Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Kdyně - Koráb / 2017
Datum konání závodu : 04.05.2017
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
E 2
1. 907 Kotaška Adam Kartcross E 2 JPK-CZ. Racing team * * 10:50,7 20
2. 933 Král Jiří Kartcross E 2 Private Gold Racing * * 10:58,6 15
3. 905 Kacálek Robert Ariel Atom E 2 MR racing Kladno * * 11:24,4 12
4. 916 Gotz Jiří Kartcross E 2 Private Gold Racing * * 12:04,1 10
5. 812 Kotaška Jiří Kartcross E 2 JPK-CZ. Racing team * * 12:25,0 8
908 Váchal Lukáš Kart formule E 2 Kocour racing * * DNF 0
900 Thiel Alfred Brixner NSU E 2 Bavaria * * DNF 0
902 Dimitrov Dimitar Fiat 126 p E 2 Panda racing * * DNF 0
903 Váchal Ondra Kart formule E 2 Kocour racing * * DNF 0
N-1400
1. 800 Mazánek Václav Suzuki Swift GTI N-1400 Perna Racing * * 12:22,3 20
2. 802 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety * * 12:25,6 15
3. 803 Bendl Martin VW Polo N-1400 Bobkolety * * 12:53,5 12
4. 899 Ježek Milan Opel Tigra N-1400 * * 13:03,9 10
5. 811 Široký Antonín Škoda Favorit 1400 N-1400 ŠOCK Motorsport * * 13:24,7 8
N-1600
1. 702 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS N-1600 FALCO Motorsport * * 11:42,2 20
2. 711 Krotil Lukáš Citroen Saxo VTS N-1600 ŠOCK Motorsport * * 11:50,9 15
3. 705 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 16v N-1600 SHIVA KTM * * 12:31,2 12
4. 706 Holická Bára Citroen Saxo VTS N-1600 Kravaťák * * 12:47,2 10
5. 716 Bláha Michal Citroen Saxo VTS N-1600 * * 12:58,3 8
714 Bešta Jan Honda Civic N-1600 Demon Racing * * DNF 0
740 Jaroušek Karel Honda CRX N-1600 * * DNF 0
715 Horáček Jindřich Peugeot 106 16v N-1600 SHIVA KTM * * DNF 0
709 Culík Patrik Honda Civic N-1600 Demon Racing * * DNF 0
SAXO CUP
1. 755 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Rally S16 SAXO CUP Autosport Kopelent * * 12:34,4 20
2. 754 Baxa Josef Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen * * 12:45,5 15
3. 756 Lepší Lukáš Peugeot 106 Rally S16 SAXO CUP Autosport Kopelent * * 12:46,6 12
4. 753 Tomek Daniel Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen * * 12:46,8 10
5. 752 Tomek Martin Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen * * 13:09,1 8
6. 757 Staník Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen * * 13:11,6 6
750 Kalika Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen * * DNF 0
751 Koubek Michal Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen * * DNF 0
N-2000
1. 601 Vaňátko Jaroslav Accura RSX N-2000 TGR Team * * 11:24,8 20
2. 608 Cabela Martin Renault Clio N-2000 * * 11:30,0 15
3. 602 Pribula Mojmír Renault Clio R N-2000 * * 11:51,2 12
4. 609 Walz Dietmar Renault Clio N-2000 Germany * * 11:54,1 10
5. 611 Hadrávek Gabriel Renault Clio N-2000 Team Plzeň * * 11:56,5 8
6. 619 Krátký Lubomír Honda Civic N-2000 2K * * 12:22,6 6
7. 603 Ježek Milan BMW E36 318is N-2000 * * 12:43,0 4
N+2000
1. 501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo 9 N+2000 Hakspeed * * 10:11,1 20
