Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Autodrom Most / 2017
Datum konání závodu : 26.03.2017
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 801 Cvejn Lukáš Swift Racing Náchod N-1400 Suzuki Swift GTI * * 04:24,9 20
2. 802 Bobek Jiří BOBKOLETY N-1400 VW POLO * * 04:27,2 15
3. 808 Packa Jan MOTORTEAM N-1400 Suzuki Swift * * 04:29,0 12
4. 800 Mazánek Václav Perna Racing N-1400 Suzuki Swift GTI * * 04:37,3 10
5. 803 Bendl Martin BOBKOLETY N-1400 VW POLO * * 04:39,6 8
6. 812 Fišer Petr N-1400 * * 04:47,7 6
7. 899 Ježek Milan N-1400 Opel Tigra * * 04:58,0 4
8. 898 Anders Zdeněk N-1400 * * 05:13,6 3
N-1600
1. 711 Krotil Lukáš ŠOCK Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS * * 04:14,3 20
2. 702 Kvasnička Vladimír FALCO Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS * * 04:17,8 15
3. 708 Fikota Jaroslav AMK Týn nad Vltavou N-1600 Honda Civic 1,6 Vti * * 04:17,9 12
4. 705 Horáček jr. Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 16v * * 04:17,9 10
5. 719 Kalousová Eva N-1600 Citroen Saxo VTS * * 04:23,5 8
6. 747 Kubíček Pavel 2K N-1600 Citroen Saxo VTS * * 04:25,1 6
7. 717 Křístek Jindřich Protlum N-1600 Honda Civic * * 04:27,2 4
8. 730 Packa Ondřej RTM Motorsport N-1600 Honda Civic * * 04:28,0 3
9. 715 Horáček Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 16v * * 04:29,3 2
10. 706 Holická Bára Kravaťák N-1600 Citroen Saxo VTS * * 04:44,2 1
11. 707 Vanik David N-1600 Honda CRX * * 04:54,5 0
SAXO CUP
1. 752 Parma Jiří Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS * * 04:29,2 20
2. 757 Tomek Daniel Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS * * 04:30,6 15
3. 753 Parma Matěj Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS * * 04:31,3 12
4. 756 Kopelent Martin Autosport Kopelent SAXO CUP Peugeot 106 Rally S16 * * 04:36,0 10
5. 750 Kalika Petr Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS * * 04:37,8 8
6. 755 Kopelent Ladislav Autosport Kopelent SAXO CUP Peugeot 106 Rally S16 * * 04:37,9 6
7. 754 Štorkán Martin Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS * * 04:38,4 4
8. 751 Kumpošt Petr Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS * * 04:45,4 3
N-2000
1. 609 Walz Dietmar Germany N-2000 Renault Clio * * 04:18,6 20
2. 601 Vaňátko Jaroslav TGR Team N-2000 Accura RSX * * 04:18,7 15
3. 608 Cabela Martin N-2000 Renault Clio * * 04:20,8 12
4. 644 Tojšl Ondřej Athila N-2000 Ford Focus * * 04:21,2 10
5. 611 Pilch Jiří N-2000 Renault Clio * * 04:21,5 8
6. 619 Krátký Lubomír 2K N-2000 Honda Civic * * 04:22,6 6
7. 602 Pribula Mojmír N-2000 * * 04:25,4 4
8. 604 Tojšl Adam Athila N-2000 Ford Focus * * 04:26,4 3
9. 607 Hank Tomáš EDDACUP Team N-2000 Accura * * 04:28,0 2
10. 603 Ježek Milan N-2000 BMW E36 318is * * 04:44,1 1
11. 666 Ungrád Petr N-2000 Landia Dedra 1,8GT * * 05:27,9 0
N+2000
1. 501 Hák Jiří Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 * * 03:52,9 20
