Výsledky

Tratě pro ročník

1. Autodrom Most Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. Makarov Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
3. Brdy 21 Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
4. Kdyně - Koráb
5. Mladá Vožice
6. Bozkov - Cimbál
7. Točná
8. Vrchlabí
9. Jemníky
10. Bečov nad Teplou
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. Kučera Tomáš 648
2. Špitz Jan 628
3. Flosman Petr 593
4. Vaněk Petr 591
5. Černý Miroslav 578
6. Beran Petr 565
7. Kašpar Michal 539
8. Novák Tomáš 536
9. Tvaroh Petr 536
10. Patera Ed 534
11. Kumpošt Petr 528
12. Tichý Dominik 494
13. Kopelent Ladislav 493
14. Pokorný Josef 474
15. Vrbata Petr 472
16. Urbánek Stanislav 472
17. Žežulka Petr 464
18. Suchomel Lukáš 447
19. Vaňková Hana 427
20. Svoboda Roman 424
21. Kalina František 420
22. Kalika1 Marek 420
23. Tichý Zdeněk 407
24. Zach Martin 394
25. Gangur Jakub 379
26. Astl Jakub 370
27. Ježek Milan jr. 352
28. Černý Jiří 348
29. Píša Tomáš 347
30. Valenta Jan 294
31. Černý David 269
32. Kypta Radek 265
33. Nešpor David 260
34. Lev Martin 253
35. Ringshausen Jan 247
36. Kolečko Petr 246
37. Čermák Josef jr. 243
38. Čermák Josef 241
39. Křístek Jindřich 236
40. Sýkora Jan 232
41. Švec Martin 228
42. Tomášek Petr 228
43. Abele Gustav 227
44. Štorkán Martin 224
45. Maderak Martin 223
46. Vaňátko Jaroslav 223
47. Terš Jiří 221
48. Hudec Jan 217
49. Rosička Ladislav 217
50. Srp Jan 213
51. Dvořák Karel 212
52. Srbecký Michal 211
53. Januška Petr 201
54. Králík Adam 199
55. Hájek Milan 198
56. Rejlek Jaroslav 196
57. Šindelář Petr 195
58. Drexler Jakub 192
59. Honzík Petr 191
60. Winkler Martin 191
61. Štangl Michal 188
62. Vosyka Robert 187
63. Sklenář Petr 186
64. Krameš Luboš 184
65. Hlaváč Václav 176
66. Jeřábek David 175
67. Roll Michal 174
68. Nouzák Michal 171
69. Gregor Roland 163
70. Beran David 162
71. Žid Vladimír 161
72. Srbecký Tomáš 160
73. Frauenterka V. 159
74. Šmied Jindra 158
75. Jeřábek Martin 157
76. Adášek Petr 156
77. Šebesta Josef 154
78. Václavovský Petr 153
79. Foukal Martin 148
80. Klotz Josef 146
81. Heřman Václav 144
82. Šimek Jakub 144
83. Jordán Robert 143
84. Málková Aneta 141
85. Kašpirek Filip 139
86. Rozporka Ondrej 139
87. Kašparová Martina 136
88. Stacho Libor 132
89. FIGL Jiří 130
90. Fabiánek Michal 130
91. Slezák Martin 128
92. Kalika Marek 128
93. Červenka Petr 127
94. Jevický Jiří jr. 126
95. Martan Tomáš 125
96. Doležal Viktor 125
97. Meusel Rico 124
98. Andruchovič Milan 123
99. Heřman Filip 122
100. Šafra Jan 120
101. Srnský Josef jr. 120
102. Nešpor Radek 114
103. Ulmann Silvestr 113
104. Mistr Jan 113
105. Janota Miroslav 110
106. Baxa Josef 110
107. Barica Jan jr. 110
108. Ježek Milan 110
109. Pinkas Radek 109
110. Kotas Jaroslav 109
111. Brzoň Jaroslav 106
112. Němec Tomáš 102
113. Jevický Jirí 101
114. Páník Martin 100
115. Kvasnička Jan 100
116. Sova Tomáš 99
117. Homola Matyáš 98
