Výsledky

Tratě pro ročník

1. Kdyně - Koráb Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. Svijany Prix Radotín Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
3. Baba Slovensko Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
4. Polygon Most Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
5. Telnice Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
6. Benecko Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
7. Jemníky Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
8. Zbraslav - Točná Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
9. Autodrom Most
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. ČERNÝ David 2005
2. ČERNÝ Miroslav 1775
3. OMELKA Tomáš 1735
4. PATERA Ed 1721
5. ARNOŠT Tomáš 1635
6. ZELENKA Martin 1616
7. SRNSKÝ Josef jr. 1522
8. KOŠEK Tomáš 1464
9. KAŠČAK Jiří 1352
10. REISS Jan 1343
11. KRAMEŠ Luboš 1317
12. TVAROH Petr 1258
13. FLOSMAN Petr 1250
14. VANĚK Jan 1239
15. NOVÁK Tomáš 1220
16. SLOVÁČEK Michal 1207
17. KRÁL Ivo 1205
18. ČERMÁK Josef 1142
19. TICHÝ Dominik 1104
20. VALENTA Jan 1072
21. TICHÝ Zdeněk 1054
22. VAŇÁTKO Jaroslav 1036
23. DVOŘÁK Karel 1035
24. KELLER Lukáš 1007
25. ŘÍHA Josef 995
26. KOPELENT Ladislav 940
27. KLOTZ Josef 933
28. GANGUR Jakub 917
29. ASTL Jakub 896
30. FIGL Jiří 864
31. KUBÍČEK Lukáš 860
32. KUČERA Tomáš 847
33. ROLL Václav 812
34. PUJMAN Tomáš 775
35. ROSIČKA Ladislav 729
36. DOLEŽAL Viktor 721
37. ŠIROKÝ Antonín 717
38. HORÁČEK Jindřich jr. 717
39. ŠMIED Jindra 681
40. PÍŠA Tomáš 659
41. REJLEK Jaroslav 580
42. JIRAS Pavel 572
43. NEŠPOR Radek 570
44. MAIER Pavel 559
45. FOUKAL Martin 556
46. HORÁKOVÁ Zuzana 532
47. JORDÁN Robert 525
48. FERKO Zdeněk 501
49. KALIKA Marek 497
50. JANUŠKA Petr 486
51. SLÁDEK Petr 478
52. LEV Martin 465
53. ČÁBELA Martin 445
54. JERMAN Martin 426
55. TERŠ Jiří jr. 410
56. VOSMEK Jaroslav 408
57. MALÝ Jaromír 399
58. NYTL Pavel 388
59. HLAVIČKA Jan 385
60. KMÍNEK Zdeněk 376
61. VANĚK Petr 372
62. BENEŠ Oskar 367
63. KUMPOŠT Petr 347
64. ŠEJDA Václav jr. 341
65. GLEIXNER Herbert 332
66. ŠTEINER Ladislav 331
67. ŠAFAŘÍK Jakub 330
68. ÚŠKRT Antonín 326
69. JANOTA Miroslav 322
70. PRIBULA Mojmír 317
71. ŠPITZ Jan 308
72. URBÁNEK Stanislav 306
73. KALOUSEK Jindřich 301
74. SUCHOMEL Lukáš 301
75. BEER Hans 300
76. HORÁK Dušan 297
77. NOVÁK Tomáš jr. 295
78. CEJNAR Pavel 291
79. NERUDA Tomáš 277
80. HANŽL Robert 276
81. CINKL Vratislav  275
82. LIŠKA Vladimír 254
83. MAŘÍK Karel 253
84. RÖTZER Richard  251
85. JONÁŠ Ivo 248
86. SYROVÝ Zdeněk 246
87. HOMOLA Martin 244
