Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Autodrom MOST / 2012
Datum konání závodu : 30.03.2012
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 872 Suk Vlastimil jr. Suzuki Swift N-1400 Sukovo Kluci Rallye Team * 02:10,52 * 02:11,66 04:22,2 20
2. 830 Packa Jan Suzuki Swift Gti N-1400 RTM Motorsport * 02:13,33 * 02:13,19 04:26,5 15
3. 800 Suk Vlastimil Suzuki Swift N-1400 Sukovo Kluci Rallye Team * 02:13,52 * 02:14,56 04:28,1 12
4. 870 Kylar Pavel Suzuki Swift Gti N-1400 RTM Motorsport * 02:15,71 * 02:14,73 04:30,5 10
5. 806 Novák Michal Ford Fiesta N-1400 Fišta Motorsport * 02:16,56 * 02:17,16 04:33,7 8
6. 808 Skalický Luboš jr. Škoda N-1400 Auto Skaver * 02:18,19 * 02:18,39 04:36,6 6
7. 805 Strnad Michal Ford Fiesta N-1400 Fišta Motorsport * 02:20,56 * 02:19,17 04:39,7 4
8. 840 Kapal Ondřej N-1400 * 02:35,52 * 02:38,40 05:13,9 3
9. 809 Skalická Barbora VW Golf N-1400 Auto Skaver * 02:43,88 * 02:43,07 05:27,0 2
10. 818 Cíglerová Petra Škoda N-1400 Auto Skaver * 02:45,25 * 02:46,95 05:32,2 1
N-1600
1. 701 Pribula Mojmír Honda Civic N-1600 Rendy Racing Team * 02:01,36 * 02:03,30 04:04,7 20
2. 733 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS N-1600 Falco Motorsport * 02:06,37 * 02:06,25 04:12,6 15
3. 702 Fikota Jaroslav Honda Civic N-1600 Motor Art Racing Team * 02:06,72 * 02:06,04 04:12,8 12
4. 730 Packa Ondřej Honda Civic N-1600 RTM Motorsport * 02:06,72 * 02:07,68 04:14,4 10
5. 718 Kubíček Pavel Citroen Saxo VTS N-1600 - * 02:06,38 * 02:08,08 04:14,5 8
6. 719 Krátký Lubomír Citroen Saxo VTS N-1600 - * 02:08,60 * 02:07,87 04:16,5 6
7. 712 Opalecký Lukáš Citroen Saxo VTS N-1600 Patera Citroen * 02:13,33 * 02:12,78 04:26,1 4
8. 711 Štorkán Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Patera Citroen * 02:15,88 * 02:15,26 04:31,1 3
9. 703 Široký Antonín Peugeot 106 N-1600 Edda Cup Team * 02:13,45 * 02:20,48 04:33,9 2
714 Rak Vladimír Citroen Saxo VTS N-1600 Patera Citroen * 02:24,44 * DNF 0
713 Novák Jiří Citroen Saxo VTS N-1600 Patera Citroen * 02:13,75 * DNF 0
N-2000
1. 600 Čábela Martin Honda Integra N-2000 Motor Art Racing Team * 01:58,06 * 02:00,60 03:58,7 20
2. 601 Slováček Michal Honda Civic N-2000 Svijany Racing * 02:00,56 * 01:59,36 03:59,9 15
3. 605 Pilch Jiří Renault Clio N-2000 Motor Art Racing Team * 02:06,04 * 02:04,39 04:10,4 12
4. 633 Hovorka Roman Renault Clio N-2000 Motor Art Racing Team * 02:05,76 * 02:04,77 04:10,5 10
5. 665 Hovorka Milan Mitsubishi Lancer EVO IX N-2000 - * 02:08,64 * 02:07,26 04:15,9 8
