Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Radotín - Kopanina / 2012
Datum konání závodu : 01.09.2012
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 872 Suk Vlastimil jr. - N-1400 - 02:14,4 02:12,0 04:26,4 20
2. 800 Suk Vlastimil - N-1400 - 02:13,5 02:24,9 04:38,4 15
3. 803 Eliáš Antonín - N-1400 - 02:17,0 02:27,5 04:44,5 12
4. 835 Rambousek Jan - N-1400 - 02:22,0 02:33,3 04:55,3 10
5. 808 Skalický Luboš - N-1400 - 02:21,0 02:41,1 05:02,1 8
806 Novák Michal - N-1400 - - - DNF 0
805 Strnad Michal - N-1400 - - - DNF 0
N-1600
1. 703 Široký Antonín - N-1600 - 02:07,0 02:17,0 04:24,0 20
2. 733 Kvasnička Vladimír - N-1600 - 02:11,4 02:21,3 04:32,7 15
3. 701 Pribula Mojmír - N-1600 - 02:08,9 02:25,7 04:34,6 12
4. 716 Brousek Adam - N-1600 - 02:25,9 02:35,9 05:01,8 10
5. 715 Brousek David - N-1600 - 02:34,4 02:33,2 05:07,6 8
6. 713 Skamene Roman - N-1600 - 02:31,2 02:38,5 05:09,6 6
7. 711 Mrkvička Michal - N-1600 - 02:41,8 03:01,3 05:43,0 4
719 Krátký Lubomír - N-1600 - - - DNF 0
718 Kubíček Pavel - N-1600 - - - DNF 0
N-2000
1. 602 Klokočka Ladislav - N-2000 - 02:05,2 02:15,2 04:20,4 20
2. 604 Klokočka Radim - N-2000 - 02:08,9 02:21,6 04:30,5 15
3. 606 Minařík Petr - N-2000 - 02:16,5 02:24,8 04:41,3 12
4. 608 Klán Jiří - N-2000 - 02:18,6 02:28,1 04:46,7 10
601 Slováček Michal - N-2000 - - - DNF 0
N+2000
1. 505 Komárek Aleš Mitsubishi Lancer EVO X N+2000 Autosteiner 01:57,1 02:02,6 03:59,7 20
2. 500 Lev Martin Subaru Impreza N+2000 Autoservis Lev 01:59,6 02:06,7 04:06,3 15
3. 501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer EVO IX N+2000 Hakspeed 01:59,7 02:10,5 04:10,2 12
4. 590 Hubr František Subaru Impreza N+2000 - 02:16,4 02:19,8 04:36,2 10
502 Hořánek Zdeněk Mitsubishi Lancer EVO IX N+2000 Autoservis Lev - - DNF 0
E-1400
1. 400 Černý Miroslav Škoda 130L E-1400 ČM Motorsport 01:56,6 02:03,7 04:00,4 20
2. 403 Kubíček Lukáš Škoda Pick-up E-1400 Agrokart 01:57,2 02:07,8 04:05,0 15
3. 402 Maderák Martin Suzuki Swift Gti E-1400 ČM Motorsport 01:57,8 02:08,2 04:05,9 12
4. 414 Kopelent Ladislav Škoda Felicia E-1400 Rex Racing 02:01,9 02:11,2 04:13,1 10
5. 408 Reiss Jan Škoda 130RS E-1400 Reissing Team 02:02,4 02:14,1 04:16,5 8
6. 488 Strnad Otakar Ford Fiesta E-1400 STR Racing 02:10,6 02:19,8 04:30,3 6
7. 444 Brož Dominik - E-1400 - 02:17,9 02:21,1 04:39,0 4
8. 489 Holeček Petr Ford Fiesta E-1400 STR Racing 02:27,2 02:26,6 04:53,8 3
430 Musil Stanislav - E-1400 - - - DNF 0
