Výsledky
Absolutní pořadí pro závod Svijany Prix Radotín / 2020
Datum konání závodu : 13.06.2020
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým Čas 1. jízda 2. jízda Body
1. 300 ČERNÝ Miroslav CM motorsport E-1600 Skoda 130L 03:48,2 01:51,1 01:57,1 140
2. 500 KUBÍČEK Lukáš Svijany Racing N+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII 03:48,9 01:51,7 01:57,2 124
3. 501 LEV Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru Sti 03:51,0 01:52,6 01:58,4 99
4. 301 REISS Jan REISSINGTEAM E-1600 Škoda 130RS 03:52,0 01:51,6 02:00,4 128
5. 100 ČERNÝ David GOODAL E-2000 Škoda pickup 03:53,1 01:53,9 01:59,2 141
6. 1 KOŠEK Tomáš Traktorka E+2000 Mitsubishi Evo VI 03:53,6 01:59,9 01:53,8 127
7. 508 SAJLER Filip STK Bohdalec N+2000 Mitsubishi Lancer Evo X 03:53,9 01:52,9 02:01,0 72
8. 400 OMELKA Tomáš Omelka Racing E-1400 Volkswagen Polo 03:54,5 01:54,1 02:00,4 133
9. 1000 TROJAN Karel Korno Motorsport E+2000 Škoda Fabia R5 03:55,6 02:01,4 01:54,2 106
10. 102 SLOVÁČEK Michal Svijany Racing E-2000 Honda Civic Type R 03:56,7 01:58,7 01:58,0 132
11. 101 ŠMIED Jindra Paliva Sedlcany E-2000 Renault Clio R3 03:59,3 01:57,0 02:02,3 124
12. 401 NOVÁK Tomáš Goodal E-1400 Škoda Pick up Kawasaki 04:00,1 01:56,2 02:03,8 116
13. 17 KRATOCHVÍL Vít E+2000 Mitsubishni Lancer Evo IX 04:01,8 01:59,1 02:02,7 84
14. 402 JIRAS Pavel AUTOSPORT - ŘEPORYJE E-1400 ŠKODA 120 LS /130 RS 04:02,9 01:56,5 02:06,4 101
15. 129 KELLER Lukáš LKMotorsport E-2000 Ford Escort RS200 04:05,7 01:59,0 02:06,6 115
16. 2 KUČERA Tomáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi 04:05,8 02:04,4 02:01,5 63
17. 59 NOVÁK Michal MK Garage E-2WD Porsche 997 04:06,9 02:06,5 02:00,4 131
18. 147 HEMERKA Aleš HEMERKA ELEKTRO E-2000 Alfa Romeo 147 04:07,0 01:59,2 02:07,8 106
19. 406 BEER Hans Bavaria E-1400 VW Polo 04:07,7 02:02,6 02:05,1 85
20. 502 HOMOLA Matyáš Autoservis Lev N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 04:08,7 01:59,8 02:09,0 41
21. 240 SRNSKÝ Josef jr. Svijany Racing H-1600 Škoda 130 LR/H 04:08,9 02:04,4 02:04,4 130
22. 7 ČERNÝ Jan Auto Černý Příbram E+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 04:09,4 02:09,6 01:59,8 41
23. 52 KLOTZ Josef Audi Sport E-2WD Audi A4 04:11,3 02:10,7 02:00,6 115
24. 379 HANŽL Robert E-1600 Citroën C2 04:11,6 02:02,9 02:08,7 110
25. 700 ZELENKA Martin Zeka Motorsport N-1600 Citroën Saxo VTS 04:12,4 02:00,5 02:11,9 127