6. 608 Klán Jiří VW Corrado N-2000 - * 02:10,87 * 02:12,97 04:23,9 6
7. 606 Minařík Petr Reanult Clio N-2000 Alpine club Prague * 02:11,95 * 02:13,29 04:25,2 4
8. 660 Suchý Jan Seat Ibiza N-2000 - * 02:11,58 * 02:22,89 04:34,5 3
9. 619 Svoboda Miroslav BMW E20 N-2000 Falco Motorsport * 02:36,46 * 02:33,03 05:09,5 2
N+2000
1. 505 Komárek Aleš Mitsubishi Lancer EVO X N+2000 Auto Steiner * 01:51,61 * 01:51,40 03:43,0 20
2. 500 Lev Martin Subaru Impreza STI N+2000 Autoservis Lev * 01:55,32 * 01:53,20 03:48,5 15
3. 533 Kvasnička Jan Subaru Impreza STI N+2000 Falco Motorsport * 01:55,94 * 01:56,92 03:52,9 12
4. 520 Dolínek David Mitsubishi Lancer EVO IX N+2000 Dolnis Racing Team * 01:56,04 * 01:56,83 03:52,9 10
5. 502 Hořánek Zdeněk Mitsubishi Lancer EVO IX N+2000 Autoservis Lev * 01:57,48 * 01:57,60 03:55,1 8
6. 541 Pinc Petr Subaru Impreza STI N+2000 - * 01:59,86 * 01:59,31 03:59,2 6
7. 503 Dvořák Michael Mitsubishi Lancer EVO IX N+2000 Svijany Racing * 02:03,51 * 02:02,49 04:06,0 4
8. 555 Zakouřil Petr Subaru Impreza WRX N+2000 PTM Motorsport * 02:06,48 * 02:06,85 04:13,3 3
9. 593 Sedlák Jiří Porsche 911 N+2000 Specials JS * 02:07,05 * 02:09,09 04:16,2 2
10. 543 Slabší František Škoda Octavia RS N+2000 Blate Racing Team * 02:12,96 * 02:12,63 04:25,6 1
590 Hubr František Subaru Impreza STI N+2000 HF Racing * 02:17,74 * DNF 0
E-1400
1. 400 Černý Miroslav Škoda 130L E-1400 ČM Motorsport * 01:52,94 * 01:55,22 03:48,2 20
2. 422 Januška Petr Pick-up kawa E-1400 Goodal * 01:56,85 * 01:56,18 03:53,0 15
3. 402 Maderák Martin Suzuki Swift Gti E-1400 ČM Motorsport * 01:59,96 * 01:59,95 03:59,9 12
4. 423 Černý David Pick-up kawa E-1400 Goodal * 02:03,33 * 02:03,49 04:06,8 10
5. 414 Kopelent Ladislav Škoda Felicia E-1400 Rex Racing * 02:01,92 * 02:05,73 04:07,7 8
6. 408 Reiss Jan Škoda 130RS E-1400 Reissing Team * 02:04,86 * 02:04,84 04:09,7 6
7. 411 Mészáros Tomáš Škoda Felicia E-1400 Mesi Racing Team * 02:05,69 * 02:04,22 04:09,9 4
8. 409 Vrzal Lubomír Suzuki Swift E-1400 Mesi Racing Team * 02:07,92 * 02:06,52 04:14,4 3
9. 418 Šindela Josef Škoda 130RS E-1400 - * 02:20,87 * 02:19,20 04:40,1 2
10. 462 Kabát Luděk Ford Fiesta E-1400 Art Ford Sport * 02:20,36 * 02:20,07 04:40,4 1
11. 460 Suchý Stanislav Ford Fiesta E-1400 Art Ford Sport * 02:19,64 * 02:21,01 04:40,6 0
12. 458 Beránek Zdeněk Ford Fiesta E-1400 Art Ford Sport * 02:21,37 * 02:21,78 04:43,2 0
13. 457 Laicman Petr Ford Fiesta E-1400 Art Ford Sport * 02:22,01 * 02:23,10 04:45,1 0
