Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod ZAV Prachatice / 2018
Datum konání závodu : 12.08.2018
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 806 GANGUR Jakub 0 N-1400 suzuki swift GTi 2:36.52 2:36.98 05:13,5 20
N-1600
1. 701 KŘÍSTEK Jindřich 0 N-1600 Honda Civic 2:18.05 2:18.87 04:36,9 20
2. 705 ZELENKA Martin 0 N-1600 Citroen Saxo VTS 2:20.72 2:22.90 04:43,6 15
3. 709 FIKOTA JR. Jaroslav 0 N-1600 Honda Civic 2:26.91 2:18.86 04:45,8 12
4. 703 KVASNIČKA Vladimír 0 N-1600 Pegeot 106 S16 Rally 2:22.53 2:24.29 04:46,8 10
5. 706 HOLICKÁ Bára 0 N-1600 Citroen Saxo 2:28.82 2:31.09 04:59,9 8
6. 702 HORÁČEK JR. Jindřich 0 N-1600 Peugeot 106 2:36.26 2:27.51 05:03,8 6
7. 716 BLÁHA Michal 0 N-1600 Citroën Saxo 2:37.04 2:33.12 05:10,2 4
8. 707 HORÁČEK Jindřich 0 N-1600 Peugeot 106 2:37.17 2:37.20 05:14,4 3
714 KALISTA Jan 0 N-1600 Honda Civic 2:34.35 - DNS - DNF 0
720 KOŽMÍNOVÁ Veronika 0 N-1600 Citroen C2 - DNF - - DNS - DNF 0
722 HOMOLA Matyáš 0 N-1600 C2 VTS 2:30.00 - DNS - DNF 0
Saxo Cup
1. 750 KOPELENT Ladislav 0 Saxo Cup Peugeot 106 S16 2:22.10 2:22.90 04:45,0 20
2. 754 LEPŠÍ Lukáš 0 Saxo Cup Peugeot 106 S16 2:24.77 2:23.21 04:48,0 15
3. 753 RAUSA Karel 0 Saxo Cup Peugeot 106 s16 2:24.18 2:24.65 04:48,8 12
4. 779 NEUŽIL Tomáš 0 Saxo Cup Peugeot 106 2:24.20 2:24.92 04:49,1 10
5. 778 VANĚK Jan 0 Saxo Cup Peugeot 106 2:26.92 2:27.18 04:54,1 8
6. 752 KROH Josef 0 Saxo Cup Citroen Saxo VTS 2:27.86 2:29.90 04:57,8 6
7. 755 HOVORKA Radek 0 Saxo Cup Citroen Saxo VTS 2:33.09 2:33.28 05:06,4 4
8. 777 KOŽMÍNOVÁ Lucie 0 Saxo Cup Citroen C2 2:57.92 2:51.37 05:49,3 3
N-2000
1. 605 FIGL JR. Jiří 0 N-2000 Toyota Celica TS 2:18.34 2:19.01 04:37,3 20
2. 601 CABELA Martin 0 N-2000 Honda ? 2:18.63 2:19.57 04:38,2 15
3. 602 KRÁTKÝ Lubomír 0 N-2000 honda civic 2:21.42 2:22.79 04:44,2 12
4. 610 MAZÁNEK Václav 0 N-2000 Ford Focus ST 2:24.32 2:25.15 04:49,5 10
5. 600 VAŇÁTKO Jaroslav 0 N-2000 ACURA RSX 2:25.65 2:24.46 04:50,1 8
611 ŠIROKÝ Antonín 0 N-2000 Citroen Xsara 2:24.91 - DNF - DNF 0
N+2000
1. 500 LEV Martin 0 N+2000 Subaru Sti 2:03.24 2:02.51 04:05,7 20
2. 523 ROLL Michal 0 N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 2:03.74 2:09.80 04:13,5 15
3. 501 HÁK Jiří 0 N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 2:05.80 2:08.23 04:14,0 12
4. 502 HUBR František 0 N+2000 Subaru STI 2:12.09 2:11.47 04:23,6 10
E-1400
1. 404 ZENKL Otakar 0 E-1400 Felicia Pick-up 2:14.94 2:13.97 04:28,9 20
2. 452 KRUPIČKA Ladislav 0 E-1400 Fiat ? 2:31.18 2:30.72 05:01,9 15
E-1600
1. 300 VRKOSLAV Jiří 0 E-1600 Citroën C2 2:03.61 2:02.26 04:05,9 20
2. 301 ČERNÝ Miroslav 0 E-1600 Skoda 130L 2:03.70 2:04.12 04:07,8 15
3. 302 REISS Jan 0 E-1600 škoda 130 RS 2:08.10 2:08.78 04:16,9 12
4. 388 ASTL Jakub 0 E-1600 Honda CRX II 2:17.97 2:16.21 04:34,2 10
5. 399 KLÍMA Roman 0 E-1600 Honda Civic 2:25.31 2:25.96 04:51,3 8
311 FIŠER Petr 0 E-1600 Škoda pickup 2:12.32 - DNS - DNF 0
