Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Baba Slovensko / 2020
Datum konání závodu : 11.07.2020
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 801 GANGUR Jakub Suzuki Swift N-1400 03:12,38 03:29,86 06:42,24 20
2. 806 CEJNAR Pavel Suzuki swift N-1400 03:18,68 03:52,03 07:10,71 15
3. 809 URBÁNEK Stanislav Citroen SAXO N-1400 03:43,42 03:45,18 07:28,60 12
4. 808 URBÁNKOVÁ Dana Citroen SAXO N-1400 03:40,30 04:05,79 07:46,09 10
803 CVEJN Josef Suzuki Swift GTi MK1 N-1400 DNS DNS DNS 0
N-1600
1. 701 KOPELENT Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 02:48,30 02:59,57 05:47,87 20
2. 700 ZELENKA Martin Citroën Saxo VTS N-1600 02:49,92 03:01,52 05:51,44 15
3. 749 ROSIČKA Ladislav Vw Lupo N-1600 03:03,41 03:31,82 06:35,23 12
4. 715 ŠAFAŘÍK Jakub Saxo VTS N-1600 03:08,13 03:31,18 06:39,31 10
Saxo Cup
1. 751 ARNOŠT Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup 02:55,82 03:13,71 06:09,53 20
2. 765 KAŠČAK Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup 02:59,24 03:22,27 06:21,51 15
3. 760 DVOŘÁK Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup 03:02,52 03:23,71 06:26,23 12
4. 752 VANĚK Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup 03:17,79 03:15,87 06:33,66 10
5. 754 KOWALSKI Adam Citroen Saxo VTS Saxo Cup 03:15,03 03:32,73 06:47,76 8
6. 756 ČERNÝ Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup 03:27,01 03:25,28 06:52,29 6
N-2000
1. 601 VAŇÁTKO Jaroslav Acura RSX N-2000 02:57,67 03:38,41 06:36,08 20
N+2000
1. 507 JUREŇA Peter Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 02:27,18 02:39,95 05:07,13 20
2. 501 LEV Martin Subaru Sti N+2000 02:32,44 02:45,64 05:18,08 15
E-1400
1. 400 OMELKA Tomáš Volkswagen Polo E-1400 02:38,79 02:52,79 05:31,58 20
2. 401 NOVÁK Tomáš Škoda Pick up Kawasaki E-1400 02:41,84 03:00,46 05:42,30 15
3. 490 ŠEBESTA Pavel Sizuki Swift GTi E-1400 02:40,70 03:03,52 05:44,22 12
4. 402 JIRAS Pavel ŠKODA 120 LS E-1400 02:47,11 03:07,53 05:54,64 10
5. 499 HORÁK Dušan Škoda Favorit E-1400 02:51,18 03:21,84 06:13,02 8
6. 498 HORÁKOVÁ Zuzana Škoda Favorit E-1400 03:20,39 03:21,21 06:41,60 6
7. 133 PERNÝ Michal Suzuki Swift E-1400 03:17,19 03:37,67 06:54,86 4
181 CAMBOR Ondrej Škoda Rapid RH E-1400 DNS DNS DNS 0
E-1600
1. 300 ČERNÝ Miroslav Skoda 130L E-1600 02:48,25 02:44,16 05:32,41 20
2. 303 TICHÝ Zdeněk PUMA E-1600 02:39,33 02:56,90 05:36,23 15
3. 302 TICHÝ Dominik PUMA E-1600 03:03,17 03:08,43 06:11,60 12
4. 324 HNÁTEK Mojmír Fabia E-1600 03:43,80 03:42,20 07:26,00 10
301 REISS Jan Škoda 130 RS E-1600 02:50,95 DNF DNF 0
E-2000
1. 100 ČERNÝ David Škoda Pick-up kawa E-2000 02:37,92 02:51,94 05:29,86 20
2. 102 SLOVÁČEK Michal Honda Civic Type R E-2000 02:50,67 02:49,14 05:39,81 15
3. 109 JANUŠKA Petr Škoda Pick-up E-2000 02:59,94 02:54,38 05:54,32 12
4. 299 FIRTL Stanislav Škoda Octavia TDi E-2000 02:54,51 03:00,32 05:54,83 10
5. 101 ŠMIED Jindra Renault Clio R3 E-2000 03:03,25 02:55,83 05:59,08 8
