Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2017 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
MČR N+3000
9 Vavrinec Tomas Mitsubishi EVO IX MČR N+3000 CRC CZECH NATIONAL TEAM
12 Sajler Filip Mitsubishi Lancer EVO X MČR N+3000 Liqui Moly Racing Team
33 Sajlerová Gabriela Mitsubishi Lancer EVO X MČR N+3000 LiquiMoly Racing Team
37 Holán Ivo Mitsubishi Lancer MČR N+3000
46 Malý Jaromír Mitsubishi Lancer EVO X MČR N+3000 MJ Autosport
MČR A-2000
44 Pavlů Dominik RENAULT Clio RS MČR A-2000 MJ Autosport
45 Plachetka Daniel RENAULT Clio RS MČR A-2000 MJ Autosport
566 Dědek David Alfa Romeo 147 SP MČR A-2000 2D&S MOTORSPORT
MČR S20,GT+2000
55 Jerman Martin Lamborhini Gallardo MČR S20,GT+2000 Herman Czech National Team
59 Kmínek Zdeněk NISSAN 350Z MČR S20,GT+2000 MJ Autosport
MČR E1-1400
60 Stejskal Bronislav Škoda Felicia Kit-Car MČR E1-1400 DROTÁR Autošport
MČR E1-1600
72 Hrubý Milan Škoda Fabia FR16 MČR E1-1600 KV Motor Team s.r.o.
MČR E1-2000
166 Ošmera Jiří OPEL Astra OPC MČR E1-2000
MČR E1-3000
61 svozil michal BMW M3 MČR E1-3000 koupelnovevybaveni.cz
73 Loubal Lubomir Vw golf4tdi MČR E1-3000
MČR E1+3000
69 Chaloupka František Mitsubishi Lancer Evo6 MČR E1+3000
MČR E2-SH+3000
4 Rybníček Marek Ford Fiesta WRC EVO MČR E2-SH+3000 LIQUI MOLY RACING TEAM
MČR E2-SS-2000
14 Vondrák Martin Tatuus NT07 HONDA MČR E2-SS-2000 Auto Vondrák Czech National Team
MČR E2-SC-2000
33 Vondrak Petr Osella PA 21 EVO MČR E2-SC-2000 Petr Vondrák
MČR E2-SC-3000
1 Komarek David Norma M20FC Komvet Evo MČR E2-SC-3000 LiquiMoly racing
5 Spalek Jiri NORMA M20F EVO MČR E2-SC-3000 LIQUI MOLY RACING
MČR E1H-1400
228 Strnad Petr škoda 130 lr MČR E1H-1400 Hostr racing team
317 Mikeš Jaroslav Škoda 130RS MČR E1H-1400 AMK Ecce Homo Šternberk
368 Machová Tereza Suzuki Swift MČR E1H-1400
416 Šebesta Pavel Suzuki Swift GTi MČR E1H-1400 EXTRAVÝFUK Racing Team
MČR E1H-1600
315 Staněk Vojtěch Citroen C2 MČR E1H-1600 Vojtěch Staněk
337 Kašpar Michal Citroen Saxo MČR E1H-1600
386 Dohnálek Josef Citroen C2 VTS MČR E1H-1600 AMK ECCE HOMO Šternberk
MČR E1H-2000
310 Mach Jan Škoda Octavia MČR E1H-2000
383 Janda Martin Seat Ibiza Cupra2 MČR E1H-2000 Janda Motorsport
398 Boháč Milan Renault Clio MČR E1H-2000 Renault Chrudim
690 Pluhař Jindřich Nissan Sunny 2,0 Gti MČR E1H-2000
MČR E1H+2000
313 Klimeš Lukáš Skoda Fabia TDi 4x4 MČR E1H+2000 AutoVELVET Team
399 Prusek Erich Toyota Celica MČR E1H+2000 EP&Zitec Racing
MČR E1H-2WD
70 Kopecký Radek VW Golf 3 VR6 MČR E1H-2WD RHRmotorsport
344 Prokš Robert BMW M3 E36 MČR E1H-2WD Robert Prokš
MČR E2H-SS-1000
311 Mlejnek Aleš Gloria C8F MČR E2H-SS-1000
MČR E2H-SS-1400
326 Berger Karel Formula Konig E2 MČR E2H-SS-1400 B.A.M.S.
MČR Historické
241 SEDLÁČEK Michal FIAT RITMO 130 TC MČR Historické GMS RACING TEAM
242 STEJSKAL Milan LADA VFTS MČR Historické GMS RACING TEAM
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007