Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2022 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 KG Motorsport
803 Rosička Ladislav Vw Lupo N-1400 Scuderia Strasnice
808 Hájek Milan Suzuki swift N-1400 Traktorka
809 Bendl Martin Vw polo N-1400 Bobkolety
833 Šlajchrt Václav VW Lupo N-1400
851 Procházková Petra Suzuki Swift GTi N-1400 Doležal Motor
N-1600
700 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
701 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ N-1600 Auto Kříž racing
702 Šafařík Jakub Citroën Saxo VTS N-1600 ARROW Motorsport
703 Srp Jan Citroen Saxo VTS N-1600
717 Novák Tomáš Citroën Saxo N-1600 Goodal
718 Bartoš Pavel Citroen Saxo N-1600
720 Kalina František Honda crx N-1600 Traktorka
724 Andruchovič Milan Peugeot 106 N-1600 Toyoco Racing
Saxo Cup
751 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
753 Vaněk Petr Peugeot 106 GTI Saxo Cup H&P Racing Team
754 Vaňková Hana Peugeot 106 GTI Saxo Cup H&P Racing Team
755 Křížová Boženka Citroën Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroën
756 Petráček Marek Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Dvořák Jan Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Pařízek Ivan Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Koudelka Martin Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
769 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
775 Vrkoslav Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
784 Ferko Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
N-2000
600 Špitz Jan Acura Rsx-s N-2000 Tygr
601 Vaňátko Jaroslav ACURA RSX N-2000 TGR Team
602 Kováč Jan Renault Clio N-2000
605 Ruta Jiří Ford Escort RS2000 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov
612 Janda Martin Renault Clio Sport N-2000 Jandy's Auto
628 Nouzak Michal Škoda Fabia TDi N-2000 Doležal motor
688 Mrkvicka Jan Škoda Fabia RS N-2000 Mrkev racing
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
401 Horáková Zuzka Škoda Favorit E-1400 HD Racing team
402 Jiras Pavel Škoda 120 lLS E-1400 Autosport Řeporyje
403 Hanzal Martin Škoda 130H E-1400
404 Svoboda Roman Škoda 100 E-1400 Svoboda Motorsport
405 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
433 Plíva Jaroslav Škoda Felicia E-1400 JP-rally sport
485 Horna Petr Škoda 120 LS E-1400 Klempner motorsport
E-1600
301 Tichý Dominik PUMA E-1600 TITA racing
302 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 TITA racing
317 Křístek Jindřich Honda Civic Eg6 E-1600 Protlum suspensions
330 Novotný Petr Škoda Felicia E-1600 AMK Cihelna
361 Štilec Roman Honda Civic E-1600 Roman Štilec motorsport
E-2000
100 Černý David Škoda pickup kawa E-2000 GOODAL
101 Řiha Josef Fabie 1 E-2000 Lukamotorsport
103 Januška Petr Škoda pickup E-2000 GOODAL
106 Cinkl Vratislav Skoda Octavia E-2000 proPDM
107 Šauer jiří ŚKODA Octavia 2.0 E-2000
116 Firtl Stanislav Škoda Octavia E-2000 Yokohama Czech
117 Heurich Rico VW Golf E-2000 Germany
120 Tvaroh Petr HONDA CIVIC FD2 E-2000 TGR Team
147 Hemerka Aleš Alfa Romeo 147 E-2000 HEMERKA ELEKTRO
E-2WD
51 Doležal Viktor Bmw1 E-2WD Doležal motor
52 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Kotelna Racing™
55 Topol Michal BMW 1 E-2WD
58 Ulman Pavel BMW M3 E36 E-2WD ZRT motorsport Ulman
59 Kaše Ondra BMW e36 340si E-2WD Kasak racing
84 Vojnar Miloň BMW Z4M E-2WD VS racing
97 Kmínek Zdeněk Lamborghini Gallardo E-2WD
99 Jerman Martin Lamborghini Huracán E-2WD
EN+2000
3 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 Svijany Racing
9 Roll Michal Audi S1 EN+2000 RMLRACING
H-1150
201 Homola Martin VW Polo Coupe H-1150 Autoservis Lev
202 Jordán Robert Škoda 120S H-1150 Pegas Autosport
207 Čermák jun Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 PCDracing Zbraslav
H-1300
221 Rejlek Jaroslav ŠKODA 130M H-1300 REJLEK MOTOSPORT
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
242 Nytl Pavel Lada 1600 H-1600 S3 collection motorsport
243 VRBATA PETR Škoda 105 l H-1600 AUTOVRBATA
248 Kynčl Jan Škoda 130LR H-1600
254 KOFROŇ David Honda civic H-1600
256 Valkov Libor Lada 1600 MTX H-1600 S3 Collection Motorsport
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
261 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
262 Kalika Marek Peugeot 205 GTi H-2000 Edda Cup Team
267 Šteiner Ladislav BMW E318 H-2000
H+2000
281 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
288 Urbánek Stanislav BMW E 30 2,7 H+2000 Urbánci
H2
900 Beran Petr Sierra Cosworth H2 Cosworth
901 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
902 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport
905 Horák Milan BMW 325 H2 Edda cup team
906 Roll Vaclav Mitsubischi H2 Rakar
939 Hůlek Michal Vw Golf G60+ H2 LS-Cars gruppe Vrchlabí
F
954 Meusel Rico Škoda 130RS F Sachsen
955 Housa Tomáš škoda fabia mk 2000 F AMK Tříč
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007