Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Prachatice / 2017
Datum konání závodu : 06.08.2017
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 800 Mazánek Václav SUZUKI SWIFT GTI N-1400 PERNA RACING 2:31.38 2:31.48 05:02,9 20
2. 806 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team 2:51.72 3:24.70 06:16,4 15
N-1600
1. 711 Krotil Lukáš Citroen Saxo N-1600 Šo©k Motorsport 2:19.67 2:20.01 04:39,7 20
2. 708 Fikota Jaroslav Honda Civic 1.6 Vti N-1600 AMK Týn nad Vltavou 2:19.24 2:22.87 04:42,1 15
3. 717 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum suspensions 2:25.41 2:24.30 04:49,7 12
4. 706 Holická Bára Citroen Saxo VTS N-1600 . 2:30.76 2:30.86 05:01,6 10
5. 720 Kožmínová Veronika Citroen C2 N-1600 Auto Kožmín 2:34.63 2:35.29 05:09,9 8
SAXO CUP
1. 752 Tomek Daniel Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 2:22.92 2:24.01 04:46,9 20
2. 755 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Rallye S16 SAXO CUP Autosport Kopelent 2:27.41 2:25.56 04:53,0 15
3. 754 Kožmínová Lucie Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen - Auto Kožmín 2:43.34 2:39.62 05:23,0 12
4. 753 Staník Petr ??? ??? SAXO CUP ??? 2:41.72 3:05.40 05:47,1 10
N-2000
1. 601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR team 2:16.60 2:19.14 04:35,7 20
2. 619 Krátký Lubomír Honda Civic N-2000 2K 2:18.59 2:20.12 04:38,7 15
3. 608 Cabela Martin Renault . N-2000 . 2:21.05 2:20.27 04:41,3 12
4. 604 Tojšl Adam Ford Focus N-2000 Athila 2:23.64 2:27.40 04:51,0 10
N+2000
1. 500 Lev Martin Subaru STI N+2000 Autoservis Lev 2:04.32 2:15.80 04:20,1 20
2. 501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed 2:05.43 2:22.31 04:27,7 15
3. 502 Hubr František subaru impreza N+2000 HF racing 2:12.20 2:29.98 04:42,2 12
E-1400
1. 407 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 A.V.I.P. spol. 2:09.86 2:22.98 04:32,8 20
2. 400 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal 2:10.16 2:26.10 04:36,3 15
3. 408 Burda David Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal 2:22.40 2:21.62 04:44,0 12
4. 402 Krejčí Bohuslav Škoda rapid 130 rh E-1400 KR pro škoda historik 2:15.35 2:39.73 04:55,1 10
E-1600
1. 300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport 2:02.95 2:17.11 04:20,1 20
2. 316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600 Athila 2:09.26 2:35.22 04:44,5 15
3. 302 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda racing team 2:17.51 2:32.56 04:50,1 12
4. 101 Černý David Škoda Pickup Kawa E-1600 GOODAL 2:10.04 2:44.97 04:55,0 10
E-2000
1. 107 Neužil Tomáš Ford Focus E-2000 Peugeot dily Kocbeře 2:09.26 2:20.32 04:29,6 20
2. 100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing 2:06.50 2:23.72 04:30,2 15
3. 105 Šmied Jindra Renalt Clio RS E-2000 Paliva Sedlcany 2:14.64 2:28.82 04:43,5 12
4. 149 Šejda jr. Václav OPEL Astra GSI E-2000 PROTES motorsport 2:24.66 2:38.62 05:03,3 10
5. 125 Terš Jiří Škoda Fabia RS E-2000 Autoterš Racing Team Klatovy 2:24.84 2:42.00 05:06,8 8
6. 120 Tvaroh Petr HONDA CIVIC E-2000 TGR team 2:15.03 2:53.12 05:08,2 6
109 Berger Josef Škoda . E-2000 . 2:34.98 - DNS - DNF 0
E+2000
1. 1 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 . 1:51.91 2:09.85 04:01,8 20
2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing - DNS - - DNS - DNF 0
E-2WD
1. 77 Mařík Karel BMW 328 E-2WD Speed Company 2:12.41 2:27.01 04:39,4 20
E+2000
2. 3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing 2:03.70 2:06.22 04:09,9 15
E-2WD
2. 52 Kaše Ondra BMW e36 E-2WD Slámazbot Motorsport 2:09.92 2:36.99 04:46,9 15
3. 54 Pecl František VW golf MK2 VR6 E-2WD Vr6 motorsport 2:33.51 2:45.32 05:18,8 12
E+2000
3. 14 Kožmín Martin Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Auto Kožmín 2:11.40 2:17.36 04:28,8 12
4. 22 Syrový Zdeněk Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 . 2:16.25 2:27.90 04:44,1 10
H-1150
1. 201 Čermák jr. Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas 2:23.31 2:38.50 05:01,8 20
2. 200 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDY MOTORSPORT 2:59.72 3:09.72 06:09,4 15
3. 207 Roll Václav Renault 5 H-1150 . 3:12.75 3:40.13 06:52,9 12
H-2000
1. 260 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing 2:09.04 2:29.79 04:38,8 20
H+2000
1. 294 Panožka Josef Porsche 911 SC RS H+2000 . 2:07.57 2:21.25 04:28,8 20
2. 282 Figl Jiří Audi Sport S1 E2 H+2000 Speedy Motorsport 2:12.29 2:24.58 04:36,9 15
3. 283 Valenta Jan Mercedes - Benz 190 AMG H+2000 AMG Mercedes Racing 2:25.67 3:02.19 05:27,9 12
H-1300
1. 221 Krameš Luboš Škoda 1000MB H-1300 Motorsport Příčovy 2:19.66 2:34.44 04:54,1 20
2. 225 Hoheisl Antti Škoda 120 LS H-1300 Sachsen 2:22.51 2:34.98 04:57,5 15
3. 222 Jiras Pavel SKODA 130 RS H-1300 Autosport Řeporyje 2:19.18 2:39.73 04:58,9 12
4. 226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR Racing Kladno 2:21.82 2:47.80 05:09,6 10
5. 235 Tesař Tomáš Škoda 130 lr/h H-1300 LITTES racing 2:35.52 2:46.15 05:21,7 8
H-1600
1. 240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing 2:08.64 2:24.86 04:33,5 20
2. 241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine club Prague 2:14.02 2:35.29 04:49,3 15
3. 242 Tkáč Stanislav Lancia Beta Coupe H-1600 SPEEDY MOTORSPORT 2:35.09 2:51.83 05:26,9 12
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007