Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Kdyně - Koráb / 2020
Datum konání závodu : 30.05.2020
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 802 GANGUR Jakub - N-1400 Suzuki Swift GTi - - 15:22,4 20
2. 809 URBÁNEK Stanislav - N-1400 Ford - - 17:04,0 15
3. 808 URBÁNKOVÁ Dana - N-1400 Citroen Saxo - - 17:40,8 12
N-1600
1. 701 KOPELENT Ladislav - N-1600 Peugeot 106 S16 - - 13:57,7 20
2. 700 ZELENKA Martin - N-1600 Citroën Saxo VTS - - 14:18,2 15
3. 704 HORÁČEK Jindřich jr. - N-1600 Peugeot - - 14:40,4 12
4. 749 ROSIČKA Ladislav - N-1600 Vw Lupo GTI - - 15:08,4 10
5. 717 NOVÁK Tomáš jr. - N-1600 Peugeot 106 - - 15:39,4 8
6. 707 HORÁČEK Jindřich - N-1600 Peugeot - - 16:38,8 6
Saxo Cup
1. 751 ARNOŠT Tomáš - Saxo Cup Peugeot 106 rallye - - 14:50,5 20
2. 752 VANĚK Jan - Saxo Cup Peugeot 106 rally - - 15:06,1 15
3. 760 DVOŘÁK Karel - Saxo Cup CITROEN C2 VTS+ - - 15:13,6 12
4. 766 KAVALÍR Tomáš - Saxo Cup Citoren Saxo VTS - - 15:22,7 10
5. 757 BENEDA Ondřej - Saxo Cup Citroen Saxo VTS - - 15:24,8 8
6. 758 FERKO Zdeněk - Saxo Cup Citroen Saxo VTS - - 15:25,0 6
7. 754 KUMPOŠT Petr - Saxo Cup Citroen Saxo VTS - - 15:31,4 4
8. 759 KALIKA Petr - Saxo Cup Citroen Saxo VTS - - 15:36,7 3
9. 755 KALIKA Jakub - Saxo Cup Citroen Saxo VTS - - 15:42,2 2
10. 765 KAŠČAK Jiří - Saxo Cup Citoren Saxo VTS - - 15:46,9 1
11. 756 FALOVIČOVÁ Michaela - Saxo Cup Citroen Saxo VTS - - 16:22,2 0
N-2000
1. 600 ČÁBELA Martin - N-2000 Honda - - 14:06,1 20
2. 601 VAŇÁTKO Jaroslav - N-2000 Acura RSX - - 14:22,9 15
3. 625 HOLEC Jan - N-2000 Mazda 3 - - 15:35,0 12
4. 608 NEUSTUPA Aleš - N-2000 |Renault Clio - - 16:14,5 10
607 FILINGER Jiří - N-2000 Renault Clio - - DNF 0
614 JEŽEK Milan - N-2000 Honda Civic - - DNF 0
613 JEŽEK Milan jr. - N-2000 Honda Civic - - DNF 0
N+2000
1. 500 KUBÍČEK Lukáš - N+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII - - 12:29,5 20
2. 501 LEV Martin - N+2000 Subaru STI - - 12:49,5 15
E-1400
1. 400 OMELKA Tomáš - E-1400 Volkswagen Polo - - 13:14,9 20
2. 401 NOVÁK Tomáš - E-1400 Škoda Pick-up Kawasaki - - 13:32,8 15
3. 498 HORÁKOVÁ Zuzana - E-1400 ŠKODA Favorit - - 14:45,2 12
E-1600
1. 301 REISS Jan - E-1600 Škoda 130RS - - 12:55,0 20
2. 300 ČERNÝ Miroslav - E-1600 Skoda 130L - - 12:58,7 15
3. 302 TICHÝ Dominik - E-1600 Puma - - 13:27,0 12
4. 310 KORHHEFR Jan - E-1600 Peugeot 208 - - 13:31,2 10
5. 303 TICHÝ Zdeněk - E-1600 Puma - - 13:32,1 8
6. 304 ASTL Jakub - E-1600 Honda CRX II - - 13:48,1 6
7. 763 BENEŠ Jakub - E-1600 Peugeot 106 - - 14:36,6 4
8. 764 ČERVENÝ Jan - E-1600 Peugeot 106 - - 14:58,2 3
9. 324 HNÁTEK Mojmír - E-1600 Fabia - - 16:24,2 2
E-2000
1. 100 ČERNÝ David - E-2000 Škoda Pick-up kawa - - 13:24,4 20
2. 102 SLOVÁČEK Michal - E-2000 Honda Civic Type R - - 13:24,9 15
3. 101 ŠMIED Jindra - E-2000 Renault Clio R3 - - 13:33,7 12
4. 111 ŘÍHA Josef - E-2000 ŠKODA Fabia - - 14:02,7 10
5. 104 TVAROH Petr - E-2000 Honda Civic FD2 - - 14:07,0 8
6. 116 PRIBULA Mojmír - E-2000 Renault Clio - - 14:09,7 6
