Výsledky

Tratě pro ročník

1. Makarov Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. Kdyně - Koráb Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
3. Svijany prix Radotín Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
4. Zbraslav - Točná Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
5. Bělá pod Bezdězem Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
6. Benecko Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
7. Řevnice BRDY 21 Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
8. Bozkov - Cimbál Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
9. Rabyně Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
10. Autodrom Most
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. ČERNÝ David 1905
2. PATERA Ed 1797
3. SUCHOMEL Lukáš 1703
4. ZELENKA Martin 1657
5. OMELKA Tomáš 1548
6. ŠPITZ Jan 1518
7. BERAN Petr 1445
8. ARNOŠT Tomáš 1401
9. KAŠČAK Jiří 1368
10. REISS Jan 1355
11. KUBÍČEK Lukáš 1334
12. VANĚK Jan 1295
13. GANGUR Jakub 1268
14. VANĚK Petr 1234
15. FIGL Jiří 1227
16. PÍŠA Tomáš 1216
17. TICHÝ Zdeněk 1175
18. ČERNÝ Miroslav 1165
19. VAŇÁTKO Jaroslav 1157
20. DOLEŽAL Viktor 1146
21. LEV Martin 1127
22. KRAMEŠ Luboš 1117
23. VALENTA Jan 1076
24. FLOSMAN Petr 1065
25. VAŇKOVÁ Hana 1024
26. TICHÝ Dominik 1005
27. CVEJN Lukáš 989
28. PUJMAN Tomáš 955
29. PANOŽKA Josef 887
30. SLOVÁČEK Michal 877
31. ČERMÁK Josef 854
32. KOVÁČ Jan 818
33. ČÁBELA Martin 807
34. ŘÍHA Josef 793
35. POKORNÝ Josef 789
36. SRNSKÝ Josef jr. 773
37. JORDÁN Robert 756
38. JIRAS Pavel 728
39. KLOTZ Josef 718
40. KRÁL Ivo 717
41. DVOŘÁK Karel 701
42. REJLEK Jaroslav 699
43. FOUKAL Martin 681
44. KUČERA Tomáš 635
45. ROSIČKA Ladislav 633
46. HORÁKOVÁ Zuzana 618
47. ASTL Jakub 615
48. KALIKA Marek 605
49. FERKO Zdeněk 578
50. HOMOLA Matyáš 552
51. BENEŠ Oskar 536
52. TOPOL Michal 530
53. CVEJN Josef 526
54. KAŠE Ondra 522
55. ŽEŽULKA Petr 495
56. HŮLEK Michal 483
57. HANZAL Martin 478
58. JONÁŠ Ivo 475
59. ROLL Vaclav 470
60. HANŽL Robert 467
61. ŠMIED Jindra 440
62. KUBATA Jaroslav 437
63. HOUSA Tomáš 415
64. KELLER Lukáš 407
65. KOŠEK Tomáš 406
66. SLÁDEK Petr 401
67. HOMOLA Martin 394
68. ČERMÁK Josef jr. 388
69. KALISTA Jan 386
70. JANUŠKA Petr 380
71. ŠENOLD Jan 375
72. JELÍNEK Jiří 369
73. KŘÍSTEK Jindřich 357
74. URBÁNEK Stanislav 343