2. 500 Lev Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru Sti * * 03:59,8 15
3. 515 Zubatý Milan N+2000 Renault Clio * * 04:45,0 12
E-1400
1. 407 Omelka Tomáš E-1400 VW Polo * * 04:01,1 20
2. 400 Novák Tomáš Goodal E-1400 Škoda Pick-up Kawasaki * * 04:03,5 15
3. 415 Zenkl jr. Otakar Mariánské Lázně E-1400 Škoda Pick-up * * 04:04,4 12
4. 402 Krejčí Bohuslav KR pro Škoda Historik E-1400 Škoda Rapid 130RH * * 04:14,0 10
5. 408 Burda David Goodal E-1400 Škoda Pick-up Kawasaki * * 04:17,8 8
6. 409 Vrzal Lubomír E-1400 Suzuki * * 04:27,5 6
7. 417 Mlejnek jr. Josef Mělník E-1400 Škoda Favorit * * 04:38,0 4
8. 429 Kolář Petr E-1400 Škoda 1000MB * * 04:38,2 3
9. 422 Roděj Emil CIRO E-1400 Škoda Favorit * * 05:50,7 2
488 Alinc Jan CM Motorsport E-1400 Škoda 120S * * DNF 0
E-1600
1. 300 Černý Miroslav CM Motorsport E-1600 Škoda 130L * * 03:51,4 20
2. 304 Tichý Dominik E-1600 * * 03:56,3 15
3. 301 Reiss Jan Reissing Team E-1600 Škoda 130RS * * 03:56,8 12
4. 316 Fikota jr. Jaroslav Athila Praha E-1600 Honda CRX * * 03:57,0 10
5. 303 Tichý Zdeněk E-1600 * * 03:58,2 8
6. 302 Astl Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II * * 04:09,6 6
7. 386 Kočiš Jan E-1600 Toyota * * 04:10,4 4
8. 371 Pecina jr. Robert Autopecina E-1600 Honda CRX * * 04:18,0 3
9. 377 Černý Miroslav st. ČM Motorsport E-1600 Škoda 120 s * * 04:18,1 2
10. 306 Kotlan Petr Slámazbot Motorsport E-1600 Citroen Saxo VTS * * 04:37,7 1
11. 389 Holická Barbora E-1600 Citroen DS3 * * 04:48,5 0
E-2000
1. 103 Hemerka Aleš Barn Team Nymburk E-2000 Alfa Romeo 147 * * 03:52,5 20
2. 18 Koucký Dominik William art RS E-2000 Škoda Octavia DTM * * 03:55,4 15
3. 100 Slováček Michal Svijany Racing E-2000 Honda civic TypeR * * 03:56,3 12
4. 102 Kotrmon Libor Nadoko Turnov E-2000 Škoda Octavia * * 04:00,3 10
5. 105 Šmied Jindra Paliva Sedlčany E-2000 Renault Clio RS * * 04:05,4 8
6. 117 Kubata Jaroslav RML racing E-2000 Seat Ibiza Cupra R TDI * * 04:12,7 6
7. 125 Terš Jiří AutoTerš Racing Team Klatovy E-2000 Fabia RS * * 04:21,4 4
8. 120 Tvaroh Petr GTR Team E-2000 Toyota * * 04:33,3 3
9. 107 Neužil Tomáš E-2000 * * 04:35,4 2
10. 101 Černý David Goodal E-2000 Fabia * * 04:37,0 1
11. 110 Januška Petr Goodal E-2000 Fabia * * 04:40,0 0
121 Fígl jr. Jiří Speedy E-2000 Fabia RS * * DNF 0
111 Říha Josef E-2000 Fabia I * * DNF 0
E+2000
1. 2 Kučera Tomáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 * * 03:37,0 20
2. 3 Kubíček Lukáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 * * 03:50,1 15
3. 22 Sailer Filip STK Bohdalec E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 * * 03:50,1 12
4. 21 Jermanová Gábina STK Bohdalec E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 * * 03:53,2 10
11 Úškrt Antonín E+2000 * * DNF 0
E-2WD
1. 91 Jerman Martin STK Bohdalec E-2WD Lamborghini Gallardo * * 03:48,6 20
2. 76 Lehmann Tomáš Kajmann-Team E-2WD BMW E36 * * 04:07,5 15
3. 77 Mařík Karel Speed Company E-2WD BMW 328 * * 04:07,9 12
4. 51 Hruška Jiří Auto Slaný E-2WD BMW 325 * * 04:16,1 10