88. ZENKL Otakar 242
89. NEŠPOR David 240
90. HORÁK Milan 240
91. HNÁTEK Mojmír 238
92. KUBR Tomas 237
93. HORÁČEK Jindřich 235
94. RYBNÍČEK Martin 225
95. KOLČAVA Radek 221
96. HOHEISL Antti 220
97. ZOLLNER Christian 217
98. ČERMÁK Josef jr. 215
99. KUDRNÁČ Tomáš 214
100. HEMERKA Aleš 210
101. BENEDA Ondřej 208
102. ŠEBESTA Pavel 207
103. KORHHEFR Jan 198
104. POKORNÝ Josef 194
105. VILD Jan 188
106. JEŘÁBEK Martin 186
107. URBÁNEK Stanislav jr. 184
108. FALOVIČOVÁ Michaela 184
109. KUNZ Helmut 181
110. ROLL Michal 181
111. ČERNÝ Ctibor 179
112. MONDEK Karel 178
113. JEŘÁBEK David 175
114. BENEŠ Jakub 174
115. KAVALÍR Tomáš 174
116. PACKA Ondřej 172
117. RUTA Jiří 171
118. VINŠ Marek 171
119. HANK Tomáš 166
120. KOVÁŘ Martin 164
121. SILOVSKÝ Filip 161
122. HLISTA Jan 160
123. JEVICKÝ Jiří jr. 158
124. ČERNÝ Jiří 157
125. HOLEC Jan 154
126. KREJČÍ Bohuslav 151
127. FIRTL Stanislav 150
128. DONÁT Martin 146
129. HODAN Miroslav 144
130. ŠEJDA2 Václav 141
131. PODMAJERSKY Vladimir 140
132. SVOBODA Roman 140
133. PACKA Jan 139
134. MEUSEL Rico 136
135. KRÁTKÝ Lubomír 133
136. NOVÁK Michal 131
137. TOMEK Daniel 131
138. GRUNTORÁD František 128
139. KUCHARČÍK Tomáš 125
140. MACH Jan 124
141. KOLEČKO Petr 124
142. KLOKOČKA Radim 123
143. ZEMANOVÁ Andrea 122
144. HORÁČEK Jiří 121
145. SILOVSKÝ Libor 121
146. ŠPLÍCHAL David 119
147. REJLEK Jan 117
148. ŠEJDA Václav 116
149. NAVRÁTIL Jiří 116
150. VOHRADNÍK Petr 114
151. PATERA David 114
152. ŠENOLD Jan 114
153. NEUSTUPA Aleš 114
154. SRNSKÝ Josef 110
155. KOLÁŘ Pavel 110
156. HORNA Petr 110
157. TROJAN Karel 106
158. BOČEK Jiří 105
159. BENDL Martin 104
160. FIŠER Petr 102
161. ŠPAČEK Libor 102
162. ABELE Gustav 102
163. KOHOUT Tomas 99
164. JUREŇA Peter 99
165. NECHVÁTAL Jaroslav 99
166. ŠTAJF Vojtěch 99
167. VALKOV Libor 99
168. WUDY Lukáš 98
169. MASÁK Michael 97
170. STRNAD Petr 95
171. HANZAL Martin 94
172. DOSTÁL David 94
173. KRÁLÍK Adam 93
174. KALIKA Petr 92
175. KYNČL Jan 92
176. HOLICKÁ Barbora 88
177. ŠKVÁRA Radek 88
178. VÍTOVEC Pavel 86
179. KRATOCHVÍL Vít 84
180. PENC František 84
181. ZÁVODNÍK Ondřej 81
182. TOMEK Martin 81
183. ČAGÁNEK Ondřej 81
184. SYTAŘ Jakub 80
185. VRZAL Lubomír 80
186. STRAKA Petr 78
187. ČERVENÝ Jan 78
188. PŘIKRYL Martin 77
189. PŘENOSIL Miroslav 76
190. KALISTA Jan 75
191. NEORAL Martin 75
192. GREGOR Roland 73
193. SAJLER Filip 72
194. THEIL Karl- Heinz 71
195. KALIKA Jakub 70
196. BRAUN Marcel 69
197. ARNOŠT2 Tomáš  69
198. TITĚRA Vladimír 68
199. POCAR Vlastimil 62
200. KALÁBEK Jiří 62
201. HOUŠKA Tomáš 62
