Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod ZAV Zbraslav - Točná / 2018
Datum konání závodu : 06.07.2018
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 811 ROSIČKA Ladislav VW Lupo N-1400 02:14,9 02:11,9 04:26,8 20
2. 805 ŠTEFAN Bronislav Suzuki Swift N-1400 02:19,7 02:15,2 04:34,9 15
3. 806 GANGUR Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 02:26,5 02:16,5 04:42,9 12
4. 808 KODAJEK Jakub SUZUKI SWIFT N-1400 02:27,2 02:18,5 04:45,7 10
5. 820 URBÁNKOVÁ Dana Citroën SAXO N-1400 02:48,5 02:45,8 05:34,3 8
822 CVEJN Josef Suzuki Swift GTi Mk14 N-1400 DNS DNS DNF 0
802 CVEJN Lukáš Suzuki Swift GTi N-1400 DNS DNS DNF 0
850 ŠULC Miroslav Renoult clio N-1400 DNS DNS DNF 0
N-1600
1. 709 FIKOTA JR. Jaroslav Honda Civic N-1600 02:10,3 02:03,7 04:14,0 20
2. 701 KŘÍSTEK Jindřich Honda Civic N-1600 02:11,7 02:04,7 04:16,4 15
3. 702 HORÁČEK JR. Jindřich Peugeot 106 N-1600 02:09,6 02:07,7 04:17,3 12
4. 705 ZELENKA Martin Citroen Saxo VTS N-1600 02:16,2 02:09,6 04:25,8 10
5. 722 KOŽMÍNOVÁ Veronika Citroen C2 N-1600 02:22,1 02:17,8 04:40,0 8
6. 707 HORÁČEK Jindřich Peugeot 106 N-1600 02:20,9 02:19,4 04:40,3 6
7. 706 HOLICKÁ Bára Citroen Saxo N-1600 02:29,7 02:16,4 04:46,1 4
8. 740 JAROUŠEK Karel honda crx N-1600 02:49,2 02:50,0 05:39,2 3
Saxo cup
1. 750 KOPELENT Ladislav Peugeot 106 S16 Saxo cup 02:13,2 02:09,1 04:22,3 20
2. 753 RAUSA Karel Peugeot 106 s16 Saxo cup 02:12,9 02:10,5 04:23,5 15
3. 754 KOPELENT Martin Peugeot 106 S 16 Saxo cup 02:13,0 02:10,9 04:23,9 12
4. 755 KALIKA Petr Citroen Saxo VTS Saxo cup 02:16,3 02:14,0 04:30,3 10
5. 756 HOLEČEK Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo cup 02:16,7 02:15,3 04:32,1 8
6. 752 KUMPOŠT Petr Citroen Saxo VTS Saxo cup 02:18,1 02:15,4 04:33,6 6
7. 757 VANĚK Jan Citroen Saxo VTS Saxo cup 02:18,8 02:16,0 04:34,8 4
8. 758 LHOTSKÁ Hana Citroen Saxo VTS Saxo cup 02:19,6 02:16,8 04:36,4 3
9. 751 HOMOLA Matyáš Citroen Saxo Saxo cup 02:21,8 02:15,7 04:37,5 2
N-2000
1. 601 CABELA Martin Honda N-2000 02:06,3 02:02,6 04:08,8 20
2. 628 KLOKOČKA Radim Renault Clio N-2000 02:06,7 02:05,1 04:11,8 15
3. 662 VILD Jan Renault Clio N-2000 02:06,4 02:05,8 04:12,2 12
4. 605 FIGL JR. Jiří Toyota Celica TS N-2000 02:08,4 02:04,0 04:12,3 10
5. 610 MAZÁNEK Václav Ford Focus ST N-2000 02:11,8 02:09,6 04:21,5 8
6. 617 MAREK Roman nissan sunny gti N-2000 02:18,2 02:13,7 04:31,9 6
N+2000
1. 500 LEV Martin Subaru Sti N+2000 01:56,2 01:53,9 03:50,1 20