5. 74 Lehmann Karel Kajmann-Team E-2WD BMW E36 * * 04:21,5 8
6. 54 Pecl František E-2WD * * 04:22,3 6
7. 66 Kotel Miloslav KTG E-2WD Ferrari Testarossa * * 05:39,3 4
H-1150
1. 205 Pecina Robert H-1150 Fiat 127 * * 04:48,1 20
2. 200 Vaňata Tomáš Speedy Motorsport H-1150 Austin Mini * * 05:05,1 15
201 Čermák jr. Josef Autosport Pegas H-1150 Autobianchi A112 Abarth * * DNF 0
H-2000
1. 264 Kalika Marek H-2000 Peugeot 205GTi * * 03:59,5 20
2. 260 Král Ivo H-2000 VW Golf GTI * * 04:01,6 15
3. 261 Patera Eduard EDDACUP Team H-2000 VW Scirocco * * 04:03,8 12
4. 26 Heřmánek Jan H-2000 VW Scirocco * * 04:13,4 10
5. 263 Steiner Ladislav H-2000 BMW E218 * * 04:23,5 8
6. 273 Silovský Libor H-2000 Triumph GT6 * * 04:37,3 6
7. 270 Flosman Petr H-2000 Opel Kadett GTE * * 04:37,7 4
8. 266 Silovský Filip H-2000 Triumph GT6 * * 04:41,4 3
9. 267 Kermidis Jakub H-2000 * * 04:42,2 2
10. 269 Hlavatý Jaromír H-2000 Golf * * 04:47,1 1
11. 272 Hadrávek Gabriel H-2000 Lancia Monte Carlo * * 04:57,8 0
12. 265 Šejda Václav H-2000 * * 04:59,3 0
13. 262 Urbánková Dana H-2000 * * 05:22,3 0
H+2000
1. 294 Panožka Josef H+2000 Porsche 911SCRS * * 04:05,5 20
2. 291 Rejka Jaroslav H+2000 Jaguar SJS * * 04:12,4 15
3. 299 Urbánek jr. Stanislav H+2000 * * 04:13,5 12
4. 290 Stočes Josef H+2000 Mercedes Benz 190 AMG * * 04:22,8 10
5. 283 Valenta Jan H+2000 Mercedes Benz 190 AMG * * 04:24,8 8
6. 281 Urbánek Stanislav H+2000 Ford Capri 2,8 Turbo * * 04:25,2 6
7. 296 Píša Tomáš H+2000 Opel Ascona B * * 04:27,9 4
8. 298 Štangl Michal H+2000 Jaguar * * 04:28,1 3
9. 295 Horák Milan H+2000 Mercedes Benz 190 AMG * * 04:42,0 2
10. 282 Figl Jiří H+2000 Lancia Delta HF Turbo * * 04:42,5 1
11. 285 Hajdůšek Stanislav H+2000 Tatra 603 * * 04:45,7 0
12. 284 Zemanová Andrea H+2000 Toyota MR2 * * 04:47,5 0
13. 286 Louda Martin H+2000 Porsche * * 05:05,3 0
14. 297 Straka Bohumil H+2000 Porsche 944 * * 05:16,4 0
292 Rus Oldřich H+2000 Ford Escort * * DNF 0
293 Hadrávek Gabriel H+2000 * * DNF 0
H-1300
1. 225 Hoheisl Antti Sachsen H-1300 Škoda 120S * * 04:19,8 20
2. 233 Penc František Pegas Autosport H-1300 Škoda 130L/A * * 04:19,8 15
3. 224 Čermák Josef Pegas Autosport H-1300 Škoda 110R * * 04:20,9 12
4. 227 Jordán Robert Pegas Autosport H-1300 Škoda 120 * * 04:21,4 10
5. 228 Strnad Petr Hostr Racing Team H-1300 Škoda 130RS * * 04:33,9 8
6. 222 Hrubý Jaroš H-1300 * * 05:42,6 6
226 Petr Roman H-1300 Škoda 130LR/H * * DNF 0
221 Krameš Luboš Motorsport Pricovi H-1300 S1000 MB * * DNF 0
H-1600
1. 240 Srnský jr. Josef Svijany Racing H-1600 Škoda 130LR/H * * 04:02,9 20
2. 241 Maier Pavel Alpine Club Prague H-1600 Ford Escort * * 04:12,8 15
3. 248 Suchý Pavel CzechClassicCarClub H-1600 Lotus Elan * * 04:35,2 12
4. 243 Rozsívalová Katarina H-1600 Honda CRX * * 04:40,7 10
5. 242 Tkáč Stanislav Speedy H-1600 Lancia Beta Coupe * * 04:48,9 8
255 Nytl Pavel H-1600 Lada VFTS * * DNF 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007