Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2019 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
M ČR
1 Beneš Miloš Osella FA 30 M ČR GMS Racing Team
9 Jerman Martin Lamborghini M ČR
14 Vavrinec Tomas MITSUBISHI EVO IX M ČR ACCR Czech CRC Team
17 Mlejnek Aleš Gloria C8F M ČR
18 Kráčmar Zdeněk Demon car M ČR AMK Ecce Homo Šternberk
20 Chudoba Zdeněk Norma M20 F M ČR AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK
22 Neckář Libor Tatuus Master LNR EVO M ČR AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK
27 Surowka Jaroslav Norma M20 M ČR Js Racing
533 Holán Ivo Mitsubishi M ČR
57 Kalina Miroslav Ford Fiesta M ČR
42 Trnka Jan FELICIA KIT M ČR
145 Malá Kristýna Renault Clio M ČR
57 Kmínek Zdeněk Nissan350Z M ČR MJ Autosport
60 Beneš Oskar Ford Fiesta M ČR Art Praha
65 Dohnálek Josef Citroen C2 VTS M ČR AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
68 Machová Tereza Suzuki Swift M ČR
70 Stejskal Bronislav Škoda Felicia Kit-Car M ČR AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
77 svozil michal BMW M3 M ČR ECCE Homo ŠTERNBERK
80 Čermák Jaroslav Škoda Octavia M ČR Locustracing
88 Ošmera Jiří VW SCIROCCO M ČR PFEIFERMOTORSPORT
91 Pluhař Jindřich Nissan Sunny M ČR AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
96 Fillova Kristyna Mitsubishi Black 9 M ČR KRTZ Motorsport
100 Krňák Jiří Škoda fabia M ČR Chabrmotrsport.
M ČR, Česká trofej
303 Hubr František subaru impreza M ČR, Česká trofej HF racing
304 ZOUFALÝ KAREL škoda pick up freestile M ČR, Česká trofej AMK ECCE HOMO ŠTERNBERK
313 Kopeček Pavel Formule MTX 1-02 M ČR, Česká trofej AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK
314 Hort Martin Peugeot 106 M ČR, Česká trofej Martin Hort
315 Hlavinka Josef Tomis 99-04 M ČR, Česká trofej AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
318 Hájek Marek Bmw 318is compact M ČR, Česká trofej
320 Martin Pleva Škoda 100 M ČR, Česká trofej AMK Vrbno pod Pradědem
324 Žák Josef Š100 M ČR, Česká trofej AMK ECCE Homo v UAMK Šternberk
126 Berger Karel Formula Konig e2 M ČR, Česká trofej B.A.M.S.
328 Kopeček Jiří Formule Opel Lotus M ČR, Česká trofej AMK ECCE HOMO Sternberk v UAMK
329 Kočiřík David Škoda Rapid M ČR, Česká trofej AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
332 Studený Lukáš Škoda 110R M ČR, Česká trofej Alcore motorsport
336 Novák Marek Sprint Car M ČR, Česká trofej
339 Dlouhý Petr Sprint Car Barracuda M ČR, Česká trofej AutosportDlouhý
343 Pražák Jiří Suzuki Swift M ČR, Česká trofej AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
355 Muller Lukáš Škoda Octavia Cup M ČR, Česká trofej Alcore Motorsport
358 Šuba Ladislav Opel Astra M ČR, Česká trofej AMK ECCE HOMO V UAMK
359 Vymětal Lubomír BMW M3 E 46 M ČR, Česká trofej
366 Hlavinka Josef Opel Lotus M ČR, Česká trofej AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
369 Winter Jaroslav Honda Civic 2,0 Type R M ČR, Česká trofej AMK Ecce Homo Šternberk
371 Svoboda Libor honda M ČR, Česká trofej li
383 Žáček Petr Audi Sport Quattro S1 M ČR, Česká trofej LEGENDY
398 Boháč Milan Renault Clio M ČR, Česká trofej Renault Chrudim
M ČR, historici
234 Strnad Petr ŠKODA 130rs M ČR, historici
238 Brož Robert Škoda 130 RS M ČR, historici Autosport Řeporyje
240 Stejskal Milan LADA VFTS M ČR, historici GMS RACING TEAM
241 Sedláček Michal FIAT RITMO 130 TC M ČR, historici GMS RACING TEAM
248 Velebný Michal Škoda Sport M ČR, historici Sandy Lot Motorsport
288 Mňuk Radek Škoda 130 RS M ČR, historici Radek Mňuk
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007