202. KROTIL Lukáš 62
203. VÍTOVEC Jiří 61
204. NOUZÁK Michal 61
205. BENDL Eduard 60
206. NAVRÁTIL Luboš 59
207. PETR Roman 59
208. HOMOLA Matyáš 58
209. URBÁNKOVÁ Dana 58
210. JELÍNEK Jiří 57
211. VAŇKOVÁ Hana 55
212. ERLEBACH Jan 54
213. SYTAŘ Petr 52
214. TSCHOPPE Hagen 51
215. WAINER Pavel 48
216. KRIŠTOFIČ Michael 47
217. VENCLOVÁ Lucie 47
218. KOWALSKI Adam 46
219. DAVID Dušan 45
220. ZÍVR Matyáš 45
221. SKLENÁŘ Petr 42
222. ČERNÝ Jan 41
223. ADÁMEK Miroslav 40
224. DYMÁK Jaroslav 39
225. FILINGER Jiří 38
226. SLABŠÍ František 36
227. HAJDUŠEK Stanislav 35
228. FLOS Václav 35
229. SVOBODA Bohumír 34
230. PERNÝ Michal 33
231. GAJDOŠ Miroslav 33
232. JEVICKÝ Jiří 31
233. WILLIAMSON Philip  30
234. EMINGR Jakub 29
235. RAUSA Karel 27
236. BOBEK Jiří 27
237. BUJKO Patrik 26
238. BENEŠ Jiří 25
239. HADRÁVEK Gabriel 24
240. PECH Lukáš 23
241. LHOTSKÁ Hana 23
242. PLÍVA Jaroslav 22
243. KROTIL Jaroslav 22
244. CAMBOR Ondrej 21
245. ONDREJKA Ján 19
246. KALIŠ Ivan 17
247. BERGER Karel 15
248. ŠPERL Jaroslav 11
249. LUKS Jiří 9
250. PATERA Michal 8
251. PLESNIVÁ Šárka 7
252. PAPAY Lukáš 5
253. KIML Jiří 5
254. LANDSINGER Slávek 3
255. NOVÁK Petr 0
256. DLOUHÝ Jan 0
257. PAUŽOUT Miroslav 0
258. WENDL Stefan 0
259. WINKLER Martin 0
260. GUITTI Robert 0
261. HŮLEK Michal 0
262. HIML David 0
263. JEŽEK Milan jr. 0
264. ORŠULA Pavel 0
265. HOUSA Tomáš 0
266. KUTÍLEK Miloš 0
267. KAŠE Ondra 0
268. JEŽEK Milan 0
269. MAJKUS Vojtěch 0
270. TERŠ Jiří 0
271. WALZ Dietmar 0
272. VALENTA Libor 0
273. MLEJNEK Josef 0
274. HIMLOVÁ Barbora 0
275. CVEJN Josef 0
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. GANGUR Jakub 202
2. CEJNAR Pavel 139
3. ROSIČKA Ladislav 100
4. URBÁNEK Stanislav 91
5. URBÁNKOVÁ Dana 54
6. POKORNÝ Josef 40
7. URBÁNEK Stanislav jr. 40
8. PACKA Jan 32
9. BENDL Martin 25
10. NOUZÁK Michal 12
11. PECH Lukáš 8
12. CVEJN Josef 0
N-1600
1. ZELENKA Martin 220
2. KOPELENT Ladislav 155
3. HORÁČEK Jindřich jr. 139
4. HORÁČEK Jindřich 96
5. ŠAFAŘÍK Jakub 70
6. NOVÁK Tomáš jr. 58
7. ROSIČKA Ladislav 54
8. PACKA Ondřej 30
9. KALISTA Jan 20
10. HOLICKÁ Barbora 18
11. GREGOR Roland 16
12. EMINGR Jakub 12
13. ARNOŠT2 Tomáš  12
Saxo Cup
1. ARNOŠT Tomáš 215
2. KAŠČAK Jiří 190
3. VANĚK Jan 142
4. DVOŘÁK Karel 122
5. FERKO Zdeněk 57
6. VANĚK Petr 40
7. KUMPOŠT Petr 37
8. FALOVIČOVÁ Michaela 31
9. ČERNÝ Jiří 25
10. KAVALÍR Tomáš 20
11. DONÁT Martin 20
12. BENEDA Ondřej 16
13. KOWALSKI Adam 14
14. HORÁČEK Jiří 12
15. NECHVÁTAL Jaroslav 11
16. KUCHARČÍK Tomáš 10
17. DOSTÁL David 9