75. JANOTA Miroslav 343
76. PATERA David 342
77. TERŠ Jiří jr. 341
78. WALZ Dietmar 331
79. KRÁLÍK Adam 322
80. SRP Jan 320
81. HORNA Petr 311
82. HADRÁVEK Gabriel 301
83. KOWALSKI Adam 300
84. JERMAN Martin 282
85. VOJÁČEK Lukáš 272
86. FIŠER Petr 271
87. ŠAROCHA Jiří 266
88. JUPA Jiří 261
89. KALOUSEK Jindřich 260
90. VALKOV Libor 252
91. JEVICKÝ Jiří 251
92. MAIER Pavel 244
93. DOBEŠ Václav 243
94. KMÍNEK Zdeněk 242
95. KUMPOŠT Petr 233
96. TVAROH Petr 230
97. CINKL Vratislav 225
98. SVOBODA Roman 222
99. ŠAFAŘÍK Jakub 214
100. HORÁK Milan 214
101. HLAVIČKA Jan 213
102. PACKA Jan 211
103. KOŽMÍN Martin 207
104. ŠEJDA Václav 205
105. ŠTEINER Ladislav 204
106. KOTEK Pavel 203
107. BOBEK Milan jr. 200
108. HORÁČEK Jindřich jr. 199
109. VRKOSLAV Jiří 199
110. SOUČEK Jan 195
111. WAINER Pavel 195
112. JANDA Martin 193
113. HOLEC Jan 191
114. LIŠKA Vladimír 188
115. PLACHÝ Patrik 186
116. KOLČAVA Radek 185
117. BENDL Martin 181
118. PETR Roman 180
119. TERŠ Jiří 177
120. PACKA Ondřej 171
121. HORÁČEK Jindřich 167
122. VAŇATA Tomáš 166
123. PRIBULA Mojmír 166
124. ČERVENÝ Jan 162
125. ČERNÝ Jiří 160
126. CEJNAR Pavel 159
127. MRKVICKA Jan 156
128. ABELE Gustav 153
129. NOUZAK Michal 152
130. NYTL Pavel 151
131. KAŠPÍREK Filip 151
132. KŘÍŽOVÁ Boženka 145
133. KYNČL Jan 144
134. SOUČEK Karel 144
135. VÁNOČKA Petr 140
136. TROJAN Karel 138
137. TERŠ1 Jiří 138
138. FALOVIČOVÁ Michaela 137
139. ROLL Michal 137
140. ULMAN Pavel 135
141. NEŠPOR David 132
142. VRZAL Lubomír 132
143. NEŠPOR Radek 131
144. NOVÁK Jan 130
145. KVASNIČKA Vladimír 126
146. ČÍŽEK Luboš 124
147. ŠIROKÝ Antonín 124
148. ŠPERL Jaroslav 124
149. STOČES Josef 124
150. ČERNÝ Ctibor 124
151. HOSNEDL Jan 123
152. WINKLER Martin 120
153. HRUBÝ Jiří 118
154. ZOLLNER Christian 116
155. DORINSKÝ Lukáš 114
156. HARTIG Lukáš 110
157. BEJDA Vojtěch 109
158. HANK Tomáš 106
159. SILOVSKÝ Libor 106
160. ŠPAČEK Libor 105
161. HEMERKA Aleš 104
162. FIKOTA jr. Jaroslav 98
163. VOLENA Jiří 96
164. PROCHÁZKOVÁ Petra 96
165. BARTOŠ Pavel 95
166. RÖTZER Richard 95
167. ŠVEC Martin 94
168. LOUNOVÁ Olga 92
169. GLEIXNER Herbert 92
170. MAXA Filip 90
171. KRÁMSKÝ Otakar 90
172. HODAN Miroslav 88
173. HAVLAS Lukáš 88
174. NOVÁK Michal 83
175. JEŽEK Milan jr. 82
176. BOBEK Jiří 82
177. VENCLOVÁ Lucie 76
178. MARTÍNEK David 76
