Výsledky

Tratě pro ročník

1. Autodrom Most Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
2. Makarov Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
3. Brdy 22 Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
4. Kdyně - Koráb Absolutní pořadí : Pořadí ve třídách:
5. Bozkov - Cimbál
6. Nová Bystrica SK
7. Loděnice
8. Bečov n. T.
9. Jemníky
10. Polygon Most
Průběžné pořadí jezdců v absolutním hodnocení
Poz Jezdec Body
1. ČERNÝ David 912
2. PATERA Ed 866
3. FLOSMAN Petr 832
4. SRNSKÝ Josef jr. 817
5. LEV Martin 795
6. KUČERA Tomáš 795
7. KAŠČAK Jiří 779
8. SRP Jan 733
9. PÍŠA Tomáš 723
10. ŠPITZ Jan 702
11. VANĚK Petr 699
12. TICHÝ Dominik 680
13. VAŇÁTKO Jaroslav 646
14. VAŇKOVÁ Hana 615
15. TOPOL Michal 572
16. ZELENKA Martin 545
17. TICHÝ Zdeněk 543
18. VALENTA Jan 534
19. OMELKA Tomáš 527
20. SUCHOMEL Lukáš 526
21. GANGUR Jakub 523
22. ČERNÝ Miroslav 519
23. ANDRUCHOVIČ Milan 511
24. ROSIČKA Ladislav 504
25. KOVÁČ Jan 500
26. ČERMÁK Josef jr. 492
27. DOLEŽAL Viktor 464
28. VANĚK Jan 451
29. KRAMEŠ Luboš 449
30. KLOTZ Josef 443
31. ŘIHA Josef 438
32. BERAN Petr 433
33. KRÁL Ivo 421
34. KALIKA Marek 396
35. PUJMAN Tomáš 389
36. TVAROH Petr 388
37. FERKO Zdeněk 374
38. KUBATA Jaroslav 325
39. DVOŘÁK Karel 315
40. KAŠPIREK Filip 306
41. SLOVÁČEK Michal 297
42. ŠAROCHA Jiří 293
43. JUPA Jiří 279
44. ŠMIED Jindra 278
45. JEVICKÝ Jiří 272
46. TERŠ Jiří jr. 268
47. SVOBODA Roman 266
48. URBÁNEK Stanislav 265
49. HADRÁVEK Gabriel 264
50. JANDA Martin 262
51. HORÁKOVÁ Zuzka 261
52. JERMAN Martin 258
53. CABELA Martin 257
54. NYTL Pavel 257
55. ŠVEC Martin 254
56. JANUŠKA Petr 252
57. RÖTZER Richard 246
58. GREGOR Roland 243
59. REJLEK Jaroslav 239
60. REJKA Jaroslav 231
61. ARNOŠT Tomáš 231
62. STARÝ Petr 225
63. ŠAFAŘÍK Jakub 225
64. JINDRA Michal 221
65. REISS Jan 219
66. ŠTEINER Ladislav 216
67. NOVÁK Tomáš 216
68. KOŽMÍN Martin 216
69. POKORNÝ Josef 215
70. KŘÍSTEK Jindřich 211
71. KMÍNEK Zdeněk 211
72. SYROVÝ Zdeněk 210
73. ABELE Gustav 206
74. ZOLLNER Christian 204
75. NĚMEC František 202
76. WINKLER Martin 196
77. ŠIMONÍK Zdeněk 194
78. NĚMEC František jr. 194
79. THIEL KARL - Heinz 192
80. PETR Roman 192
81. PRIBULA Mirek 187