14. 455 Krejčí Petr Ford Fiesta E-1400 Art Ford Sport * 02:22,03 * 02:23,91 04:46,0 0
15. 450 Reiss Jakub Škoda Rapid E-1400 Reissing Team * 02:20,76 * 02:25,49 04:46,3 0
16. 454 Hlaváček Radek Ford Fiesta E-1400 Art Ford Sport * 02:24,49 * 02:23,31 04:47,8 0
17. 453 Budínský Lumír Ford Fiesta E-1400 Art Ford Sport * 02:24,79 * 02:23,77 04:48,6 0
18. 456 Beránek Kamil Ford Fiesta E-1400 Art Ford Sport * 02:24,53 * 02:24,64 04:49,2 0
19. 452 Donth Arnošt Ford Fiesta E-1400 Art Ford Sport * 02:24,41 * 02:25,55 04:50,0 0
20. 451 Brejcha Pavel Ford Fiesta E-1400 Art Ford Sport * 02:25,30 * 02:30,95 04:56,3 0
21. 461 Teplý Zdeněk Ford Fiesta E-1400 Art Ford Sport * 02:30,21 * 02:27,31 04:57,5 0
22. 459 Kubát Martin Ford Fiesta E-1400 Art Ford Sport * 02:29,24 * 02:30,62 04:59,9 0
470 Fišer Petr Pick-up kawa E-1400 Goodal * * DNF 0
477 Novák Tomáš Pick-up kawa E-1400 Goodal * * DNF 0
E-1600
1. 300 Fikota Jaroslav jr. Honda CRX E-1600 Motor Art Racing Team * 01:57,99 * 02:02,63 04:00,6 20
2. 308 Kolečko Petr Škoda Pick-up E-1600 - * 02:00,22 * 02:00,75 04:01,0 15
3. 302 Tichý Zdeněk Ford Puma E-1600 Titaracing * 02:01,00 * 02:01,39 04:02,4 12
4. 303 Tichý Dominik Ford Puma E-1600 Titaracing * 02:03,16 * 02:03,30 04:06,5 10
5. 311 Penc František Škoda Felicia Pick-up E-1600 Pegas Motorsport * 02:05,53 * 02:05,32 04:10,9 8
6. 304 Matwiov Jiří Škoda Pick-up E-1600 TG Racing Team * 02:07,07 * 02:07,91 04:15,0 6
7. 377 Strnad Petr Škoda 130RS E-1600 Hostr Team Racing * 02:51,95 * 02:52,43 05:44,4 4
333 Novotný Vítek Škoda Felicia Pick-up E-1600 Roxy 2 Racing Team * * DNF 0
322 Chlum Pavel Škoda Felicia Pick-up E-1600 MPS Racing * * DNF 0
320 Kučera Lukáš Škoda Felicia Pick-up E-1600 MPS Racing * * DNF 0
E-2000
1. 139 Šmied Jindřich Reanult Clio E-2000 VPS logistics * 01:58,62 * 01:57,39 03:56,0 20
2. 100 Souček Jan Ford Focus RS12 E-2000 JS Racing Team * 01:59,64 * 02:00,04 03:59,7 15
3. 106 Krejza Petr Honda Civic E-2000 Motor Art Racing Team * 02:00,19 * 01:59,72 03:59,9 12
4. 122 Šustr Jan Škoda Octavia E-2000 Scuderia Gianni * 02:06,17 * 02:03,52 04:09,7 10
5. 120 Tvaroh Petr Acura RSX E-2000 Gekon Racing * 02:06,42 * 02:04,94 04:11,4 8
6. 131 Fait Vítězslav Honda Integra E-2000 VF Racing * 02:05,17 * 02:07,34 04:12,5 6
7. 182 Plaček Ford Puma E-2000 Art Ford Sport * 02:07,88 * 02:04,94 04:12,8 4
8. 183 Pertold Ford Puma E-2000 Art Ford Sport * 02:07,54 * 02:07,65 04:15,2 3
9. 155 Loskot David Škoda Fabia RS E-2000 AutoExpres * 02:09,87 * 02:05,72 04:15,6 2
