Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Bečov - Krásno / 2012
Datum konání závodu : 29.07.2012
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 872 Suk Vlastimil jr. Suzuki Swift N-1400 Sukovi kluci * 02:51,76 * 02:50,29 05:42,1 15
2. 806 Novák Michal Ford Fiesta N-1400 Fista Motorsport * 02:58,40 * 02:57,67 05:56,1 10
3. 805 Strnad Michal Ford Fiesta N-1400 Fista Motorsport * 03:01,26 * 03:01,36 06:02,6 6
4. 800 Suk Vlastimil Suzuki Swift N-1400 Sukovi kluci * 03:02,57 * 03:01,87 06:04,4 4
N-1600
1. 703 Široký Antonín Peugeot 106 Gti N-1600 Edda Cup Team * 02:48,23 * 02:51,02 05:39,3 20
2. 702 Fikota Jaroslav Honda Civic N-1600 Motor Art Racing * 02:55,56 * 02:51,19 05:46,7 15
3. 701 Pribula Mojmír Honda Civic N-1600 Rendy Team Racing * 02:55,85 * 02:53,75 05:49,6 12
4. 718 Kubíček Pavel Citroen Saxo VTS N-1600 2K * 02:58,12 * 03:01,37 05:59,5 10
5. 719 Krátký Lubomír Citroen Saxo VTS N-1600 2K * 03:03,78 * 03:12,31 06:16,1 8
6. 713 Novák Jiří Citroen Saxo VTS N-1600 Patera Citroen * 03:16,92 * 03:14,76 06:31,7 6
712 Brousek Adam Citroen Saxo VTS N-1600 Patera Citroen * * DNF 0
711 Brousek David Citroen Saxo VTS N-1600 Patera Citroen * * DNF 0
N-2000
1. 601 Slováček Michal Honda Civic N-2000 Svijany Racing * 02:39,49 * 02:40,36 05:19,9 20
2. 602 Klokočka Ladislav Alfa Romeo N-2000 - * 02:43,04 * 02:44,16 05:27,2 15
3. 600 Čábela Martin Honda ITR N-2000 * 02:43,62 * 02:45,96 05:29,6 12
4. 633 Hovorka Roman Renault Clio Sport N-2000 Motor Art Racing * 02:50,92 * 02:50,66 05:41,6 10
5. 605 Pilch Jiří Renault Clio Sport N-2000 Motor Art Racing * 03:00,03 * 03:00,93 06:01,0 8
6. 608 Klán Jiří VW Corrado N-2000 - * 03:04,74 * 03:04,95 06:09,7 6
N+2000
1. 505 Komárek Aleš Mitsubishi Lancer EVO X N+2000 AutoSteiner * 02:31,18 * 02:29,83 05:01,0 20
2. 500 Lev Martin Subaru Impreza N+2000 Autoservis Lev * 02:31,07 * 02:32,96 05:04,0 15
3. 503 Dvořák Michael Mitsubishi Lancer EVO IX N+2000 Svijany Racing * 02:37,82 * 02:35,56 05:13,4 12
4. 502 Hořánek Zdeněk Mitsubishi Lancer EVO IX N+2000 Autoservis Lev * 02:37,91 * 02:37,85 05:15,8 10
5. 506 Fiegel Miloš Mitsubishi Lancer EVO IX N+2000 Sůl nad Zlato * 02:47,65 * 02:53,52 05:41,2 8
6. 590 Hubr František Subaru Impreza N+2000 - * 02:59,25 * 03:02,84 06:02,1 6
E-1400
1. 400 Černý Miroslav Škoda 130L E-1400 ČM Motorsport * 02:35,15 * 02:32,52 05:07,7 20
2. 403 Kubíček Lukáš Škoda Felicia Pick-up E-1400 AgroKart * 02:35,57 * 02:35,65 05:11,2 15
3. 414 Kopelent Ladislav Škoda Felicia E-1400 REX Racing * 02:36,55 * 02:38,58 05:15,1 12
4. 402 Maderák Martin Suzuki Swift E-1400 ČM Motorsport * 02:41,86 * 02:40,99 05:22,8 10
5. 411 Mészáros Tomáš Škoda Felicia E-1400 Mesi Racing Team * 02:46,61 * 02:45,09 05:31,7 8
6. 408 Reiss Jan Škoda 130RS E-1400 Reissing Team * 02:49,04 * 02:46,47 05:35,5 6
7. 420 Salaba Karel Citroen AX E-1400 Kinter Motor * 02:50,62 * 02:54,91 05:45,5 4
8. 430 Bažata Jiří Škoda 130RS E-1400 - * 03:14,32 * 03:17,26 06:31,6 3
9. 431 Musil Stanislav Škoda 130RS E-1400 - * 03:02,30 * 06:39,79 09:42,1 2
E-1600
1. 300 Fikota Jaroslav jr. Honda CRX E-1600 Motor Art Racing * 02:38,59 * 02:37,38 05:16,0 20
2. 302 Tichý Zdeněk Ford Puma E-1600 Tita Racing * 02:43,38 * 02:41,25 05:24,6 15
3. 303 Tichý Dominik Ford Puma E-1600 Tita Racing * 02:46,84 * 02:45,47 05:32,3 12
4. 305 Zenkl Karel Toyota Corolla E-1600 - * 02:47,15 * 02:50,07 05:37,2 10
5. 377 Strnad Petr Škoda 130RS E-1600 - * 03:08,04 * 03:10,28 06:18,3 8
311 Podhajský František Škoda Felicia Pick-up E-1600 Sukovi kluci * 02:53,25 * DNF 0
