Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Telnice / 2017
Datum konání závodu : 14.05.2017
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 800 Mazánek Václav Suzuki Swift GTI N-1400 Perna Racing 02:01,30 02:00,39 04:01,69 20
2. 802 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety 02:05,90 02:02,19 04:08,09 15
3. 803 Bendl Martin VW Polo N-1400 Bobkolety 02:11,94 02:09,47 04:21,41 12
4. 899 Ježek Milan Opel Tigra N-1400 02:15,71 02:07,52 04:23,23 10
N-1600
1. 711 Krotil Lukáš Citroen Saxo VTS N-1600 ŠOCK Motorsport 01:57,70 01:56,56 03:54,26 20
2. 702 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS N-1600 FALCO Motorsport 02:20,33 02:14,72 04:35,05 15
3. 705 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 16v N-1600 SHIVA KTM DNF 12
4. 715 Horáček Jindřich Peugeot 106 16v N-1600 SHIVA KTM DNF 10
SAXO CUP
1. 750 Tomek Daniel Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 02:04,15 01:59,55 04:03,70 20
2. 755 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Rally S16 SAXO CUP Autosport Kopelent 02:03,65 02:00,31 04:03,96 15
3. 754 Polej Stanislav Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 02:05,99 02:04,24 04:10,23 12
4. 751 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 02:13,31 02:06,22 04:19,53 10
5. 753 Kodaj Michal Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 02:18,08 02:12,11 04:30,19 8
757 Štajn Zdeněk Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen 02:10,16 DNF 0
N-2000
1. 608 Cabela Martin Honda N-2000 02:01,36 01:55,85 03:57,21 20
2. 601 Vaňátko Jaroslav Accura RSX N-2000 TGR Team 02:08,37 01:55,58 04:03,95 15
3. 603 Ježek Milan BMW E36 318is N-2000 02:11,63 02:08,64 04:20,27 12
4. 610 Koutský Petr Opel Astra N-2000 02:21,16 02:06,04 04:27,20 10
5. 604 Tojšl Adam Ford Focus N-2000 Athila DNF 8
6. 644 Tojšl Ondřej Ford Focus N-2000 Athila DNF 6
N+2000
1. 501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo 9 N+2000 Hakspeed 01:43,27 01:38,97 03:22,24 20
2. 500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev 01:46,81 01:41,98 03:28,79 15
3. 503 Pešek Vladimír Subaru Impreza N+2000 Plzeň 01:56,00 01:50,46 03:46,46 12
E-1400
1. 407 Omelka Tomáš VW Polo E-1400 A.V.I.P. Spol. 01:47,41 01:42,45 03:29,86 20
2. 400 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal 01:48,81 01:45,40 03:34,21 15
3. 408 Burda David Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal 02:00,67 01:50,89 03:51,56 12
E-1600
1. 333 Vrkoslav Jiří Citroen C2 E-1600 Vrky Motorsport 01:41,49 01:39,43 03:20,92 20
2. 300 Černý Miroslav Škoda 130L E-1600 CM Motorsport 01:44,89 01:40,07 03:24,96 15
3. 304 Tichý Dominik Ford Puma E-1600 Tita Racing 01:46,13 01:40,90 03:27,03 12
4. 301 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 Reissing Team 01:47,89 01:44,69 03:32,58 10
5. 316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600 Athila Praha 01:53,16 01:45,26 03:38,42 8
6. 302 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team 01:59,34 01:50,45 03:49,79 6
303 Tichý Zdeněk Ford Puma E-1600 Tita Racing 01:45,15 DNF 0
E-2000