82. ADASEK Petr 186
83. GLEIXNER Herbert 183
84. ČERNÝ1 Miroslav 183
85. BENDL Martin 183
86. PENC František 182
87. FOUKAL Martin 181
88. JONÁŠ Ivo 174
89. ČÍŽEK Luboš 174
90. JEŽEK Milan ml. 174
91. JORDÁN Robert 172
92. ŠTANGL Michal 170
93. ROLL Michal 169
94. BALVÍN Ondřej 165
95. SKLENÁŘ Petr 165
96. MAJKUS Vojtěch 164
97. MÁLKOVÁ Aneta 162
98. PACKA Ondřej 161
99. WAINER Martin 158
100. KRÁL Milan 155
101. KOVÁŘ Martin 154
102. ŠTORKÁN Martin 144
103. FRANK Jiří 140
104. KOHOUT Michal 138
105. ČERMÁK Josef 135
106. JEŘÁBEK Martin 133
107. HANZAL Martin 131
108. ČERVENÝ Jan 130
109. ASTL Jakub 128
110. KUMPOŠT Petr 124
111. TROJAN Karel 124
112. HRUŠKA Martin 124
113. KAŠPIREK David 122
114. ŠPERL Jaroslav 121
115. JEŘÁBEK David 120
116. KALINA František 118
117. HORÁK Milan 109
118. ROZPORKA Ondřej 108
119. HOŠNEDL Jan 107
120. HUBR František 107
121. HOUŠKA Tomáš 106
122. KULHA Petr 106
123. KOŠIČ Jan 104
124. TICHÝ1 Dominik 100
125. ŠPERL1 Jaroslav 100
126. SOUČEK Jan 99
127. MACHOVÁ Tereza 96
128. HOLEČEK Petr 91
129. VALÁŠEK Václav 89
130. PILKA Radek 88
131. HOMOLA Martin 86
132. MAIER Pavel 84
133. BURDA David 82
134. NOVÁK Jan 80
135. KOŽMÍNOVÁ Veronika 80
136. STRAKA Petr 78
137. RASSHOFER Christian 77
138. HAVLAS Lukáš 76
139. STOČES Josef 73
140. ČERNÝ Jiří 70
141. TUREK Stanislav 70
142. VÁCLAVOVSKÝ Petr 67
143. ROZPORKA Adolf 66
144. KRÉDL Tomáš 65
145. SRBECKY Tomáš 62
146. HLAVÁČEK Adam 60
147. ŠKODA Milan 60
148. PROCHÁZKOVÁ Petra 59
149. JEŽEK Milan 58
150. SIXTA David 56
151. VALEČKA Václav 54
152. TERŠ Jiří 51
153. BEER Hans 50
154. HODOUŠ Jan 47
155. VALKOV Libor 47
156. SRBECKÝ Michal 45
157. NOVÁK Tomáš jr. 45
158. NERUDA Tomáš 45
159. LHOTA Tomáš 40
160. BUJKO Patrik 38
161. HÁJEK Milan 37
162. PECH Jaroslav 37
163. CHYLSKÝ Michal 36
164. EBERT Jakub 34
165. KALOUSEK Jindřich 29
166. HARVÁNEK pavel 28
167. ANDERS Zdeněk 26
168. HONZÍK Petr 24
169. KŘÍŽOVÁ Boženka 24
170. ASTL Jiří 19
171. FENCL Tomáš 15
172. GLEIXNER Robin 12
173. POKORNÝ Miloš 12
174. VOLÁK Jan 10
175. SOVA Radek 9
176. KOTÁL Miloslav 9
177. BEŇA Jan 9
178. ŠAFRA Jan 8
179. REJLEK Jaroslav jr. 7
180. HAJDUŠEK Stanislav 7
181. HUSIČKA Robert 5
182. JANOTA Miroslav 0
