Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2018 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
806 Gangur Jakub suzuki swift GTi N-1400 Swift Racing Náchod
808 Kodajek Jakub SUZUKI SWIFT N-1400 VLKRACING
811 Rosička Ladislav VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
812 Žežulka Petr VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
820 Urbánková Dana Citroen SAXO N-1400 Urbánci
850 Šulc Miroslav Renault clio N-1400
N-1600
701 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum Suspensions
702 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
703 Kvasnička Vladimír Pegeot 106 S16 Rally N-1600 FALCO Motorsport
705 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
706 Holická Bára Citroen Saxo N-1600
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
709 Fikota jr. Jaroslav Honda Civic N-1600 Athila
714 Kalista Jan Honda Civic N-1600 MH Honda Racing
716 Bláha Michal Citroën Saxo N-1600
Saxo Cup
750 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
753 Rausa Karel Peugeot 106 s16 Saxo Cup Auto Qualt
754 Kopelent Martin Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
755 Hovorka Radek Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
767 Šimek Jakub Saxo VTS Saxo Cup Šimek racing
N-2000
600 Vaňátko Jaroslav ACURA RSX N-2000 TGR team
601 Cabela Martin Honda N-2000 Buidldtec
602 Krátký Lubomír honda civic N-2000 2K
605 FIGL jiří Toyota Celica TS N-2000 AUTOPOINT- Speedy motorsport
610 Mazanek Václav Ford Focus ST N-2000 Perná RACING
611 Široký Antonín Citroen Xsara N-2000 Šo©️k Motorsport
N+2000
500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed
502 Hubr František Subaru STI N+2000 HF Racing
523 Roll Michal Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 RMLRACING
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 A.V.I.P. spol.
451 Wittner Filip Škoda Felicia E-1400 PF racing
E-1600
300 Vrkoslav Jiří Citroën C2 E-1600 Vrky Motorsport
301 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Reiss Jan škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
314 Vanik David Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
388 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Neužil Tomáš Ford Focus E-2000 Peugeot díly Kocbeře
103 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR team
105 Černý David Škoda pickup E-2000 Goodal
106 Kolčava Radek VW Golf mk4 tdi E-2000 AUTO-KORA motorsport
149 Šejda Václav jr. OPEL Astra GSI E-2000 PAJDASPORT Garage
E+2000
2 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII E+2000 Svijany Racing
3 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 Traktorka
4 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo VII E+2000 Svijany racing
17 Kužel Michal Lancer evo 8 E+2000 RDM Motorsport
18 Stránský Jiří M Colt E+2000 WPT 2018
E+2000 2WD
51 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 2WD Invelt Plzeň
53 Pecl František VW golf 2 VR6 E+2000 2WD VR6 motorsport
E+2000 2WD
55 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi Sport
E+2000 2WD
58 Janota Miroslav Porsche 997 E+2000 2WD
E+2000 2WD
97 Hlavička Jan Octavia RS E+2000 2WD RDM
H-1150
200 Čermák Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas
207 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Autosport Pegas
H-1300
220 Hoheisel Antti Škoda 120 H-1300 Sachsen
221 Krameš Luboš S 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
222 Jiras pavel Škoda 130 RS H-1300 Autosport-Řeporyje
226 Petr Roman ŠKODA 130LR/H H-1300 MR RACING KLADNO
235 Tesař Tomáš Škoda 130 LR/H H-1300 LITTES racing
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
249 nemec jaroslav fiat 128 SP cupe H-1600 Germione racing
256 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 JV Autosport
H-2000
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
267 Šejda Václav st. RENAULT R5 Turbo H-2000 PAJDASPORT Garage
276 Mareš Patrik Renault 5 H-2000
H+2000
280 FIGL st. jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
281 Panožka Josef Porsche 911 SC H+2000
282 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H+2000 AMG Mercedes
284 Tkáč Stanislav Lancia Delta HF Turbo H+2000 Speedy motorsport
288 Standa Urbanek Bmw 325i H+2000
289 Urbánek Stanislav BMW E 30 2.5 i H+2000 Urbánci
292 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
H2
902 Roll Vaclav Škoda Favorit H2 Rakar
906 jiří JELÍNEK škoda favorit H2 autosport Poděbrady
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007