2. 523 ROLL Michal Mitsubishi Lancer Evo 9 N+2000 02:00,1 01:55,5 03:55,5 15
3. 540 KOŽMÍN Martin Mitsubishi Lancer Evo 9 N+2000 02:01,6 01:55,4 03:57,0 12
4. 511 JIROCH Petr Subaru Impreza STi N+2000 02:03,1 02:00,1 04:03,2 10
5. 503 PEŠEK Vladimír lancer Evo 8 N+2000 02:11,3 02:05,3 04:16,6 8
E-1400
1. 404 ZENKL Otakar Škoda Pick-up E-1400 02:05,3 02:01,2 04:06,6 20
2. 409 VRZAL Lubomír Suzuki E-1400 02:12,5 02:08,9 04:21,4 15
3. 452 KRUPIČKA Ladislav Fiat E-1400 02:19,4 02:19,5 04:38,9 12
458 KREJČÍ František Škoda Favorit E-1400 02:30,2 DNS DNF 0
E-1600
1. 300 VRKOSLAV Jiří Citroën C2 E-1600 01:55,4 01:49,6 03:45,1 20
2. 304 TICHÝ Zdeněk PUMA E-1600 01:54,7 01:53,8 03:48,6 15
3. 303 TICHÝ Dominik PUMA E-1600 01:56,0 01:53,5 03:49,5 12
4. 301 ČERNÝ Miroslav Skoda 130L E-1600 01:57,2 01:52,5 03:49,7 10
5. 302 REISS Jan Škoda 130 RS E-1600 01:57,1 01:53,1 03:50,2 8
6. 311 FIŠER Petr Škoda pickup E-1600 02:00,2 02:01,8 04:01,9 6
7. 388 ASTL Jakub Honda CRX II E-1600 02:04,8 01:59,4 04:04,2 4
8. 310 JANUŠKA Petr Škoda pickup E-1600 02:21,4 02:03,1 04:24,5 3
9. 314 VANIK David Honda CRX II E-1600 02:16,8 02:14,1 04:30,9 2
E-2000
1. 100 SLOVÁČEK Michal Honda Civic Type R E-2000 01:58,8 01:54,2 03:53,0 20
2. 149 ŠEJDA JR. Václav OPEL Astra GSI E-2000 02:12,9 02:08,2 04:21,1 15
3. 110 BERGER Karel Škoda MB2000 E-2000 02:27,8 02:23,4 04:51,3 12
111 ŘÍHA Josef Škoda Fabie 1 E-2000 02:07,7 DNF DNF 0
103 TVAROH Petr Honda Civic FD2 E-2000 02:10,4 DNS DNF 0
101 NEUŽIL Tomáš Ford Fočus E-2000 02:02,9 DNF DNF 0
115 VALÁŠEK Václav audi a3 tdi E-2000 DNF DNS DNF 0
E+2000
1. 3 KOŠEK Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 01:52,7 01:45,7 03:38,5 20
2. 2 KUBÍČEK Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII E+2000 01:54,1 01:50,6 03:44,7 15
3. 4 SYROVÝ Zdeněk Mitsubishi evo VII E+2000 02:07,5 02:09,0 04:16,5 12
E+2000 2WD
1. 58 JANOTA Miroslav Porsche 997 E+2000 2WD 01:52,0 01:49,6 03:41,6 20
2. 51 LIŠKA Vladimír BMW M3 E+2000 2WD 01:56,6 01:56,3 03:52,8 15
3. 50 MARIK Karel BMW E36 coupe E+2000 2WD 01:58,7 01:54,1 03:52,9 12
4. 97 HLAVIČKA Jan Octavia RS E+2000 2WD 02:02,0 01:56,1 03:58,1 10
5. 57 HRUŠKA Jiří BMW 328 E+2000 2WD 02:03,2 01:58,0 04:01,2 8
6. 55 KLOTZ Josef Audi A4 E+2000 2WD 02:06,5 02:04,8 04:11,3 6
7. 53 PECL František VW Golf E+2000 2WD 02:10,2 02:10,9 04:21,1 4
70 KOPECKÝ JR. Radek VW Golf 3 VR6 E+2000 2WD DNS DNS DNF 0
71 KOPECKÝ Radek VW golf 3 vr6 E+2000 2WD DNS DNS DNF 0
H-1150