26. 405 GLEIXNER Herbert Bavaria E-1400 Volkswagen Polo 04:12,6 02:01,6 02:11,0 68
27. 701 KOPELENT Ladislav Autosport Kopelent N-1600 Peugeot 106 S16 04:13,1 02:04,1 02:09,0 113
28. 704 HORÁČEK Jindřich jr. Group Fars N-1600 Peugeot 04:14,0 02:05,3 02:08,7 101
29. 110 ŠIROKÝ Antonín Šo©K Motorsport E-2000 Peugeot 205 04:14,1 02:04,9 02:09,2 95
30. 104 TVAROH Petr TGR team E-2000 Honda Civic FD2 04:15,4 02:04,1 02:11,4 87
31. 260 PATERA Ed Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco 04:15,9 02:09,5 02:06,4 126
32. 304 ASTL Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II 04:16,2 02:08,0 02:08,1 96
33. 264 JANOTA Miroslav MK Garage H-2000 Opel Kadett 04:18,2 02:10,0 02:08,3 114
34. 55 NEŠPOR Radek Nera Hořovice E-2WD Porsche 997 04:19,8 02:21,7 01:58,1 98
35. 57 HLAVIČKA Jan E-2WD Octavia RS 04:20,1 02:14,8 02:05,4 85
36. 498 HORÁKOVÁ Zuzana ASH Motorsport E-1400 Škoda Favorit 04:22,0 02:09,4 02:12,6 48
37. 282 FIGL Jiří Speedy motorsport H+2000 Audi Sport Quattro S1E2 04:24,1 02:14,6 02:09,5 109
38. 149 ŠEJDA Václav jr. PAJDASPORT E-2000 OPEL Astra OPC 04:24,5 02:11,9 02:12,6 77
39. 751 ARNOŠT Tomáš Peugeot díly Kocbeře Saxo Cup Peugeot 106 rallye 04:24,8 02:08,1 02:16,7 123
40. 231 KOLEČKO Petr Autosport Pegas H-1300 Škoda 105 04:25,9 02:17,0 02:08,9 124
41. 114 TITĚRA Vladimír MPV MOTORSPORT E-2000 Skoda fabia tdi 04:25,9 02:11,7 02:14,2 68
42. 261 KRÁL Ivo Svijany racing H-2000 VW Golf GTi 04:26,2 02:13,4 02:12,8 99
43. 801 GANGUR Jakub GAPA Motorsport N-1400 Suzuki Swift GTi 04:26,7 02:10,5 02:16,2 106
44. 749 ROSIČKA Ladislav Scuderia Strasnice N-1600 Vw Lupo Gti 04:28,0 02:08,6 02:19,5 81
45. 717 NOVÁK Tomáš jr. Goodal N-1600 Peugeot 106 04:28,3 02:11,4 02:16,9 69
46. 951 NAVRÁTIL Jiří H2 Ford Sierra Cosworth 04:28,7 02:10,8 02:17,9 116
47. 199 ŠEJDA2 Václav PAJDASPORT E-2000 Opel Astra 04:29,2 02:10,6 02:18,6 59
48. 281 PÍŠA Tomáš Tomas Motorsport H+2000 Opel Ascona 400 04:29,3 02:14,5 02:14,8 79
49. 754 KUMPOŠT Petr Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 04:29,4 02:10,3 02:19,1 109
50. 225 KOLÁŘ Pavel Pegas H-1300 Škoda 130LR 04:29,5 02:17,2 02:12,4 110
51. 959 PUJMAN Tomáš ASC Pluto F Mini R 1000 04:29,7 02:13,5 02:16,1 28
52. 220 KRAMEŠ Luboš Motorsport Pricovy H-1300 Škoda 1000 MB 04:30,9 02:14,3 02:16,6 101
53. 309 PŘIKRYL Martin Garážista E-1600 Suzuki Swift 04:31,2 02:13,4 02:17,8 77
54. 601 VAŇÁTKO Jaroslav TGR team N-2000 Acura RSX 04:31,6 02:10,5 02:21,1 102
