Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Svijany Prix Radotín / 2017
Datum konání závodu : 08.07.2017
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 800 Mazánek Václav - N-1400 - 01:59,72 02:09,71 04:09,43 20
2. 802 Bobek Jiří - N-1400 - 02:00,79 02:14,15 04:14,94 15
3. 811 Široký Antonín - N-1400 - 02:04,75 02:14,37 04:19,12 12
4. 801 Cvejn Lukáš - N-1400 - 02:01,76 02:17,65 04:19,41 10
5. 805 Štefan Bronislav - N-1400 - 02:04,42 02:18,78 04:23,20 8
6. 803 Bendl Martin - N-1400 - 02:05,41 02:20,04 04:25,45 6
7. 899 Ježek Milan - N-1400 - 02:11,11 02:26,88 04:37,99 4
8. 828 Holakovský Aleš - N-1400 - 02:16,79 02:26,25 04:43,04 3
806 Gangur Jakub - N-1400 - DNF 0
N-1600
1. 711 Krotil Lukáš - N-1600 - 01:53,72 02:02,83 03:56,55 20
2. 717 Křístek Jindřich - N-1600 - 02:01,99 02:18,55 04:20,54 15
3. 706 Holická Bára - N-1600 - 02:08,13 02:19,28 04:27,41 12
705 Horáček jr. Jindřich - N-1600 - DNF 0
715 Horáček Jindřich - N-1600 - DNF 0
SAXO CUP
1. 752 Tomek Daniel - SAXO CUP - 01:59,21 02:07,66 04:06,87 20
2. 755 Kopelent Ladislav - SAXO CUP - 02:03,77 02:16,55 04:20,32 15
3. 753 Tomek Martin - SAXO CUP - 02:15,60 02:09,97 04:25,57 12
4. 756 Kopelent Martin - SAXO CUP - 02:25,38 02:12,87 04:38,25 10
5. 754 Skamene Roman - SAXO CUP - 02:18,63 02:25,43 04:44,06 8
6. 757 Rossmann Michal - SAXO CUP - 02:29,23 02:19,51 04:48,74 6
N-2000
1. 628 Klokočka Radim - N-2000 - 01:55,52 02:02,73 03:58,25 20
2. 601 Vaňátko Jaroslav - N-2000 - 01:53,60 02:06,59 04:00,19 15
3. 608 Cabela Martin - N-2000 - 01:55,88 02:05,24 04:01,12 12
4. 609 Walz Dietmar - N-2000 - 01:58,11 02:08,25 04:06,36 10
5. 607 Hank Tomáš - N-2000 - 01:56,36 02:11,93 04:08,29 8
6. 606 Ruta Jiří - N-2000 - 02:04,29 02:13,37 04:17,66 6
7. 662 Vild Jan - N-2000 - 02:07,45 02:17,27 04:24,72 4
8. 603 Ježek Milan - N-2000 - 02:06,96 02:27,13 04:34,09 3
610 Koutský Petr - N-2000 - 02:05,93 DNF 0
N+2000
1. 500 Lev Martin - N+2000 - 01:47,38 01:53,58 03:40,96 20
2. 501 Hák Jiří - N+2000 - 01:47,88 01:57,80 03:45,68 15
3. 502 Hubr František - N+2000 - 01:51,52 02:02,19 03:53,71 12
4. 503 Pešek Vladimír - N+2000 - 01:53,29 02:05,71 03:59,00 10
E-1400
1. 400 Novák Tomáš - E-1400 - 01:49,21 01:59,68 03:48,89 20
2. 407 Omelka Tomáš - E-1400 - 01:50,39 01:59,76 03:50,15 15
3. 408 Burda David - E-1400 - 02:14,89 02:03,57 04:18,46 12
4. 418 Míšek Patrik - E-1400 - 02:04,61 02:15,72 04:20,33 10
5. 498 Horáková Zuzana - E-1400 - 02:08,20 02:19,09 04:27,29 8
6. 413 Horák Dušan - E-1400 - 02:20,41 02:08,47 04:28,88 6
417 Mlejnek Josef - E-1400 - 02:13,30 DNF 0
E-1600
1. 304 Tichý Dominik - E-1600 - 01:43,37 01:52,10 03:35,47 20
2. 300 Černý Miroslav - E-1600 - 01:43,73 01:52,75 03:36,48 15
3. 333 Vrkoslav Jiří - E-1600 - 01:43,73 01:52,89 03:36,62 12
4. 101 Černý David - E-1600 - 01:46,22 01:55,21 03:41,43 10
5. 302 Astl Jakub - E-1600 - 01:47,25 02:04,44 03:51,69 8
6. 303 Tichý Zdeněk - E-1600 - 02:01,18 01:54,07 03:55,25 6
7. 323 Januška Petr - E-1600 - 02:15,36 02:02,19 04:17,55 4
8. 306 Kotlan Petr - E-1600 - 02:01,64 02:17,02 04:18,66 3
365 Kaščak Jiří - E-1600 - DNF 0
E-2000
