05.10.2023 14:35:06 | edda | přečteno: 1792x
RBR 4.11.2023, aktuální startovní listina
   Níže je aktuální startovní listina RBR 2023, prosím o kontrolu, je možné, že jsem nějakou platbu přehlédl. Startovka bude ještě aktualizována kolem 14 října.
 
 
 
 
 
 
 

 

CREW

CAR

NAT.

L

CL.

P

JAN HEŘMÁNEK - EDA PATERA

TOYOTA COROLLA WRC

CZ

 

X

1

JOSEF KUKELKA - PAVEL RYŠÁNEK

AUDI QUATTRO

CZ

C

10

2

ANTONÍN MUZIKANT - TOMÁŠ DRÁSTA

PEUGEOT 205 GTI

CZ

C

3

3

LADISLAV KOPELENT - VLADIMÍR RAJNOCH

ŠKODA 130 RS

CZ

C

6

4

JIŘÍ ČERNÝ - DALIBOR MORAVEC

PEUGEOT 309

CZ

C

7

5

IURII BOMBANDOROV - ALEXANDER MEDVEDCHENKO

LADA 2103

UKR

C

6

6

ANATOLIJ RODIVILOV - VLADISLAV KORNNEJCHUK

MOSKVIČ 408

UKR

C

6

7

JIŘÍ MOSKAL – PAVEL ZÁLESKÝ

BMW 318 IS

CZ

C

10

8

MIROSLAV HOŠEK - JAN RUTA

BMW 320

CZ

C

3

9

PAUL HARTL - PAVEL HARTL

FIAT PANDA

CAN/CZ

C

5

10

PETER BENACK - D. PURFÜRST

WARTBURG 353 1.3

D

C

9

11

JOHANN PETER PROBST – STEFAN SCHWERDT

BMW 2002

D

 

7

12

FRANZ BOECK – MICHAELA KRIVAK

MAZDA 323

A

 

10

13

MANFRED DANZINGER - NADINE DANZINGER

TOYOTA CELICA

A

 

10

14

ANDREAS BAUER - MANFRED KREUTZER

MAZDA 323

A

 

10

15

STANISLAW POSTAWKA - ANDRZEJ POSTAWKA

POLSKI FIAT

PL

C

7

16

ADAM DOWGIRD - MACIEJ DRAZCIK

TOYOTA COROLLA GTI

PL

 

9

17

JANUZ MICHOWSKI - WOJCIECH MICHOWSKI

POLONEZ 2000

PL

 

7

18

EWA POSTAWKA - ANNA POSTAWKA

OPEL KADETT GSI

PL

G

7

19

GRZEGORZ GĘSIK – SZCZEPAN JABŁOŃSKI

SUZUKI SWIFT

PL

 

9

20

RENÉ LINDNER -

WARTBURG 353

D

C

5

21

KAI - MICHAEL SCHWARZ - KUNZE

WARTBURG 353

D

 

5

22

MILAN PROCHÁZKA - KAREL MOTTL

ŠKODA 120

CZ

C

6

23

PAVEL PAULIK - ALEŠ MORÁVEK

SAAB 96

CZ

C

7

24

JOSEF PANOŽKA - MIROSLAV ČERNÝ

PORSCHE 911

CZ

C

8

25

JOSEF MLEJNEK JR. –  JOSEF MLEJNEK

LADA 1600

CZ

C

6

26

TOMÁŠ VAVŘINEC - JAKUB VENCLÍK

BMW 325

CZ

C

4

27

LUBOMÍR PLAČEK – IVETA PLAČKOVÁ

PORSCHE 911

CZ

C

8

28

MARKUS KLOS - HEINZ SCHARL

AUDI 80QUATTRO

D

 

10

29

KARSTEN HUNGER - STEFFI ZYLA

OPEL KADETT GSI

D

 

3

30

IVAN REJMON - JIŘÍ POLÁK

TRABANT 601

CZ

C

5

31

RUDOLF CHLAD - JIŘÍ KOLOVRÁTEK

TRABANT 601

CZ

C

5

32

STANISLAV PELC – PAVEL CHLUSTINA

TRABANT 601

CZ

C

1

33

MILAN JURKA - OLDŘICH JURKA

TRABANT 601

CZ

C

5

34

OLDŘICH JURKA JR. -  LUBOŠ BRABEC

LADA VFTS

CZ

C

6

35

VLADIMÍR LIŠKA – JAN HLISTA

ALFA ROMEO GTV V6

CZ

C

4

36

VÁCLAV  FARKA – ROMAN FARKA

BMW 2002

CZ

C

3

37

LADISLAV HOLEČEK - MARTIN HOLEČEK

DATSUN 240

CZ

C

 

38

JIŘÍ NOVÝ – JIŘÍ NOVÝ JR.

VW GOLF I.

CZ

C

2

39

PETR FÜRST - ALENA FÜRSTOVÁ

VW GOLF I.

