Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Bečov - Krásno / 2012
Datum konání závodu : 28.07.2012
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 872 Suk Vlastimil jr. Suzuki Swift N-1400 Sukovi kluci * 02:53,82 * 02:54,30 05:48,1 15
2. 806 Novák Michal Ford Fiesta N-1400 Fista Motorsport * 03:03,93 * 03:03,80 06:07,7 10
3. 800 Suk Vlastimil Suzuki Swift N-1400 Sukovi kluci * 03:10,33 * 03:05,18 06:15,5 6
4. 805 Strnad Michal Ford Fiesta N-1400 Fista Motorsport * 03:13,45 * 03:05,22 06:18,7 4
N-1600
1. 703 Široký Antonín Peugeot 106 Gti N-1600 Edda Cup Team * 02:53,78 * 02:51,94 05:45,7 20
2. 701 Pribula Mojmír Honda Civic N-1600 Rendy Team Racing * 02:58,26 * 02:50,66 05:48,9 15
3. 718 Kubíček Pavel Citroen Saxo VTS N-1600 2K * 03:02,99 * 02:58,40 06:01,4 12
4. 712 Brousek Adam Citroen Saxo VTS N-1600 Patera Citroen * 03:02,82 * 03:02,14 06:05,0 10
5. 702 Fikota Jaroslav Honda Civic N-1600 Motor Art Racing * 03:06,88 * 02:59,54 06:06,4 8
6. 711 Brousek David Citroen Saxo VTS N-1600 Patera Citroen * 03:07,88 * 03:01,96 06:09,8 6
7. 788 Koubek Milan Citroen Saxo VTS N-1600 MK Motorsport * 03:07,41 * 03:02,69 06:10,1 4
8. 713 Kužela Lukáš Citroen Saxo VTS N-1600 Patera Citroen * 03:08,99 * 03:03,00 06:12,0 3
9. 719 Krátký Lubomír Citroen Saxo VTS N-1600 2K * 03:16,77 * 03:20,08 06:36,9 2
N-2000
1. 601 Slováček Michal Honda Civic N-2000 Svijany Racing * 02:48,07 * 02:47,56 05:35,6 20
2. 600 Čábela Martin Honda ITR N-2000 * 02:48,46 * 02:51,44 05:39,9 15
3. 602 Klokočka Ladislav Alfa Romeo N-2000 - * 02:45,99 * 02:59,70 05:45,7 12
4. 633 Hovorka Roman Renault Clio Sport N-2000 Motor Art Racing * 02:54,43 * 02:56,76 05:51,2 10
5. 643 Jetmar Martin VW Golf N-2000 StáJetti Team * 02:57,30 * 02:59,13 05:56,4 8
6. 605 Pilch Jiří Renault Clio Sport N-2000 Motor Art Racing * 03:02,51 * 03:08,29 06:10,8 6
7. 608 Klán Jiří VW Corrado N-2000 - * 03:12,05 * 03:12,45 06:24,5 4
8. 642 Šimek Stanislav VW Golf N-2000 StáJetti Team * 03:13,32 * 03:14,25 06:27,6 3
N+2000
1. 505 Komárek Aleš Mitsubishi Lancer EVO X N+2000 AutoSteiner * 02:35,12 * 02:36,14 05:11,3 20
2. 500 Lev Martin Subaru Impreza N+2000 Autoservis Lev * 02:36,30 * 02:39,92 05:16,2 15
3. 501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer EVO IX N+2000 Hakspeed * 02:37,42 * 02:41,09 05:18,5 12
4. 502 Hořánek Zdeněk Mitsubishi Lancer EVO IX N+2000 Autoservis Lev * 02:42,94 * 02:40,19 05:23,1 10
5. 503 Dvořák Michael Mitsubishi Lancer EVO IX N+2000 Svijany Racing * 02:41,46 * 02:42,29 05:23,7 8
6. 506 Fiegel Miloš Mitsubishi Lancer EVO IX N+2000 Sůl nad Zlato * 02:52,56 * 02:58,83 05:51,4 6
7. 590 Hubr František Subaru Impreza N+2000 - * 03:05,65 * 03:12,10 06:17,8 4