2. 500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev * * 10:15,5 15
3. 502 Hubr František Subaru Impreza N+2000 HF Racing * * 10:48,0 12
4. 503 Pešek Vladimír Subaru Impreza N+2000 Plzeň * * 11:00,9 10
E-1400
1. 400 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal * * 10:50,6 20
2. 407 Omelka Tomáš VW Polo E-1400 A.V.I.P. Spol. * * 10:54,9 15
3. 408 Burda David Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal * * 11:18,9 12
4. 412 Reiss Jakub Škoda 130L E-1400 Reissing Team * * 12:03,5 10
5. 415 Zenkl jr. Otakar Favorit E-1400 * * 12:22,2 8
6. 418 Míšek Patrik Peugeot 106 16v E-1400 * * 12:40,7 6
7. 416 Zenkl Otakar Favorit E-1400 * * 13:02,8 4
410 Schlaghaufer Alfred Audi 50 E-1400 Bavaria * * DNF 0
E-1600
1. 333 Vrkoslav Jiří Citroen C2 E-1600 Vrky Motorsport * * 10:25,2 20
2. 300 Černý Miroslav Škoda 130L E-1600 CM Motorsport * * 10:31,7 15
3. 301 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 Reissing Team * * 10:36,1 12
4. 303 Tichý Zdeněk Ford Puma E-1600 Tita Racing * * 10:44,7 10
5. 304 Tichý Dominik Ford Puma E-1600 Tita Racing * * 10:48,5 8
6. 316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600 Athila Praha * * 11:01,1 6
7. 302 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team * * 11:17,4 4
8. 306 Kotlan Petr Citroen Saxo VTS E-1600 Slámazbot Motorsport * * 11:46,0 3
E-2000
1. 102 Kotrmon Libor Škoda Octavia E-2000 * * 10:44,2 20
2. 107 Neužil Tomáš Peugeout 206 RC E-2000 Racing team Peugeout díly Kocb * * 10:51,5 15
3. 105 Šmied Jindra Renault Clio RS E-2000 Paliva Sedlčany * * 11:27,0 12
4. 125 Terš Jiří Škoda Fabia RS E-2000 AutoTerš Racing Team Klatovy * * 11:27,9 10
5. 121 Fígl jr. Jiří Škoda Fabia RS TDI E-2000 Speedy Motorsport * * 11:36,7 8
6. 100 Slováček Michal Honda civic TypeR E-2000 Svijany Racing * * 11:53,2 6
7. 101 Černý David Pickup KAWA E-2000 Goodal * * 12:01,6 4
E-2WD
78 Mlateček Jan Škoda Felicie E-2WD * * DNF 0
53 Kotaška Jiří Škoda Octavia E-2WD * * DNF 0
E+2000
1. 2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing * * 09:44,5 20
11 Úškrt Antonín Subaru Impreza WRX Sti E+2000 Dřevoškrt * * DNF 0
E-2WD
1. 60 Liška Vladimír BMW M3 E-2WD Doležal motorsport * * 10:47,0 20
2. 77 Mařík Karel BMW 328 E-2WD Speed Company * * 11:21,6 15
E+2000
2. 3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing * * 09:58,4 15
E-2WD
3. 76 Lehmann Tomáš BMW E36 E-2WD Kajmann-Team * * 11:27,7 12
E+2000
3. 35 Savruk Michal Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing * * 10:28,9 12
4. 34 Syrový Zdeněk Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing * * 10:57,6 10
E-2WD
4. 52 Kaše Ondra BMW E36 E-2WD Slámazbot Motorsport * * 11:54,3 10
E+2000
5. 6 Chrištof Robert Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing * * 11:05,5 8
E-2WD
5. 57 Přibáň Jan Toyota MR2 E-2WD * * 11:56,0 8
6. 54 Pecl František VW Golf MK2 VR6 E-2WD VR6 Motorsport * * 12:15,0 6
7. 66 Mondek Karel BMW compact E-2WD MK plzen * * 12:18,6 4