10. 121 Vaňátko Jaroslav Acura RSX E-2000 Gekon Racing * 02:08,74 * 02:09,35 04:18,1 1
11. 184 Eminger Jakub Ford Puma E-2000 Art Ford Sport * 02:12,30 * 02:11,41 04:23,7 0
12. 181 Galuška Jiří Ford Puma E-2000 Art Ford Sport * 02:14,62 * 02:13,28 04:27,9 0
13. 105 Čábela1 Martin Honda ITR E-2000 Motor Art Racing Team * 02:04,80 * 02:28,71 04:33,5 0
199 Šauer Jiří Škoda Octavia E-2000 Barvy Landýšový Turnov * 02:03,19 * DNF 0
E+2000
1. 1 Suchomel Lukáš Lotus Elise E+2000 - * 01:45,50 * 01:45,85 03:31,4 20
2. 10 Suchomel Petr Lotus Elise E+2000 - * 01:46,76 * 01:52,49 03:39,3 15
3. 3 Doležal Viktor BMW 1 E+2000 Doležal Motor * 01:55,83 * 01:57,42 03:53,3 12
4. 2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer EVO IX E+2000 Svijany Racing * 02:00,32 * 01:58,10 03:58,4 10
5. 84 Zikán Marek Audi S8 E+2000 MR Racing * 02:16,49 * 02:12,50 04:29,0 8
6. 95 Kacálek Rudolf Nissan 350Z E+2000 MR Racing * 02:15,41 * 02:14,54 04:30,0 6
7. 88 Schlegl Martin VW Golf E+2000 VR6 Motorsport * 02:19,28 * 02:19,95 04:39,2 4
8. 30 Broj Přemek BMW E30 E+2000 - * 02:25,57 * 02:25,98 04:51,6 3
H-1300
1. 200 Srnský Josef jr. Škoda 130LR H-1300 - * 01:59,24 * 01:59,04 03:58,3 20
2. 207 Jordán Robert Škoda 130RS H-1300 - * 02:03,39 * 02:05,53 04:08,9 15
3. 201 Vosmek Jaroslav Škoda 130LR/H H-1300 J&R Racing Team MB * 02:08,29 * 02:06,84 04:15,1 12
4. 216 Neruda Tomáš Škoda 100 H-1300 - * 02:10,75 * 02:09,88 04:20,6 10
5. 206 Alibaba Pavel Škoda 130LR H-1300 Pegas Motorsport * 02:11,64 * 02:10,43 04:22,1 8
6. 202 Krameš Luboš Škoda Rapid H-1300 - * 02:12,81 * 02:13,66 04:26,5 6
7. 217 Fábera Martin Škoda 110R H-1300 - * 02:13,35 * 02:14,65 04:28,0 4
8. 215 Hoheisel Antti Škoda 130L H-1300 - * 02:14,62 * 02:15,84 04:30,5 3
218 Čermák Josef jr. AutoBianchi A112 H-1300 PCD Racing Zbraslav * * DNF 0
H-1300p
1. 220 Šmíd Michal Škoda 130RS H-1300p MIKE Racing Team * 02:07,75 * 02:06,13 04:13,9 20
2. 221 Jiras Pavel Škoda 130RS H-1300p - * 02:08,95 * 02:14,78 04:23,7 15
3. 236 Šebek Přemysl Škoda 130RS H-1300p - * 02:15,96 * 02:13,91 04:29,9 12
4. 238 Roman Petr Škoda 130LR/H H-1300p Škoda CAR * 02:16,72 * 02:26,03 04:42,8 10
5. 222 Skalický Luboš Škoda 130 EVO LR H-1300p Auto Skaver * 02:22,24 * 02:20,89 04:43,1 8
6. 231 Král Petr Lada Samara H-1300p Auto Skaver * 02:30,96 * 02:34,15 05:05,1 6
7. 225 Chaloupka Antonín Škoda 110LS H-1300p Auto Skaver * 02:37,63 * 02:32,36 05:10,0 4
8. 237 Vachulka Marek Škoda 110R H-1300p Auto Skaver * 02:33,92 * 02:40,68 05:14,6 3
9. 229 Novák Jan Škoda 130 H-1300p - * 02:38,69 * 02:38,89 05:17,6 2
