Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2019 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
806 Gangur Jakub +3 N-1400 Swift Racing Team
811 Rosička Ladislav +1 N-1400
812 Žežulka Petr +1 N-1400
N-1600
701 Křístek Jindřich +1 N-1600
702 Horáček Jindřich +1 (možná +3) N-1600
705 Zelenka Martin +6 N-1600
706 Holická Bára Citroen Saxo N-1600
707 Horáček Jindřich . N-1600
708 Fikota Jaroslav Honda Civic 1,6 Vti N-1600
709 Fikota jr. Jaroslav +0 N-1600
740 jaroušek karel +1 N-1600
Saxo Cup
750 Kopelent Ladislav + 1 Saxo Cup Autosport Kopelent
751 Tomek Daniel +2 Saxo Cup
753 Rausa Karel +1 Saxo Cup Auto Qualt
754 Kopelent Martin +2 Saxo Cup Autosport Kopelent
757 Kožmínová Veronika +4 Saxo Cup Auto Kožmín
N-2000
601 Cabela Martin +1 N-2000
602 Krátký Lubomír + 0 N-2000
610 Mazanek Václav 3 N-2000
611 Široký Antonín +1 N-2000
N+2000
500 Lev Martin +2 N+2000
501 Hák Jiří +1 N+2000
502 Hubr František +1 N+2000 HF racing
E-1400
400 Omelka Tomáš +2 E-1400 Omelka Racing
401 Novák Tomáš +1 E-1400 Goodal
404 Zenkl Otakar 1 E-1400
414 Oršula Pavel Škoda Felicia E-1400
451 Wittner Filip +1 E-1400
E-1600
301 Černý Miroslav +1 E-1600
302 Reiss Jan +1 E-1600
303 Tichý Dominik +3 E-1600
304 Tichý Zdeněk +2 E-1600
305 Vrkoslav Pavel +4 E-1600 Jiří Vrkoslav
310 Januška Petr +1 E-1600 Goodal
388 Astl Jakub +3,5 E-1600 Honda Racing Team
E-2000
100 Slováček Michal +1 E-2000
105 Černý David +1 E-2000 Goodal
107 Vratislav Cinkl +2 E-2000
149 Šejda Václav jr. . E-2000
E+2000
2 Kubíček Lukáš +4 E+2000
3 Košek Tomáš +5 E+2000
4 syrovy zdenek +2 E+2000
E+2000 2WD
50 Marik Karel +1 E+2000 2WD Speed company
51 Liška Vladimír +1 E+2000 2WD
55 Klotz Josef +5 E+2000 2WD
74 Zemanová Andrea Toyota MR2 E+2000 2WD +1
H-1150
200 Čermák Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas
207 Čermák Josef +1 H-1150 Pegas Team
H-1300
220 Hoheisel Antti . H-1300
221 Krameš Luboš +1 H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
223 Vosmek Jaroslav + 2 H-1300
227 Kolář Petr . H-1300
230 Muzikant Antonín . H-1300
H-1600
240 Srnský jr. Josef +1 H-1600
241 Maier Pavel +1 H-1600
256 Kubr Tomas +1 H-1600
H-2000
26 Patera Ed +2 H-2000
267 Šejda Václav st. +1 H-2000
H+2000
280 FIGL st. jiří +8 H+2000 Speedy motorsport
294 Panožka Josef +2 H+2000
296 pisa tomas +1 H+2000
297 Hajdůšek Stanislav +1 H+2000
H2
900 Flosman Petr +2 H2
902 Roll Vaclav +1 H2 Rakar
903 Horák Milan +1 H2
904 Valenta Jan +1 H2
E2
14 Malík Jaroslav +1 E2
57 Dvořák Martin +1 E2
59 Pěnička Petr +1 E2
238 Kamiš MK Racing E2
409 Linhart Roman +1 E2
617 Zavřelová Sabina . E2
901 Ortcykr Karel ASK Motorsport E2
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007