6. 129 KELLER Lukáš Ford Escort E-2000 03:06,43 03:00,08 06:06,51 6
7. 149 ŠEJDA Václav jr. OPEL Astra OPC E-2000 03:05,03 03:07,04 06:12,07 4
8. 111 ŘÍHA Josef Škoda Fábia 1 E-2000 03:13,72 03:11,99 06:25,71 3
9. 160 PODMAJERSKY Vladimir Peugeot 206 RC E-2000 03:21,81 03:15,39 06:37,20 2
10. 110 ŠIROKÝ Antonín Peugeot 295 E-2000 03:20,12 03:19,89 06:40,01 1
11. 104 TVAROH Petr Honda Civic FD2 E-2000 03:31,59 03:38,62 07:10,21 0
151 SYTAŘ Jakub Renault Clio Sport E-2000 DNS DNS DNS 0
105 SYTAŘ Petr Renault Clio Sport E-2000 DNS DNS DNS 0
E+2000
1. 2 KUČERA Tomáš Mitsubishi Lancer EVO IX E+2000 02:40,02 02:39,24 05:19,26 20
2. 1 KOŠEK Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 02:41,30 02:39,36 05:20,66 15
3. 4 BENEŠ Oskar Mitsubishi Lancer EVO E+2000 02:46,12 02:43,84 05:29,96 12
4. 5 ROLL Michal MLEX E+2000 02:58,81 02:59,60 05:58,41 10
E-2WD
1. 333 RYBNÍČEK Martin Skoda octavia RS E-2WD 02:43,49 02:57,39 05:40,88 20
2. 52 KLOTZ Josef Audi A4 E-2WD 02:57,72 02:55,57 05:53,29 15
3. 344 GRUNTORÁD František Škoda Octavia RS E-2WD 03:09,10 03:02,65 06:11,75 12
4. 57 KALÁBEK Jiří Škoda Fabia E-2WD 03:06,72 03:08,03 06:14,75 10
5. 99 JERMAN Martin Lamborghini Huracán E-2WD 03:14,38 03:10,70 06:25,08 8
53 DOLEŽAL Viktor BMW M3 E-2WD 02:58,61 DNS DNS 0
H-1150
1. 200 ČERMÁK Josef Š 1000 MB H-1150 03:14,71 03:18,48 06:33,19 20
2. 202 JORDÁN Robert Škoda 120S H-1150 03:25,63 03:26,14 06:51,77 15
3. 201 HOMOLA Martin VW Polo Coupe H-1150 03:30,14 03:25,52 06:55,66 12
406 PAPAY Lukáš Škoda 1000MB H-1150 04:55,96 DNS DNS 0
H-1300
1. 221 HOHEISL Antti Škoda 130L H-1300 03:13,51 03:07,65 06:21,16 20
2. 220 KRAMEŠ Luboš Škoda 1000 MB H-1300 03:08,27 03:20,33 06:28,60 15
3. 214 KRIŠTOFIČ Michael Škoda 120S H-1300 03:54,81 03:47,75 07:42,56 12
4. 238 REJLEK Jaroslav SKODA 130 M H-1300 03:52,11 03:56,07 07:48,18 10
5. 222 VALKOV Libor Lada 21011 1300 H-1300 04:11,98 03:48,54 08:00,52 8
H-1600
1. 240 SRNSKÝ Josef jr. Škoda 130 LR/H H-1600 02:56,49 02:56,95 05:53,44 20
2. 242 KUBR Tomas Škoda 105 L H-1600 03:31,94 03:29,75 07:01,69 15
3. 256 ONDREJKA Ján Renault ALPINE A 110 H-1600 03:42,25 03:46,13 07:28,38 12
H-2000
1. 260 PATERA Ed VW Scirocco H-2000 02:56,63 02:53,26 05:49,89 20
2. 261 KRÁL Ivo VW Golf GTi H-2000 03:17,94 03:00,41 06:18,35 15
3. 262 ŠEJDA Václav RENAULT R5 Turbo H-2000 03:30,84 03:44,09 07:14,93 12
273 ŠPERL Jaroslav BMW 320 H-2000 DNF DNS DNF 0
H+2000
1. 282 FIGL Jiří Audi Sport Quattro S1E2 H+2000 03:00,69 02:58,54 05:59,23 20
H2
1. 901 FLOSMAN Petr Škoda Favorit H2 03:22,40 03:18,73 06:41,13 20
2. 902 VALENTA Jan Mercedes 190 AMG H2 03:29,60 03:30,22 06:59,82 15
3. 904 ROLL Václav Opel H2 03:40,24 03:43,31 07:23,55 12
F
1. 959 PUJMAN Tomáš Mini R 1000 F 03:01,15 03:04,45 06:05,60 20
2. 7 VINŠ Marek Skoda Feicia F 03:09,70 03:22,73 06:32,43 15
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007