Výsledky
Absolutní pořadí pro závod Zbraslav - Točná / 2017
Datum konání závodu : 15.04.2017
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým Čas 1. jízda 2. jízda Body
1. 3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing 03:38,4 01:49,8 01:48,6 136
2. 2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing 03:39,8 01:50,9 01:48,9 120
3. 300 Černý Miroslav Škoda 130L E-1600 CM Motorsport 03:43,6 01:52,3 01:51,3 138
4. 303 Tichý Zdeněk Ford Puma E-1600 Tita Racing 03:43,7 01:52,2 01:51,5 126
5. 333 Vrkoslav Jiří Citroen C2 E-1600 Vrky Motorsport 03:44,8 01:53,0 01:51,8 115
6. 240 Srnský jr. Josef Škoda 130LR/H H-1600 Svijany Racing 03:46,6 01:52,8 01:53,8 139
7. 11 Úškrt Antonín Subaru Impreza WRX Sti E+2000 Dřevoškrt 03:47,2 01:54,7 01:52,5 104
8. 304 Tichý Dominik Ford Puma E-1600 Tita Racing 03:47,7 01:53,7 01:54,0 103
9. 33 Kvasnička Jan Subaru Impreza E+2000 03:48,6 01:54,2 01:54,4 89
10. 301 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 Reissing Team 03:48,7 01:54,7 01:54,0 90
11. 500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev 03:49,5 01:53,7 01:55,8 112
12. 100 Slováček Michal Honda civic TypeR E-2000 Svijany Racing 03:50,0 01:53,7 01:56,4 135
13. 316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600 Athila Praha 03:53,1 01:56,1 01:57,0 77
14. 260 Král Ivo VW Golf GTI H-2000 Svijany Racing 03:53,8 01:57,3 01:56,5 130
15. 501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo 9 N+2000 Hakspeed 03:54,0 01:57,0 01:57,0 77
16. 53 Janota Miroslav Porsche 997 E-2WD Radotín 03:54,4 01:56,6 01:57,9 131
17. 12 Kožmín Martin Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Auto Kožmín 03:57,6 01:58,8 01:58,8 72
18. 107 Neužil Tomáš Peugeout 206 RC E-2000 Racing team Peugeout díly Kocb 03:59,1 02:00,8 01:58,3 122
19. 105 Šmied Jindra Renault Clio RS E-2000 Paliva Sedlčany 04:00,9 02:00,9 02:00,0 112
20. 407 Omelka Tomáš VW Polo E-1400 A.V.I.P. Spol. 04:01,6 02:01,2 02:00,4 122
21. 245 Patera David Citroen Visa H-1600 EddaCup Team 04:01,9 02:00,7 02:01,1 124
22. 282 Figl Jiří Lancia Delta HF Turbo H+2000 Speedy Motorsport 04:02,2 02:02,3 02:00,0 129
23. 601 Vaňátko Jaroslav Accura RSX N-2000 TGR Team 04:03,3 02:02,0 02:01,3 131
24. 77 Mařík Karel BMW 328 E-2WD Speed Company 04:03,9 02:02,6 02:01,3 115
25. 237 Klobása Pavel Škoda 130 RS H-1300 Pegas Autosport 04:04,0 02:02,5 02:01,6 129
26. 52 Kaše Ondra BMW E36 E-2WD Slámazbot Motorsport 04:04,0 02:02,3 02:01,7 102
27. 628 Klokočka Radim Renault N-2000 04:04,3 02:02,6 02:01,7 121
28. 223 Neruda Tomáš Škoda 110L H-1300 Pegas Autosport 04:05,4 02:02,2 02:03,2 118
29. 302 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team 04:05,4 02:02,6 02:02,8 60
30. 662 Wild Jan Renault N-2000 04:05,6 02:03,5 02:02,1 110
31. 612 Šenold Jan Audi A3 TDI N-2000 Jilemnice 04:06,4 02:02,2 02:04,2 101
32. 247 Kolečko Petr Škoda 130LR H-1600 Pegas Autosport 04:07,1 01:56,8 02:10,3 111
33. 711 Krotil Lukáš Citroen Saxo VTS N-1600 ŠOCK Motorsport 04:07,1 02:03,9 02:03,2 124
34. 292 Rus Oldřich Ford Escort H+2000 Koobra Tachlovice 04:07,2 02:03,6 02:03,6 99
35. 294 Panožka Josef Porsche 911SCRS H+2000 04:07,2 02:03,8 02:03,4 110
36. 76 Lehmann Tomáš BMW E36 E-2WD Kajmann-Team 04:07,9 02:04,3 02:03,6 85
37. 402 Krejčí Bohuslav Škoda Rapid 130RH E-1400 KR pro Škoda Historik 04:08,3 02:04,7 02:03,6 94
