aktualizováno | 21.06.2023 10:47:39 | edda | přečteno: 2448x
Rallye Berounka Revival, platba startovného
Rallye Berounka Revival, platba startovného
XIII. Rallye Berounka Revival 4.11.2023

    Startovní listina se naplnila okamžitě po skončení RPR a nyní čítá 144 posádek. V současné době je tedy již přihlašování uzavřeno. Výjimka je pro legendy autosportu / sportovci činní před rokem 90/ a zahraniční posádky.

  Níže je seznam přihlášených, posádky prosíme o zaplacení startovného 3500,- do 29.8.2023 na . 43-4217340207/0100. Variabilní symbol je vaše startovní číslo! Zahraniční posádky budeme informovat o platbě po víkendu. 

 

CREW

CAR

NAT.

L

CL.

P

JAN HEŘMÁNEK - EDA PATERA

TOYOTA COROLLA WRC

CZ

 

X

1

JOSEF KUKELKA - PAVEL RYŠÁNEK

AUDI QUATTRO

CZ

C

10

2

ANTONÍN MUZIKANT - TOMÁŠ DRÁSTA

PEUGEOT 205 GTI

CZ

C

3

3

LADISLAV KOPELENT - VLADIMÍR RAJNOCH

ŠKODA 130 RS

CZ

C

6

4

JIŘÍ ČERNÝ - DALIBOR MORAVEC

PEUGEOT 309

CZ

C

7

5

IURII BOMBANDOROV - ALEXANDER MEDVEDCHENKO

LADA 2103

UKR

C

6

6

ANATOLIJ RODIVILOV - VLADISLAV KORNNEJCHUK

MOSKVIČ 408

UKR

C

6

7

JIŘÍ MOSKAL – PAVEL ZÁLESKÝ

BMW 318 IS

CZ

C

10

8

MIROSLAV HOŠEK - JAN RUTA

BMW 320

CZ

C

3

9

PAUL HARTL - PAVEL HARTL

FIAT PANDA

CAN/CZ

C

5

10

PETER BENACK - D. PURFÜRST

WARTBURG 353 1.3

D

C

9

11

JOHANN PETER PROBST – STEFAN SCHWERDT

BMW 2002

D

 

7

12

FRANZ BOECK – MICHAELA KRIVAK

MAZDA 323

A

 

10

13

MANFRED DANZINGER - NADINE DANZINGER

TOYOTA CELICA

A

 

10

14

ANDREAS BAUER - MANFRED KREUTZER

MAZDA 323

A

 

10

15

ADAM DOWGIRD - MARCIN KLONOWSKI

TOYOTA COROLLA GTI

PL

 

9

16

JANUZ MICHOWSKI - WOJCIECH MICHOWSKI

POLONEZ 2000

PL

 

7

17

PAWEŁ KRAJEWSKI - JAKUB  ŹUR

LADA SAMARA

PL

 

2

18

GRZEGORZ GĘSIK – SZCZEPAN JABŁOŃSKI

TOYOTA COROLLA GTI

PL

 

9

19

TORSTEN RIEDEL - ALEXANDER SILKEIT

POLONEZ 1600

D

 

9

20

RENÉ LINDNER -

WARTBURG 353

D

C

5

21

KAI - MICHAEL SCHWARZ - KUNZE

WARTBURG 353

D

 

5

22

MILAN PROCHÁZKA - KAREL MOTTL

ŠKODA 120

CZ

C

6

23

PAVEL PAULIK - ALEŠ MORÁVEK

SAAB 96

CZ

C

7

24

JOSEF PANOŽKA - MIROSLAV ČERNÝ

PORSCHE 911

CZ

C

8

25

JOSEF MLEJNEK JR. –  JOSEF MLEJNEK

LADA 1600

CZ

C

6

26

OLIVER KÁNTOR - AGÁT ALMÁSI

OPEL KADETT GSI

SK

 

3

27

TOMÁŠ VAVŘINEC - JAKUB VENCLÍK

BMW 325

CZ

C

4

28

LUBOMÍR PLAČEK – IVETA PLAČKOVÁ

PORSCHE 911

CZ

C

8

29

MARKUS KLOS - HEINZ SCHARL

AUDI 80QUATTRO

D

 