183. WAINER Pavel 0
184. MLEJNEK Aleš 0
185. PAULIK Pavel 0
186. ČERNÝ Ctibor 0
187. POCNAR Vlastimil 0
188. PECL František 0
189. MONDEK Karel 0
190. KALISTA Jan 0
191. HANŽL Robert 0
Průběžné pořadí jezdců ve třídách
Poz Jezdec Body
N-1400
1. ROSIČKA Ladislav 60
2. GANGUR Jakub 55
3. POKORNÝ Josef 40
4. BENDL Martin 35
5. ROZPORKA Ondřej 24
6. ROZPORKA Adolf 20
7. GLEIXNER Robin 16
8. PILKA Radek 16
9. HÁJEK Milan 12
10. PROCHÁZKOVÁ Petra 12
11. ASTL Jiří 7
12. ANDERS Zdeněk 4
N-1600
1. SRP Jan 60
2. ZELENKA Martin 55
3. ANDRUCHOVIČ Milan 50
4. DVOŘÁK Karel 30
5. GREGOR Roland 26
6. ŠAFAŘÍK Jakub 24
7. KAŠPÍREK Filip 24
8. ČERVENÝ Jan 24
9. PACKA Ondřej 20
10. VALEČKA Václav 18
11. KALINA František 18
12. NĚMEC František 8
13. NOVÁK Tomáš jr. 7
14. KAŠPÍREK David 6
15. NĚMEC František jr. 4
16. KALISTA Jan 0
Saxo Cup
1. KAŠČAK Jiří 60
2. VANĚK Petr 45
3. VAŇKOVÁ Hana 39
4. VANĚK Jan 39
5. ARNOŠT Tomáš 35
6. FERKO Zdeněk 28
7. ADASEK Petr 20
8. HRUŠKA Martin 16
9. TICHÝ1 Dominik 12
10. KAŠPIREK Filip 12
11. KRÁL Milan 11
12. KUMPOŠT Petr 10
13. ŠTORKÁN Martin 10
14. ČERNÝ Jiří 8
15. NĚMEC František jr. 8
16. CHYLSKÝ Michal 6
17. KAŠPIREK David 5
18. ŠAFRA Jan 4
19. KŘÍŽOVÁ Boženka 3
20. SIXTA David 1
21. NĚMEC František 0
N-2000
1. ŠPITZ Jan 60
2. VAŇÁTKO Jaroslav 45
3. CABELA Martin 45
4. KOVÁČ Jan 39
5. ŠVEC Martin 30
6. JEŽEK Milan ml. 24
7. JANDA Martin 24
8. HOŠNEDL Jan 20
9. PECH Jaroslav 15
10. HLAVÁČEK Adam 10
11. ŠKODA Milan 10
12. JEŽEK Milan 8
13. BEŇA Jan 6
E-1400
1. OMELKA Tomáš 60
2. HORÁKOVÁ Zuzka 48
3. SVOBODA Roman 42
4. GLEIXNER Herbert 35
5. NOVÁK Tomáš 32
6. BEER Hans 30
7. SOVA Radek 24
8. HANZAL Martin 20
9. VOLÁK Jan 12
10. HONZÍK Petr 12
E-1600
1. TICHÝ Zdeněk 55
2. TICHÝ Dominik 50
3. REISS Jan 40
4. ČERNÝ Miroslav 40
5. RASSHOFER Christian 26
6. KŘÍSTEK Jindřich 25
7. THIEL KARL - Heinz 24
8. NĚMEC František 22
9. FRANK Jiří 20
10. ASTL Jakub 16
11. SOUČEK Jan 12
12. STRAKA Petr 8
13. EBERT Jakub 6
14. HANŽL Robert 0
E-2000
1. ČERNÝ David 60
2. ŠMIED Jindra 45
3. ŘIHA Josef 42
4. TVAROH Petr 36
5. JANUŠKA Petr 30
6. STARÝ Petr 24
7. NOVÁK Jan 20
8. PRIBULA Mirek 16
9. TERŠ Jiří 12
10. KOVÁŘ Martin 10
11. HARVÁNEK pavel 10