18. NAVRÁTIL Luboš 6
19. KALIKA Petr 6
20. FLOS Václav 6
21. VAŇKOVÁ Hana 5
22. BRAUN Marcel 5
23. VENCLOVÁ Lucie 4
24. ZÁVODNÍK Ondřej 4
25. TOMEK Martin 4
26. ČAGÁNEK Ondřej 4
27. KALIKA Jakub 4
28. ZÍVR Matyáš 3
29. LHOTSKÁ Hana 2
30. DLOUHÝ Jan 0
31. ZEMANOVÁ Andrea 0
32. SKLENÁŘ Petr 0
33. PLESNIVÁ Šárka 0
N-2000
1. VAŇÁTKO Jaroslav 200
2. RUTA Jiří 93
3. ČÁBELA Martin 80
4. ŠPITZ Jan 55
5. KRÁTKÝ Lubomír 50
6. VILD Jan 35
7. HANK Tomáš 32
8. KLOKOČKA Radim 27
9. HOLEC Jan 24
10. NEUSTUPA Aleš 20
11. FILINGER Jiří 12
12. WENDL Stefan 0
13. WALZ Dietmar 0
14. JEŽEK Milan 0
15. JEŽEK Milan jr. 0
N+2000
1. KUBÍČEK Lukáš 220
2. LEV Martin 145
3. JUREŇA Peter 20
4. SAJLER Filip 12
5. HOMOLA Matyáš 10
E-1400
1. OMELKA Tomáš 220
2. NOVÁK Tomáš 162
3. HORÁKOVÁ Zuzana 100
4. JIRAS Pavel 74
5. GLEIXNER Herbert 48
6. HORÁK Dušan 42
7. BEER Hans 37
8. SVOBODA Roman 30
9. ŠEBESTA Pavel 24
10. HORNA Petr 20
11. HANZAL Martin 18
12. REJLEK Jan 14
13. PŘENOSIL Miroslav 12
14. KALIŠ Ivan 12
15. VRZAL Lubomír 12
16. PLÍVA Jaroslav 8
17. WILLIAMSON Philip  8
18. PERNÝ Michal 7
19. BOBEK Jiří 6
20. FIRTL Stanislav 6
21. HANŹL Robert 6
22. PATERA Michal 6
23. CAMBOR Ondrej 4
24. MLEJNEK Josef 0
25. ORŠULA Pavel 0
E-1600
1. ČERNÝ Miroslav 215
2. REISS Jan 185
3. TICHÝ Dominik 131
4. TICHÝ Zdeněk 129
5. ASTL Jakub 104
6. HNÁTEK Mojmír 72
7. HANŽL Robert 26
8. ČERNÝ David 20
9. KORHHEFR Jan 20
10. KREJČÍ Bohuslav 14
11. BENEŠ Jakub 14
12. STRAKA Petr 14
13. WUDY Lukáš 10
14. KOHOUT Tomas 10
15. PŘIKRYL Martin 8
16. KRÁLÍK Adam 7
17. ČERVENÝ Jan 6
18. BENEDA Ondřej 4
E-2000
1. ČERNÝ David 220
2. SLOVÁČEK Michal 137
3. TVAROH Petr 97
4. KELLER Lukáš 87
5. ŠMIED Jindra 71
6. ŘÍHA Josef 66
7. JANUŠKA Petr 54
8. ŠIROKÝ Antonín 48
9. SLÁDEK Petr 45
10. CINKL Vratislav  40
11. ZENKL Otakar 27
12. KOLČAVA Radek 20
13. KUDRNÁČ Tomáš 18
14. HEMERKA Aleš 18
15. PRIBULA Mojmír 17
16. ŠEJDA Václav jr. 17
17. BOČEK Jiří 15
18. MACH Jan 12
19. PODMAJERSKY Vladimir 10
20. FIRTL Stanislav 10
21. MAŘIK Karel 8
22. KOVÁŘ Martin 8
23. MAŘÍK Karel 8
24. HLISTA Jan 8
25. SYTAŘ Jakub 6
26. MALÝ Jaromír 4
27. JEVICKÝ Jiří jr. 4
28. GAJDOŠ Miroslav 3
29. ŠEJDA2 Václav 3
30. SYTAŘ Petr 2
31. TITĚRA Vladimír 2
32. VOHRADNÍK Petr 2
33. ŠPLÍCHAL David 1
34. VÍTOVEC Pavel 1
35. BUJKO Patrik 0
36. DAVID Dušan 0
37. VÍTOVEC Jiří 0
38. BERGER Karel 0
39. KUTÍLEK Miloš 0
40. HOUSA Tomáš 0
41. GUITTI Robert 0
42. JEVICKÝ Jiří 0
43. HOUŠKA Tomáš 0
44. TERŠ Jiří 0
E+2000
1. KOŠEK Tomáš 215
2. KUČERA Tomáš 145
3. BENEŠ Oskar 74
4. SYROVÝ Zdeněk 73