38. 241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague 04:10,8 02:05,3 02:05,5 101
39. 233 Penc František Škoda 130L/A H-1300 Pegas Autosport 04:11,2 02:04,8 02:06,4 103
40. 602 Pribula Mojmír Renault Clio R N-2000 04:11,5 02:05,9 02:05,7 88
41. 236 Fábera Martin Škoda 105 H-1300 Pegas Autosport 04:12,8 02:07,0 02:05,8 93
42. 221 Krameš Luboš S1000 MB H-1300 Motorsport Pricovi 04:12,9 02:05,7 02:07,1 82
43. 702 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS N-1600 FALCO Motorsport 04:14,4 02:07,3 02:07,1 107
44. 225 Hoheisl Antti Škoda 120S H-1300 Sachsen 04:15,1 02:06,5 02:08,6 71
45. 604 Tojšl Adam Ford Focus N-2000 Athila 04:16,2 02:08,1 02:08,1 76
46. 708 Fikota Jaroslav Honda Civic 1,6 Vti N-1600 AMK Týn nad Vltavou 04:18,0 02:09,8 02:08,2 94
47. 408 Burda David Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal 04:18,1 02:10,4 02:07,6 70
48. 619 Krátký Lubomír Honda Civic N-2000 2K 04:18,2 02:09,8 02:08,4 66
49. 283 Valenta Jan Mercedes Benz 190 AMG H+2000 AMG Mercedes Racing 04:18,5 02:08,7 02:09,8 79
50. 409 Vrzal Lubomír Suzuki E-1400 AS Sychrov Racing 04:18,5 02:08,2 02:10,3 49
51. 14 Škvára Radek Lancia Delta Integrale E+2000 RŠ Kotopeky 04:19,3 02:08,9 02:10,4 42
52. 800 Mazánek Václav Suzuki Swift GTI N-1400 Perna Racing 04:19,9 02:10,8 02:09,1 118
53. 201 Čermák jr. Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas 04:20,0 01:59,0 02:21,0 95
54. 231 Jordán Robert Škoda 130RS H-1300 Pegas Autosport 04:20,1 02:09,5 02:10,6 57
55. 281 Urbánek Stanislav Ford Capri 2,8 Turbo H+2000 Urbánci 04:20,5 02:10,0 02:10,5 65
56. 802 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety 04:20,5 02:10,1 02:10,4 106
57. 224 Čermák Josef Škoda 110R H-1300 Pegas Autosport 04:20,8 02:07,0 02:13,8 46
58. 306 Kotlan Petr Citroen Saxo VTS E-1600 Slámazbot Motorsport 04:22,0 02:09,9 02:12,1 36
59. 115 Přikryl Martin Nissan Sunny E-2000 Siegel Racing Team 04:22,3 02:12,2 02:10,1 85
60. 717 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum 04:23,2 02:11,5 02:11,7 75
61. 291 Rejka Jaroslav Jaguar XJS H+2000 JR12 04:24,0 02:10,4 02:13,6 49
62. 705 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 16v N-1600 SHIVA KTM 04:24,2 02:15,4 02:08,8 62
63. 801 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTI N-1400 Swift Racing Náchod 04:24,2 02:10,1 02:14,1 93
64. 57 Přibáň Jan Toyota MR2 E-2WD 04:25,7 02:11,9 02:13,8 61
65. 74 Lehmann Karel BMW E36 E-2WD Kajmann-Team 04:26,6 02:14,5 02:12,2 47
66. 251 Nytl Pavel Lada 21011MTX H-1600 04:26,7 02:11,2 02:15,5 80
67. 755 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Rally S16 SAXO CUP Autosport Kopelent 04:26,8 02:14,1 02:12,8 108
68. 263 Steiner Ladislav BMW E218 H-2000 04:28,3 02:06,8 02:21,5 92
69. 272 Špaček Libor VW Golf H-2000 04:29,8 02:10,9 02:19,0 78
70. 810 Vlček Tomáš Peugeot 106 Rally N-1400 04:30,0 02:14,5 02:15,4 80
71. 804 Cvejn Josef Suzuki Swift GTI N-1400 Swift Racing Náchod 04:30,1 02:14,1 02:16,1 70
72. 806 Gangur Jakub Suzuki Swift GTI N-1400 Swift Racing Náchod 04:31,2 02:15,9 02:15,3 59
73. 8 Feigl Miloš Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Sůl nad zlato 04:31,8 02:10,3 02:21,5 19
74. 111 Říha Josef Fabia I E-2000 04:32,7 02:16,1 02:16,6 69
75. 803 Bendl Martin VW Polo N-1400 Bobkolety 04:35,5 02:17,7 02:17,7 48
