Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2023 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-2000
636 Šimek Jakub Renault Clio N-2000 Šimek Racing
N-1400
802 Bendl Martin Vw polo N-1400 Bobkolety
803 Hájek Milan Suzuki swift N-1400 Traktorka
804 Pokorný Josef VW polo N-1400 Bobkolety badgermotorsport
811 Štefaník Ludvík Ford Ka N-1400 Stefanik Motorsport
812 Donát Martin VW Up! N-1400 Bobkolety-Badgermotorsport
818 Pilka Radek ŠKODA Fabia 1.4 16V N-1400 NOSTALGIA Racing Team Plzeň
827 Kypta Radek VW Lupo N-1400 R27 - KYPTA RACING
857 Říčka Rudolf škoda felicia N-1400 R Team
877 Arnošt Tomáš Peugeot 106 1.3 rallye N-1400 Peugeot díly Kocbeře
N-1600
701 Srp Jan Citroen Saxo VTS N-1600
702 Andruchovič Milan jr. Peugeot 106 N-1600
703 Kalina František Honda crx N-1600 Traktorka
704 Dvořák Karel Citroen c2 vts+ N-1600 Auto Kříž racing
707 Gregor Roland Suzuki N-1600 Bavaria
708 Bartoš Pavel Citroen Saxo VTS N-1600 BEROUN
709 Srp Vlastimil Citroen Saxo VTS N-1600
714 Kalista Jan VW Polo GTI N-1600 PoloGarage
717 Novák Tomáš Saxo VTS N-1600 Goodal
Saxo Cup
750 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
751 Vaněk Petr Peugeot 106 GTI Saxo Cup H&P Racing Team
752 Vaňková Hana Peugeot 106 GTI Saxo Cup H&P Racing Team
754 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
755 Flosman Jakub Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Astl Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Petráček Marek Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Němečková Šárka Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Štorkán Martin Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
777 Heřman Václav Citroen Saxo VTS Saxo Cup Edda Cup Team
784 Srnský Filip Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
787 Heligr Jaroslav Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
N-2000
600 Špitz Jan Acura Rsx-s N-2000 Tygr
602 Vaňátko Jaroslav ACURA RSX N-2000 TGR Team
603 Cabela Martin Honda ITR N-2000 Moto Racing Group
604 Fabián Jan Volkswagen Golf N-2000 FíFas motorsport
608 Nouzak Michal Skoda Fabia TDi N-2000 Dolezal Motor
610 Huťka Filip Volkswagen Golf N-2000 FíFas motorsport
620 Viehweger Christian Peugeot 306 N-2000 Germany
665 Šejda Václav OPEL Astra OPC N-2000 PAJDASPORT
666 Šejda Jakub OPEL Astra OPC N-2000 PAJDASPORT
E-1400
400 Horáková Zuzka Škoda Favorit E-1400 HD racing team
402 Svoboda Roman Škoda 100 E-1400 Svoboda Motorsport
405 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
406 Horák Dušan Škoda Favorit E-1400 HD racing team
410 Oršula Pavel Škoda 130l E-1400 JPO Motorsport
444 Andruchovič Milan Škoda 1000MB E-1400 AM Motorsport
458 Žid Vladimír Škoda Felicia E-1400 PROGATY Racing Team
E-1600
300 Tichý Dominik PUMA E-1600 TITA racing
301 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 TITA racing
303 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
322 Mika Jiří Citroen Saxo E-1600 JM Racing
388 Astl Jakub Honda CRX SiR II E-1600 Honda racing team
E-2000
100 Černý David Škoda pickup kawa E-2000 GOODAL
101 Tvaroh Petr HONDA CIVIC FD2 E-2000 TGR Team
102 Januška Petr Škoda pickup E-2000 GOODAL
103 Riha Josef Fabie E-2000 Lukamotorsport
104 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 Paliva Sedlčany