55. 263 KALIKA Marek Patera Citroen H-2000 Peugeot 205 Gti 04:31,7 02:15,7 02:16,1 82
56. 307 BENEŠ Jakub ROTE motorsport E-1600 Peugeot 106 04:33,0 02:14,8 02:18,2 66
57. 901 FLOSMAN Petr Edda Cup Team H2 Škoda Favorit 04:33,5 02:15,1 02:18,4 96
58. 757 VANĚK Petr Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 04:34,0 02:12,3 02:21,8 95
59. 715 ŠAFAŘÍK Jakub ARROW Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS 04:35,9 02:14,4 02:21,5 50
60. 112 DAVID Dušan Darall team Plzeň E-2000 Renault Clio 04:37,0 02:17,6 02:19,4 45
61. 760 DVOŘÁK Karel RML RACING Saxo Cup CITROEN C2 VTS+ 04:37,2 02:14,8 02:22,4 84
62. 61 MALÝ Jaromír MJ Autosport E-2WD Nissan 350Z 04:37,7 02:29,5 02:08,2 61
63. 53 DOLEŽAL Viktor Doležal motor E-2WD BMW M3 04:37,8 02:33,4 02:04,4 48
64. 305 BENEDA Ondřej ROTE motorsport E-1600 Peugeot 106 04:38,8 02:18,4 02:20,5 52
65. 765 KAŠČAK Jiří JKTechnix Saxo Cup Citroen Saxo VTS 04:39,0 02:15,1 02:23,9 72
66. 200 ČERMÁK Josef Pegas autosport H-1150 Š 1000 MB 04:39,9 02:21,6 02:18,4 22
67. 606 RUTA Jiří AMK Praha 3 Žižkov N-2000 Ford Escort RS2000 04:41,1 02:17,0 02:24,1 71
68. 111 ŘÍHA Josef Lukamotorsport E-2000 Škoda Fábia 04:41,8 02:09,6 02:32,1 35
69. 802 BENDL Martin Bobkolety N-1400 Vw polo 04:41,9 02:15,3 02:26,6 70
70. 229 FOUKAL Martin Autosport Pegas H-1300 Škoda 110R 04:45,6 02:22,8 02:22,8 84
71. 245 MASÁK Michael H-1600 Ford Fiesta xr2 04:46,4 02:19,3 02:27,0 97
72. 755 NAVRÁTIL Luboš Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 04:48,0 02:22,8 02:25,2 59
73. 324 HNÁTEK Mojmír E-1600 Fabia 04:49,0 02:26,2 02:22,8 39
74. 906 PATERA David Patera Citroen H2 Citroen AX sport 04:49,7 02:24,4 02:25,3 75
75. 707 HORÁČEK Jindřich Group Fars N-1600 Peugeot 04:50,1 02:23,7 02:26,4 31
76. 253 PENC František Autosport Pegas H-1600 Skoda 130LR 04:50,2 02:28,6 02:21,6 84
77. 752 VANĚK Jan vktronik.cz Saxo Cup Peugeot 106 rallye 04:50,6 02:24,9 02:25,7 47
78. 759 FERKO Zdeněk Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 04:50,7 02:24,8 02:25,9 36
79. 271 MAIER Pavel Alpine club Prague H-2000 Ford Escort 04:51,1 02:23,9 02:27,2 60
80. 224 THEIL Karl- Heinz Bavaria H-1300 NSU TT 04:51,2 02:28,4 02:22,8 71
81. 267 ŠTEINER Ladislav H-2000 BMW 318 04:51,4 02:24,9 02:26,5 48
82. 706 HOLICKÁ Barbora N-1600 Citroen DS3 R1 04:53,0 02:21,2 02:31,8 15
83. 251 NYTL Pavel S3 collection motorsport H-1600 Lada 21011 MTX 04:53,7 02:29,0 02:24,7 70