76. 603 Ježek Milan BMW E36 318is N-2000 04:35,6 02:18,6 02:17,0 45
77. 606 Ruta Jiří Ford Escort RS200 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov 04:35,7 02:18,8 02:16,9 35
78. 242 Tkáč Stanislav Lancia Beta Coupe H-1600 Speedy 04:36,9 02:19,0 02:17,9 67
79. 706 Holická Bára Citroen Saxo VTS N-1600 Kravaťák 04:37,3 02:19,3 02:18,0 42
80. 750 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 04:37,9 02:19,9 02:18,0 87
81. 246 Andrys František Peugeot 205GTi H-1600 04:40,6 02:20,0 02:20,6 58
82. 265 Šejda Václav Renault R5 Turbo H-2000 PROTES Motorsport 04:41,3 02:20,3 02:21,1 58
83. 752 Holeček Zdeněk Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 04:41,8 02:20,9 02:20,9 72
84. 54 Pecl František VW Golf MK2 VR6 E-2WD VR6 Motorsport 04:42,1 02:28,3 02:13,7 27
85. 805 Štefan Bronislav Suzuki Swift GTI N-1400 AS Sychrov Racing 04:44,4 02:20,1 02:24,4 34
86. 276 Mareš Patrik Renault 5 H-2000 Ortel Racing Team 04:45,8 02:22,1 02:23,7 43
87. 256 Krotil Jaroslav Lada VFTS H-1600 Zbraslav 04:46,2 02:15,9 02:30,2 46
88. 226 Homola Matyáš VW Polo H-1300 04:47,6 02:24,4 02:23,2 23
89. 205 Pecina Robert Fiat 127 H-1150 04:50,0 02:25,9 02:24,1 45
90. 899 Ježek Milan Opel Tigra N-1400 04:51,4 02:27,1 02:24,3 22
91. 255 Vovsová Pavla Škoda 120LS H-1600 JV Autosport 04:54,1 02:25,5 02:28,6 36
92. 257 Němec Jaroslav Fiat 128 SC H-1600 04:54,1 02:26,5 02:27,6 28
93. 56 Treml Filip BMW E30 335 E-2WD Thomas Motorsport 04:59,5 02:31,2 02:28,3 11
94. 753 Skamene Roman Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 05:02,6 02:33,3 02:29,3 53
95. 229 Homola Martin VW Polo H-1300 05:03,4 02:30,0 02:33,5 10
96. 200 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 Speedy Motorsport 05:03,7 02:33,7 02:30,1 9
97. 366 Kožmínová Veronika Citroen C2 E-1600 Auto Kožmín 05:04,2 02:34,7 02:29,5 9
98. 751 Staník Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 05:06,9 02:32,9 02:34,0 37
99. 284 Zemanová Andrea Toyota MR2 H+2000 Kitbazar.cz 05:12,6 02:35,2 02:37,5 21
100. 809 Pfleger Josef Renault Clio N-1400 05:19,0 02:40,1 02:38,9 8
101. 740 Jaroušek Karel Honda CRX N-1600 05:35,5 02:45,3 02:50,3 20
102. 26 Patera Eduard Peugeot 205GTi H-2000 EddaCup Team DNF 0
103. 243 Rozsívalová Katarina Honda CRX H-1600 DNF 0
104. 254 Dymák Jaroslav Ford Fiesta H-1600 DNF 02:35,7 0
105. 610 Koutský Petr Opel Astra N-2000 DNF 02:17,5 0
106. 264 Kalika Marek Peugeot 205GTi H-2000 EddaCup Team DNF 0
107. 400 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal DNF 01:59,1 0
108. 503 Pešek Vladimír Subaru Impreza N+2000 Plzeň DNF 0
109. 754 Stočes Josef Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen DNF 0
110. 715 Horáček Jindřich Peugeot 106 16v N-1600 SHIVA KTM DNF 02:24,0 0
111. 608 Cabela Martin Renault Clio N-2000 DNF 0
112. 103 Hemerka Aleš Alfa Romeo 147 E-2000 DNF 0
113. 149 Šejda jr. Václav Opel Astra GSI E-2000 PROTES Motorsport DNF 02:11,9 0
114. 117 Keller Lukáš Ford Escort RS 2000 E-2000 LK Motorsport DNF 0
115. 119 Kubata Jaroslav Seat Ibiza Cupra R TDI E-2000 RML racing DNF 0
116. 116 Musil Josef Opel Astra E-2000 DNF 0
117. 757 Tomek Daniel Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen DNF 0
118. 296 Píša Tomáš Opel Ascona B H+2000 Thomas Motorsport DNF 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007