310 Polanecký Aleš Honda Civic E-1600 Rendy Team Racing * 03:37,87 * DNF 0
317 Podhajský Roman Škoda Felicia Pick-up E-1600 Sukovi kluci * 04:41,74 * DNF 0
E-2000
1. 110 Wittner Filip Ford Escort E-2000 PF Racing * 02:39,70 * 02:46,83 05:26,5 20
2. 122 Zenkl Otakar Renault Clio Sport E-2000 - * 02:43,93 * 02:46,32 05:30,2 15
3. 139 Šmied Jindřich Renault Clio RS E-2000 SVC Náchod * 02:44,48 * 02:47,90 05:32,4 12
4. 149 Šejda Václav jr. Opel Astra Gsi E-2000 Protes Motorsport * 02:56,76 * 03:00,96 05:57,7 10
102 Charvát Hynek Nissan Sunny Gti E-2000 Nismo CZ * * DNF 0
117 Cinkl Vratislav Škoda Octavia E-2000 RSC Team Jeseníky * * DNF 0
E+2000
1. 1 Suchomel Lukáš Lotus Elise E+2000 Spine CZ * 02:24,48 * 02:25,95 04:50,4 20
2. 5 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 Invelt Racing * 02:29,00 * 02:29,98 04:59,0 15
3. 84 Zikán Marek Audi S8 E+2000 MR Racing Kladno * 02:44,16 * 02:42,94 05:27,1 12
4. 15 Kinter Vratislav Peugeot 306 E+2000 Kinter Motor * 02:47,16 * 02:42,95 05:30,1 10
2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer EVO IX E+2000 Svijany Racing * 02:33,54 * DNF 0
H-1300
1. 201 Vosmek Jaroslav Škoda 130LR/H H-1300 J&R Racing Team * 02:43,49 * 02:45,25 05:28,7 20
2. 202 Krameš Luboš Škoda Rapid H-1300 - * 03:00,05 * 02:54,80 05:54,9 15
3. 200 Srnský Josef jr. Škoda 130LR/H H-1300 Svijany Racing * 03:19,28 * 02:39,98 05:59,3 12
4. 213 Beneš Jiří Mini Cooper H-1300 * 03:09,63 * 02:57,02 06:06,7 10
5. 216 Neruda Tomáš Škoda 110L H-1300 - * 03:29,80 * 02:53,52 06:23,3 8
6. 209 Cmíral Tomáš Renault Alpine H-1300 - * 03:32,49 * 03:26,60 06:59,1 6
H-1300p
1. 236 Šebek Přemysl Škoda 120S H-1300p - * 03:08,28 * 02:51,93 06:00,2 20
2. 237 Krejčí Bohuslav Škoda Rapid H-1300p Škoda Motorsport KRK * 03:10,89 * 02:51,55 06:02,4 15
3. 225 Antti Hoheisel Škoda 130L H-1300p - * 03:18,48 * 03:03,62 06:22,1 12
4. 229 Reiss Jakub Škoda Rapid H-1300p Reissing Team * 03:38,01 * 03:22,70 07:00,7 10
231 Ulč Michal Škoda 130RS H-1300p Košta Team * 03:31,25 * DNF 0
220 Šmíd Michal Škoda 130RS H-1300p Mike Racing Team * * DNF 0
H-1600
1. 241 Patera David Citroen Visa Gti H-1600 Edda Cup Team * 02:48,91 * 02:46,67 05:35,6 15
2. 240 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Auto Maier * 03:06,39 * 02:44,22 05:50,6 10
3. 248 Suchý Pavel Lotus Elan H-1600 - * 03:19,33 * 03:11,35 06:30,7 6
4. 258 Šarocha Jiří Toyota Celica H-1600 - * 03:46,19 * 03:28,16 07:14,4 4
H-2000
1. 261 Patera Ed Peugeot 205 Gti H-2000 Edda Cup Team * 02:45,49 * 02:40,78 05:26,3 15
2. 275 Pecina Robert VW Golf H-2000 Edda Cup Team * 03:27,02 * 03:16,15 06:43,2 10
260 Král Ivo VW Golf H-2000 Svijany Racing * 02:46,76 * DNF 0
H+2000
1. 284 Žáček Petr Audi H+2000 - * 02:43,01 * 02:40,21 05:23,2 20
2. 280 Kacálek Robert BMW 635 H+2000 MR Racing Kladno * 02:57,08 * 02:40,79 05:37,9 15
3. 282 Rejka Jaroslav Jaguar XJS H+2000 JR12 * 03:07,74 * 02:42,75 05:50,5 12
4. 297 Zachata Jan jr. BMW 325 H+2000 Edda Cup Team * 02:56,89 * 02:56,20 05:53,1 10
5. 294 Zemanová Andrea Lancia Delta HF Turbo H+2000 Kitbazar.cz * 03:16,32 * 03:02,11 06:18,4 8
6. 283 Marek Jan Porsche 911 H+2000 - * 03:16,31 * 03:03,36 06:19,7 6
7. 289 Roll Václav Mercedes-Benz 190E H+2000 Edda Cup Team * 03:23,51 * 03:22,93 06:46,4 4
8. 279 Sedlák Jiří Ferrari 328 GTS H+2000 Specialcars JS * 03:29,71 * 03:17,80 06:47,5 3
9. 285 Brousek Petr Mercedes-Benz 190E H+2000 Edda Cup Team * 03:49,93 * 03:22,64 07:12,6 2
10. 286 Zachata Jan BMW 325 H+2000 Edda Cup Team * 04:01,97 * 03:48,95 07:50,9 1
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007