Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Hostr Prix Liberec / 2017
Datum konání závodu : 18.06.2017
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 808 Packa Jan Swift 1.3 GTI N-1400 Motorteam 01:57,40 01:57,91 03:55,31 20
2. 801 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTI N-1400 Swift Racing Náchod 01:58,92 01:57,79 03:56,71 15
3. 800 Mazánek Václav Suzuki Swift GTI N-1400 Perna Racing 02:01,79 02:00,86 04:02,65 12
4. 803 Bendl Martin VW Polo N-1400 Bobkolety 02:03,11 02:02,17 04:05,28 10
5. 818 Štěpánková Věra Suzuki Swift Gti N-1400 02:09,63 02:10,79 04:20,42 8
6. 811 Široký Antonín Škoda Favorit 1400 N-1400 ŠOCK Motorsport 02:12,11 02:11,90 04:24,01 6
802 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety 01:58,92 DNF 0
N-1600
1. 711 Krotil Lukáš Citroen Saxo VTS N-1600 ŠOCK Motorsport 01:52,79 01:52,54 03:45,33 20
2. 717 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum 01:56,13 01:55,53 03:51,66 15
3. 705 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 16v N-1600 SHIVA KTM 02:02,10 02:00,50 04:02,60 12
4. 715 Horáček Jindřich Peugeot 106 16v N-1600 SHIVA KTM 02:02,95 02:02,18 04:05,13 10
5. 710 Táborský Jan Honda Civic N-1600 Badgermotorsport 02:18,60 02:14,19 04:32,79 8
SAXO CUP
1. 753 Tomek Daniel Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 01:56,18 01:55,21 03:51,39 20
2. 755 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Rallye S16 SAXO CUP Autosport kopolent 01:57,29 01:58,14 03:55,43 15
3. 757 Kalika Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 01:58,58 01:58,74 03:57,32 12
4. 754 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 01:59,25 01:59,01 03:58,26 10
N-2000
1. 601 Vaňátko Jaroslav Accura RSX N-2000 TGR Team 01:49,20 01:50,97 03:40,17 20
2. 602 Pribula Mojmír Renault Clio R N-2000 01:51,83 01:51,07 03:42,90 15
3. 608 Cabela Martin Renault Clio N-2000 01:51,62 01:52,03 03:43,65 12
4. 619 Krátký Lubomír Honda Civic N-2000 2K 01:58,36 01:55,99 03:54,35 10
5. 606 Ruta Jiří Fort Escort RS2000 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov 02:01,88 02:02,88 04:04,76 8
N+2000
1. 501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo 9 N+2000 Hakspeed 01:40,70 01:38,92 03:19,62 20
2. 500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev 01:40,13 01:39,86 03:19,99 15
3. 502 Hubr František Subaru Impreza N+2000 HF Racing 01:44,69 01:43,82 03:28,51 12
4. 503 Pešek Vladimír Subaru Impreza N+2000 Plzeň 01:45,87 01:47,49 03:33,36 10
E-1400
1. 407 Omelka Tomáš VW Polo E-1400 A.V.I.P. Spol. 01:44,44 01:44,62 03:29,06 20
2. 400 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal 01:44,77 01:45,08 03:29,85 15
3. 415 Zenkl jr. Otakar Škoda Pickup E-1400 Mariánské Lázně 01:50,08 01:49,39 03:39,47 12
4. 408 Burda David Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal 01:51,16 01:51,42 03:42,58 10
5. 444 Šimek Jakub Škoda Favorit E-1400 Šimek Racing 01:54,16 01:54,64 03:48,80 8
6. 412 Mejsnar Jan Fiat 850 Berlina E-1400 Rallye Sport Kovář RSK 02:03,21 02:01,26 04:04,47 6
E-1600
1. 333 Vrkoslav Jiří Citroen C2 E-1600 Vrky Motorsport 01:40,12 01:39,29 03:19,41 20
2. 300 Černý Miroslav Škoda 130L E-1600 CM Motorsport 01:39,39 01:40,21 03:19,60 15
3. 301 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 Reissing Team 01:40,69 01:40,29 03:20,98 12
4. 323 Černý David Pickup E-1600 Goodal 01:40,92 01:40,46 03:21,38 10
5. 304 Tichý Dominik Ford Puma E-1600 Tita Racing 01:42,50 01:42,18 03:24,68 8
6. 303 Tichý Zdeněk Ford Puma E-1600 Tita Racing 01:42,28 01:43,34 03:25,62 6
7. 316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600 Athila Praha 01:45,53 01:44,58 03:30,11 4
8. 302 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team 01:48,30 01:48,60 03:36,90 3
E-2000
1. 104 Cinkl Vratislav Škoda Octavia E-2000 proPDM racing 01:43,72 01:43,07 03:26,79 20