179. ŠKVÁRA Radek 76
180. POLIAK Peter 74
181. DONÁT Martin 72
182. PODMOL Filip 70
183. HARTIG David 67
184. VANĚK Tomáš 64
185. RUTA Jiří 61
186. HÁJEK Milan 61
187. SILOVSKÝ Filip 59
188. SKLENÁŘ Petr 59
189. NĚMEC František 57
190. THEIL KARL - Heinz 55
191. SYROVÝ Zdeněk 55
192. ULIP Jiří 55
193. FLOS Václav 54
194. GREGOR Roland 53
195. ŽID Vladimír 53
196. MEUSEL Rico 53
197. KOŽMÍNOVÁ Veronika 53
198. TZSCHOPPE Hagen 51
199. MAREK Roman 50
200. JEŽEK Milan 50
201. BRAUN Marcel 50
202. PLÍVA Jaroslav 50
203. KALOŠ Lukáš 49
204. RAUSA Karel 48
205. HUBR František 45
206. KRTEK Patrik 45
207. MUZIKANT Antonín 44
208. PECL Franz 42
209. ŠAUER Jiří 41
210. MALÁ Kristýna 40
211. MEIXNER Jiří 36
212. PECH Jaroslav 33
213. SIXTA David 32
214. BERAN David 31
215. DYMÁK Jaroslav 29
216. HORÁČEK Jiří 28
217. HOLEČEK Petr 27
218. TRNKA Jan 26
219. PENC František 25
220. FILINGER Jiří 23
221. NĚMEC František jr. 22
222. VAN STEELANT Lukáš 18
223. HORÁČEK jr. Jiří 15
224. HAJDUŠEK Stanislav 14
225. MULLER Petr 13
226. JAKL Tomáš 8
227. VOLÁK Jan 7
228. TŮMA Filip 6
229. PÍŠA Zdeněk 5
230. SRNSKÝ Josef 5
231. LUKS Jiří 3
232. BENEŠ Jiří 2
233. MASÁK Michael 1
234. NOVÁK Petr 0
235. KAVALÍR Tomáš 0
236. HLAVIČKA Honza 0
237. KAŠPAROVÁ Martina 0
238. NEUSTUPA Aleš 0
239. MÍŠEK Patrick 0
240. RÖTZER Herbert 0
241. KAŠPAR Michal 0
242. PANDA Dimitar 0
243. BROŽE Karel 0
244. VÁVROVEC Čeněk 0
245. KADEČKA Lukáš 0
246. ROUBÍČEK Karel 0
247. ŠALOM Jan 0
248. HOLICKÁ Bára 0
249. HNÁTEK Mojmír 0
250. RASSHOFER Christian 0
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. GANGUR Jakub 187
2. CVEJN Lukáš 182
3. POKORNÝ Josef 146
4. ROSIČKA Ladislav 127
5. CVEJN Josef 106
6. PACKA Jan 40
7. PROCHÁZKOVÁ Petra 38
8. CEJNAR Pavel 32
9. BENDL Martin 30
10. HÁJEK Milan 27
11. DONÁT Martin 18
12. ŽEŽULKA Petr 15
N-1600
1. ZELENKA Martin 220
2. DVOŘÁK Karel 140
3. ŠAFAŘÍK Jakub 86
4. HORÁČEK Jindřich 68
5. KALISTA Jan 66
6. SRP Jan 57
7. HORÁČEK Jindřich jr. 38
8. PACKA Ondřej 30
9. ŠENOLD Jan 18
10. GREGOR Roland 12
11. TŮMA Filip 8
12. HOLICKÁ Bára 0
Saxo Cup
1. ARNOŠT Tomáš 210
2. KAŠČAK Jiří 179
3. VANĚK Jan 145
4. VANĚK Petr 131
5. VAŇKOVÁ Hana 96
6. FERKO Zdeněk 59
7. VRKOSLAV Jiří 30
8. PLACHÝ Patrik 21
9. KŘÍŽOVÁ Boženka 18
10. KUMPOŠT Petr 17
11. ČERNÝ Jiří 16
12. STOČES Josef 16