1. 207 ČERMÁK Josef Škoda 1000 MB H-1150 02:13,7 02:13,4 04:27,0 20
2. 200 ČERMÁK Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 02:06,2 02:32,4 04:38,5 15
201 VAŇATA Tomáš Austin Mini H-1150 02:22,6 DNF DNF 0
H2
1. 902 ROLL Václav Škoda Favorit H2 02:24,5 02:22,8 04:47,3 20
2. 911 JELÍNEK Jiří škoda favorit H2 02:28,6 02:28,5 04:57,1 15
H-2000
1. 261 PATERA Ed VW Scirocco H-2000 01:57,9 01:56,0 03:53,9 20
2. 262 KALIKA Marek Peugeot 205 GTi H-2000 02:02,6 02:00,4 04:03,0 15
3. 277 ŠPAČEK Libor vw golf H-2000 02:15,1 02:13,6 04:28,7 12
4. 267 ŠEJDA Václav RENAULT R5 Turbo H-2000 02:19,3 02:19,1 04:38,3 10
5. 276 MAREŠ Patrik Renault 5 H-2000 02:24,4 02:24,6 04:49,0 8
269 ŠALOUN Eugen BMW 1602 H-2000 DNS DNS DNF 0
268 HORÁK Jiří BMW 1602 H-2000 DNS DNS DNF 0
H+2000
1. 292 KACÁLEK Robert BMW M635CSi H+2000 01:56,4 01:54,7 03:51,0 20
2. 280 FIGL Jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 01:58,6 01:54,9 03:53,6 15
3. 288 URBÁNEK JR. Stanislav Bmw 325i H+2000 02:03,0 02:03,9 04:07,0 12
4. 289 URBÁNEK Stanislav BMW 325 i H+2000 02:10,1 02:06,2 04:16,3 10
5. 282 VALENTA Jan Mercedes 190 AMG H+2000 02:15,8 02:11,1 04:26,9 8
296 PÍŠA Tomáš Opel Ascona 400® H+2000 DNS DNS DNF 0
284 TKÁČ Stanislav Lancia Delta HF Turbo H+2000 02:03,8 DNF DNF 0
H-1300
1. 228 NERUDA Tomáš Škoda 110L H-1300 02:03,2 02:02,8 04:06,0 20
2. 223 VOSMEK Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 02:06,0 02:02,8 04:08,8 15
3. 236 FÁBERA Martin Škoda 105 H-1300 02:06,9 02:05,1 04:12,0 12
4. 230 FOUKAL Martin Škoda 110R H-1300 02:07,2 02:06,0 04:13,1 10
5. 226 PETR Roman Škoda 130 LR/H H-1300 02:09,4 02:04,2 04:13,6 8
206 BOHÁČ Jaroslav Škoda 110R H-1300 DNS DNS DNF 0
221 KRAMEŠ Luboš S 1000 MB H-1300 DNS DNS DNF 0
H-1600
1. 240 SRNSKÝ JR. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 01:57,4 01:54,0 03:51,3 20
2. 241 MAIER Pavel Ford Escort H-1600 02:04,0 02:02,7 04:06,7 15
3. 252 KROTIL Jaroslav LADA VFTS H-1600 02:13,5 02:12,5 04:26,0 12
4. 251 NYTL Pavel Lada 21011 1600 MTX H-1600 02:15,2 02:13,7 04:28,9 10
5. 249 NĚMEC Jaroslav fiat 128 SP cupe H-1600 02:17,9 02:15,0 04:32,9 8
6. 247 HIML David Civic H-1600 02:18,5 02:16,6 04:35,0 6
7. 256 KUBR Tomas Škoda 105 L H-1600 02:19,7 02:18,2 04:37,9 4
8. 248 HIMLOVÁ Barbora Honda Civic H-1600 02:24,0 02:26,6 04:50,6 3
9. 246 DYMÁK Jaroslav Fiesta xr2 H-1600 02:29,4 02:29,8 04:59,2 2
253 PENC František Skoda 130L H-1600 DNS DNS DNF 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007