118. Hubr František 97
119. Horák Milan 94
120. Topol Michal 93
121. Paulus Jaroslav 89
122. Pech Jaroslav 87
123. Kron Jan 86
124. Maier Pavel 84
125. Vostárek Pavel 84
126. Vosmek Jaroslav 82
127. Horáková Zuzka 82
128. Šrajer Jan 79
129. Stočes Josef 78
130. Pilský Michal 72
131. Budil Stanislav 72
132. Srp Vlastimil 70
133. Vojáček Lukáš 67
134. Hrubý Tomáš jr. 65
135. Raab Jan 65
136. Rosička1 Ladislav 65
137. Pilka Radek 64
138. Král Ivo 64
139. Kalika David 63
140. Nytl Pavel 63
141. Homola Martin 63
142. Tomek Dan 62
143. Čech Martin 62
144. Flosman Jakub 60
145. Husička Robert 59
146. Žemla Václav 59
147. Hrubý Tomáš 57
148. Polcr Petr 57
149. Syrový Zdenek 53
150. Gabara Martin 53
151. Kalousek Jindřich 52
152. Barica Jan 52
153. Jakl Tomas 52
154. Kašpírek David 50
155. Rozporka Adolf 49
156. Musil Josef 46
157. Anders Zdeněk 39
158. Němeček Jakub 38
159. Hevessy Ladislav 38
160. Krulec Václav 37
161. Trávníček Robert 37
162. Houška Tomáš 33
163. Jonáš Ivo 33
164. Ryžík Vítek 32
165. Hodaň Miroslav 29
166. Habala Stanislav 27
167. Kučera Marek 26
168. Šejda Václav st. 22
169. Hák Tomáš 20
170. Kalousek Jindřich jr. 19
171. Patera David 19
172. Nachtigal Matyáš 18
173. Špaček Libor 18
174. Oršula Pavel 16
175. Valkov Libor 15
176. Jelen František 15
177. Kalina Jan 13
178. Roll Vaclav 10
179. Zachata Matěj 10
180. Svoboda Jiří 9
181. Říčka Rudolf 8
182. Kašpírek Václav 6
183. Růžička Petr 5
184. Fabián Jan 4
185. Dalihodová Kristýna 1
186. Rejka Jaroslav 0
187. Galba Antonín 0
188. Kadečka Lukáš 0
189. Slováček Michal 0
190. Kobl Václav 0
191. Vaňha Marek 0
192. Pavlík Vlastimil 0
193. Ruta Jiří 0
194. Hajdušek Stanislav 0
195. Huťka Filip 0
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. Žežulka Petr 20
2. Pokorný Josef 20
3. Gangur Jakub 15
4. Kypta Radek 15
5. Zach Martin 15
6. Rozporka Adolf 10
7. Rosička Ladislav 8
8. Hájek Milan 8
9. Páník Martin 4
10. Kotas Jaroslav 4
11. Pilka Radek 3
12. Říčka Rudolf 3
13. Raab Jan 2
14. Rosička1 Ladislav 1
15. Anders Zdeněk 0
N-1600
1. Kopelent Ladislav 20
2. Kalina František 20
3. Ringshausen Jan 20
4. Srp Jan 15
5. Kalina františek 15
6. Kašpirek Filip 12
7. Kašpírek David 12
8. Gregor Roland 10
9. Pinkas Radek 8
10. Krulec Václav 8
11. Dalihodová Kristýna 6
12. Hák Tomáš 4
Saxo Cup
1. Kumpošt Petr 20
2. Vaněk Petr 20
3. Vaňková Hana 15
4. Štorkán Martin 15
5. Černý Jiří 10
6. Kalika1 Marek 10
7. Mistr Jan 8
8. Adášek Petr 6
9. Tomek Dan 6
10. Vostárek Pavel 4
11. Stacho Libor 4
12. Nachtigal Matyáš 4
13. Červenka Petr 4
14. Trávníček Robert 3
15. Flosman Jakub 2
16. Kalika David 1
17. Jelen František 1
18. Srp Vlastimil 1
19. Zachata Matěj 0
20. Růžička Petr 0
N-2000
1. Špitz Jan 20
2. Němec Tomáš 15
3. Šebesta Josef 15
4. Honzík Petr 15
5. Ježek Milan jr. 15
6. Švec Martin 12
7. Hlaváč Václav 12
8. Rozporka Ondrej 12
9. Vaňátko Jaroslav 10
10. Heřman Václav 8
11. Heřman Filip 6
12. Ježek Milan 6
13. Šejda Václav st. 4