5. ÚŠKRT Antonín 64
6. ROLL Michal 34
7. ČERNÝ Ctibor 30
8. SLABŠÍ František 24
9. WAINER Pavel 22
10. TROJAN Karel 15
11. ŠTAJF Vojtěch 15
12. KRATOCHVÍL Vít 12
13. ČERNÝ Jan 8
E-2WD
1. KLOTZ Josef 147
2. DOLEŽAL Viktor 133
3. NEŠPOR Radek 79
4. JERMAN Martin 68
5. HLAVIČKA Jan 60
6. SUCHOMEL Lukáš 50
7. KMÍNEK Zdeněk 43
8. NEŠPOR David 40
9. RYBNÍČEK Martin 35
10. LIŠKA Vladimír 30
11. MALÝ Jaromír 28
12. GRUNTORÁD František 22
13. NOVÁK Michal 20
14. MONDEK Karel 16
15. KALÁBEK Jiří 10
16. RAUSA Karel 10
17. WINKLER Martin 0
18. NOVÁK Petr 0
19. KAŠE Ondra 0
H-1150
1. ČERMÁK Josef 230
2. JORDÁN Robert 105
3. HOMOLA Martin 90
4. SRNSKÝ Josef 51
5. ČERMÁK Josef jr. 40
6. SVOBODA Bohumír 20
7. LUKS Jiří 20
8. HOMOLA Matyáš 10
9. PAPAY Lukáš 10
H-1300
1. KRAMEŠ Luboš 205
2. REJLEK Jaroslav 127
3. FOUKAL Martin 97
4. VALKOV Libor 73
5. VOSMEK Jaroslav 68
6. KALOUSEK Jindřich 58
7. HOHEISL Antti 40
8. RÖTZER Richard  40
9. ZOLLNER Christian 30
10. KUNZ Helmut 24
11. KOLEČKO Petr 20
12. STRNAD Petr 18
13. KOLÁŘ Pavel 15
14. KRIŠTOFIČ Michael 12
15. ADÁMEK Miroslav 12
16. THEIL Karl- Heinz 8
17. PETR Roman 6
18. KIML Jiří 4
19. BENEŠ Jiří 2
20. VALENTA Libor 0
H-1600
1. SRNSKÝ Josef jr. 220
2. NYTL Pavel 68
3. KUBR Tomas 66
4. MAIER Pavel 60
5. NERUDA Tomáš 50
6. JEŘÁBEK David 30
7. BENDL Eduard 24
8. ONDREJKA Ján 24
9. SVOBODA Roman 20
10. POCAR Vlastimil 20
11. KYNČL Jan 18
12. MASÁK Michael 15
13. PENC František 12
14. KROTIL Lukáš 10
15. KROTIL Jaroslav 8
16. DYMÁK Jaroslav 6
17. HIMLOVÁ Barbora 0
18. HIML David 0
H-2000
1. PATERA Ed 220
2. KRÁL Ivo 165
3. KALIKA Marek 65
4. ŠEJDA Václav 58
5. JANOTA Miroslav 45
6. ŠTEINER Ladislav 40
7. MAIER Pavel 28
8. TSCHOPPE Hagen 22
9. ŠPAČEK Libor 20
10. ABELE Gustav 20
11. ŠPERL Jaroslav 10
12. HADRÁVEK Gabriel 6
13. FIŠER Petr 6
14. MAJKUS Vojtěch 0
15. PAUŽOUT Miroslav 0
16. SILOVSKÝ Libor 0
H+2000
1. FIGL Jiří 180
2. PÍŠA Tomáš 170
3. HODAN Miroslav 61
4. ZEMANOVÁ Andrea 40
5. HAJDUŠEK Stanislav 40
6. SILOVSKÝ Filip 39
7. SILOVSKÝ Libor 27
8. JEVICKÝ Jiří 12
H2
1. FLOSMAN Petr 205
2. VALENTA Jan 172
3. ROLL Václav 140
4. JONÁŠ Ivo 78
5. HORÁK Milan 76
6. TERŠ Jiří jr. 75
7. TOMEK Daniel 25
8. ROLL Vaclav 22
9. PATERA David 20
10. NAVRÁTIL Jiří 20
11. NEORAL Martin 13
12. FIŠER Petr 12
13. JELÍNEK Jiří 10
14. ERLEBACH Jan 8
15. LANDSINGER Slávek 4
16. TERŠ Jiří 0
17. HŮLEK Michal 0
F
1. PUJMAN Tomáš 215
2. VINŠ Marek 72
3. MEUSEL Rico 35
4. ŠENOLD Jan 35
5. JEŘÁBEK Martin 35
6. ŠKVÁRA Radek 24
E2
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007