431 Bažata Jiří - E-1400 - - - DNF 0
E-1600
1. 308 Kolář Petr Škoda 130LR E-1600 Autosport Pegas 01:58,9 02:07,9 04:06,8 20
2. 302 Tichý Zdeněk Ford Puma E-1600 Tita Racing 02:08,3 02:06,2 04:14,4 15
3. 300 Fikota Jaroslav jr. Honda CRX E-1600 Motor ART Racing 02:02,5 02:17,4 04:19,9 12
4. 303 Tichý Dominik Ford Puma E-1600 Tita Racing 02:08,1 02:16,7 04:24,8 10
5. 310 Polanecký Aleš Honda Civic E-1600 Rendy Team Racing 02:08,6 02:24,4 04:33,0 8
311 Penc František Autosport Pegas E-1600 - 02:21,8 - DNF 0
377 Strnad Petr - E-1600 - - - DNF 0
E-2000
1. 111 Patera2 Ed Ford Escort KIT CAR E-2000 Edda Cup Team 01:58,0 02:05,1 04:03,1 20
2. 102 Charvát Hynek - E-2000 - 01:59,4 02:11,0 04:10,3 15
3. 117 Cinkl Vratislav Škoda Octavia E-2000 - 02:00,1 02:10,8 04:10,9 12
4. 123 Dolínek David Škoda Felicia Gsi E-2000 Dolnis racing 02:03,3 02:15,4 04:18,7 10
5. 155 Loskot David Škoda Fabia RS E-2000 AutoExpres 02:06,9 02:14,5 04:21,4 8
6. 199 Šauer Jiří Škoda Octavia E-2000 Barvy Landýšová Turnov 02:10,4 02:20,5 04:30,8 6
7. 109 Kotrmon Libor Škoda Octavia E-2000 Barvy Landýšová Turnov 02:15,1 02:20,3 04:35,4 4
8. 149 Šejda Václav Opel Astra Gsi E-2000 Protes motorsport 02:15,2 02:22,9 04:38,0 3
9. 120 Tvaroh Petr - E-2000 - 02:12,6 02:27,9 04:40,5 2
10. 129 Koudelka František Renault Clio Sport E-2000 - 02:17,8 02:25,0 04:42,8 1
11. 121 Vaňátko Jaroslav - E-2000 - 02:31,7 02:26,7 04:58,3 0
E+2000
1. 1 Suchomel Lukáš Lotus Elite E+2000 Spine CZ 02:05,1 02:00,9 04:06,1 20
2. 50 Komárek2 Aleš Mitsubishi E+2000 - 02:08,8 02:00,3 04:09,1 15
3. 2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer EVO IX E+2000 Svijany Racing 02:09,2 02:06,4 04:15,6 12
4. 5 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 Fox Racing 02:10,7 02:06,1 04:16,8 10
5. 14 Mašek Martin BMW E+2000 - 02:22,7 02:18,7 04:41,4 8
6. 15 Kinter Vratislav Peugeot 306T E+2000 Kinter motor 02:26,8 02:18,9 04:45,7 6
H-1300
1. 200 Srnský Josef jr. Škoda 130LR/H H-1300 Svijany Racing 02:13,7 02:08,0 04:21,7 20
2. 206 Alibaba Pavel Škoda 130LR H-1300 Autosport Pegas 02:15,1 02:12,8 04:27,9 15
3. 216 Neruda Tomáš - H-1300 - 02:14,7 02:14,2 04:28,9 12
4. 201 Vosmek Jaroslav - H-1300 - 02:21,3 02:15,3 04:36,6 10
5. 217 Fábera Martin - H-1300 - 02:21,4 02:18,4 04:39,8 8
6. 202 Krameš Luboš Škoda Rapid H-1300 - 02:33,5 02:15,4 04:48,8 6
218 Čemák Josef jr. Autobianchi A112 H-1300 - - - DNF 0
H-1300p
1. 220 Šmíd Michal Škoda 130RS H-1300p Mike Racing Team 02:22,4 02:15,5 04:37,9 20
