Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Prachatice / 2017
Datum konání závodu : 05.08.2017
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 800 Mazánek Václav SUZUKI SWIFT GTI N-1400 PERNA RACING 2:33.21 2:32.01 05:05,2 20
2. 806 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team 2:50.73 3:01.66 05:52,4 15
N-1600
1. 708 Fikota Jaroslav Honda Civic 1.6 Vti N-1600 AMK Týn nad Vltavou 2:20.00 2:22.33 04:42,3 20
2. 711 Krotil Lukáš Citroen Saxo N-1600 Šo©k Motorsport 2:21.69 2:21.84 04:43,5 15
3. 717 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum suspensions 2:31.16 2:31.68 05:02,8 12
4. 706 Holická Bára Citroen Saxo VTS N-1600 . 2:34.40 2:38.55 05:12,9 10
5. 720 Kožmínová Veronika Citroen C2 N-1600 Auto Kožmín 2:38.64 2:37.09 05:15,7 8
6. 715 Horáček Jindřich Peugeot 106 S16 N-1600 SHIVA KTM 2:38.53 2:39.23 05:17,8 6
705 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 S16 N-1600 SHIVA KTM 2:27.01 - DNF - DNF 0
702 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS N-1600 FALCO Motorsport 2:29.50 - DNF - DNF 0
SAXO CUP
1. 752 Tomek Daniel Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 2:26.58 2:25.35 04:51,9 20
2. 755 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Rallye S16 SAXO CUP Autosport Kopelent 2:27.22 2:26.17 04:53,4 15
3. 753 Staník Petr ??? ??? SAXO CUP ??? 2:58.62 2:53.26 05:51,9 12
4. 754 Kožmínová Lucie Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen -Auto Kožmín 3:00.32 2:53.72 05:54,0 10
N-2000
1. 601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR team 2:20.49 2:20.02 04:40,5 20
2. 604 Tojšl Adam Ford Focus N-2000 Athila 2:26.40 2:27.18 04:53,6 15
3. 619 Krátký Lubomír Honda Civic N-2000 2K 2:28.56 2:33.55 05:02,1 12
608 Cabela Martin Renault . N-2000 . - DNS - - DNS - DNF 0
N+2000
1. 500 Lev Martin Subaru STI N+2000 Autoservis Lev 2:05.66 2:07.99 04:13,6 20
2. 501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed 2:06.10 2:07.96 04:14,1 15
3. 502 Hubr František subaru impreza N+2000 HF racing 2:15.83 2:16.77 04:32,6 12
E-1400
1. 407 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 A.V.I.P. spol. 2:11.89 2:12.06 04:24,0 20
2. 400 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal 2:13.10 2:15.14 04:28,2 15
3. 402 Krejčí Bohuslav Škoda rapid 130 rh E-1400 KR pro škoda historik 2:17.16 2:19.20 04:36,4 12
4. 408 Burda David Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal 2:28.80 2:27.50 04:56,3 10
E-1600
1. 300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport 2:04.87 2:04.91 04:09,8 20
2. 316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600 Athila 2:10.54 2:10.85 04:21,4 15
3. 302 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda racing team 2:17.57 2:18.53 04:36,1 12
303 Tichý Dominik PUMA . E-1600 titaracing 2:15.61 - DNF - DNF 0
101 Černý David Škoda Pickup Kawa E-1600 GOODAL 2:08.77 - DNF - DNF 0
304 Tichý Zdeněk PUMA . E-1600 titaracing 2:12.00 - DNS - DNF 0
E-2000
1. 100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing 2:08.74 2:09.56 04:18,3 20
2. 107 Neužil Tomáš Ford Focus E-2000 Peugeot dily Kocbeře 2:12.98 2:13.59 04:26,6 15
3. 105 Šmied Jindra Renalt Clio RS E-2000 Paliva Sedlcany 2:19.01 2:17.84 04:36,8 12
4. 120 Tvaroh Petr HONDA CIVIC E-2000 TGR team 2:20.44 2:21.45 04:41,9 10
5. 149 Šejda jr. Václav OPEL Astra GSI E-2000 PROTES motorsport 2:25.17 2:26.46 04:51,6 8
6. 125 Terš Jiří Škoda Fabia RS E-2000 Autoterš Racing Team Klatovy 2:26.72 2:30.12 04:56,8 6
7. 109 Berger Josef Škoda . E-2000 . 2:38.62 2:37.95 05:16,6 4
E-2WD
1. 52 Kaše Ondra BMW e36 E-2WD Slámazbot Motorsport 2:11.94 2:12.16 04:24,1 20
61 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Audi motosport - DNS - - DNS - DNF 0
E+2000
1. 1 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 . 1:51.57 1:51.08 03:42,7 20
E-2WD
2. 77 Mařík Karel BMW 328 E-2WD Speed Company 2:15.08 2:13.73 04:28,8 15
E+2000
2. 2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing 1:54.52 1:56.96 03:51,5 15
3. 3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing 1:59.31 2:00.09 03:59,0 12
E-2WD
3. 54 Pecl František VW golf MK2 VR6 E-2WD Vr6 motorsport 2:29.21 2:34.88 05:04,1 12
E+2000
4. 14 Kožmín Martin Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Auto Kožmín 2:17.16 2:16.93 04:34,1 10
5. 22 Syrový Zdeněk Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 . 2:23.65 2:22.07 04:45,7 8
H-1150
1. 201 Čermák jr. Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas 2:25.15 2:24.89 04:50,0 20
2. 200 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDY MOTORSPORT 2:59.76 2:59.62 05:59,4 15
3. 207 Roll Václav Renault 5 H-1150 . 3:16.32 3:17.70 06:34,0 12
H-2000
1. 260 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing 2:08.84 2:11.68 04:20,5 20
261 Patera Eduard VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team - DNS - - DNS - DNF 0
265 Šejda Václav RENAULT R5 Turbo H-2000 PROTES motorsport - DNF - - DNS - DNF 0
H+2000
1. 294 Panožka Josef Porsche 911 SC RS H+2000 . 2:11.50 2:11.21 04:22,7 20
2. 282 Figl Jiří Audi Sport S1 E2 H+2000 Speedy Motorsport 2:15,92 04:34,2 15
3. 283 Valenta Jan Mercedes - Benz 190 AMG H+2000 AMG Mercedes Racing 2:31.03 2:31.55 05:02,6 12
H-1300
1. 222 Jiras Pavel SKODA 130 RS H-1300 Autosport Řeporyje 2:19.23 2:20.96 04:40,2 20
2. 221 Krameš Luboš Škoda 1000MB H-1300 Motorsport Příčovy 2:23.63 2:22.91 04:46,5 15
3. 226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR Racing Kladno 2:24.72 2:25.45 04:50,2 12
4. 225 Hoheisl Antti Škoda 120 LS H-1300 Sachsen 2:25.75 2:26.86 04:52,6 10
5. 235 Tesař Tomáš Škoda 130 lr/h H-1300 LITTES racing 2:35.76 2:37.01 05:12,8 8
H-1600
1. 240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing 2:10.59 2:11.48 04:22,1 20
2. 241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine club Prague 2:14.03 2:15.49 04:29,5 15
3. 242 Tkáč Stanislav Lancia Beta Coupe H-1600 SPEEDY MOTORSPORT 2:38.71 2:41.16 05:19,9 12
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007