1. 105 Šmied Jindra Renault Clio RS E-2000 Paliva Sedlčany 01:50,65 01:47,24 03:37,89 20
2. 101 Černý David Pick-up Kawa E-2000 Goodal 01:51,52 01:47,50 03:39,02 15
3. 107 Neužil Tomáš Ford Focus E-2000 Peugeot díly Kocbeře 01:57,43 01:49,97 03:47,40 12
4. 117 Kubata Jaroslav Seat Ibiza Cupra R TDI E-2000 RML racing 01:55,29 01:52,37 03:47,66 10
5. 121 Fígl jr. Jiří Škoda Fabia RS TDI E-2000 Speedy Motorsport 01:56,85 01:54,69 03:51,54 8
6. 100 Slováček Michal Honda civic TypeR E-2000 Svijany Racing DNF 6
E+2000
1. 2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing 01:36,24 01:33,06 03:09,30 20
23 Roll Michal Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 RML racing 01:51,72 DNF 0
E-2WD
1. 50 Suchomel Lukáš Lotus E-2WD 01:45,01 01:37,35 03:22,36 20
E+2000
2. 3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 Svijany Racing 01:37,22 01:34,71 03:11,93 15
E-2WD
2. 77 Mařík Karel BMW 328 E-2WD Speed Company 01:55,47 01:50,86 03:46,33 15
3. 62 Vavra Jan BMW M3 E-2WD M devil team 02:02,09 01:55,77 03:57,86 12
4. 52 Kaše Ondra BMW E36 E-2WD Slámazbot Motorsport 02:03,38 01:56,35 03:59,73 10
5. 54 Pecl František VW Golf MK2 VR6 E-2WD VR6 Motorsport 02:02,94 01:59,53 04:02,47 8
H-1150
1. 201 Čermák jr. Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas 01:59,17 01:55,03 03:54,20 20
2. 202 Srnský Josef Škoda 110R H-1150 Alpine Prague 02:12,39 02:08,86 04:21,25 15
3. 200 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 Speedy Motorsport 02:19,93 02:15,52 04:35,45 12
H-2000
1. 260 Král Ivo VW Golf GTI H-2000 Svijany Racing 01:45,96 01:41,41 03:27,37 20
2. 261 Patera Eduard VW Scirocco H-2000 EddaCup Team 01:47,87 01:41,07 03:28,94 15
3. 266 Švábek Oldřich VW Golf II H-2000 EddaCup Team 02:08,42 02:03,42 04:11,84 12
4. 267 Švábek Jan VW Golf II H-2000 EddaCup Team 02:20,37 02:07,48 04:27,85 10
H+2000
1. 282 Figl Jiří Lancia Delta HF Turbo H+2000 Speedy Motorsport 01:51,04 01:47,54 03:38,58 20
2. 292 Rus Oldřich Ford Escort H+2000 Koobra Tachlovice 01:56,04 01:48,77 03:44,81 15
3. 298 Urbánek jr. Stanislav BMW 327i H+2000 02:01,09 01:58,13 03:59,22 12
4. 283 Valenta Jan Mercedes Benz 190 AMG H+2000 AMG Mercedes Racing 02:04,66 01:59,06 04:03,72 10
5. 284 Zemanová Andrea Toyota MR2 H+2000 Kitbazar.cz 02:13,19 02:08,56 04:21,75 8
H-1300
1. 221 Krameš Luboš S1000 MB H-1300 Motorsport Pricovi 01:54,06 01:52,35 03:46,41 20
2. 225 Hoheisl Antti Škoda 120S H-1300 Sachsen 02:01,63 01:53,14 03:54,77 15
3. 224 Čermák Josef Škoda 110R H-1300 Pegas Autosport 01:59,46 01:55,69 03:55,15 12
H-1600
1. 240 Srnský jr. Josef Škoda 130LR H-1600 Svijany 01:50,69 01:47,63 03:38,32 20
2. 241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague 01:54,09 01:51,43 03:45,52 15
3. 251 Nytl Pavel Lada 21011MTX H-1600 01:57,75 01:57,91 03:55,66 12
4. 242 Tkáč Stanislav Lancia Beta Coupe H-1600 Speedy 02:10,35 02:06,64 04:16,99 10
5. 252 Homola Matyáš Volkswagen H-1600 02:15,56 02:12,37 04:27,93 8
6. 259 Homola Martin Volkswagen H-1600 02:25,10 02:15,09 04:40,19 6
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007