10

30

KARSTEN HUNGER - STEFFI ZYLA

OPEL KADETT GSI

D

 

3

31

IVAN REJMON - JIŘÍ POLÁK

TRABANT 601

CZ

C

5

32

RUDOLF CHLAD - JIŘÍ KOLOVRÁTEK

TRABANT 601

CZ

C

5

33

STANISLAV PELC – PAVEL CHLUSTINA

TRABANT 601

CZ

C

1

34

MILAN JURKA - OLDŘICH JURKA

TRABANT 601

CZ

C

5

35

OLDŘICH JURKA JR. -  LUBOŠ BRABEC

LADA VFTS

CZ

C

6

36

JIŘÍ OMELKA – TOMÁŠ KOPECKÝ

VW SCIROCCO

CZ

C

3

37

VLADIMÍR LIŠKA – JAN HLISTA

ALFA ROMEO GTV V6

CZ

C

4

38

VÁCLAV  FARKA – ROMAN FARKA

BMW 2002

CZ

C

3

39

JIŘÍ NOVÝ – JIŘÍ NOVÝ JR.

VW GOLF I.

CZ

C

2

40

PETR FÜRST - ALENA FÜRSTOVÁ

VW GOLF I.

CZ

C

7

41

PAVEL ZAJÍC -

DACIA 1300

CZ

C

 

42

SILVESTR ULMANN – SILVESTR ULMANN JR.

PORSCHE 924

CZ

C

7

43

JAROMÍR DUŠEK – FRANTIŠEK ŠEBESTA

ŠKODA FAVORIT

CZ

C

9

44

LADISLAV HENZL – JIŘÍ ČEKAN

VW GOLF I.

CZ

C

2

45

TOMÁŠ KOTEK - AMADCZYK

FIAT 128

CZ

 

6

46

ROBERT KOTÁL – STANISLAV MAŘÍK

ŠKODA 130L

CZ

C

6

47

JIŘÍ VÁVROVEC - ALEXANDR VÁVROVEC

FORD ESCORT

CZ

C

7

48

LUBOMÍR ŠILER - PAVEL VYDRA

ŠKODA FAVORIT

CZ

C

9

49

TOMÁŠ SOVA JR. - VÁCLAV SOVA

LADA VFTS

CZ

C

6

50

MARTIN SKÁLA – TOMÁŠ DIMITROV

FORD SIERRA

CZ

C

3

51

JIŘÍ PARMA - MATĚJ PARMA

RENAULT 5 GTE

CZ

C

3

52

JIŘÍ ŠVEC - VENDULA ŠVECOVÁ

LADA 2105

CZ

C

 

53

ROMAN HOLOCH -

ŠKODA FAVORIT

CZ

C

9

54

TOMÁŠ BÖHM

 

CZ

 

 

55

PETR ŠÍMA - TOMÁŠ NOVÁK

VW CORRADO

CZ

C

10

56

MARTIN SLEZÁK - JANA SLEZÁKOVÁ

BMW 2002

CZ

 

7

57

DAVID PATERA - MICHAL  ŠMÍD

PEUGEOT 309

CZ

 

7

58

LIBOR SILOVSKÝ – JAN ŘEZNÍČEK

TRIUMPH DOLOMITE

CZ

 

8

59

PETR MINÁŘÍK - TOMÁŠ ROSENBERG

RENAULT 5T ALPINE

CZ

 

7

60

OTA GERNÁT – LADISLAV SVOBODA

WARTBURG 353

CZ

 

1

61

FILIP SILOVSKÝ – MARTIN BOZDĚCH

TRIUMPH TR7

CZ

 

3

62

GABRIEL HADRÁVEK - VOJTĚCH MAJKUS

LANCIA BETA

CZ

 

3

63

JIŘÍ MOSKAL JR.- DAVID HAUMER

VW GOLF II

CZ

 

3

64

TOMÁŠ SOVA - MIROSLAV FRIC

LADA VFTS

CZ

 

6

65

DAVID SOVA - RADEK SOVA

FORD FIESTA

CZ

 

2

66

JOSEF ČERMÁK - MARCELA ČERMÁKOVÁ

ŠKODA 120 S

CZ

 

6

67

DOMINIK TICHÝ - DAVID TICHÝ

ŠKODA 130RS

CZ

 