2. 221 Jiras Pavel - H-1300p - 02:21,7 02:17,3 04:39,0 15
3. 237 Krejčí Bohuslav - H-1300p - 02:32,6 02:16,5 04:49,1 12
4. 224 Hodouš Aleš W353 H-1300p - 02:22,0 02:27,3 04:49,3 10
5. 236 Šebek Přemysl Škoda 120S H-1300p - 02:22,3 02:30,7 04:52,9 8
6. 226 Vovsová Pavla Škoda 100 H-1300p - 02:32,6 02:32,8 05:05,5 6
7. 225 Hodouš Jan W353 H-1300p - 02:34,7 02:32,1 05:06,7 4
H-1600
1. 244 Šenk Miroslav Peugeot 205 Gti H-1600 Auto Kožmín 02:14,4 02:10,3 04:24,7 20
2. 240 Maier Pavel Ford Escort MKI H-1600 Alpine Club Prague 02:13,5 02:12,7 04:26,2 15
3. 245 Novák Jiří Peugeot 205 Gti H-1600 Edda Cup Team 02:25,3 02:22,5 04:47,8 12
4. 246 Čermák Josef Ford Escort H-1600 PCD Racing 02:33,1 02:26,9 05:00,0 10
5. 248 Suchý Pavel Lotus Elan H-1600 - 02:40,3 02:29,3 05:09,6 8
6. 249 Tomek Martin Honda CRX H-1600 MTR 02:38,7 02:35,2 05:14,0 6
7. 251 Tomek Ladislav Honda CRX H-1600 MTR 02:53,4 03:02,0 05:55,4 4
241 Patera David Citroen Visa Gti H-1600 Edda Cup Team 02:09,6 - DNF 0
H-2000
1. 261 Patera Ed Peugeot 205 Gti H-2000 Edda Cup Team 02:08,2 02:06,5 04:14,7 20
2. 260 Král Ivo VW Golf Gti H-2000 Svijany Racing 02:13,7 02:08,7 04:22,4 15
3. 268 Karas Tomáš Opel Kadett Gsi H-2000 Edda Cup Team 02:22,1 02:36,7 04:58,8 12
4. 266 Zachata Jan jr. Alfa Romeo 75 H-2000 Edda Cup Team 02:30,2 02:28,9 04:59,1 10
5. 277 Flugge Lutz Opel H-2000 - 02:36,1 02:33,4 05:09,5 8
267 Budil Stanislav BMW 2002 H-2000 VZT Servis - - DNF 0
275 Straka Bohumír Opel Kadett Gsi H-2000 Edda Cup Team - - DNF 0
H+2000
1. 297 Urbánek Stanislav jr. BMW 327 H+2000 - 02:09,9 02:19,3 04:29,2 20
2. 284 Žáček Petr Audi H+2000 - 02:14,0 02:15,7 04:29,7 15
3. 282 Rejka Jaroslav Jaguar XJS H+2000 JR12 02:17,2 02:13,4 04:30,6 12
4. 280 Kacálek Robert BMW 635 H+2000 MR Racing Kladno 02:18,9 02:16,7 04:35,5 10
5. 293 Urbánek Stanislav BMW 327 H+2000 - 02:32,4 02:23,8 04:56,2 8
6. 285 Stočes Josef Mercedes-Benz 190E H+2000 Edda Cup Team 02:33,7 02:28,4 05:02,1 6
7. 299 Valenta Jan Mercedes-Benz 190E H+2000 AMG Mercedes 02:32,2 02:30,2 05:02,3 4
8. 288 Hubálek Stanislav BMW 323 H+2000 - 02:33,7 02:30,0 05:03,8 3
9. 289 Brousek Petr Mercedes-Benz 190E H+2000 Edda Cup Team 02:26,8 02:41,0 05:07,7 2
10. 281 Roll Václav BMW 325 H+2000 Edda Cup Team 02:35,1 02:33,2 05:08,3 1
11. 294 Zemanová Andrea Lancia HF H+2000 Edda Cup Team 02:50,6 02:31,3 05:21,9 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007