CZ

C

7

40

PAVEL ZAJÍC - PAVEL VYDRA

DACIA 1300

CZ

C

 

41

SILVESTR ULMANN – SILVESTR ULMANN JR.

PORSCHE 924

CZ

C

7

42

LADISLAV HENZL – JIŘÍ ČEKAN

VW GOLF I.

CZ

C

2

43

TOMÁŠ KOTEK - AMADCZYK

FIAT 128

CZ

 

6

44

ROBERT KOTÁL – STANISLAV MAŘÍK

ŠKODA 130L

CZ

C

6

45

LADISLAV HOLEČEK - MARTIN HOLEČEK

DATSUN 240

CZ

C

8

46

JIŘÍ VÁVROVEC - ALEXANDR VÁVROVEC

FORD ESCORT

CZ

C

7

47

LUBOMÍR ŠILER - PAVEL SKLENÁŘ

ŠKODA FAVORIT

CZ

C

9

48

MARTIN SKÁLA – TOMÁŠ DIMITROV

FORD SIERRA

CZ

C

3

49

JIŘÍ PARMA - MATĚJ PARMA

RENAULT 5 GTE

CZ

C

3

50

JIŘÍ ŠVEC - VENDULA ŠVECOVÁ

LADA 2105

CZ

C

 

51

JOSEF KLOKOČKA - VLASTISLAV KUBÍN

LANCIA BETA

CZ

C

7

52

TOMÁŠ BÖHM

 

CZ

 

 

53

PETR ŠÍMA - TOMÁŠ NOVÁK

VW CORRADO

CZ

C

10

54

LIBOR SILOVSKÝ – JAN ŘEZNÍČEK

TRIUMPH DOLOMITE

CZ

 

8

55

PETR MINÁŘÍK - TOMÁŠ ROSENBERG

RENAULT 5T ALPINE

CZ

 

7

56

OTA GERNÁT – LADISLAV SVOBODA

WARTBURG 353

CZ

 

1

57

FILIP SILOVSKÝ – MARTIN BOZDĚCH

TRIUMPH TR7

CZ

 

3

58

GABRIEL HADRÁVEK - VOJTĚCH MAJKUS

LANCIA BETA

CZ

 

3

59

JIŘÍ MOSKAL JR.- DAVID HAUMER

VW GOLF II

CZ

 

3

60

JOSEF ČERMÁK - MARCELA ČERMÁKOVÁ

ŠKODA 120 S

CZ

 

6

61

PETR KOLÁŘ -VANESA HRDINOVÁ

ŠKODA 105

CZ

 

6

62

VLASTIMIL SUK JR. - MARKÉTA SUKOVÁ

SUZUKI SWIFT

CZ

 

9

63

PAVEL KESTLER - MILAN LIŠKA JR.

MITSUBISHI STARION

CZ

 

4

64

JIŘÍ MIKULKA – KAREL VODOCHODSKÝ

WARTBURG 312

CZ

 

5

65

JAN VOŘÍŠEK – MARTIN TRHLÍK

PEUGEOT 309

CZ

 

7

66

PETR BERAN – DAVID BERAN

FORD SIERRA

CZ

 

10

67

DANIELA MLEJNKOVÁ - MARTIN KEJŘ

AUDI 80 QUATTRO

CZ

G

4

68

MARTIN TOMEK – DAVID TOMEK

HONDA CIVIC

CZ

 

2

69

PAVEL KOLÁŘ –  JOSEF METTER

ŠKODA 130L

CZ

 

6

70

VÁCLAV HLINOMAZ - VÁCLAV HLINOMAZ JR

OPEL KADETT

CZ

 

7

71

TOMÁŠ ZDRUBECKÝ – JAN EIDKUM

ŠKODA 120

CZ

 

6

72

VLASTIMIL POCAR – VENDULA ŠILHANOVÁ

ŠKODA RAPID

CZ

 

6

73

TOMÁŠ ZOUHAR – TOMÁŠ KUZMANIČ

LANCIA DELTA

CZ

 

10

74

TOMÁŠ, DAVID VOJTA KYSELA

VW GOLF I

CZ

 

6

75

TOMÁŠ NERUDA - JAN ČERVENÝ

CITROEN 2CV

CZ

 

1

76

BARBORA HOLICKÁ - LUCIE GALÁDOVÁ

CITROEN 2CV

CZ

 

5

77

PETR KOŽÍŠEK –

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

78

TOMÁŠ KRÉDL - LUCIE KRÉDLOVÁ

ŠKODA 130L

CZ

 

6

79

VLADIMÍR FIŠERA –  PETR JIROUT

VW GOLF II.

CZ

 

3

80

TOMÁŠ PŘÍPLATA - MARTIN KUČERA

RENAULT 11TURBO

CZ

 

3

81

PETR ČERNÝ – PETR ČERNÝ JR.