12. KOŠIČ Jan 10
13. HODOUŠ Jan 10
14. BURDA David 4
15. ČERMÁK Josef jr. 4
16. BUJKO Patrik 1
17. POKORNÝ Miloš 0
E-2WD
1. DOLEŽAL Viktor 50
2. TOPOL Michal 50
3. KLOTZ Josef 47
4. SLOVÁČEK Michal 40
5. JUPA Jiří 40
6. WINKLER Martin 30
7. JERMAN Martin 30
8. HOUŠKA Tomáš 26
9. JINDRA Michal 22
10. KMÍNEK Zdeněk 20
11. BALVÍN Ondřej 12
12. VÁCLAVOVSKÝ Petr 5
13. LHOTA Tomáš 3
14. SRBECKÝ Michal 3
15. MONDEK Karel 0
16. PECL František 0
EN+2000
1. KUČERA Tomáš 60
2. LEV Martin 55
3. SUCHOMEL Lukáš 45
4. KUBATA Jaroslav 36
5. SYROVÝ Zdeněk 24
6. TROJAN Karel 20
7. ŠIMONÍK Zdeněk 20
8. ROLL Michal 20
9. MÁLKOVÁ Aneta 16
10. WAINER Martin 16
11. HUBR František 14
12. KOHOUT Michal 12
13. VALÁŠEK Václav 7
14. FENCL Tomáš 5
15. SRBECKY Tomáš 4
16. WAINER Pavel 0
17. ČERNÝ Ctibor 0
H-1150
1. ČERMÁK Josef jr. 60
2. HOMOLA Martin 45
3. ČERMÁK Josef 40
4. JORDÁN Robert 30
H-1300
1. KRAMEŠ Luboš 60
2. REJLEK Jaroslav 45
3. PETR Roman 40
4. RÖTZER Richard 40
5. FOUKAL Martin 35
6. ZOLLNER Christian 30
7. KALOUSEK Jindřich 24
8. NERUDA Tomáš 12
9. JORDÁN Robert 12
H-1600
1. SRNSKÝ Josef jr. 60
2. NYTL Pavel 45
3. VALKOV Libor 36
4. PENC František 30
5. JEŘÁBEK David 24
6. KRÉDL Tomáš 20
7. MAIER Pavel 15
8. HUSIČKA Robert 8
9. POCNAR Vlastimil 0
H-2000
1. PATERA Ed 60
2. KALIKA Marek 45
3. KRÁL Ivo 42
4. ABELE Gustav 37
5. ŠAROCHA Jiří 28
6. ŠTEINER Ladislav 24
7. ŠPERL Jaroslav 20
8. MAJKUS Vojtěch 16
9. KULHA Petr 16
10. STOČES Josef 12
11. HADRÁVEK Gabriel 12
12. KOTÁL Miloslav 8
13. TUREK Stanislav 6
14. JANOTA Miroslav 0
15. PAULIK Pavel 0
H+2000
1. PÍŠA Tomáš 60
2. JEVICKÝ Jiří 42
3. ČERNÝ Miroslav 40
4. URBÁNEK Stanislav 36
5. SKLENÁŘ Petr 35
6. REJKA Jaroslav 35
7. ČERNÝ1 Miroslav 30
8. HADRÁVEK Gabriel 20
9. ŠPERL1 Jaroslav 20
10. HAJDUŠEK Stanislav 8
H2
1. FLOSMAN Petr 60
2. BERAN Petr 45
3. VALENTA Jan 42
4. TERŠ Jiří jr. 34
5. JONÁŠ Ivo 30
6. ŠTANGL Michal 27
7. HORÁK Milan 22
8. HOLEČEK Petr 18
9. HAVLAS Lukáš 16
10. REJLEK Jaroslav jr. 10
E2
1. MACHOVÁ Tereza 40
2. MLEJNEK Aleš 0
F
1. PUJMAN Tomáš 60
2. KOŽMÍN Martin 30
3. ČÍŽEK Luboš 24
4. JEŘÁBEK Martin 20
5. KOŽMÍNOVÁ Veronika 16
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007