7. 117 HLISTA Jan - E-2000 Renault Clio Sport - - 14:42,1 4
8. 149 ŠEJDA Václav jr. - E-2000 Opel Astra OPC - - 15:48,2 3
9. 199 JEVICKÝ Jiří jr. - E-2000 Opel Astra Gsi - - 16:15,6 2
10. 150 ŠEJDA2 Václav - E-2000 Opel Astra - - 16:26,2 1
11. 183 HOUŠKA Tomáš - E-2000 BMW 318 - - 17:08,5 0
189 KUTÍLEK Miloš - E-2000 Grande Punto - - DNF 0
112 DAVID Dušan - E-2000 Renault Clio - - DNF 0
110 ŠIROKÝ Antonín - E-2000 Peugeot 205 - - DNF 0
E+2000
1. 11 ÚŠKRT Antonín - E+2000 Subaru Impreza STI - - 12:46,4 20
2. 2 KUČERA Tomáš - E+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX - - 13:18,6 15
3. 35 SLABŠÍ František - E+2000 ŠKODA Fabia RX - - 15:40,3 12
E-2WD
1. 55 NEŠPOR Radek - E-2WD Porsche 997 - - 12:41,0 20
2. 50 LIŠKA Vladimír - E-2WD BMW M3 - - 13:06,8 15
3. 52 KLOTZ Josef - E-2WD Audi A4 - - 13:30,8 12
4. 61 MALÝ Jaromír - E-2WD Nissan 350Z0 - - 13:48,2 10
5. 63 MONDEK Karel - E-2WD BMW Compact - - 13:55,4 8
6. 97 KMÍNEK Zdeněk - E-2WD Lamborghini Gallardo - - 14:00,6 6
59 NOVÁK Petr - E-2WD Porsche 997 - - DNF 0
53 DOLEŽAL Viktor - E-2WD BMW M3 - - DNF 0
51 KAŠE Ondra - E-2WD BMW e36 - - DNF 0
88 WINKLER Martin - E-2WD Nissan 200SX - - DNF 0
H-1150
1. 202 JORDÁN Robert - H-1150 ŠKODA 120 S - - 14:33,6 20
2. 200 ČERMÁK Josef - H-1150 Š 1000 MB - - 14:44,7 15
3. 201 HOMOLA Martin - H-1150 VW POLO Coupe - - 15:39,3 12
4. 211 SVOBODA Bohumír - H-1150 Škoda 1000 MB - - 15:41,8 10
H-1300
1. 220 KRAMEŠ Luboš - H-1300 Škoda 1000 MB - - 14:34,1 20
2. 229 FOUKAL Martin - H-1300 ŠKODA 110R - - 15:16,5 15
3. 235 KALOUSEK Jindřich - H-1300 Škoda 130RS - - 15:27,6 12
4. 238 REJLEK Jaroslav - H-1300 ŠKODA 130L - - 15:46,8 10
5. 222 VALKOV Libor - H-1300 Lada 1300 MTX - - 16:38,5 8
H-1600
1. 240 SRNSKÝ Josef jr. - H-1600 Škoda 130 LR/H - - 13:31,7 20
2. 244 NERUDA Tomáš - H-1600 ŠKODA 130LR - - 14:41,5 15
3. 251 NYTL Pavel - H-1600 Lada 1600MTX - - 14:54,5 12
4. 247 SVOBODA Roman - H-1600 ŠKODA 100 - - 15:01,5 10
H-2000
1. 260 PATERA Ed - H-2000 VW Scirocco - - 13:28,7 20
2. 243 KRÁL Ivo - H-2000 VW Golf - - 14:01,0 15
3. 267 ŠTEINER Ladislav - H-2000 BMW 318 - - 14:28,1 12
4. 263 KALIKA Marek - H-2000 Peugeot 205 GTI - - 14:37,1 10
26 PAUŽOUT Miroslav - H-2000 VW Scirocco - - DNF 0
264 JANOTA Miroslav - H-2000 Opel Kadett - - DNF 0
271 MAIER Pavel H-2000 Ford Escort DNF 0
262 ŠEJDA Václav - H-2000 Renault R5 Turbo - - DNF 0
279 SILOVSKÝ Libor H-2000 Triumph GT6 DNF 0
266 HADRÁVEK Gabriel - H-2000 Lancia Beta - - DNF 0
H+2000
1. 905 ZEMANOVÁ Andrea H+2000 Mercedes 190 2.3. 16V 16:42,3 20
285 SILOVSKÝ Filip H+2000 Triumph TR7 DNF 0
H2
1. 924 TERŠ Jiří jr. H2 ŠKODA Favorit 136L 15:11,1 20
2. 901 FLOSMAN Petr H2 Škoda Favorit 15:21,5 15
3. 904 ROLL Václav H2 Opel 15:32,3 12
4. 902 VALENTA Jan H2 Mercedes Benz 190 AMG 15:35,4 10
5. 903 HORÁK Milan H2 Mercedes 190 E 2,3 16 16:25,3 8
925 TERŠ Jiří H2 ŠKODA Favorit 136L DNF 0
F
1. 959 PUJMAN Tomáš F Mini R 1000 13:44,6 20
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007