84. 226 PETR Roman MR Racing Kladno H-1300 Škoda 130 LR/H 04:54,1 02:31,9 02:22,2 59
85. 902 VALENTA Jan JV Motorsport H2 Mercedes 190 AMG 04:54,4 02:29,2 02:25,2 56
86. 607 FILINGER Jiří Enoble Racing Team N-2000 Renault Clio 04:55,3 02:24,9 02:30,4 38
87. 758 LHOTSKÁ Hana Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 04:56,4 02:28,1 02:28,3 23
88. 285 SILOVSKÝ Filip Plzeň H+2000 Triumph TR7 04:58,0 02:27,5 02:30,4 37
89. 97 KMÍNEK Zdeněk MJ Autosport E-2WD Lamborghini Gallardo 04:58,3 02:41,1 02:17,1 25
90. 904 ROLL Václav Rakar H2 Opel 05:00,0 02:30,8 02:29,1 40
91. 922 JONÁŠ Ivo Turtles H2 Opel Kadett 05:00,1 02:31,9 02:28,1 25
92. 809 URBÁNEK Stanislav Urbánci N-1400 Citroen 05:01,7 02:28,6 02:33,1 35
93. 238 REJLEK Jaroslav j.relek motorsport H-1300 škoda 130 m 05:04,9 02:33,7 02:31,1 46
94. 223 VOSMEK Jaroslav J&R Racing Team MB H-1300 Š 130 LR/H 05:11,1 02:41,0 02:30,1 36
95. 808 URBÁNKOVÁ Dana Urbánci N-1400 Citroen Saxo 05:12,2 02:33,6 02:38,6 9
96. 903 HORÁK Milan Edda Cup Team H2 Mercedes Benz 190 E 2,3 16V 05:12,3 02:35,5 02:36,7 9
97. 295 HODAN Miroslav H+2000 Opel Kadett 05:19,7 02:41,9 02:37,8 8
98. 278 ABELE Gustav Bavaria H-2000 Opel Kadett 05:20,8 02:35,7 02:45,2 30
99. 252 BENDL Eduard H-1600 Škoda 100 05:23,5 02:41,0 02:42,5 51
100. 239 BENEŠ Jiří H-1300 Škoda 05:30,7 02:41,7 02:49,0 25
101. 756 FALOVIČOVÁ Michaela Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 05:31,3 02:51,7 02:39,6 6
102. 246 DYMÁK Jaroslav H-1600 Fiesta xr2 05:44,8 03:00,0 02:44,8 39
103. 191 JEVICKÝ Jiří PAJDASPORT E-2000 Opel Astra 06:09,4 03:45,2 02:24,2 13
104. 255 HIMLOVÁ Barbora H-1600 Honda Civic DNF DNS 0
105. 222 VALKOV Libor S3 collection motorsport H-1300 Lada 21011 MTX DNF DNS 0
106. 235 KALOUSEK Jindřich Kali motorsport H-1300 Škoda 130RS DNF DNF DNS 0
107. 51 KAŠE Ondra E-2WD BMW e36 DNF DNS 0
108. 303 TICHÝ Zdeněk titaracing E-1600 PUMA DNF DNS 0
109. 302 TICHÝ Dominik titaracing E-1600 PUMA DNF DNS 0
110. 416 ORŠULA Pavel JPO MOTORSPORT E-1400 Škoda Felicia DNF 02:16,5 DNF 0
111. 279 SILOVSKÝ Libor Plzeň H-2000 Triumph GT6 DNF DNS 0
112. 266 HADRÁVEK Gabriel Plzeň H-2000 Lancia Beta DNF DNS 0
113. 254 HIML David H-1600 Civic DNF 02:06,3 DNS 0
114. 244 NERUDA Tomáš AUTOSPORT PEGAS H-1600 Škoda 130 LR DNF DNS 0
115. 120 GUITTI Robert E-2000 Fiat uno Turbo DNF 02:18,2 DNF 0
116. 608 NEUSTUPA Aleš Enoble Racing Team N-2000 Renault Clio DNF 02:31,0 DNS 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007