13. KAŠPÍREK Filip 14
14. KOWALSKI Adam 14
15. FALOVIČOVÁ Michaela 13
16. NOVÁK Jan 13
17. POLIAK Peter 12
18. PODMOL Filip 10
19. BARTOŠ Pavel 10
20. FLOS Václav 8
21. HARTIG Lukáš 7
22. SIXTA David 6
23. CEJNAR Pavel 6
24. JAKL Tomáš 5
25. KALOŠ Lukáš 4
26. HORÁČEK Jiří 4
27. VENCLOVÁ Lucie 3
28. BERAN David 3
29. MARTÍNEK David 3
30. NĚMEC František 3
31. HORÁČEK jr. Jiří 3
32. KRTEK Patrik 2
33. HARTIG David 1
34. NĚMEC František jr. 1
35. ROUBÍČEK Karel 0
36. KAVALÍR Tomáš 0
37. BRAUN Marcel 0
38. BROŽE Karel 0
39. VAN STEELANT Lukáš 0
N-2000
1. ŠPITZ Jan 205
2. VAŇÁTKO Jaroslav 144
3. ČÁBELA Martin 135
4. KOVÁČ Jan 127
5. KRÁLÍK Adam 62
6. JANDA Martin 54
7. WALZ Dietmar 40
8. HOLEC Jan 26
9. RUTA Jiří 25
10. MRKVICKA Jan 25
11. HANK Tomáš 22
12. HOSNEDL Jan 20
13. ABELE Gustav 18
14. VANĚK Tomáš 18
15. JEŽEK Milan jr. 6
16. JEŽEK Milan 4
E-1400
1. OMELKA Tomáš 220
2. HORÁKOVÁ Zuzana 140
3. JIRAS Pavel 103
4. HANZAL Martin 82
5. HORNA Petr 43
6. DOBEŠ Václav 40
7. VRZAL Lubomír 32
8. SVOBODA Roman 30
9. BOBEK Jiří 25
10. ŽID Vladimír 22
11. PLÍVA Jaroslav 21
12. GLEIXNER Herbert 15
13. VOLENA Jiří 12
14. VOLÁK Jan 6
15. TRNKA Jan 4
16. VÁVROVEC Čeněk 0
17. ŠALOM Jan 0
E-1600
1. REISS Jan 205
2. ČERNÝ Miroslav 162
3. TICHÝ Zdeněk 139
4. TICHÝ Dominik 138
5. ASTL Jakub 90
6. HANŽL Robert 59
7. KŘÍSTEK Jindřich 44
8. SOUČEK Jan 39
9. ČERVENÝ Jan 24
10. KOWALSKI Adam 22
11. KVASNIČKA Vladimír 20
12. MAXA Filip 16
13. THEIL KARL - Heinz 8
14. FIKOTA jr. Jaroslav 8
15. HNÁTEK Mojmír 0
16. KAŠPAR Michal 0
17. RASSHOFER Christian 0
18. KAŠPAROVÁ Martina 0
19. KADEČKA Lukáš 0
E-2000
1. ČERNÝ David 220
2. ŘÍHA Josef 122
3. SLOVÁČEK Michal 92
4. ŠMIED Jindra 63
5. TVAROH Petr 62
6. SLÁDEK Petr 52
7. JANUŠKA Petr 52
8. FIŠER Petr 39
9. KOLČAVA Radek 30
10. CINKL Vratislav 27
11. PRIBULA Mojmír 20
12. MALÁ Kristýna 16
13. TERŠ1 Jiří 16
14. FILINGER Jiří 16
15. HEMERKA Aleš 15
16. LOUNOVÁ Olga 12
17. ŠAUER Jiří 4
18. TERŠ Jiří 0
19. NEUSTUPA Aleš 0
20. MÍŠEK Patrick 0
21. PANDA Dimitar 0
E-2WD
1. SUCHOMEL Lukáš 205
2. DOLEŽAL Viktor 137
3. KLOTZ Josef 116
4. KAŠE Ondra 66
5. TOPOL Michal 59
6. JERMAN Martin 40
7. NOUZAK Michal 30
8. JUPA Jiří 30
9. KOTEK Pavel 25
10. KMÍNEK Zdeněk 24
11. NEŠPOR Radek 20
12. ULMAN Pavel 20
13. NEŠPOR David 20
14. HLAVIČKA Jan 18
