Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2022 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
720 Kalina František +1 N-1400 Traktorka
800 Gangur Jakub +1 N-1400 KG Motorsport
803 Rosička Ladislav +1 N-1400
808 Hájek Milan +1 N-1400 Traktorka
851 Procházková Petra +1 N-1400 Doležal Motor
N-1600
700 Zelenka Martin +3 N-1600
701 Dvořák Karel 2 N-1600 Auto Kříž racing
702 Šafařík Jakub +2 N-1600 ARROW Motorsport
703 Srp Jan +2 N-1600
717 Novák Tomáš +1 N-1600 Goodal
724 Andruchovič Milan +2 N-1600
756 Holická Bára +0 N-1600
Saxo Cup
307 Arnošt Tomáš +0 Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
750 Tichý Dominik Peugeot 106 Saxo Cup
751 Kaščak Jiří +1 Saxo Cup
752 Vaněk Jan +0 Saxo Cup
753 Vaněk Petr +0 Saxo Cup
754 Vaňková Hana +0 Saxo Cup
755 Křížová Boženka +2 Saxo Cup
757 Kobl Václav +1 Saxo Cup
758 Falovičová Michaela +1 Saxo Cup
N-2000
600 Špitz Jan + 1 N-2000 Tygr
601 Vaňátko Jaroslav +1 N-2000 TGR Team
602 Kováč Jan +1 N-2000
612 Janda Martin +1 N-2000 Jandy's Auto
655 Pech Jaroslav +0 N-2000
666 Švec Martin Opel Astra GSI N-2000
E-1400
305 Omelka Tomáš +3 E-1400 Omelka Racing
401 Horáková Zuzka 1 E-1400
405 Novák Tomáš +1 E-1400
E-1600
300 Reiss Jan +0 E-1600 Reissingteam
301 Tichý Dominik +1,5 E-1600 TITA racing
302 Tichý Zdeněk +1 E-1600 TITA racing
E-2000
100 Černý David +1 E-2000 GOODAL
102 Slováček Michal +1 E-2000 Svijany Racing
103 Januška Petr +3 E-2000
120 Tvaroh Petr +1 E-2000 TGR Team
E-2WD
51 Doležal Viktor +3 E-2WD Doležal motor
52 Klotz Josef +5 E-2WD Kotelna Racing™
EN+2000
1 Kubíček Lukáš +3 EN+2000
2 Lev Martin + 1 EN+2000 Autoservis Lev
3 Kučera Tomáš +1 EN+2000 Svijany Racing
10 syrovy zdenek +2 EN+2000
12 Suchomel Lukáš +3 EN+2000
22 Homola Matyáš +1 EN+2000 ADHD Motorsport
255 Hák Jiří +0 EN+2000
H-1150
200 Čermák Josef +1 H-1150 Autosport Pegas
201 Homola Martin 1 H-1150
202 Jordán Robert +0 H-1150
207 Čermák jun Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 PCDracing Zbraslav
H-1300
220 Krameš Luboš +3 H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
221 Rejlek Jaroslav ŠKODA 130M H-1300 REJLEK MOTOSPORT
222 Foukal Martin +1 H-1300
H-1600
242 Nytl Pavel +1 H-1600 S3 collection motorsport
256 Valkov Libor +1 H-1600 S3 Collection Motorsport
H-2000
260 Patera Ed +16 H-2000
262 Kalika Marek +0 H-2000
268 Kulha Petr +0 H-2000
H+2000
205 Vaňata Tomáš +5 H+2000
281 Píša Tomáš +2 H+2000 Tomas Motorsport
287 Černý Miroslav +2 H+2000
288 Urbánek Stanislav +1 H+2000
784 Panožka Josef +1 H+2000
999 Zemanová Andrea +1 H+2000
H2
900 Beran Petr +1 H2
901 Flosman Petr +2 H2 Edda Cup Team
902 Valenta Jan +2 H2
905 Horák Milan +1 H2
908 HAVLAS LUKÁŠ +2 H2
F
906 Roll Vaclav +0 F Rakar
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007