Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Autodrom Most / 2024
Datum konání závodu : 23.03.2024
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 801 Pokorný Josef VW polo N-1400 Bobkolety badgermotorsport  02:24,9 02:12,7 04:37,6 20
2. 807 Žežulka Petr Suzuki Swift GTi N-1400 K 38 racing  02:25,6 02:14,2 04:39,8 15
3. 800 Kypta Radek VW Lupo N-1400 R27 - KYPTA RACING 02:22,8 02:17,5 04:40,4 12
4. 802 Zach Martin Opel Corsa B  N-1400 V.M.Z. Racing 02:24,7 02:18,1 04:42,8 10
5. 803 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 KG Motorsport  02:28,8 02:18,5 04:47,2 8
6. 804 Hájek Milan Suzuki swift N-1400 Savea (Traktorka) 02:28,9 02:20,0 04:48,9 6
7. 820 Kotas Jaroslav VW Polo N-1400 RFK Kozojedy 02:36,3 02:23,5 04:59,8 4
8. 818 Pilka Radek ŠKODA Fabia 1.4 16V N-1400 NOSTALGIA Racing Team Plzeň 02:37,2 02:24,6 05:01,8 3
9. 888 Páník Martin Austin Mini N-1400 02:37,7 02:24,9 05:02,6 2
10. 808 Rosička1 Ladislav Suzuki Swift Gti N-1400 Svět Motoru racing team 02:44,7 02:21,7 05:06,4 1
11. 811 Raab Jan fabie N-1400 02:37,5 02:29,7 05:07,2 0
12. 899 Anders Zdeněk Peugeot 206 N-1400 02:39,0 02:29,2 05:08,3 0
13. 857 Říčka Rudolf Škoda Felicia N-1400 R Team 02:50,1 02:38,6 05:28,7 0
N-1600
1. 724 Ringshausen Jan Citroen Saxo VTS N-1600 02:19,3 02:09,9 04:29,1 20
2. 700 Srp Jan Citroën Saxo VTS N-1600 Carbon Planet 02:21,2 02:08,6 04:29,8 15
3. 705 Kopelent Ladislav Peugeot 106 N-1600 ASK Plzeň 02:19,5 02:12,4 04:31,9 12
4. 703 Kalina František Citroen saxo N-1600 Traktorka 02:23,4 02:13,3 04:36,7 10
5. 749 Pinkas Radek Renault Twingo II RS N-1600 02:23,4 02:17,7 04:41,1 8
6. 708 Gregor Roland Citroen C2 N-1600 Bavaria 02:29,6 02:16,0 04:45,6 6
7. 718 Hák Tomáš Peugeot 106 N-1600 AUTOVRBATA 02:41,0 02:29,9 05:10,9 4
Saxo Cup
1. 750 Vaněk Petr Peugeot 106 GTI Saxo Cup H&P Racing Team 02:24,3 02:11,3 04:35,6 20
2. 753 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen 02:24,9 02:12,6 04:37,5 15
3. 759 Štorkán Martin Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen 02:28,3 02:12,0 04:40,3 12
4. 752 Černý Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen 02:27,4 02:13,6 04:40,9 10
5. 756 Kalika1 Marek Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen 02:29,5 02:15,8 04:45,3 8
6. 761 Adášek Petr Citroën C2 VTS Saxo Cup Carbon Planet 02:32,5 02:19,8 04:52,3 6
7. 751 Vaňková Hana Peugeot 106 GTI Saxo Cup H&P Racing Team 02:42,6 02:13,6 04:56,2 4
8. 758 Červenka Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen 02:36,9 02:23,8 05:00,7 3
9. 777 Flosman Jakub Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen 02:36,4 02:30,1 05:06,6 2
10. 760 Srp Vlastimil Citroën C2 VTS Saxo Cup Carbon planet  02:36,9 02:30,5 05:07,4 1
11. 754 Stacho Libor Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen 02:40,7 02:29,9 05:10,6 0
12. 755 Kalika David Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen 02:41,8 02:29,8 05:11,6 0
