Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Hostr Prix Liberec / 2017
Datum konání závodu : 17.06.2017
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 801 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTI N-1400 Swift Racing Náchod 01:59,8 01:57,0 03:56,7 20
2. 802 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety 01:58,7 01:58,5 03:57,1 15
3. 808 Packa Jan Swift 1.3 GTI N-1400 Motorteam 01:59,4 01:58,4 03:57,8 12
4. 800 Mazánek Václav Suzuki Swift GTI N-1400 Perna Racing 02:00,3 02:00,1 04:00,4 10
5. 803 Bendl Martin VW Polo N-1400 Bobkolety 02:04,5 02:04,9 04:09,4 8
6. 811 Široký Antonín Škoda Favorit 1400 N-1400 ŠOCK Motorsport 02:14,8 02:13,4 04:28,2 6
N-1600
1. 711 Krotil Lukáš Citroen Saxo VTS N-1600 ŠOCK Motorsport 01:54,7 01:55,8 03:50,5 20
2. 717 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum 01:59,0 01:58,9 03:57,8 15
3. 705 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 16v N-1600 SHIVA KTM 02:00,9 02:00,7 04:01,6 12
4. 715 Horáček Jindřich Peugeot 106 16v N-1600 SHIVA KTM 02:03,5 02:26,3 04:29,8 10
5. 710 Táborský Jan Honda Civic N-1600 Badgermotorsport 02:19,3 02:17,0 04:36,2 8
SAXO CUP
1. 753 Tomek Daniel Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 01:57,9 01:55,9 03:53,8 20
2. 755 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Rallye S16 SAXO CUP Autosport kopolent 01:57,6 01:57,3 03:54,9 15
3. 754 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 02:00,9 02:00,6 04:01,5 12
4. 757 Kalika Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 02:02,3 02:21,1 04:23,4 10
5. 752 Malý Vlastimil Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 02:20,9 02:40,0 05:00,9 8
N-2000
1. 601 Vaňátko Jaroslav Accura RSX N-2000 TGR Team 01:50,8 01:50,6 03:41,4 20
2. 608 Cabela Martin Renault Clio N-2000 01:52,9 01:52,1 03:45,0 15
3. 602 Pribula Mojmír Renault Clio R N-2000 01:53,6 01:53,5 03:47,0 12
4. 619 Krátký Lubomír Honda Civic N-2000 2K 01:54,8 01:54,9 03:49,7 10
5. 604 Tojšl Adam Ford Focus N-2000 Athila 01:55,6 02:04,6 04:00,2 8
6. 606 Ruta Jiří Fort Escort RS2000 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov 02:04,5 02:02,8 04:07,3 6
N+2000
1. 500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev 01:40,0 01:39,8 03:19,8 20
2. 501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo 9 N+2000 Hakspeed 01:40,2 01:41,3 03:21,5 15
3. 502 Hubr František Subaru Impreza N+2000 HF Racing 01:44,2 01:44,6 03:28,8 12
4. 503 Pešek Vladimír Subaru Impreza N+2000 Plzeň 01:46,4 01:47,4 03:33,9 10
E-1400
1. 400 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal 01:44,1 01:44,7 03:28,7 20
2. 407 Omelka Tomáš VW Polo E-1400 A.V.I.P. Spol. 01:44,6 01:44,5 03:29,1 15
3. 415 Zenkl jr. Otakar Škoda Pickup E-1400 Mariánské Lázně 01:49,8 01:49,9 03:39,6 12
4. 408 Burda David Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal 01:51,8 01:59,7 03:51,5 10
5. 412 Mejsnar Jan Fiat 850 Berlina E-1400 Rallye Sport Kovář RSK 02:03,7 02:02,8 04:06,5 8
E-1600
1. 300 Černý Miroslav Škoda 130L E-1600 CM Motorsport 01:40,0 01:40,1 03:20,1 20
2. 333 Vrkoslav Jiří Citroen C2 E-1600 Vrky Motorsport 01:40,4 01:41,1 03:21,4 15
3. 301 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 Reissing Team 01:41,6 01:41,1 03:22,7 12
4. 304 Tichý Dominik Ford Puma E-1600 Tita Racing 01:42,3 01:41,8 03:24,1 10
5. 323 Černý David Pickup E-1600 Goodal 01:43,2 01:42,7 03:25,9 8
6. 316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600 Athila Praha 01:49,4 01:45,6 03:35,0 6
7. 303 Tichý Zdeněk Ford Puma E-1600 Tita Racing 01:41,8 01:56,9 03:38,7 4
8. 302 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team 01:50,7 01:50,6 03:41,2 3
E-2000
1. 102 Kotrmon Libor Škoda Octavia E-2000 01:42,8 01:45,3 03:28,1 20