2. 100 Slováček Michal Honda civic TypeR E-2000 Svijany Racing 01:43,97 01:43,81 03:27,78 15
3. 128 Zenkl Otakar Škoda octavia II E-2000 Mariánské Lázně 01:50,04 01:48,18 03:38,22 12
4. 120 Tvaroh Petr Honda Civic E-2000 TGR Team 01:50,22 01:48,77 03:38,99 10
5. 105 Šmied Jindra Renault Clio RS E-2000 Paliva Sedlčany 01:54,30 01:53,03 03:47,33 8
117 Kubata Jaroslav Seat Ibiza TDi E-2000 01:50,41 DNF 0
107 Neužil Tomáš Peugeout 206 RC E-2000 Racing team Peugeout díly Kocb DNF 0
102 Kotrmon Libor Škoda Octavia E-2000 DNF 0
E+2000
1. 2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing 01:30,85 01:30,73 03:01,58 20
E-2WD
1. 50 Suchomel Lukáš Lotus Elise E-2WD 01:35,05 01:35,30 03:10,35 20
E+2000
2. 1 Košek Tomáš Mitsubishi Lancer Evo 6 E+2000 Traktorka 01:31,06 01:31,08 03:02,14 15
E-2WD
2. 60 Liška Vladimír BMW M3 E-2WD Doležal motorsport 01:36,36 01:35,76 03:12,12 15
3. 52 Kaše Ondra BMW E36 E-2WD Slámazbot Motorsport 01:45,49 01:44,95 03:30,44 12
E+2000
3. 3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing 01:37,01 01:36,36 03:13,37 12
4. 23 Roll Michal Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 RML racing 01:49,04 01:49,84 03:38,88 10
E-2WD
4. 77 Mařík Karel BMW 328 E-2WD Speed Company 01:47,81 01:46,89 03:34,70 10
E+2000
5. 6 Chrištof Robert Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing 01:51,52 01:50,87 03:42,39 8
E-2WD
5. 54 Pecl František VW Golf MK2 VR6 E-2WD VR6 Motorsport 01:55,30 01:54,19 03:49,49 8
H-1150
1. 201 Čermák jr. Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas 01:53,31 01:52,58 03:45,89 20
2. 202 Srnský Josef Škoda 110R H-1150 Apline Prague 02:08,85 02:09,28 04:18,13 15
3. 207 Roll Václav Renault 5 H-1150 02:19,33 02:23,19 04:42,52 12
4. 200 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 Speedy Motorsport 02:21,25 02:25,92 04:47,17 10
H-2000
1. 261 Patera Eduard VW Scirocco H-2000 EddaCup Team 01:40,40 01:41,36 03:21,76 20
2. 260 Král Ivo VW Golf GTI H-2000 Svijany Racing 01:41,30 01:42,54 03:23,84 15
3. 264 Kalika Marek Peugeot 205GTi H-2000 EddaCup Team 01:47,78 01:49,49 03:37,27 12
H+2000
1. 286 Žáček Petr Audi Quattro H+2000 01:41,75 01:42,16 03:23,91 20
2. 282 Figl Jiří Lancia Delta HF Turbo H+2000 Speedy Motorsport 01:48,00 01:48,15 03:36,15 15
3. 281 Urbánek Stanislav Ford Capri 2,8 Turbo H+2000 Urbánci 01:50,44 01:50,35 03:40,79 12
4. 298 Urbánek jr. Stanislav Ford Capri 2,8 Turbo H+2000 Urbánci 01:49,64 01:53,53 03:43,17 10
5. 283 Valenta Jan Mercedes Benz 190 AMG H+2000 AMG Mercedes Racing 01:54,40 01:55,73 03:50,13 8
294 Panožka Josef Porsche 911SCRS H+2000 DNF 0
H-1300
1. 222 Jiras Pavel Skoda 130RS H-1300 Autosport Řeporyje 01:50,76 01:51,26 03:42,02 20
2. 220 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 J&R racing team MB 01:51,87 01:51,31 03:43,18 15
3. 225 Hoheisl Antti Škoda 120S H-1300 Sachsen 01:52,74 01:53,46 03:46,20 12
4. 221 Krameš Luboš S1000 MB H-1300 Motorsport Pricovi 01:54,91 01:52,77 03:47,68 10
5. 224 Čermák Josef Škoda 110R H-1300 Pegas Autosport 01:53,74 01:54,43 03:48,17 8
6. 226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MK racing Kladno 01:56,19 01:56,78 03:52,97 6
7. 231 Jordán Robert Škoda 130RS H-1300 Pegas Autosport 01:56,50 01:56,57 03:53,07 4
8. 228 Strnad Petr Škoda 130 RS H-1300 01:56,98 01:56,25 03:53,23 3
9. 232 Kožušník Leoš Škoda 120S H-1300 Hostr team 02:17,32 02:18,62 04:35,94 2
10. 239 Lojdl Josef Škoda 130 H-1300 02:42,03 02:39,26 05:21,29 1
H-1600
1. 240 Srnský jr. Josef Škoda 130LR/H H-1600 Svijany Racing 01:42,61 01:43,77 03:26,38 20
2. 241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague 01:47,77 01:48,08 03:35,85 15
3. 251 Nytl Pavel Lada 21011MTX H-1600 01:55,26 01:56,36 03:51,62 12
4. 242 Tkáč Stanislav Lancia Beta Coupe H-1600 Speedy 02:05,61 02:06,10 04:11,71 10
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007