14. Čech Martin 4
15. Fabián Jan 3
16. Ruta Jiří 0
17. Huťka Filip 0
E-1400
1. Svoboda Roman 20
2. Novák Tomáš 20
3. Horáková Zuzka 12
4. Žid Vladimír 12
5. Kučera Marek 10
6. Andruchovič Milan 10
7. Šrajer Jan 8
8. Oršula Pavel 6
E-1600
1. Tichý Dominik 20
2. Křístek Jindřich 20
3. Tichý Zdeněk 20
4. Srnský Josef jr. 15
5. Maderak Martin 15
6. Astl Jakub 12
7. Šafra Jan 10
8. Paulus Jaroslav 8
9. Vaňha Marek 0
10. Galba Antonín 0
E-2000
1. Tvaroh Petr 20
2. Martan Tomáš 20
3. Černý David 20
4. Nouzak Michal 15
5. Januška Petr 15
6. Nouzák Michal 15
7. Šmied Jindra 12
8. Králík Adam 12
9. Terš Jiří 12
10. Rosička Ladislav 10
11. Musil Josef 10
12. Hevessy Ladislav 8
13. Budil Stanislav 6
14. Kadečka Lukáš 0
E-2WD
1. Fabiánek Michal 20
2. Černý Miroslav 20
3. Nešpor Radek 15
4. Winkler Martin 15
5. Kalina Jan 15
6. Nešpor David 15
7. Doležal Viktor 12
8. Srbecký Michal 12
9. Roll Michal 12
10. Baxa Josef 10
11. Václavovský Petr 10
12. Houška Tomáš 10
13. Frauenterka V. 8
14. Ulmann Silvestr 6
15. Topol Michal 6
16. Jakl Tomas 3
17. Vojáček Lukáš 3
18. Kobl Václav 0
19. Pavlík Vlastimil 0
20. Slováček Michal 0
EN+2000
1. Kučera Tomáš 20
2. Patera David 15
3. Tomášek Petr 15
4. Sýkora Jan 15
5. Lev Martin 15
6. Suchomel Lukáš 12
7. Hudec Jan 10
8. Klotz Josef 10
9. Šindelář Petr 8
10. Barica Jan jr. 8
11. Hubr František 8
12. Syrový Zdenek 6
13. Drexler Jakub 6
14. Srbecký Tomáš 3
15. Málková Aneta 2
16. Homola Matyáš 1
17. Kron Jan 0
18. Barica Jan 0
19. Němeček Jakub 0
20. Pilský Michal 0
H-1150
1. Čermák Josef 20
2. Hrubý Tomáš jr. 15
3. Hrubý Tomáš 15
4. Kobl Václav 0
H-1300
1. Kolečko Petr 20
2. Vosmek Jaroslav 20
3. Krameš Luboš 20
4. Rejlek Jaroslav 15
5. Homola Martin 15
6. Foukal Martin 12
7. Jordán Robert 12
8. Kalousek Jindřich 8
9. Svoboda Jiří 6
10. Kalousek Jindřich jr. 4
H-1600
1. Maier Pavel 20
2. Vrbata Petr 20
3. Vosyka Robert 15
4. Valkov Libor 15
5. Jeřábek David 15
6. Sova Tomáš 12
7. Nytl Pavel 12
8. Brzoň Jaroslav 12
9. Husička Robert 10
10. Polcr Petr 10
H-2000
1. Kalika Marek 20
2. Patera Ed 20
3. Abele Gustav 15
4. Král Ivo 15
5. Špaček Libor 12
6. Slezák Martin 12
7. Stočes Josef 10
8. Habala Stanislav 8
H+2000
1. FIGL Jiří 20
2. Urbánek Stanislav 20
3. Píša Tomáš 20
4. Štangl Michal 15
5. Janota Miroslav 15
6. Jevický Jiří jr. 12
7. Jevický Jirí 12
8. Sklenár Petr 10
9. Sklenář Petr 10
10. Hodaň Miroslav 8
11. Hajdušek Stanislav 0
12. Rejka Jaroslav 0
H2
1. Flosman Petr 20
2. Beran Petr 20
3. Kvasnička Jan 12
4. Beran David 12
5. Valenta Jan 12
6. Terš Jirí 12
7. Pech Jaroslav 10
8. Jonáš Ivo 8
9. Gabara Martin 8
10. Horák Milan 8
11. Ryžík Vítek 6
12. Roll Vaclav 4
F
1. Kašpar Michal 20
2. Kašpírek Václav 15
3. Kašpírek David 15
4. Kašparová Martina 15
5. Dvořák Karel 15
6. Jeřábek Martin 12
7. Meusel Rico 10
8. Žemla Václav 8
E2
1. Šimek Jakub 20
2. Čermák Josef jr. 20
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007