZÁNEK Václav 71
5. ŠIROKÝ Antonín 45
6. PRIBULA Mojmír 44
7. KLOKOČKA Radim 35
8. SELAKOVIČ Janko 32
9. VILD Jan 27
10. JEŽEK Milan 20
11. ROSTBERG Ulf 16
12. JEČMENOVÁ Eliška 16
13. WALZ Dietmar 15
14. VAŇÁTKO Jaroslav 14
15. RUTA Jiří 12
16. MAREK Roman 11
17. MAJKUS Vojtěch 6
18. HANK Tomáš 0
19. VALÁŠEK Václav 0
N+2000
1. LEV Martin 120
2. HÁK Jiří 90
3. HUBR František 66
4. ROLL Michal 65
5. JUREŇA Peter 40
6. SUK Michal 18
7. KOŽMÍN Martin 12
8. JIROCH Petr 10
9. PEŠEK Vladimír 8
E-1400
1. ZENKL Otakar 102
2. OMELKA Tomáš 70
3. WITTNER Filip 70
4. ČERNÝ David 40
5. KRUPIČKA Ladislav 40
6. KREJČÍ Bohuslav 38
7. KRAMÁŘ René 35
8. MIŠÁLKO David 35
9. BUREŠ Radek 24
10. BURDA David 22
11. VRZAL Lubomír 15
12. KREJČÍ František 15
13. JEŘÁBEK David 12
14. GRAFEK Petr 8
15. STRNAD1 Petr 7
16. CINKL František 6
17. SEBEROVÁ Michaela 3
18. JEŘÁBEK Miroslav 2
19. MACH Radim 0
E-1600
1. VRKOSLAV Jiří 120
2. ČERNÝ Miroslav 100
3. REISS Jan 74
4. TICHÝ Zdeněk 61
5. ASTL Jakub 54
6. TICHÝ Dominik 53
7. ČERNÝ David 32
8. JANUŠKA Petr 32
9. VÁVROVEC Čeněk 20
10. ŠALOM Jan 18
11. MADERÁK Martin 18
12. KRUPIČKA Lukáš 14
13. MLATEČEK JR. Jan 8
14. RAJTR Petr 7
15. FISHER Petr 6
16. VANIK David 4
17. RAJTROVÁ Zuzana 4
18. HESS Petr 3
19. PŘENOSIL Miroslav 2
20. JEŘÁBEK Martin 2
21. PECINA JR. Robert 2
22. SOJKA Michal 2
23. ŠTUKSA Tomáš 0
E-2000
1. SLOVÁČEK Michal 105
2. NEUŽIL Tomáš 91
3. CINKL Vratislav 75
4. KOTRMON Libor 67
5. TVAROH Petr 44
6. ŠEJDA JR. Václav 30
7. KOČIŠ Jan 30
8. ŠAUER Jiří 28
9. BERGER Karel 25
10. SKÁLA Martin 22
11. KOLČAVA Radek 20
12. ŘÍHA Josef 18
13. ČÍŽ Miroslav 12
14. VALÁŠEK Václav 12
15. WOLF Adam 12
16. DONÁT Ondřej 9
17. ZENKL Ota 4
18. ŠMIED Jindra 4
19. MORÁVEK Petr 4
20. KOVÁŘ Martin 2
21. ČERNÝ David 0
E+2000
1. KOŠEK Tomáš 115
2. KUBÍČEK Lukáš 100
3. KUŽEL Michal 64
4. SYROVÝ Zdeněk 62
5. KUČERA Tomáš 60
6. ÚŠKRT Antonín 42
7. KOTULA David 30
8. VOJTĚCH Štěpán 0
E+2000 2WD
1. MARIK Karel 96
2. LIŠKA Vladimír 87
3. SUCHOMEL Lukáš 80
4. KLOTZ Josef 58
5. LEHMANN Tomáš 56
6. URBAN Jiří 55
7. HLAVIČKA Jan 48
8. PECL František 44
9. JANOTA Miroslav 44
10. HRUŠKA Jiří 34
11. KOPECKÝ JR. Radek 24
12. LEHMANN Karel 20
13. MONDEK Karel 16
14. KOPECKÝ Radek 16