E-1400
1. 403 Kubíček Lukáš Škoda Felicia Pick-up E-1400 AgroKart * 02:38,74 * 02:39,33 05:18,1 20
2. 400 Černý Miroslav Škoda 130L E-1400 ČM Motorsport * 02:40,22 * 02:40,45 05:20,7 15
3. 414 Kopelent Ladislav Škoda Felicia E-1400 REX Racing * 02:48,67 * 02:47,47 05:36,1 12
4. 402 Maderák Martin Suzuki Swift E-1400 ČM Motorsport * 02:48,76 * 02:48,30 05:37,1 10
5. 410 Mészáros Jakub Škoda Felicia E-1400 Mesi Racing Team * 02:52,46 * 02:51,53 05:44,0 8
6. 420 Salaba Karel Citroen AX E-1400 Kinter Motor * 02:55,16 * 02:56,89 05:52,1 6
7. 408 Reiss Jan Škoda 130RS E-1400 Reissing Team * 02:55,09 * 03:02,22 05:57,3 4
430 Bažata Jiří Škoda 130RS E-1400 - * * 03:18,25 DNF 0
431 Musil Standa Škoda 130RS E-1400 - * * 03:09,23 DNF 0
E-1600
1. 302 Tichý Zdeněk Ford Puma E-1600 Tita Racing * 02:47,44 * 02:45,31 05:32,8 20
2. 300 Fikota Jaroslav jr. Honda CRX E-1600 Motor Art Racing * 02:50,63 * 02:47,11 05:37,7 15
3. 317 Podhajský Roman Škoda Felicia Pick-up E-1600 Sukovi kluci * 02:46,01 * 03:01,34 05:47,4 12
4. 303 Tichý Dominik Ford Puma E-1600 Tita Racing * 02:56,67 * 02:52,59 05:49,3 10
5. 310 Polanecký Aleš Honda Civic E-1600 Rendy Team Racing * 02:57,07 * 02:56,46 05:53,5 8
6. 305 Zenkl Karel Toyota Corolla E-1600 - * 02:55,04 * 03:03,67 05:58,7 6
7. 377 Strnad Petr Škoda 130RS E-1600 - * 03:04,02 * 03:12,14 06:16,2 4
8. 311 Podhajský František Škoda Felicia Pick-up E-1600 Sukovi kluci * 03:43,43 * 03:03,27 06:46,7 3
E-2000
1. 117 Cinkl Vratislav Škoda Octavia E-2000 RSC Team Jeseníky * 02:44,07 * 02:46,07 05:30,1 20
2. 102 Charvát Hynek Nissan Sunny Gti E-2000 Nismo CZ * 02:40,34 * 02:53,58 05:33,9 15
3. 110 Wittner Filip Ford Escort E-2000 PF Racing * 02:48,09 * 02:47,44 05:35,5 12
4. 155 Loskot David Škoda Fabia E-2000 AutoExpres * 02:48,69 * 02:51,56 05:40,2 10
5. 139 Šmied Jindřich Renault Clio RS E-2000 SVC Náchod * 02:54,84 * 02:52,92 05:47,8 8
6. 149 Šejda Václav jr. Opel Astra Gsi E-2000 Protes Motorsport * 03:08,77 * 03:05,89 06:14,7 6
122 Zenkl Otakar Renault Clio Sport E-2000 - * 02:49,58 * DNF 0
E+2000
1. 1 Suchomel Lukáš Lotus Elise E+2000 Spine CZ * 02:31,08 * 02:30,05 05:01,1 20
2. 5 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 Invelt Racing * 02:33,54 * 02:35,40 05:08,9 15
3. 2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer EVO IX E+2000 Svijany Racing * 02:36,64 * 02:38,78 05:15,4 12
4. 84 Zikán Marek Audi S8 E+2000 MR Racing Kladno * 02:52,38 * 02:48,72 05:41,1 10
5. 15 Kinter Vratislav Peugeot 306 E+2000 Kinter Motor * 02:56,67 * 02:56,12 05:52,8 8
4 Jírovec Jiří Nissan GT-R E+2000 Invelt Racing * 02:45,58 * DNF 0
H-1300
