Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Baba Slovensko / 2020
Datum konání závodu : 12.07.2020
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 801 GANGUR Jakub Suzuki Swift N-1400 03:08,15 03:06,89 06:14,23 20
2. 806 CEJNAR Pavel Suzuki swift N-1400 03:12,45 03:12,59 06:25,04 15
3. 809 URBÁNEK Stanislav Citroen SAXO N-1400 03:33,07 04:07,52 07:40,59 12
4. 808 URBÁNKOVÁ Dana Citroen SAXO N-1400 03:39,49 DNS 07:54,68 10
N-1600
1. 701 KOPELENT Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 02:47,59 02:45,94 05:32,52 20
2. 700 ZELENKA Martin Citroën Saxo VTS N-1600 02:49,36 02:50,26 05:38,01 15
3. 749 ROSIČKA Ladislav Vw Lupo N-1600 03:04,70 03:03,37 06:05,30 12
4. 715 ŠAFAŘÍK Jakub Saxo VTS N-1600 03:05,41 03:01,87 06:07,28 10
Saxo Cup
1. 751 ARNOŠT Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup 02:53,17 02:53,12 05:46,29 20
2. 752 VANĚK Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup 02:57,48 02:59,63 05:53,79 15
3. 765 KAŠČAK Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup 02:58,46 03:29,87 05:57,65 12
4. 760 DVOŘÁK Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup 03:00,95 03:00,45 06:01,06 10
5. 756 ČERNÝ Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup 03:02,93 03:03,46 06:06,39 8
6. 754 KOWALSKI Adam Citroen Saxo VTS Saxo Cup 03:06,54 03:03,90 06:10,44 6
N-2000
1. 601 VAŇÁTKO Jaroslav Acura RSX N-2000 02:53,58 02:55,07 05:48,65 20
N+2000
1. 501 LEV Martin Subaru Sti N+2000 02:34,06 02:31,44 05:05,50 20
E-1400
1. 400 OMELKA Tomáš Volkswagen Polo E-1400 02:39,18 02:38,12 05:15,25 20
2. 401 NOVÁK Tomáš Škoda Pick up Kawasaki E-1400 02:38,03 02:38,94 05:16,97 15
3. 490 ŠEBESTA Pavel Sizuki Swift GTi E-1400 02:40,43 02:38,28 05:17,16 12
4. 402 JIRAS Pavel ŠKODA 120 LS E-1400 02:42,05 02:41,63 05:23,68 10
5. 498 HORÁKOVÁ Zuzana Škoda Favorit E-1400 02:56,32 02:59,30 05:51,42 8
6. 33 FIRTL Stanislav Suzuki Swift E-1400 03:05,27 03:00,30 06:00,27 6
7. 181 CAMBOR Ondrej Škoda Rapid RH E-1400 03:09,16 03:10,58 06:18,81 4
8. 133 PERNÝ Michal Suzuki Swift E-1400 03:18,59 03:17,78 06:31,52 3
E-1600
1. 300 ČERNÝ Miroslav Skoda 130L E-1600 02:35,29 02:33,79 05:07,89 20
2. 303 TICHÝ Zdeněk PUMA E-1600 02:40,53 02:39,36 05:19,89 15
3. 302 TICHÝ Dominik PUMA E-1600 02:41,08 02:39,16 05:20,24 12
4. 324 HNÁTEK Mojmír Fabia E-1600 03:19,80 03:19,63 06:37,23 10
E-2000
1. 100 ČERNÝ David Škoda Pick-up kawa E-2000 02:35,77 02:35,01 05:10,78 20
2. 102 SLOVÁČEK Michal Honda Civic Type R E-2000 02:38,45 02:37,75 05:16,20 15
3. 109 JANUŠKA Petr Škoda Pick-up E-2000 02:41,01 02:38,11 05:18,80 12
4. 104 TVAROH Petr Honda Civic FD2 E-2000 02:51,38 02:45,70 05:37,08 10
5. 160 PODMAJERSKY Vladimir Peugeot 206 RC E-2000 02:49,24 02:50,01 05:39,25 8