310 JANUŠKA Petr 0 E-1600 Škoda pickup - DNF - - DNS - DNF 0
E-2000
1. 105 ČERNÝ David 0 E-2000 Škoda pickup 2:07.65 2:06.90 04:14,5 20
2. 147 HEMERKA Aleš 0 E-2000 Alfa Romeo 147 2:09.65 2:09.28 04:18,9 15
3. 117 KOVÁŘ Martin 0 E-2000 BMW 318is e30 2:22.80 2:23.59 04:46,4 12
4. 149 ŠEJDA JR. Václav 0 E-2000 OPEL Astra GSI 2:23.52 2:24.01 04:47,5 10
100 SLOVÁČEK Michal 0 E-2000 Honda Civic Type R - DNF - - DNS - DNF 0
115 VALÁŠEK Václav 0 E-2000 audi a3 tdi - DNS - - DNS - DNF 0
E+2000
1. 3 KOŠEK Tomáš 0 E+2000 Mitsubishi Evo VI 1:52.19 1:52.33 03:44,5 20
2. 17 KUŽEL Michal 0 E+2000 Lancer evo 8 1:57.35 1:57.96 03:55,3 15
3. 2 KUBÍČEK Lukáš 0 E+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII 1:59.23 1:59.07 03:58,3 12
4. 8 KOŽMÍN Martin 0 E+2000 Subaru Impreza 2:05.95 2:05.69 04:11,6 10
5. 4 SYROVÝ Zdeněk 0 E+2000 Mitsubishi lancer evo VII 2:14.62 2:15.72 04:30,3 8
E+2000 2WD
1. 51 LIŠKA Vladimír 0 E+2000 2WD BMW M3 1:58.81 2:01.67 04:00,5 20
2. 60 WINKLER Martin 0 E+2000 2WD Nissan 200SX 2:06.11 2:08.71 04:14,8 15
3. 59 BERAN Martin 0 E+2000 2WD BMW E 46 M3 2:09.34 2:11.18 04:20,5 12
4. 55 KLOTZ Josef 0 E+2000 2WD Audi A4 2:18.09 2:19.18 04:37,3 10
5. 53 PECL František 0 E+2000 2WD VW golf 2 VR6 2:23.26 2:42.13 05:05,4 8
97 HLAVIČKA Jan 0 E+2000 2WD Octavia RS - DNS - - DNS - DNF 0
50 MARIK Karel 0 E+2000 2WD BMW E36 coupe 2:04.68 - DNF - DNF 0
H-1150
1. 207 ČERMÁK Josef 0 H-1150 Š 1000 MB 2:29.57 2:30.98 05:00,5 20
H2
1. 902 ROLL Václav 0 H2 Škoda Favorit 2:42.44 2:40.57 05:23,0 20
2. 911 JELÍNEK Jiří 0 H2 škoda favorit 2:47.99 2:46.21 05:34,2 15
E2
1. 999 WILHELM Philipp 0 E2 Norma 20F 1:50.18 1:50.09 03:40,3 20
H-2000
1. 261 PATERA Ed 0 H-2000 VW Scirocco 2:08.96 2:08.62 04:17,6 20
2. 267 ŠEJDA Václav 0 H-2000 RENAULT R5 Turbo 2:45.40 2:44.66 05:30,1 15
3. 276 MAREŠ Patrik 0 H-2000 Renault 5 2:58.48 2:52.36 05:50,8 12
H+2000
1. 280 FIGL Jiří 0 H+2000 Audi Sport Quattro S1 E2 2:04.37 2:05.37 04:09,7 20
2. 292 KACÁLEK Robert 0 H+2000 BMW M635CSi 2:06.83 2:04.29 04:11,1 15
3. 281 PANOŽKA Josef 0 H+2000 Porsche 911 SC 2:06.11 2:06.32 04:12,4 12
4. 284 TKÁČ Stanislav 0 H+2000 Lancia Delta HF Turbo 2:16.48 2:18.42 04:34,9 10
5. 288 URBÁNEK JR. Stanislav 0 H+2000 Bmw 325i 2:18.46 2:18.71 04:37,2 8
6. 289 URBÁNEK Stanislav 0 H+2000 BMW E 30 2.5 i 2:24.30 2:25.40 04:49,7 6
7. 282 VALENTA Jan 0 H+2000 Mercedes 190 AMG 2:24.73 2:25.04 04:49,8 4
H-1300
1. 226 PETR Roman 0 H-1300 ŠKODA 130LR/H 2:18.96 2:19.23 04:38,2 20
2. 221 KRAMEŠ Luboš 0 H-1300 Škoda 1000MB 2:18.87 2:20.36 04:39,2 15
3. 222 JIRAS Pavel 0 H-1300 Škoda 130 RS 2:19.47 2:20.18 04:39,7 12
4. 220 HOHEISEL Antti 0 H-1300 Škoda 120 2:23.28 2:22.85 04:46,1 10
5. 235 TESAŘ Tomáš 0 H-1300 Škoda 130 LR/H 2:35.07 2:33.78 05:08,9 8
H-1600
1. 240 SRNSKÝ JR. Josef 0 H-1600 Škoda 130 LR/H 2:10.32 2:09.37 04:19,7 20
2. 241 MAIER Pavel 0 H-1600 Ford Escort 2:17.47 2:15.25 04:32,7 15
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007