13. 778 Vostárek Pavel Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen 02:50,0 02:32,9 05:22,9 0
14. 797 Zachata Matěj Citroen Saxo VTS Saxo Cup 02:51,5 02:46,4 05:37,9 0
N-2000
1. 602 Špitz Jan Acura Rsx-s N-2000 Gepard 1984 02:14,5 02:09,5 04:23,9 20
2. 694 Šebesta Josef ALFA ROMEO GIULIETTA QV N-2000 02:26,8 02:19,0 04:45,8 15
3. 614 Hlaváč Václav Audi A3 N-2000 02:34,2 02:16,9 04:51,1 12
4. 651 Honzík Petr Bmw e36  N-2000 Hp motosport 02:35,5 02:17,0 04:52,5 10
5. 696 Heřman Václav Peugeot 206 N-2000 02:34,1 02:19,0 04:53,2 8
6. 656 Heřman Filip Peugeot 206 N-2000 02:35,6 02:18,5 04:54,1 6
7. 690 Čech Martin Ford Fiesta N-2000 Čech Garage 02:35,2 02:20,2 04:55,4 4
8. 613 Ježek Milan jr. Honda Civic  N-2000 02:38,6 02:17,0 04:55,6 3
9. 600 Vaňátko Jaroslav ACURA RSX N-2000 TGR Team 02:32,8 02:25,3 04:58,1 2
10. 619 Ježek Milan Honda Civic  N-2000 02:44,3 02:22,4 05:06,7 1
610 Huťka Filip Volkswagen Golf tdi N-2000 FíFas motorsport DNF DNS DNF 0
E-1400
1. 405 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal 02:08,7 01:58,7 04:07,4 20
2. 402 Svoboda Roman Škoda 100 E-1400 Svoboda Motorsport  02:07,5 02:03,9 04:11,4 15
3. 458 Žid Vladimír Skoda felicia kitcar E-1400 PROGAT Racing Team 02:24,9 02:16,2 04:41,0 12
4. 444 Andruchovič Milan Škoda 1000mb E-1400 AM Motorsport  02:32,2 02:18,1 04:50,3 10
5. 459 Šrajer Jan Škoda Felicia E-1400 02:32,0 02:21,4 04:53,4 8
6. 401 Horáková Zuzka Škoda Favorit E-1400 02:25,3 02:32,8 04:58,1 6
7. 410 Oršula Pavel Škoda 130L E-1400 02:37,8 02:33,6 05:11,4 4
E-1600
1. 317 Křístek Jindřich Honda Civic E-1600 Protlum Suspensions 02:05,0 02:02,2 04:07,2 20
2. 301 Srnský Josef jr. Škoda 130 LR/H E-1600 Svijany Racing 02:07,4 02:00,6 04:08,0 15
3. 308 Maderak Martin Skoda 130L E-1600 CM motorsport 02:11,7 01:57,7 04:09,4 12
4. 300 Astl Jakub Honda CR-X SiR E-1600 Honda Racing Team 02:22,0 02:10,7 04:32,6 10
5. 316 Paulus Jaroslav Honda Civic E-1600 Godzila racing 02:25,4 02:25,3 04:50,6 8
6. 302 Šafra Jan Škoda Felicia  E-1600 02:31,9 02:27,3 04:59,2 6
313 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 TITA racing DNS 02:24,2 DNF 0
303 Tichý Dominik PUMA E-1600 TITA racing DNS 02:01,5 DNF 0
E-2000
1. 100 Černý David Škoda pickup E-2000 GOODAL 01:59,4 01:51,2 03:50,5 20
2. 102 Januška Petr Škoda Pick-up E-2000 GOODAL 02:08,0 01:57,2 04:05,2 15
3. 195 Králík Adam Seat Leon TDi E-2000 Rabbit Czech Racing 02:10,3 02:00,7 04:11,0 12
4. 101 Tvaroh Petr HONDA CIVIC FD2 E-2000 TGR Team 02:06,5 02:14,7 04:21,2 10
5. 156 Rosička Ladislav Toyota GT86 CS R3 E-2000 Scuderia Rosi 02:25,7 02:09,5 04:35,1 8
6. 186 Budil Stanislav Toyota GT86 CS R3 E-2000 Standa Budil 02:26,3 02:10,8 04:37,2 6
103 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 Paliva Sedlčany DNF DNS DNF 0
E-2WD
1. 50 Černý Miroslav Porsche 911 GT2 E-2WD Porsche Clasic Club Liberec 02:01,2 01:48,7 03:49,8 20
