Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2022 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 KG Motorsport
802 Pokorný Josef Ve polo N-1400 Bobkolety badgermotorsport
803 Rosička Ladislav Vw Lupo N-1400 Scuderia Strasnice
851 Procházková Petra Suzuki Swift GTi N-1400 Doležal Motor
N-1600
700 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
701 Dvořák Karel Citroen c2 vts+ N-1600 Auto Kříž racing
703 Srp Jan Citroen Saxo VTS N-1600
708 Gregor Roland Citroen C2 VTS N-1600 Bavaria
710 Němec František Peugeot 206 N-1600 FN Racing CZ
724 Andruchovič Milan Peugeot 106 N-1600 Toyoco Racing
Saxo Cup
751 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
753 Vaněk Petr Peugeot 106 GTI Saxo Cup H&P Racing Team
754 Vaňková Hana Peugeot 106 GTI Saxo Cup H&P Racing Team
755 Křížová Boženka Citroën Saxo Saxo Cup Patera Citroën
756 Němec František jr. Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Kašpirek Filip Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Kašpirek David Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Král Milan Citroën Saxo VTS Saxo Cup Patera citroen
784 Ferko Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
N-2000
600 Špitz Jan Acura RSX N-2000 Tygr team
601 Vaňátko Jaroslav ACURA RSX N-2000 TGR Team
602 Kováč Jan Renault Clio N-2000
612 Janda Martin Renault Clio Sport N-2000 Jandy's Auto
655 Pech Jaroslav Peugeot 206 N-2000 _pandp_racing
666 Švec Martin Opel astra N-2000 _panp_racing
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
406 Gleixner Herbert VW Polo E-1400 Bavaria
416 Sova Radek Ford Ka E-1400 Zvíkov
E-1600
0 Červený Jan Peugeot 106 E-1600
300 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
301 Tichý Dominik PUMA E-1600 TITA racing
302 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 TITA racing
305 Rasshofer Christian Opel Corsa E-1600 Bavaria
E-2000
100 Černý David Škoda Pick-up kawa E-2000 GOODAL
105 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 Paliva Sedlčany
115 Choura Jakub Opel Astra GSI E-2000 Ukulele racing
116 Firtl Stanislav Škoda Octavia E-2000 Yokohama Czech
117 Perný Michal Renault Clio Sport E-2000 Yokohama Czech
120 Tvaroh Petr HONDA CIVIC FD2 E-2000 TGR Team
124 Harvanek pavel Peugeot 205 F2000 E-2000 Peugeot sport cz Harvanek
125 Terš Jiří ŠKODA FABIA RS E-2000 AutoTerš Racing Team Klatovy
E-2WD
52 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Kotelna Racing™
55 Topol Michal Bmw 1 E-2WD
59 Kaše Ondra BMW e36 340si E-2WD Kasak racing
64 Kadlečík František BMW M4 E-2WD
66 Winkler Martin Nissan 200sx E-2WD Rocket team
83 Houška Tomáš BMW e36 325 compact E-2WD BMW Mr.Housenka
EN+2000
2 Lev Martin Subaru Sti EN+2000 Autoservis Lev
3 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 Svijany Racing
7 Kubata Jaroslav Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 RMLRACING
9 Roll Michal Audi S1 EN+2000 RMLRACING
10 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo 7 EN+2000
12 Suchomel Lukáš Lotus Elise EN+2000 Spine CZ
28 Hubr František subaru EN+2000 HF racing
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000MB H-1150 Autosport Pegas
201 Homola Martin VW Polo Coupe H-1150 Autoservis Lev
207 Čermák jun Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 PCDracing Zbraslav
H-1300
202 Jordán Robert Škoda 130 RS H-1300 Pegas Autosport
220 Krameš Luboš SKODA 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
221 Rejlek Jaroslav ŠKODA 130M H-1300 REJLEK MOTOSPORT
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H-1300 K-A-L-I motorsport
239 Neruda Tomáš ŠKODA 130LR H-1300 Autosport Pegas
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
242 Nytl Pavel Lada 1600 H-1600 S3 collection motorsport
255 Husička Robert Lada 1500 H-1600 Čížek racing
256 Valkov Libor Lada 1600 MTX H-1600 S3 Collection Motorsport
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
262 Kalika Marek Peugeot 205 Gti H-2000 Patera Citroen
271 Abele Gustav Opel Kadett H-2000 Bavaria
H+2000
281 Píša Tomáš Opel Ascona H+2000 Tomas Motorsport
284 Jevický Jiří Mercedes-Benz 190E 2.3 16V H+2000 PAJDASPORT
285 Hodan Miroslav Opel Kadet GTE H+2000
303 Černý Miroslav Porsche 911 RS H+2000 CM motorsport
294 Sklenář Petr Audi Coupe Quattro H+2000
296 Pisa Zdenek Opel Ascona H+2000 Nybakken Motorsport
H2
900 Beran Petr Sierra Cosworth H2 Cosworth
901 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
902 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport
903 Jonáš Ivo Opel Kadet H2
905 Horák Milan BMW 325 H2 Edda cup team
906 Roll Vaclav Mitsubischi H2 Rakar
924 Terš jun. Jiří Škoda Favorit 136 L H2 AutoTerš Racing Team Klatovy
F
950 Pujman Tomáš Mini R1000 F ASC Pluto
959 Čížek Luboš Audi S2 RX F Čížek racing
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007