1. 100 Slováček Michal - E-2000 - 01:50,24 02:00,74 03:50,98 20
2. 107 Neužil Tomáš - E-2000 - 01:53,39 02:04,08 03:57,47 15
3. 117 Kubata Jaroslav - E-2000 - 01:57,49 02:06,48 04:03,97 12
4. 174 Donát Ondřej - E-2000 - 02:01,00 02:12,84 04:13,84 10
5. 115 Přikryl Martin - E-2000 - 02:07,87 02:11,15 04:19,02 8
6. 114 Bušek Čestmír - E-2000 - 02:06,34 02:16,02 04:22,36 6
149 Šejda jr. Václav - E-2000 - DNF 0
121 Fígl jr. Jiří - E-2000 - DNF 0
109 Berger Karel - E-2000 - 02:08,63 DNF 0
E-2WD
1. 60 Liška Vladimír - E-2WD - 01:45,29 01:48,65 03:33,94 20
55 Doležal Viktor - E-2WD - DNF 0
E+2000
1. 1 Košek Tomáš - E+2000 - 01:40,67 01:48,68 03:29,35 20
2. 3 Kubíček Lukáš - E+2000 - 01:44,37 01:48,77 03:33,14 15
E-2WD
2. 77 Mařík Karel - E-2WD - 01:50,27 01:55,65 03:45,92 15
E+2000
3. 2 Kučera Tomáš - E+2000 - 01:45,46 01:49,99 03:35,45 12
E-2WD
3. 52 Kaše Ondra - E-2WD - 02:09,00 02:02,25 04:11,25 12
E+2000
4. 15 Savruk Michal - E+2000 - 01:50,60 01:59,12 03:49,72 10
E-2WD
4. 61 Klotz Josef - E-2WD - 02:03,28 02:08,62 04:11,90 10
E+2000
5. 12 Syrový Zdeněk - E+2000 - 01:58,57 02:04,41 04:02,98 8
E-2WD
5. 54 Pecl František - E-2WD - 02:01,46 04:03,90 06:05,36 8
H-1150
1. 201 Čermák jr. Josef - H-1150 - 01:50,18 01:58,77 03:48,95 20
2. 200 Vaňata Tomáš - H-1150 - 02:05,93 02:14,83 04:20,76 15
3. 208 Seibert Tomas - H-1150 - 02:09,28 02:18,79 04:28,07 12
4. 202 Srnský Josef - H-1150 - 02:15,58 02:18,64 04:34,22 10
5. 207 Roll Václav - H-1150 - 02:17,04 02:26,97 04:44,01 8
H-2000
1. 261 Patera Eduard - H-2000 - 01:59,97 01:54,19 03:54,16 20
2. 260 Král Ivo - H-2000 - 01:59,00 01:55,74 03:54,74 15
3. 263 Steiner Ladislav - H-2000 - 02:16,47 02:05,47 04:21,94 12
4. 267 Švábek Jan - H-2000 - 02:07,58 02:16,13 04:23,71 10
5. 272 Špaček Libor - H-2000 - 02:17,95 02:10,84 04:28,79 8
6. 266 Švábek Oldřich - H-2000 - 02:21,96 02:10,00 04:31,96 6
7. 276 Mareš Patrick - H-2000 - 02:25,00 02:14,38 04:39,38 4
H+2000
1. 294 Panožka Josef - H+2000 - 02:03,95 02:00,36 04:04,31 20
2. 282 Figl Jiří - H+2000 - 02:10,84 02:00,83 04:11,67 15
3. 296 Píša Tomáš - H+2000 - 02:16,07 02:02,98 04:19,05 12
4. 283 Valenta Jan - H+2000 - 02:17,36 02:06,68 04:24,04 10
281 Urbánek Stanislav - H+2000 - DNF 0
298 Urbánek jr. Stanislav - H+2000 - DNF 0
H-1300
1. 222 Jiras Pavel - H-1300 - 01:52,83 02:00,03 03:52,86 20
2. 221 Krameš Luboš - H-1300 - 01:56,09 02:01,14 03:57,23 15
3. 224 Čermák Josef - H-1300 - 01:57,76 02:08,70 04:06,46 12
4. 235 Tesař Tomas - H-1300 - 02:04,79 02:14,97 04:19,76 10
5. 238 Brož Robert - H-1300 - 02:21,90 02:05,26 04:27,16 8
230 Kuhn Michal - H-1300 - DNF 0
H-1600
1. 240 Srnský jr. Josef - H-1600 - 01:58,82 01:57,71 03:56,53 20
2. 241 Maier Pavel - H-1600 - 02:05,26 01:58,97 04:04,23 15
3. 259 Homola Martin - H-1600 - 02:07,87 02:18,84 04:26,71 12
4. 242 Tkáč Stanislav - H-1600 - 02:06,68 02:29,01 04:35,69 10
5. 252 Homola Matyáš - H-1600 - 02:23,15 02:14,09 04:37,24 8
6. 257 Němec Jaroslav - H-1600 - 02:40,24 02:24,82 05:05,06 6
246 Vejvoda Petr - H-1600 - DNF 0
251 Nytl Pavel - H-1600 - DNF 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007