2. 57 Nešpor David Porsche 997 GT3 E-2WD NERA Hořovice 02:02,3 01:54,4 03:56,7 15
3. 69 Roll Michal Porsche GT3 E-2WD RMLRACING 02:09,4 01:50,6 04:00,0 12
4. 80 Baxa Josef Seat Leon Cupra E-2WD 02:18,9 02:04,5 04:23,4 10
5. 87 Srbecký Michal Škoda Octavia RS E-2WD TMS Motorsport 02:19,3 02:06,0 04:25,3 8
6. 55 Topol Michal BMW 1 E-2WD 02:20,9 02:08,4 04:29,3 6
7. 90 Frauenterka V. Škoda Octavia E-2WD 02:26,2 02:13,1 04:39,3 4
8. 92 Vojáček Lukáš Škoda Octavia E-2WD Ennoble Racing Team 02:28,3 02:16,2 04:44,6 3
9. 88 Václavovský Petr Porsche 997 E-2WD Rocco Racing 02:31,6 02:13,1 04:44,7 2
10. 62 Ulmann Silvestr Nissan 350z E-2WD USmotorsport 02:36,3 02:12,4 04:48,6 1
11. 77 Jakl Tomas Mercedes SLK 230 E-2WD 02:51,1 02:35,0 05:26,1 0
67 Kobl Václav Mercedes GT E-2WD 02:31,3 DNS DNF 0
98 Pavlík Vlastimil Ferrari 430 E-2WD DNS 02:27,5 DNF 0
58 Slováček Michal Toyota MR2 E-2WD Svijany Racing 02:27,1 DNF DNF 0
EN+2000
1. 1 Kučera Tomáš Mitsubishi Evo Lancer IX EN+2000 Svijany Racing 01:56,4 01:47,1 03:43,6 20
2. 2 Lev Martin Subaru Sti EN+2000 Autoservis Lev  02:00,3 01:51,4 03:51,7 15
3. 5 Suchomel Lukáš Lotus EN+2000 Spine cz 02:03,8 01:50,8 03:54,6 12
4. 9 Hudec Jan Subaru WRX sti EN+2000 Ksifracing 02:08,6 01:58,6 04:07,2 10
5. 11 Barica Jan jr. Subaru Impreza sti EN+2000 Rezmont racing 02:10,1 02:00,8 04:11,0 8
6. 6 Drexler Jakub Subaru Impreza EN+2000 02:10,5 02:00,8 04:11,3 6
7. 49 Tomášek Petr Subaru Enterprise EN+2000 Golemův TEAM 02:09,0 02:05,3 04:14,3 4
8. 48 Šindelář Petr AMG GTS EN+2000 02:20,5 01:56,3 04:16,8 3
9. 19 Srbecký Tomáš BMW M550i EN+2000 Stomyš Racing 02:16,7 02:01,5 04:18,2 2
10. 15 Málková Aneta Toyota Yaris GR EN+2000 02:18,6 02:06,9 04:25,5 1
11. 18 Kron Jan Mitsubishi Lancer Evo6 EN+2000 RMLRACING 02:19,9 02:12,7 04:32,6 0
12. 17 Barica Jan Subaru Impreza sti EN+2000 Rezmont racing 02:25,7 02:10,0 04:35,7 0
13. 13 Homola Matyáš Toyota GR86 EN+2000 Wet Dream Racing 02:32,9 02:09,1 04:42,1 0
14. 99 Němeček Jakub Subaru Impreza EN+2000 Ksift Racing  02:25,6 02:22,9 04:48,4 0
14. 20 Pilský Michal Mazda 6 MPS EN+2000 02:34,2 02:14,2 04:48,4 0
H-1150
1. 200 Čermák Josef Š 1000MB H-1150 Pegas autosport 02:29,1 02:24,0 04:53,1 20
2. 211 Hrubý Tomáš Škoda 1000MB H-1150 02:56,9 02:46,9 05:43,8 15
3. 210 Hrubý Tomáš jr. Škoda 1000MB H-1150 03:00,0 02:47,9 05:47,9 12
206 Kobl Václav Škoda 110L Rallye H-1150 03:08,7 DNS DNF 0
H-1300
1. 253 Kolečko Petr Škoda 130LR H-1300 Pegas Autosport 02:16,3 02:07,8 04:24,1 20
2. 220 Rejlek Jaroslav ŠKODA 130M H-1300 REJLEK MOTOSPORT 02:25,9 02:16,4 04:42,2 15
3. 227 Foukal Martin Škoda 110 R H-1300 Pegas Autosport 02:27,7 02:14,7 04:42,4 12
4. 232 Jordán Robert Škoda 130LR H-1300 Pegas Autosport 02:30,2 02:25,2 04:55,4 10
5. 222 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H-1300 Kalousek motorsport 02:39,6 02:21,2 05:00,8 8