BMW 525

CZ

 

10

82

JAN ŠRAJER - MATĚJ ŠRAJER

TOYOTA STARLET

CZ

 

 

83

PETR JANUŠKA –  P. MRŇA

VW GOLF II.

CZ

 

3

84

TOMÁŠ HRUBÝ – KRYSTÍNA KUTTNEROVÁ

ŠKODA 1000MB

CZ

 

5

85

JAKUB KŘIVSKÝ - JAN VLACH

LADA 2101

CZ

 

7

86

RADIM KUDR - JIŘÍ KRÍDL

ŠKODA 120S

CZ

 

6

87

DAVID ČERNÝ - K. ŠŤASTNÁ

FORD CORTINA

CZ

 

2

88

JIŘÍ VÁVROVEC JR. - MARTIN ČÍTEK

FORD CORTINA

CZ

 

6

89

JIŘÍ POLÁK JR. - VOJTĚCH POLÁK

WARTBURG 353

CZ

 

1

90

MATYÁŠ HOMOLA - DAVID BUNDA

 

CZ

 

 

91

MILAN ZEMÁNEK JR. - MILAN ZEMÁNEK

VW GOLF GTI

CZ

 

3

92

TOMÁŠ HRUBÝ JR. - DANIEL VAJRYCH

ŠKODA 1000MB

CZ

 

5

93

LUKÁŠ CVEJN – NELA KRÁTKA

SUZUKI SWIFT

CZ

 

9

94

TOMÁŠ PROŠEK - LUKÁŠ PROŠEK

FORD FIESTA XR2

CZ

 

9

95

DAVID PROŠEK – ŠÁRKA PROŠKOVÁ

MAZDA MX5

CZ

 

9

96

VÁCLAV KOBL - TEREZA KOBLOVÁ

MERCEDES 190

CZ

 

3

97

MAREK DVOŘÁK –  MICHAL MOJDL

LADA 21053

CZ

 

2

98

MICHAL RÁKOSNÍK - ONDŘEJ KADLEC

LADA 2107

CZ

 

6

99

KATARÍNA ROZSÍVALOVÁ - VERONIKA KELBLOVÁ

HONDA CRX

CZ

G

2

100

JIŘÍ UHLÍK – JIŘÍ UHLÍK JR.

FORD ESCORT

CZ

 

6

101

DAVID BURDA - HELENA BURDOVÁ

ŠKODA 110L

CZ

 

6

102

JAKUB EMINGR - JAKUB ŠAFAŘÍK

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

103

MILADA ŘÍHOVÁ - JIŘÍ ZITTA

ŠKODA 120

CZ

G

2

104

TOMÁŠ PÍŠA - TOMÁŠ PÍŠA JR.

OPEL ASCONA

CZ

 

 

105

JAKUB ZÁKRAVSKÝ - MIROSLAV DOUBEK

SAAB 900

CZ

 

3

106

EVA REJMONOVÁ - MICHAL REJMON

FORD FIESTA

CZ

 

6

107

VÁCLAV HORN - STANISLAV JELÍNEK

ŠKODA 120

CZ

 

2

108

JOSEF CVEJN – IVA CVEJNOVÁ

SUZUKI SWIFT

CZ

 

2

109

MICHAL BLÁHA – VLADIMÍR HOUDEK

FORD SIERRA

CZ

 

10

110

JAN HOMOLA - JINDŘICH KABELÁČ

VW GOLF II

CZ

 

3

111

DANIEL JARKOVSKÝ - ZLATA JARKOVSKÁ

BMW E30

CZ

 

2

112

TOMÁŠ PALEČEK - PETR CIBULKA

ŠKODA 120

CZ

 

6

113

LUKÁŠ ROJKA - JAN BRABEC

OPEL KADETT

CZ

 

7

114

JAROMÍR PŘIDAL -  VERONIKA ALBRECHTOVÁ

ŠKODA 125L

CZ

 

2

115

BOHUMIL HRUBÝ - VÁCLAV ŽALUD

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

116

MARTIN JETMAR - KARLA JETMAROVÁ

BMW E30

CZ

 

10

117

VÍT KRATOCHVÍL - ZUZANA KRATOCHVÍLOVÁ

FORD SIERRA COSWORTH

CZ

 

10

118

MARTIN MIZERA - RADOSLAV MIZERA

FORD SIERRA COSWORTH

CZ

 

10

119

LADISLAV SEIDL - KLÁRA HAMZOVÁ

FORD SIERRA

CZ

 

10

120

ALEŠ JÍCHA - MARTIN JÍCHA

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

121

POHNĚTAL VLADIMÍR - STANISLAV PRÁGR

OPEL KADETT

CZ

 

10

122

ONDŘEJ BENC - PATRIK BENC

VW GOLF II

CZ

 

3

123

JAKUB HOLUB - FILIP HAJNÍK

ŠKODA 105

CZ

 

1

124

JAKUB URBÁNEK - TOMÁŠ PROŠEK

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

125

RADEK PŠENIČKA

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9


Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007