10. 227 Čibera Tomáš Škoda 130 H-1300p - * 02:42,37 * 02:40,29 05:22,7 1
11. 232 Špaček Jan Škoda 120L H-1300p - * 02:45,67 * 02:47,18 05:32,9 0
12. 228 Vachulka Tomáš Lada 2101 H-1300p Auto Skaver * 02:54,94 * 02:50,60 05:45,6 0
226 Holík Zdeněk Lada Samara H-1300p Auto Skaver * 02:35,03 * DNF 0
H-1600
1. 240 Maier Pavel Ford Escort MK II H-1600 Alpine club Prague * 02:03,13 * 02:03,28 04:06,4 20
2. 241 Patera David Citroen Visa Gti H-1600 Edda Cup Team * 02:04,91 * 02:06,08 04:11,0 15
3. 242 Rozsívalová Katarína Peugeot 205 Gti H-1600 Edda Cup Team * 02:30,26 * 02:20,07 04:50,3 12
4. 243 Servusová Hedvika Peugeot 205 Gti H-1600 Edda Cup Team * 02:31,80 * 02:31,47 05:03,3 10
244 Šenk Miroslav Peugeot 205 Gti H-1600 Auto Kožmín * * DNF 0
246 Čermák Josef Ford Escort MK1 H-1600 PCD Racing Zbraslav * * DNF 0
H-2000
1. 260 Král Ivo VW Golf Gti H-2000 Autoset * 01:58,79 * 01:58,47 03:57,3 20
2. 261 Patera Ed Peugeot 205 Gti H-2000 Edda Cup Team * 02:00,10 * 01:58,96 03:59,1 15
3. 264 Bořke Petr Škoda 200RS H-2000 BoPro Racing Team * 02:06,66 * 02:09,39 04:16,1 12
4. 277 Flugge Lutz Opel Kadett GT/E H-2000 - * 02:14,72 * 02:16,57 04:31,3 10
5. 262 Šipka Jan Fiat Abarth H-2000 - * 02:18,46 * 02:17,58 04:36,0 8
6. 275 Straka Bohumil Opel Kadett Gti H-2000 Edda Cup Team * 02:29,43 * 02:28,23 04:57,7 6
7. 272 Toman Ondřej VW Scirocco GT H-2000 Štefaník Nade Racing * 02:30,76 * 02:30,19 05:01,0 4
8. 278 Hofmann Petr VW Scirocco GT H-2000 Štefaník Nade Racing * 02:52,15 * 02:40,23 05:32,4 3
H+2000
1. 282 Rejka Jaroslav Jaguar H+2000 JR12 * 02:00,68 * 02:03,31 04:04,0 20
2. 280 Kacálek Robert BMW 635 H+2000 MR Racing * 02:04,95 * 02:05,36 04:10,3 15
3. 284 Žáček Petr Mercedes-Benz 190E H+2000 Edda Cup Team * 02:09,39 * 02:07,51 04:16,9 12
4. 281 Roll Václav BMW 325 H+2000 Edda Cup Team * 02:13,06 * 02:12,81 04:25,9 10
5. 295 Krch Vítězslav Opel Ascona H+2000 AMK Kolín * 02:11,94 * 02:14,60 04:26,6 8
6. 294 Zemanová Andrea Lancia Delta HF H+2000 Kitbazar * 02:12,36 * 02:21,63 04:34,0 6
7. 283 Marek Jan Porsche 911 H+2000 ASK Karlovy Vary * 02:15,47 * 02:19,06 04:34,5 4
8. 285 Kohoutek Jiří Mercedes-Benz 190E H+2000 Edda Cup Team * 02:19,88 * 02:19,66 04:39,6 3
9. 299 Valenta Jan Mercedes-Benz H+2000 AMG Mercedes * 02:27,92 * 02:25,94 04:53,9 2
10. 286 Halada Zdeněk BMW 325 H+2000 Edda Cup Team * 02:30,09 * 02:30,06 05:00,2 1
11. 289 Štangl Michal Jaguar H+2000 XJM Sport * 02:32,79 * 02:32,56 05:05,4 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007