6. 151 SYTAŘ Jakub Renault Clio Sport E-2000 02:55,52 02:51,83 05:40,98 6
7. 149 ŠEJDA Václav jr. OPEL Astra OPC E-2000 02:51,49 02:49,94 05:41,34 4
8. 111 ŘÍHA Josef Škoda Fábia 1 E-2000 02:51,62 02:53,05 05:42,07 3
9. 105 SYTAŘ Petr Renault Clio Sport E-2000 02:59,11 02:53,54 05:45,04 2
10. 110 ŠIROKÝ Antonín Peugeot 295 E-2000 02:55,19 02:54,20 05:49,39 1
129 KELLER Lukáš Ford Escort E-2000 02:41,65 DNF DNF 0
101 ŠMIED Jindra Renault Clio R3 E-2000 DNS DNS DNS 0
E+2000
1. 1 KOŠEK Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 02:20,53 02:19,65 04:40,18 20
2. 4 BENEŠ Oskar Mitsubishi Lancer EVO E+2000 02:26,02 02:25,72 04:51,74 15
3. 5 ROLL Michal MLEX E+2000 02:30,32 02:29,62 04:59,94 12
2 KUČERA Tomáš mitsubishi lancer evo IX E+2000 02:26,71 DNS DNS 0
E-2WD
1. 99 JERMAN Martin Lamborghini Huracán E-2WD 02:33,26 02:33,79 05:07,05 20
2. 333 RYBNÍČEK Martin Skoda octavia RS E-2WD 02:39,86 02:39,26 05:19,12 15
3. 52 KLOTZ Josef Audi A4 E-2WD 02:41,19 02:40,88 05:22,07 12
4. 344 GRUNTORÁD František Škoda Octavia RS E-2WD 02:48,37 02:56,63 05:45,00 10
57 KALÁBEK Jiří Škoda Fabia E-2WD 02:43,82 DNS DNS 0
H-1150
1. 200 ČERMÁK Josef Š 1000 MB H-1150 02:55,72 02:55,92 05:49,12 20
2. 202 JORDÁN Robert Škoda 120S H-1150 02:59,30 02:56,12 05:51,63 15
3. 201 HOMOLA Martin VW Polo Coupe H-1150 03:04,18 03:05,26 06:07,69 12
4. 406 PAPAY Lukáš Škoda 1000MB H-1150 03:37,60 03:53,76 07:13,51 10
H-1300
1. 221 HOHEISL Antti Škoda 130L H-1300 02:48,05 02:49,25 05:37,30 20
2. 220 KRAMEŠ Luboš Škoda 1000 MB H-1300 02:56,30 02:57,32 05:53,62 15
3. 238 REJLEK Jaroslav SKODA 130 M H-1300 03:08,71 03:00,43 06:09,14 12
4. 222 VALKOV Libor Lada 21011 1300 H-1300 03:13,67 03:15,14 06:28,81 10
214 KRIŠTOFIČ Michael Škoda 120S H-1300 04:18,65 DNS DNS 0
H-1600
1. 240 SRNSKÝ Josef jr. Škoda 130 LR/H H-1600 02:38,80 02:36,89 05:15,69 20
2. 242 KUBR Tomas Škoda 105 L H-1600 03:06,49 03:04,64 06:11,13 15
3. 256 ONDREJKA Ján Renault ALPINE A 110 H-1600 03:08,31 03:06,40 06:14,71 12
H-2000
1. 260 PATERA Ed VW Scirocco H-2000 02:36,97 02:37,44 05:14,41 20
2. 261 KRÁL Ivo VW Golf GTi H-2000 02:42,15 02:38,97 05:21,12 15
3. 262 ŠEJDA Václav RENAULT R5 Turbo H-2000 03:09,80 03:06,94 06:11,94 12
4. 273 ŠPERL Jaroslav BMW 320 H-2000 DNS 03:05,41 06:13,26 10
H+2000
1. 282 FIGL Jiří Audi Sport Quattro S1E2 H+2000 02:37,48 02:34,85 05:12,33 20
H2
1. 902 VALENTA Jan Mercedes 190 AMG H2 03:01,60 03:01,47 06:03,07 20
2. 901 FLOSMAN Petr Škoda Favorit H2 03:02,74 03:02,50 06:05,24 15
3. 904 ROLL Václav Opel H2 03:08,78 03:08,88 06:17,24 12
F
1. 959 PUJMAN Tomáš Mini R 1000 F 02:40,95 02:39,68 05:20,63 20
2. 7 VINŠ Marek Skoda Feicia F 02:52,54 02:51,33 05:41,36 15
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007