6

68

JAROSLAV URBAN – RADEK URBAN

BMW 325

CZ

 

8

69

VLASTIMIL SUK JR. - MARKÉTA SUKOVÁ

SUZUKI SWIFT

CZ

 

9

70

PAVEL KESTLER - VLASTA KESLEROVÁ

MITSUBISHI STARION

CZ

 

4

71

JIŘÍ MIKULKA – KAREL VODOCHODSKÝ

WARTBURG 312

CZ

 

5

72

JAN VOŘÍŠEK – MARTIN TRHLÍK

PEUGEOT 309

CZ

 

7

73

PETR BERAN – DAVID BERAN

FORD SIERRA

CZ

 

10

74

DANIELA MLEJNKOVÁ - MARTIN KEJŘ

AUDI 80 QUATTRO

CZ

G

4

75

MARTIN TOMEK – DAVID TOMEK

HONDA CIVIC

CZ

 

2

76

PETR KOLMAN –  PAVEL KŘIVÁNEK

FORD SIERRA

CZ

 

10

77

PAVEL KOLÁŘ –  JOSEF METTER

ŠKODA 130L

CZ

 

6

78

VÁCLAV HLINOMAZ - VÁCLAV HLINOMAZ JR

OPEL KADETT

CZ

 

7

79

TOMÁŠ ZDRUBECKÝ – JAN EIDKUM

ŠKODA 120

CZ

 

6

80

VLASTIMIL POCAR – VENDULA ŠILHANOVÁ

ŠKODA RAPID

CZ

 

6

81

TOMÁŠ ZOUHAR – TOMÁŠ KUZMANIČ

LANCIA DELTA

CZ

 

10

82

TOMÁŠ, DAVID VOJTA KYSELA

VW GOLF I

CZ

 

6

83

TOMÁŠ NERUDA - JAN ČERVENÝ

CITROEN 2CV

CZ

 

1

84

BARBORA HOLICKÁ - LUCIE GALÁDOVÁ

CITROEN 2CV

CZ

 

5

85

PETR KOŽÍŠEK –

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

86

TOMÁŠ KRÉDL - LUCIE KRÉDLOVÁ

ŠKODA 130L

CZ

 

6

87

PETR HAVEL – TOMÁŠ VANĚČEK

SKODA 120GLS

CZ

 

6

88

VLADIMÍR FIŠERA – JANA FIŠEROVÁ

VW GOLF II.

CZ

 

3

89

TOMÁŠ PŘÍPLATA - MARTIN KUČERA

RENAULT 11TURBO

CZ

 

3

90

PETR ČERNÝ – PETR ČERNÝ JR.

BMW 525

CZ

 

10

91

JAN ŠRAJER - MATĚJ ŠRAJER

TOYOTA STARLET

CZ

 

 

92

PETR JANUŠKA –  P. MRŇA

VW GOLF II.

CZ

 

3

93

LIBOR MATOUŠEK - VÁCLAV MRÁZ

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

94

TOMÁŠ HRUBÝ – KRYSTÍNA KUTTNEROVÁ

ŠKODA 1000MB

CZ

 

5

95

JAKUB KŘIVSKÝ - JAN VLACH

LADA 2101

CZ

 

7

96

RADIM KUDR - JIŘÍ KRÍDL

ŠKODA 120S

CZ

 

6

97

DAVID ČERNÝ - K. ŠŤASTNÁ

FORD CORTINA

CZ

 

2

98

JIŘÍ VÁVROVEC JR. - MARTIN ČÍTEK

FORD CORTINA

CZ

 

6

99

JIŘÍ POLÁK JR. - VOJTĚCH POLÁK

WARTBURG 353

CZ

 

1

100

FILIP KŘIVSKÝ - JAKUB VYSKOČIL

RENAULT 5 GTE

CZ

 

3

101

JAN VEBER - JAN KRÚPA

VW GOLF

CZ

 

2

102

MATYÁŠ HOMOLA - DAVID BUNDA

 

CZ

 

 

103

VÁCLAV HORN JR. - JAKUB TULIS

PEUGEOT 309

CZ

 

9

104

MILAN ZEMÁNEK JR. - MILAN ZEMÁNEK

VW GOLF GTI

CZ

 

3

105

TOMÁŠ HRUBÝ JR. - DANIEL VAJRYCH

ŠKODA 1000MB

CZ

 

