Výsledky
Absolutní pořadí pro závod Autodrom Most / 2017
Datum konání závodu : 26.03.2017
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým Čas 1. jízda 2. jízda Body
1. 2 Kučera Tomáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 03:37,0 * * 130
2. 91 Jerman Martin STK Bohdalec E-2WD Lamborghini Gallardo 03:48,6 * * 135
3. 3 Kubíček Lukáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 03:50,1 * * 109
4. 22 Sailer Filip STK Bohdalec E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 03:50,1 * * 88
5. 300 Černý Miroslav CM Motorsport E-1600 Škoda 130L 03:51,4 * * 139
6. 103 Hemerka Aleš Barn Team Nymburk E-2000 Alfa Romeo 147 03:52,5 * * 140
7. 501 Hák Jiří Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 03:52,9 * * 114
8. 21 Jermanová Gábina STK Bohdalec E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 03:53,2 * * 67
9. 18 Koucký Dominik William art RS E-2000 Škoda Octavia DTM 03:55,4 * * 132
10. 304 Tichý Dominik E-1600 03:56,3 * * 128
11. 100 Slováček Michal Svijany Racing E-2000 Honda civic TypeR 03:56,3 * * 123
12. 301 Reiss Jan Reissing Team E-1600 Škoda 130RS 03:56,8 * * 118
13. 316 Fikota jr. Jaroslav Athila Praha E-1600 Honda CRX 03:57,0 * * 109
14. 303 Tichý Zdeněk E-1600 03:58,2 * * 100
15. 264 Kalika Marek H-2000 Peugeot 205GTi 03:59,5 * * 136
16. 500 Lev Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru Sti 03:59,8 * * 77
17. 102 Kotrmon Libor Nadoko Turnov E-2000 Škoda Octavia 04:00,3 * * 113
18. 407 Omelka Tomáš E-1400 VW Polo 04:01,1 * * 133
19. 260 Král Ivo H-2000 VW Golf GTI 04:01,6 * * 128
20. 240 Srnský jr. Josef Svijany Racing H-1600 Škoda 130LR/H 04:02,9 * * 125
21. 400 Novák Tomáš Goodal E-1400 Škoda Pick-up Kawasaki 04:03,5 * * 122
22. 261 Patera Eduard EDDACUP Team H-2000 VW Scirocco 04:03,8 * * 119
23. 415 Zenkl jr. Otakar Mariánské Lázně E-1400 Škoda Pick-up 04:04,4 * * 111
24. 105 Smied Jindra Paliva Sedlčany E-2000 Renault Clio RS 04:05,4 * * 103
25. 294 Panožka Josef H+2000 Porsche 911SCRS 04:05,5 * * 135
26. 76 Lehmann Tomáš Kajmann-Team E-2WD BMW E36 04:07,5 * * 111
27. 77 Mařík Karel Speed Company E-2WD BMW 328 04:07,9 * * 97
28. 302 Astl Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II 04:09,6 * * 84
29. 386 Kočiš Jan E-1600 Toyota 04:10,4 * * 75
30. 291 Rejka Jaroslav H+2000 Jaguar SJS 04:12,4 * * 127
31. 117 Kubata Jaroslav RML racing E-2000 Seat Ibiza Cupra R TDI 04:12,7 * * 92
32. 241 Maier Pavel Alpine Club Prague H-1600 Ford Escort 04:12,8 * * 105
33. 26 Heřmánek Jan H-2000 VW Scirocco 04:13,4 * * 107
34. 299 Urbánek jr. Stanislav H+2000 04:13,5 * * 118
35. 402 Krejčí Bohuslav KR pro Škoda Historik E-1400 Škoda Rapid 130RH 04:14,0 * * 97
36. 711 Krotil Lukáš ŠOCK Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS 04:14,3 * * 127
37. 51 Hruška Jiří Auto Slaný E-2WD BMW 325 04:16,1 * * 79
38. 408 Burda David Goodal E-1400 Škoda Pick-up Kawasaki 04:17,8 * * 86
39. 702 Kvasnička Vladimír FALCO Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS 04:17,8 * * 117