8. 74 Lehmann Karel BMW E36 E-2WD Kajmann-Team * * 12:18,9 3
9. 61 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Audi Motorsport * * 12:22,9 2
H-1150
1. 201 Čermák jr. Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas * * 11:53,9 20
2. 200 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 Speedy Motorsport * * 13:21,8 15
3. 207 Roll Václav Renault 5 H-1150 * * 13:56,1 12
H-2000
1. 260 Král Ivo VW Golf GTI H-2000 Svijany Racing * * 10:35,7 20
2. 277 Stangl Robert Opel Kadett C H-2000 Bavaria * * 11:19,8 15
3. 263 Steiner Ladislav BMW E218 H-2000 * * 11:49,8 12
4. 270 Abele Gustav Opel Kadett C H-2000 Bavaria * * 12:09,4 10
5. 266 Švábek Oldřich VW Golf II H-2000 EddaCup Team * * 12:39,2 8
6. 273 Šperl Jaroslav BMW 320 H-2000 * * 12:47,2 6
26 Flosman Petr Peugeot 205GTi H-2000 EddaCup Team * * DNF 0
267 Miláčková Kristýna VW Golf II H-2000 EddaCup Team * * DNF 0
261 Patera Eduard VW Scirocco H-2000 EddaCup Team * * DNF 0
264 Kalika Marek Peugeot 205GTi H-2000 EddaCup Team * * DNF 0
268 Dauerer VW Golf H-2000 * * DNF 0
H+2000
1. 294 Panožka Josef Porsche 911SCRS H+2000 * * 10:55,8 20
2. 282 Figl Jiří Lancia Delta HF Turbo H+2000 Speedy Motorsport * * 11:18,5 15
3. 281 Urbánek Stanislav Ford Capri 2,8 Turbo H+2000 Urbánci * * 12:02,0 12
4. 283 Valenta Jan Mercedes Benz 190 AMG H+2000 AMG Mercedes Racing * * 12:13,3 10
5. 290 Stočes Josef Mercedes Benz 190 AMG H+2000 * * 12:25,5 8
6. 295 Horák Milan Mercedes Benz 190 AMG H+2000 * * 13:04,2 6
7. 298 Urbánek jr. Stanislav Ford Capri 2,8 Turbo H+2000 Urbánci * * 15:39,2 4
8. 284 Pažout Miroslav Toyota MR2 H+2000 Kitbazar.cz * * 16:03,8 3
285 Zemanová Andrea Toyota MR2 H+2000 Kitbazar.cz * * DNF 0
296 Píša Tomáš Opel Ascona B H+2000 Thomas Motorsport * * DNF 0
H-1300
1. 237 Rotzer Hezbert NSU TT H-1300 Bavaria * * 10:55,7 20
2. 234 Zollner Christian NST TT H-1300 Bavaria * * 10:57,2 15
3. 236 Rotzer Richard NSU TT H-1300 Bavaria * * 11:01,3 12
4. 221 Krameš Luboš S1000 MB H-1300 Motorsport Pricovi * * 11:10,9 10
5. 227 Thiel Karl-Heinz NSU TT H-1300 Bavaria * * 11:13,7 8
6. 225 Hoheisl Antti Škoda 120S H-1300 Sachsen * * 11:20,9 6
7. 222 Jiras Pavel Skoda 130RS H-1300 Autosport Řeporyje * * 11:38,2 4
8. 231 Jordán Robert Škoda 130RS H-1300 Pegas Autosport * * 11:47,6 3
9. 224 Čermák Josef Škoda 110R H-1300 Pegas Autosport * * 11:57,0 2
10. 235 Tesař Tomáš Škoda 130 LR/H H-1300 Littes racing * * 12:08,7 1
11. 226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MK racing Kladno * * 12:12,8 0
12. 232 Beneš Jiří Škoda Rapid H-1300 * * 13:33,9 0
13. 239 Borowski Gustav NSU TT H-1300 Bavaria * * 14:10,7 0
238 Kunz Helmut NSU TT H-1300 Bavaria * * DNF 0
H-1600
1. 240 Srnský jr. Josef Škoda 130LR/H H-1600 Svijany Racing * * 11:00,2 20
2. 241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague * * 11:16,7 15
3. 251 Nytl Pavel Lada 21011MTX H-1600 * * 11:58,0 12
4. 242 Tkáč Stanislav Lancia Beta Coupe H-1600 Speedy * * 12:35,9 10
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007