2. 100 Slováček Michal Honda civic TypeR E-2000 Svijany Racing 01:44,8 01:43,7 03:28,5 15
3. 104 Cinkl Vratislav Škoda Octavia E-2000 proPDM racing 01:44,9 01:44,1 03:29,0 12
4. 107 Neužil Tomáš Peugeout 206 RC E-2000 Racing team Peugeout díly Kocb 01:45,3 01:44,0 03:29,3 10
5. 108 Šauer Jiří Škoda octavia II E-2000 01:48,5 01:50,0 03:38,5 8
6. 117 Kubata Jaroslav Seat Ibiza TDi E-2000 01:52,0 01:53,4 03:45,3 6
7. 105 Šmied Jindra Renault Clio RS E-2000 Paliva Sedlčany 01:53,6 01:57,1 03:50,7 4
8. 120 Tvaroh Petr Honda Civic E-2000 TGR Team 01:50,6 02:09,4 04:00,0 3
E+2000
1. 1 Košek Tomáš Mitsubishi Lancer Evo 6 E+2000 Traktorka 01:31,7 01:36,3 03:07,9 20
E-2WD
1. 60 Liška Vladimír BMW M3 E-2WD Doležal motorsport 01:38,5 01:50,6 03:29,0 20
E+2000
2. 2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing 01:30,8 01:39,5 03:10,3 15
E-2WD
2. 77 Mařík Karel BMW 328 E-2WD Speed Company 01:50,0 02:03,9 03:53,9 15
E+2000
3. 3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing 01:36,4 01:45,9 03:22,3 12
E-2WD
3. 52 Kaše Ondra BMW E36 E-2WD Slámazbot Motorsport 01:47,5 02:08,9 03:56,4 12
E+2000
4. 23 Roll Michal Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 RML racing 01:46,8 02:09,0 03:55,8 10
E-2WD
4. 54 Pecl František VW Golf MK2 VR6 E-2WD VR6 Motorsport 01:54,7 02:06,2 04:01,0 10
E+2000
5. 6 Chrištof Robert Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing 02:03,7 02:03,9 04:07,5 8
H-1150
1. 201 Čermák jr. Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas 01:55,7 02:10,2 04:05,9 20
2. 202 Srnský Josef Škoda 110R H-1150 Apline Prague 02:08,8 02:15,7 04:24,6 15
3. 200 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 Speedy Motorsport 02:23,1 02:29,2 04:52,3 12
4. 207 Roll Václav Renault 5 H-1150 02:20,9 02:56,8 05:17,7 10
H-2000
1. 261 Patera Eduard VW Scirocco H-2000 EddaCup Team 01:42,0 01:52,4 03:34,4 20
2. 260 Král Ivo VW Golf GTI H-2000 Svijany Racing 01:41,9 01:54,5 03:36,4 15
3. 264 Kalika Marek Peugeot 205GTi H-2000 EddaCup Team 01:51,9 02:00,2 03:52,1 12
H+2000
1. 286 Žáček Petr Audi Quattro H+2000 01:42,0 01:45,6 03:27,6 20
2. 294 Panožka Josef Porsche 911SCRS H+2000 01:42,4 01:53,5 03:36,0 15
3. 282 Figl Jiří Lancia Delta HF Turbo H+2000 Speedy Motorsport 01:49,5 01:57,0 03:46,4 12
4. 298 Urbánek jr. Stanislav Ford Capri 2,8 Turbo H+2000 Urbánci 01:50,9 02:07,0 03:58,0 10
5. 281 Urbánek Stanislav Ford Capri 2,8 Turbo H+2000 Urbánci 01:50,5 02:08,0 03:58,5 8
6. 283 Valenta Jan Mercedes Benz 190 AMG H+2000 AMG Mercedes Racing 01:56,0 02:08,5 04:04,5 6
H-1300
1. 222 Jiras Pavel Skoda 130RS H-1300 Autosport Řeporyje 01:51,3 02:04,3 03:55,6 20
2. 225 Hoheisl Antti Škoda 120S H-1300 Sachsen 01:54,2 02:05,3 03:59,4 15
3. 228 Strnad Petr Škoda 130 RS H-1300 01:53,9 02:07,7 04:01,6 12
4. 224 Čermák Josef Škoda 110R H-1300 Pegas Autosport 01:56,6 02:10,6 04:07,3 10
5. 220 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 J&R racing team MB 01:57,4 02:12,5 04:09,9 8
6. 226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MK racing Kladno 01:59,2 02:12,2 04:11,3 6
7. 231 Jordán Robert Škoda 130RS H-1300 Pegas Autosport 01:59,0 02:13,9 04:12,9 4
8. 221 Krameš Luboš S1000 MB H-1300 Motorsport Pricovi 01:57,6 02:20,2 04:17,9 3
9. 232 Kožušník Leoš Škoda 120S H-1300 Hostr team 02:19,8 02:34,4 04:54,2 2
10. 239 Lojdl Josef Škoda 130 H-1300 03:07,4 03:07,3 06:14,8 1
H-1600
1. 241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague 01:48,2 01:54,9 03:43,1 20
2. 240 Srnský jr. Josef Škoda 130LR/H H-1600 Svijany Racing 01:43,9 01:59,5 03:43,4 15
3. 251 Nytl Pavel Lada 21011MTX H-1600 01:59,0 02:05,3 04:04,4 12
4. 242 Tkáč Stanislav Lancia Beta Coupe H-1600 Speedy 02:08,4 02:16,2 04:24,6 10
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007