40. 705 Horáček jr. Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 16v 04:17,9 * * 99
41. 708 Fikota Jaroslav AMK Týn nad Vltavou N-1600 Honda Civic 1,6 Vti 04:17,9 * * 108
42. 371 Pecina jr. Robert Autopecina E-1600 Honda CRX 04:18,0 * * 61
43. 377 Černý Miroslav st. ČM Motorsport E-1600 Škoda 120 s 04:18,1 * * 52
44. 609 Walz Dietmar Germany N-2000 Renault Clio 04:18,6 * * 124
45. 601 Vaňátko Jaroslav TGR Team N-2000 Accura RSX 04:18,7 * * 115
46. 225 Hoheisl Antti Sachsen H-1300 Škoda 120S 04:19,8 * * 121
47. 233 Penc František Pegas Autosport H-1300 Škoda 130L/A 04:19,8 * * 107
48. 608 Cabela Martin N-2000 Renault Clio 04:20,8 * * 105
49. 224 Čermák Josef Pegas Autosport H-1300 Škoda 110R 04:20,9 * * 95
50. 644 Tojšl Ondřej Athila N-2000 Ford Focus 04:21,2 * * 95
51. 125 Terš Jiří AutoTerš Racing Team Klatovy E-2000 Fabia RS 04:21,4 * * 77
52. 227 Jordán Robert Pegas Autosport H-1300 Škoda 120 04:21,4 * * 80
53. 611 Pilch Jiří N-2000 Renault Clio 04:21,5 * * 85
54. 74 Lehmann Karel Kajmann-Team E-2WD BMW E36 04:21,5 * * 59
55. 54 Pecl František E-2WD 04:22,3 * * 43
56. 619 Krátký Lubomír 2K N-2000 Honda Civic 04:22,6 * * 74
57. 290 Stočes Josef H+2000 Mercedes Benz 190 AMG 04:22,8 * * 104
58. 263 Steiner Ladislav H-2000 BMW E218 04:23,5 * * 90
59. 719 Kalousová Eva N-1600 Citroen Saxo VTS 04:23,5 * * 83
60. 283 Valenta Jan H+2000 Mercedes Benz 190 AMG 04:24,8 * * 96
61. 801 Cvejn Lukáš Swift Racing Náchod N-1400 Suzuki Swift GTI 04:24,9 * * 115
62. 747 Kubíček Pavel 2K N-1600 Citroen Saxo VTS 04:25,1 * * 72
63. 281 Urbánek Stanislav H+2000 Ford Capri 2,8 Turbo 04:25,2 * * 89
64. 602 Pribula Mirek N-2000 04:25,4 * * 62
65. 604 Tojšl Adam Athila N-2000 Ford Focus 04:26,4 * * 53
66. 717 Křístek Jindřich Protlum N-1600 Honda Civic 04:27,2 * * 61
67. 802 Bobek Jiří BOBKOLETY N-1400 VW POLO 04:27,2 * * 100
68. 409 Vrzal Lubomír E-1400 Suzuki 04:27,5 * * 64
69. 296 Píša Tomáš H+2000 Opel Ascona B 04:27,9 * * 80
70. 607 Hank Tomáš EDDACUP Team N-2000 Accura 04:28,0 * * 42
71. 730 Packa Ondřej RTM Motorsport N-1600 Honda Civic 04:28,0 * * 50
72. 298 Štangl Michal H+2000 Jaguar 04:28,1 * * 73
73. 808 Packa Jan MOTORTEAM N-1400 Suzuki Swift 04:29,0 * * 86
74. 752 Parma Jiří Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS 04:29,2 * * 110
75. 715 Horáček Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 16v 04:29,3 * * 40
76. 757 Tomek Daniel Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS 04:30,6 * * 96
77. 753 Parma Matěj Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS 04:31,3 * * 84
78. 120 Tvaroh Petr GTR Team E-2000 Toyota 04:33,3 * * 59
79. 228 Strnad Petr Hostr Racing Team H-1300 Škoda 130RS 04:33,9 * * 58
80. 248 Suchý Pavel CzechClassicCarClub H-1600 Lotus Elan 04:35,2 * * 70
81. 107 Neužil Tomáš E-2000 04:35,4 * * 51
82. 756 Kopelent Martin Autosport Kopelent SAXO CUP Peugeot 106 Rally S16 04:36,0 * * 69
83. 101 Černý David Goodal E-2000 Fabia 04:37,0 * * 42
84. 273 Silovský Libor H-2000 Triumph GT6 04:37,3 * * 72