1. 200 Srnský Josef jr. Škoda 130LR/H H-1300 Svijany Racing * 02:52,76 * 02:46,54 05:39,3 20
2. 201 Vosmek Jaroslav Škoda 130LR/H H-1300 J&R Racing Team * 02:58,90 * 02:46,03 05:44,9 15
3. 202 Krameš Luboš Škoda Rapid H-1300 - * 03:04,23 * 02:57,58 06:01,8 12
4. 216 Neruda Tomáš Škoda 110L H-1300 - * 03:12,88 * 02:50,14 06:03,0 10
5. 213 Beneš Jiří Mini Cooper H-1300 * 03:16,70 * 03:01,32 06:18,0 8
6. 209 Cmíral Tomáš Renault Alpine H-1300 - * 03:47,19 * 03:23,42 07:10,6 6
H-1300p
1. 237 Krejčí Bohuslav Škoda Rapid H-1300p Škoda Motorsport KRK * 03:08,34 * 02:49,73 05:58,1 20
2. 220 Šmíd Michal Škoda 130RS H-1300p Mike Racing Team * 03:18,07 * 02:49,23 06:07,3 15
3. 225 Antti Hoheisel Škoda 130L H-1300p - * 03:17,38 * 03:03,33 06:20,7 12
4. 231 Kestler Pavel Škoda 130RS H-1300p Košta Team * 03:21,01 * 03:00,63 06:21,6 10
5. 236 Šebek Přemysl Škoda 120S H-1300p - * 03:10,47 * 02:52,34 06:22,8 8
6. 229 Reiss Jakub Škoda Rapid H-1300p Reissing Team * 03:38,85 * 03:24,67 07:03,5 6
226 Weisflog Ronny Zastava H-1300p - * 04:55,13 * DNF 0
221 Jiras Pavel Škoda 130RS H-1300p Autosport Řeporyje * 03:08,24 * DNF 0
H-1600
1. 241 Patera David Citroen Visa Gti H-1600 Edda Cup Team * 02:50,51 * 02:43,01 05:33,5 15
2. 240 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Auto Maier * 03:01,95 * 02:45,00 05:47,0 10
3. 248 Suchý Pavel Lotus Elan H-1600 - * 03:24,21 * 03:11,07 06:35,3 6
4. 258 Šarocha Jiří Toyota Celica H-1600 - * 03:41,89 * 03:29,59 07:11,5 4
H-2000
1. 261 Patera Ed Peugeot 205 Gti H-2000 Edda Cup Team * 02:48,60 * 02:38,58 05:27,2 20
2. 260 Král Ivo VW Golf H-2000 Svijany Racing * 02:50,41 * 02:36,88 05:27,3 15
3. 279 Novák Jiří VW Golf H-2000 Edda Cup Team * 03:28,49 * 03:16,61 06:45,1 12
4. 275 Pecina Robert VW Golf H-2000 Edda Cup Team * 03:28,73 * 03:22,14 06:50,9 10
262 Šipka Jan Fiat Abarth H-2000 - * * DNF 0
H+2000
1. 284 Žáček Petr Audi H+2000 - * 02:42,31 * 02:38,19 05:20,5 20
2. 280 Kacálek Robert BMW 635 H+2000 MR Racing Kladno * 02:57,21 * 02:44,09 05:41,3 15
3. 282 Rejka Jaroslav Jaguar XJS H+2000 JR12 * 02:58,13 * 02:47,71 05:45,8 12
4. 297 Zachata Jan jr. BMW 325 H+2000 Edda Cup Team * 03:06,67 * 02:59,62 06:06,3 10
5. 294 Zemanová Andrea Lancia Delta HF Turbo H+2000 Kitbazar.cz * 03:09,55 * 03:03,03 06:12,6 8
6. 283 Marek Jan Porsche 911 H+2000 - * 03:14,83 * 03:04,75 06:19,6 6
7. 285 Brousek Petr Mercedes-Benz 190E H+2000 Edda Cup Team * 03:35,72 * 03:16,27 06:52,0 4
8. 289 Roll Václav Mercedes-Benz 190E H+2000 Edda Cup Team * 03:36,62 * 03:27,60 07:04,2 3
9. 286 Zachata Jan BMW 325 H+2000 Edda Cup Team * 03:48,68 * 03:39,31 07:28,0 2
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007