5

106

LUKÁŠ CVEJN – NELA KRÁTKA

SUZUKI SWIFT

CZ

 

9

107

TOMÁŠ PROŠEK - LUKÁŠ PROŠEK

FORD FIESTA XR2

CZ

 

9

108

DAVID PROŠEK – ŠÁRKA PROŠKOVÁ

MAZDA MX5

CZ

 

9

109

VÁCLAV KOBL - TEREZA KOBLOVÁ

MERCEDES 190

CZ

 

3

110

MAREK DVOŘÁK –  MICHAL MOJDL

LADA 21053

CZ

 

2

111

STANISLAV URBÁNEK - DANA URBÁNKOVÁ

BMW 316

CZ

 

2

112

STANISLAV URBÁNEK JR. - KRAUS

BMW 318IS

CZ

 

10

113

KATARÍNA ROZSÍVALOVÁ - VERONIKA KELBLOVÁ

HONDA CRX

CZ

G

2

114

JIŘÍ UHLÍK – JIŘÍ UHLÍK JR.

FORD ESCORT

CZ

 

6

115

DAVID BURDA - HELENA BURDOVÁ

ŠKODA 110L

CZ

 

6

116

JAKUB EMINGR - JAKUB ŠAFAŘÍK

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

117

MILADA ŘÍHOVÁ - JIŘÍ ZITTA

ŠKODA 120

CZ

 

2

118

 

 

 

 

 

119

PETR VORLÍK - JAN PANUŠKA

FORD ESCORT XR3

CZ

 

6

120

MICHAL RÁKOSNÍK - ONDŘEJ KADLEC

LADA 2107

CZ

 

6

121

TOMÁŠ PÍŠA - ZUZANA TULKOVÁ

OPEL ASCONA

CZ

 

 

122

JAKUB ZÁKRAVSKÝ - MIROSLAV DOUBEK

SAAB 900

CZ

 

3

123

EVA REJMONOVÁ - MICHAL REJMON

FORD FIESTA

CZ

 

6

124

VÁCLAV HORN - STANISLAV JELÍNEK

ŠKODA 120

CZ

 

2

125

JOSEF CVEJN – IVA CVEJNOVÁ

SUZUKI SWIFT

CZ

 

2

126

MICHAL BLÁHA – VLADIMÍR HOUDEK

FORD SIERRA

CZ

 

10

127

JAN HOMOLA - JINDŘICH KABELÁČ

VW GOLF II

CZ

 

3

128

DANIEL JARKOVSKÝ - ZLATA JARKOVSKÁ

BMW E30

CZ

 

2

129

TOMÁŠ PALEČEK - PETR CIBULKA

ŠKODA 120

CZ

 

6

130

LUKÁŠ ROJKA - JAN BRABEC

OPEL KADETT

CZ

 

7

131

JAROMÍR PŘIDAL -  VERONIKA ALBRECHTOVÁ

ŠKODA 125L

CZ

 

2

132

BOHUMIL HRUBÝ - VÁCLAV ŽALUD

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

133

MARTIN JETMAR - KARLA JETMAROVÁ

BMW E30

CZ

 

10

134

DAVID KOFROŃ - JAKUB HOVORKA

HONDA CIVIC

CZ

 

9

135

MARTIN MIZERA - RADOSLAV MIZERA

FORD SIERRA COSWORTH

CZ

 

10

136

LADISLAV SEIDL - KLÁRA HAMZOVÁ

FORD SIERRA

CZ

 

10

137

ALEŠ JÍCHA - MARTIN JÍCHA

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

138

POHNĚTAL VLADIMÍR - STANISLAV PRÁGR

OPEL KADETT

CZ

 

10

139

DAVID KAZDA - ŠTĚPÁN PECKA

RENAULT 5

CZ

 

2

140

ONDŘEJ BENC - PATRIK BENC

VW GOLF II

CZ

 

3

141

LUKÁŠ GRIMBOSCH - JAN GRIMBOSCH

ŠKODA 100

CZ

 

6

142

JAKUB HOLUB - FILIP HAJNÍK

ŠKODA 130LR

CZ

 

6

143

JAKUB URBÁNEK - TOMÁŠ PROŠEK

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

144

RADEK PŠENIČKA

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

9

 

Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007