105 Pribula Mojmír Renault Clio E-2000 ClioCar
107 Zelenka Martin Ford Fiesta ? E-2000 Zeka Motorsport
111 Kadečka Lukáš Renault Clio E-2000 k3lukas racing
115 Sytař Petr Renault Clio Sport E-2000 Yokohama
116 Friedel Martin VW Golf III E-2000 Germany
117 Berka Zdeněk Alfa Romeo GT E-2000 Ennoble Racing Team
118 Červenka Roman Alfa Romeo GT E-2000 Ennoble Racing Team
190 Sytař Jakub Škoda Octavia 1.9 TDi E-2000 Yokohama CZ/SK
199 Firtl Stanislav Škoda Octavia 1.9 TDi E-2000 Yokohama CZ/SK
E-2WD
50 Doležal Viktor Škoda Octavia E-2WD Doležal motor
52 Hlavička Honza Octavia 3 cup E-2WD Speedy Motorsport
53 Topol Michal BMW 1 E-2WD
55 Roll Michal Porsche GT3 CUP E-2WD RMLRACING
62 Ulmann Silvestr Nissan 350Z E-2WD USmotorsport
63 Balvín Ondřej BMW E-2WD Intercar autoservis
77 Souček Jan Škoda Fabia FRS E-2WD JSracingTEAM
92 Václavovský Petr Porsche 997 E-2WD
93 Srbecký Michal Mazda MX-5 E-2WD TMS Racing
97 Kmínek Zdeněk Lamborghini Gallardo E-2WD
99 Jerman Martin Lamborghini Huracán E-2WD
EN+2000
1 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 Svijany Racing
2 Lev Martin Subaru Sti EN+2000 Autoservis Lev
5 Srbecky Tomas BMW M550i EN+2000 TMS Motorsport
6 Homola Matyáš Mitsubishi EN+2000
7 Souček Karel Mitsubishi Lancer EVO EN+2000 JS racing Team
10 Vojáček Lukáš Mitsubishi Evo 10 EN+2000 Ennoble racing team
H-1150
204 Pecina Robert FIAT 127 H-1150 Karlovy Vary
H-1300
221 Rejlek Jaroslav ŠKODA 130M H-1300 REJLEK MOTOSPORT
225 Homola Martin VW Polo Coupe H-1300 Autoservis Lev
226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR Racing Kladno
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H-1300 KALI motorsport
H-1600
241 Valkov Libor Lada 1600 MTX H-1600 S3 Collection Motorsport
245 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
257 Jeřábek David Škoda 130RS H-1600 Engine racing
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
261 Kalika Marek Peugeot 205 GTi H-2000 Patera Citroen
263 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
270 Stočes Josef Alfa Romeo Junior H-2000 KTG team
271 Abele Gustav Opel Kadett H-2000 Bavaria
H+2000
280 Černý1 Miroslav Porsche 911 RS H+2000 Porsche Clasic Club Liberec
281 Píša Tomáš Opel Ascona H+2000 Tomas Motorsport
287 Panožka Josef Porsche 911 RS H+2000 Porsche Clssic club Liberec
291 Rejka Jaroslav Jaguar XJS H+2000 JR12
294 Sklenář Petr Audi Coupe Quattro E2 H+2000 Sklenář Auto
297 Jakušev Martin VW 1302 H+2000
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
901 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport
902 Horák Milan BMW 325 H2 EDDA CUP TEAM
904 Beran Petr Sierra Cosworth H2 Cosworth
905 Čanda Tomáš Mercedes-Benz 190E H2
911 Štangl Michal Jaguar XJR 3.6 H2 XJMRacing
928 Šimoník Zdeněk BMW 318is E30 H2 ZSA racing
F
950 Pujman Tomáš Mini R1000 F ASC Pluto
951 Meusel Rico Škoda 130 RS F Sachsen
955 Rosička Ladislav Mugen Targa F Scuderia Strasnice
957 Barchánek Martin Chevrolet Monte Carlo F
973 Jeřábek Martin Škoda RSJ 300 F Skoda Jerabek
999 Pavlík Vlastimil Ferrari 430 F PMS Team
E2
90 Hanžl Robert Gloria C8F E2
969 Baláž Marek Radical SR3 E2 Štefaník Motorsport
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007