15. SUCHOMEL Petr 15
16. NOVÁK Petr 8
17. ROZPORKA Adolf 4
18. ZEMANOVÁ Andrea 2
19. SEDLÁK Jiří 1
20. TREML Filip 0
21. BURGET Jan 0
22. FENCL Ondřej 0
23. CIBULKA David 0
24. PAVLIK Vlastimil 0
25. PAŽOUT Mirek 0
H-1150
1. ČERMÁK JR. Josef 120
2. ČERMÁK Josef 105
3. VAŇATA Tomáš 62
4. SRNSKÝ Josef 36
5. PECINA Robert 27
6. BOHÁČ Jaroslav 26
H-1300
1. HOHEISEL Antti 110
2. VOSMEK Jaroslav 94
3. KRAMEŠ Luboš 92
4. FOUKAL Martin 68
5. JIRAS Pavel 50
6. PETR Roman 40
7. BENEŠ Jiří 28
8. NERUDA Tomáš 20
9. JORDÁN Robert 20
10. MORAVEC Pavel 18
11. BATTHYÁNY Tibor 16
12. BAŽATA Jiří 16
13. FÁBERA Martin 12
14. KLOBÁSA Pavel 10
15. PENC František 8
16. STRNAD Petr 4
17. BOHÁČ Jaroslav 0
H-1600
1. SRNSKÝ JR. Josef 120
2. MAIER Pavel 90
3. KUBR Tomas 48
4. NĚMEC Jaroslav 44
5. HIML David 31
6. DYMÁK Jaroslav 28
7. PENC František 24
8. HIMLOVÁ Barbora 23
9. NYTL Pavel 20
10. KROTIL Jaroslav 12
11. HRUBÝ Miroslav 8
12. VALKOV Libor 0
H-2000
1. PATERA Ed 120
2. KRÁL Ivo 70
3. KALIKA Marek 65
4. ENGE Břetislav 57
5. ŠEJDA Václav 34
6. ŠPAČEK Libor 27
7. KARKDA Josef 24
8. ŠPERL Jaroslav 24
9. ŠTEINER Ladislav 20
10. ŠAROCHA Jiří 18
11. HADRÁVEK1 Gabriel 16
12. MAREŠ Patrik 14
13. ŠTORKÁN Martin 12
14. MINÁŘÍK Petr 10
15. ROZSÍVALOVÁ Katarína 8
16. ULMANN Silvestr 3
17. SILOVSKÝ Filip 3
18. SILOVSKÝ Adam 2
19. ZANDER Florian 0
20. TZSCHOPPE Hagen 0
21. PATERA David 0
22. ŠALOUN Eugen 0
23. ABELE Gustav 0
24. HORÁK Jiří 0
H+2000
1. FIGL Jiří 120
2. TKÁČ Stanislav 64
3. VALENTA Jan 64
4. URBÁNEK JR. Stanislav 63
5. PANOŽKA Josef 61
6. URBÁNEK Stanislav 46
7. KACÁLEK Robert 44
8. PÍŠA Tomáš 33
9. HORÁK Milan 27
10. REJKA Jaroslav 25
11. ŠTANGL Michal 16
12. HADRÁVEK Gabriel 6
13. STOČES Josef 5
14. MAREK JR. Jan 0
15. MAREK Jan 0
H2
1. FLOSMAN Petr 120
2. ROLL Václav 92
3. JELÍNEK Jiří 54
4. HORÁKOVÁ Zuzka 40
5. PATERA Eduard 30
6. HEŘMAN Václav 22
7. ZENKL Ota 20
E2
1. URLAND Ronny 75
2. MEUSEL Rico 50
M ČR - skupina N
M ČR - skupina A
M ČR - skupina S20+
M ČR - skupina E1
M ČR - skupina GT
M ČR - skupina E2-SH
M ČR - skupina E2-SS
M ČR - skupina E2-SC
M ČR - historici
ČT - skupina E1-H
ČT - skupina E2H-SC
ČT - skupina E2H-SS
ČT - Sprint Car
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007