6. 226 Homola Martin VW POLO COUPE H-1300 Autoservis Lev 02:28,7 03:01,8 05:30,5 6
7. 235 Kalousek Jindřich jr. Škoda 130rs H-1300 Kalousek motorsport 02:52,2 02:38,8 05:31,0 4
8. 224 Svoboda Jiří Škoda 130 RS H-1300 02:56,2 02:42,6 05:38,8 3
H-1600
1. 240 Vrbata Petr Škoda 120 L/A H-1600 AUTOVRBATA 02:22,0 02:07,8 04:29,8 20
2. 257 Jeřábek David Škoda 130RS H-1600 Engine racing 02:22,0 02:15,2 04:37,2 15
3. 248 Brzoň Jaroslav Lotus Elan H-1600 auctomobile 02:33,9 02:27,6 05:01,4 12
4. 250 Polcr Petr Škoda Rapid 130 H-1600 KTZ historik 02:49,4 02:22,9 05:12,3 10
5. 256 Valkov Libor Lada 1600 MTX H-1600 S3 Collection Motorsport 02:59,4 02:45,2 05:44,5 8
H-2000
1. 261 Kalika Marek Peugeot 205GTi H-2000 Patera Citroen 02:09,7 01:59,3 04:09,0 20
2. 260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team 02:11,5 01:59,4 04:10,9 15
3. 271 Abele Gustav Opel Kadett GTE H-2000 Bavaria 02:19,8 02:10,5 04:30,3 12
4. 269 Slezák Martin Bmw 2002Ti H-2000 KVM.profi 02:26,3 02:21,0 04:47,2 10
5. 270 Stočes Josef Alfa Romeo GT Junior H-2000 KTG Praha 02:42,0 02:22,3 05:04,2 8
6. 27 Habala Stanislav Alfa Romeo GTAm H-2000 KTG Praha 03:13,3 02:49,3 06:02,6 6
H+2000
1. 282 Píša Tomáš Ascona 400r H+2000 Tomáš motorsport  02:10,7 02:03,0 04:13,6 20
2. 288 Urbánek Stanislav BMW E 30 2,7 M H+2000 Urbánci 02:17,5 02:06,1 04:23,6 15
3. 290 Štangl Michal Jaguar XJR 3.6 H+2000 XJMRacing 02:17,9 02:09,9 04:27,9 12
4. 294 Sklenář Petr Audi Coupe Quattro H+2000 Sklenář Auto 02:20,5 02:18,0 04:38,6 10
5. 285 Jevický Jiří jr. Mercedes Benz E190 H+2000 PAJDASPORT 02:26,8 02:17,0 04:43,8 8
291 Rejka Jaroslav Jaguar XJS H+2000 JR12 02:37,7 DNS DNF 0
299 Hajdušek Stanislav Tatra 603 H+2000 Velké Popovice DNS DNS DNF 0
H2
1. 901 Beran Petr Sierra Cosworth H2 Cosworth 02:07,9 02:01,8 04:09,7 20
2. 900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team 02:09,1 02:03,2 04:12,3 15
3. 909 Beran David ford sierra H2 02:23,9 02:14,6 04:38,4 12
4. 902 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport  02:26,5 02:15,6 04:42,1 10
5. 903 Horák Milan BMW 325 H2 Edda cup team 02:32,9 02:21,5 04:54,5 8
6. 949 Ryžík Vítek Lancia Delta Integrale H2 LB Competition 02:34,3 02:27,0 05:01,3 6
7. 906 Roll Vaclav Mittsubischi H2 Rakar 02:24,5 02:43,0 05:07,5 4
F
1. 952 Kašpar Michal citroen saxo F Myšáci 77 02:08,0 02:04,4 04:12,3 20
2. 976 Dvořák Karel Citroen c2 vts  F Auto Kříž racing  02:12,6 02:08,8 04:21,4 15
3. 951 Kašparová Martina citroen saxo F Myšáci 77 02:16,2 02:12,2 04:28,3 12
4. 973 Jeřábek Martin Skoda RSJ 300 F Skoda Jeřábek 02:20,9 02:11,0 04:31,9 10
5. 955 Meusel Rico Škoda 130RS F Sachsen 02:23,9 02:08,9 04:32,8 8
974 Žemla Václav Fiat 500 PROTO F VŽI Global DNF DNS DNF 0
E2
1. 111 Šimek Jakub Radical E2 Šimek Racing 02:00,0 01:52,6 03:52,6 20
2. 201 Čermák Josef jr. Osella PA20S E2 PCD racing Zbraslav 02:02,2 01:51,5 03:53,6 15
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007