85. 800 Mazánek Václav Perna Racing N-1400 Suzuki Swift GTI 04:37,3 * * 68
86. 306 Kotlan Petr Slámazbot Motorsport E-1600 Citroen Saxo VTS 04:37,7 * * 27
87. 270 Flosman Petr H-2000 Opel Kadett GTE 04:37,7 * * 63
88. 750 Kalika Petr Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS 04:37,8 * * 55
89. 755 Kopelent Ladislav Autosport Kopelent SAXO CUP Peugeot 106 Rally S16 04:37,9 * * 42
90. 417 Mlejnek jr. Josef Mělník E-1400 Škoda Favorit 04:38,0 * * 46
91. 429 Kolář Petr E-1400 Škoda 1000MB 04:38,2 * * 36
92. 754 Štorkán Martin Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS 04:38,4 * * 28
93. 803 Bendl Martin BOBKOLETY N-1400 VW POLO 04:39,6 * * 53
94. 110 Januška Petr Goodal E-2000 Fabia 04:40,0 * * 30
95. 243 Rozsívalová Katarina H-1600 Honda CRX 04:40,7 * * 47
96. 266 Silovský Filip H-2000 Triumph GT6 04:41,4 * * 52
97. 295 Horák Milan H+2000 Mercedes Benz 190 AMG 04:42,0 * * 58
98. 267 Kermidis Jakub H-2000 04:42,2 * * 44
99. 282 Figl Jiří H+2000 Lancia Delta HF Turbo 04:42,5 * * 51
100. 603 Ježek Milan N-2000 BMW E36 318is 04:44,1 * * 21
101. 706 Holická Bára Kravaťák N-1600 Citroen Saxo VTS 04:44,2 * * 21
102. 515 Zubatý Milan N+2000 Renault Clio 04:45,0 * * 12
103. 751 Kumpošt Petr Patera Citroen SAXO CUP Citroen Saxo VTS 04:45,4 * * 11
104. 285 Hajdůšek Stanislav H+2000 Tatra 603 04:45,7 * * 42
105. 269 Hlavatý Jaromír H-2000 Golf 04:47,1 * * 34
106. 284 Zemanová Andrea H+2000 Toyota MR2 04:47,5 * * 35
107. 812 Fišer Petr N-1400 04:47,7 * * 35
108. 205 Pecina Robert H-1150 Fiat 127 04:48,1 * * 76
109. 389 Holická Barbora E-1600 Citroen DS3 04:48,5 * * 9
110. 242 Tkáč Stanislav Speedy H-1600 Lancia Beta Coupe 04:48,9 * * 26
111. 707 Vanik David N-1600 Honda CRX 04:54,5 * * 8
112. 272 Hadrávek Gabriel H-2000 Lancia Monte Carlo 04:57,8 * * 23
113. 899 Ježek Milan N-1400 Opel Tigra 04:58,0 * * 21
114. 265 Šejda Václav H-2000 04:59,3 * * 15
115. 200 Vaňata Tomáš Speedy Motorsport H-1150 Austin Mini 05:05,1 * * 40
116. 286 Louda Martin H+2000 Porsche 05:05,3 * * 25
117. 898 Anders Zdeněk N-1400 05:13,6 * * 6
118. 297 Straka Bohumil H+2000 Porsche 944 05:16,4 * * 19
119. 262 Urbánková Dana H-2000 05:22,3 * * 5
120. 666 Ungrád Petr N-2000 Landia Dedra 1,8GT 05:27,9 * * 5
121. 66 Kotel Miloslav KTG E-2WD Ferrari Testarossa 05:39,3 * * 5
122. 222 Hrubý Jaroš H-1300 05:42,6 * * 29
123. 422 Roděj Emil CIRO E-1400 Škoda Favorit 05:50,7 * * 14
124. 293 Hadrávek Gabriel H+2000 DNF * * 0
125. 488 Alinc Jan CM Motorsport E-1400 Škoda 120S DNF * * 0
126. 111 Říha Josef E-2000 Fabia I DNF * * 0
127. 121 Figl jr. Jiří Speedy E-2000 Fabia RS DNF * * 0
128. 11 Úškrt Antonín E+2000 DNF * * 0
129. 201 Čermák jr. Josef Autosport Pegas H-1150 Autobianchi A112 Abarth DNF * * 0
130. 221 Krameš Luboš Motorsport Pricovi H-1300 S1000 MB DNF * * 0
131. 226 Petr Roman H-1300 Škoda 130LR/H DNF * * 0
132. 255 Nytl Pavel H-1600 Lada VFTS DNF * * 0
133. 292 Rus Oldřich H+2000 Ford Escort DNF * * 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007