Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod Bečov n. T. / 2022
Datum konání závodu : 18.09.2022
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 800 GANGUR Jakub Suzuki Wift GTi N-1400 02:41,73 02:41,37 05:23,10 20
2. 803 ROSIČKA Ladislav Vw Lupo N-1400 02:57,68 02:53,85 05:51,53 15
N-1600
1. 700 ZELENKA Martin Citroen Saxo VTS N-1600 02:31,18 02:29,49 05:00,67 20
2. 707 HORÁČEK Jindřich jun. Peugeot 106 N-1600 02:38,81 02:36,79 05:15,60 15
3. 701 DVOŘÁK Karel Citroen c2 vts+ N-1600 02:41,01 02:37,97 05:18,98 12
4. 717 NOVÁK Tomáš jr. Citroën Saxo VTS N-1600 02:39,80 02:40,32 05:20,12 10
5. 703 SRP Jan Citroen Saxo VTS N-1600 03:04,02 02:37,12 05:41,14 8
6. 704 HORÁČEK Jindřich Peugeot 106 N-1600 02:56,73 02:51,52 05:48,25 6
Saxo Cup
1. 751 KAŠČAK Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup 02:31,07 02:31,11 05:02,18 20
2. 753 VANĚK Petr Peugeot 106 GTI Saxo Cup 02:31,62 02:30,71 05:02,33 15
3. 754 VAŇKOVÁ Hana Peugeot 106 GTI Saxo Cup 02:40,67 02:41,53 05:22,20 12
750 TICHÝ1 Dominik Peugeot 106 Saxo Cup DNF DNS DNS 0
752 VANĚK Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup 02:36,39 DNS DNS 0
N-2000
1. 602 KOVÁČ Jan Renault Clio N-2000 02:29,21 02:28,33 04:57,54 20
2. 600 ŠPITZ Jan Acura Rsx-s N-2000 02:29,34 02:29,51 04:58,85 15
3. 628 NOUZAK Michal Skoda Fabia TDi N-2000 02:32,81 02:28,42 05:01,23 12
4. 612 JANDA Martin Renault Clio Sport N-2000 02:31,97 02:30,72 05:02,69 10
5. 601 VAŇÁTKO Jaroslav ACURA RSX N-2000 02:40,70 02:40,75 05:21,45 8
E-1400
1. 405 NOVÁK Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 02:27,85 02:26,22 04:54,07 20
2. 401 HORÁKOVÁ Zuzka Škoda Favorit E-1400 02:39,42 02:42,21 05:21,63 15
E-1600
1. 301 TICHÝ Dominik PUMA E-1600 02:24,45 02:21,64 04:46,09 20
2. 302 TICHÝ Zdeněk PUMA E-1600 02:26,04 02:22,84 04:48,88 15
3. 303 ČEČIL Filip Honda Civic E-1600 02:41,50 02:38,63 05:20,13 12
E-2000
1. 100 ČERNÝ David Škoda Pick-up kawa E-2000 02:16,34 02:16,95 04:33,29 20
2. 103 JANUŠKA Petr Škoda Pick-up E-2000 02:23,85 02:21,61 04:45,46 15
3. 120 TVAROH Petr HONDA CIVIC FD2 E-2000 02:33,27 02:27,75 05:01,02 12
4. 117 HEURICH Rico Seat Ibiza E-2000 02:33,14 02:31,96 05:05,10 10
E-2WD
1. 57 HLAVIČKA Jan Octavia 3 cup E-2WD 02:18,09 02:14,95 04:33,04 20
2. 51 DOLEŽAL Viktor Bmw1 E-2WD 02:22,37 02:19,41 04:41,78 15
3. 53 LIŠKA Vladimír BMW M3 E-2WD 02:24,50 02:24,10 04:48,60 12
4. 52 KLOTZ Josef Audi A4 E-2WD 02:28,56 02:24,47 04:53,03 10
56 WEIG Alexander BMW E 30 M3 E-2WD 02:31,38 DNS DNS 0
88 ŠENOLD Jan Octavia E-2WD DNS DNS DNS 0
88 ŠENOLD Jan Octavia E-2WD DNS DNS DNS 0
EN+2000
1. 2 LEV Martin Subaru Sti EN+2000 02:11,80 02:07,08 04:18,88 20
2. 12 SUCHOMEL Lukáš Lotus elise EN+2000 02:19,39 02:19,14 04:38,53 15
3 KUČERA Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 DNS DNS DNS 0
H-1150
1. 207 ČERMÁK Josef jr. Autobianchi A112 Abarth H-1150 02:38,96 02:35,89 05:14,85 20
2. 201 HOMOLA Martin VW Polo Coupe H-1150 02:50,30 02:48,77 05:39,07 15
H-1300
1. 220 KRAMEŠ Luboš SKODA 1000 MB H-1300 02:41,44 02:31,21 05:12,65 20
H-1600
1. 240 SRNSKÝ Josef jr. Škoda 130 LR/H H-1600 02:23,31 02:20,82 04:44,13 20
H-2000
1. 260 PATERA Ed VW Scirocco H-2000 02:24,47 02:23,79 04:48,26 20
2. 270 TZSCHOPPE Hagen BMW 320 H-2000 02:39,85 02:35,89 05:15,74 15
H+2000
1. 287 ČERNÝ Miroslav Porsche 911 RS H+2000 02:17,87 02:15,16 04:33,03 20
2. 280 FIGL Jiří Audi Sport Quattro S1E2 H+2000 02:25,29 02:23,33 04:48,62 15
3. 281 PÍŠA Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 02:29,68 02:31,28 05:00,96 12
4. 288 URBÁNEK Stanislav BMW E30 2,7 M H+2000 02:36,23 02:33,25 05:09,48 10
H2
1. 901 FLOSMAN Petr Škoda Favorit H2 02:32,64 02:29,05 05:01,69 20
2. 905 HORÁK Milan BMW 325 H2 03:34,89 03:24,14 06:59,03 15
902 VALENTA Jan Mercedes 190 AMG H2 04:22,77 DNS DNS 0
F
1. 954 MEUSEL Rico Škoda 130 RS F 02:37,47 02:35,15 05:12,62 20
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007