15. WINKLER Martin 15
16. LIŠKA Vladimír 12
17. BEJDA Vojtěch 12
18. NOVÁK Michal 12
19. SLOVÁČEK Michal 11
20. PECL Franz 3
21. KRÁMSKÝ Otakar 1
22. HLAVIČKA Honza 0
23. RAUSA Karel 0
EN+2000
1. KUBÍČEK Lukáš 200
2. LEV Martin 154
3. KUČERA Tomáš 81
4. BENEŠ Oskar 68
5. HOMOLA Matyáš 67
6. KOŠEK Tomáš 60
7. KUBATA Jaroslav 57
8. VOJÁČEK Lukáš 51
9. KELLER Lukáš 40
10. SOUČEK Karel 25
11. TROJAN Karel 20
12. BOBEK Milan jr. 20
13. ČERNÝ Ctibor 15
14. WAINER Pavel 12
15. ROLL Michal 10
16. ŠKVÁRA Radek 8
17. MAREK Roman 6
18. SYROVÝ Zdeněk 4
19. HUBR František 4
H-1150
1. ČERMÁK Josef 200
2. HOMOLA Martin 119
3. JORDÁN Robert 97
4. VAŇATA Tomáš 84
5. ČERMÁK Josef jr. 72
6. LUKS Jiří 12
H-1300
1. KRAMEŠ Luboš 205
2. REJLEK Jaroslav 150
3. FOUKAL Martin 124
4. KALOUSEK Jindřich 88
5. VALKOV Libor 82
6. JORDÁN Robert 47
7. PETR Roman 30
8. ZOLLNER Christian 20
9. RÖTZER Richard 15
10. MUZIKANT Antonín 10
11. BENEŠ Jiří 4
12. NOVÁK Petr 0
13. RÖTZER Herbert 0
H-1600
1. SRNSKÝ Josef jr. 180
2. MAIER Pavel 95
3. KYNČL Jan 54
4. VÁNOČKA Petr 30
5. NYTL Pavel 30
6. SRNSKÝ Josef 20
7. PENC František 12
8. DYMÁK Jaroslav 12
9. MASÁK Michael 10
H-2000
1. PATERA Ed 220
2. KRÁL Ivo 123
3. KALIKA Marek 89
4. ŠEJDA Václav 80
5. PATERA David 48
6. JANOTA Miroslav 45
7. HADRÁVEK Gabriel 36
8. ŠAROCHA Jiří 32
9. ŠIROKÝ Antonín 30
10. ŠPAČEK Libor 26
11. ŠTEINER Ladislav 24
12. MEIXNER Jiří 24
13. DORINSKÝ Lukáš 24
14. TZSCHOPPE Hagen 20
15. ŠPERL Jaroslav 12
16. HAVLAS Lukáš 8
17. MULLER Petr 3
18. ŠVEC Martin 0
H+2000
1. FIGL Jiří 200
2. PÍŠA Tomáš 172
3. PANOŽKA Josef 150
4. URBÁNEK Stanislav 90
5. SKLENÁŘ Petr 40
6. JEVICKÝ Jiří 40
7. SILOVSKÝ Libor 25
8. HAJDUŠEK Stanislav 24
9. ULIP Jiří 20
10. PÍŠA Zdeněk 20
11. HRUBÝ Jiří 20
12. HODAN Miroslav 16
13. SILOVSKÝ Filip 12
14. HADRÁVEK Gabriel 12
H2
1. BERAN Petr 200
2. FLOSMAN Petr 169
3. VALENTA Jan 137
4. JONÁŠ Ivo 86
5. HŮLEK Michal 80
6. ROLL Vaclav 64
7. ŽEŽULKA Petr 59
8. JELÍNEK Jiří 58
9. TERŠ Jiří jr. 55
10. HORÁK Milan 48
11. ŠVEC Martin 23
12. TERŠ Jiří 21
13. HOLEČEK Petr 3
F
1. PUJMAN Tomáš 205
2. ŠENOLD Jan 74
3. HOUSA Tomáš 70
4. ŠVEC Martin 40
5. KOŽMÍN Martin 35
6. ČÍŽEK Luboš 24
7. PECH Jaroslav 22
8. MEUSEL Rico 20
9. KOŽMÍNOVÁ Veronika 12
10. HAVLAS Lukáš 0
E2
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007