Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2021 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 KG Motorsport
802 Rosička Ladislav Vw Lupo N-1400 Scuderia Strasnice
805 Pokorný Josef VW polo N-1400 Bobkolety badgermotorsport
808 Hájek Milan Suzuki swift N-1400 Traktorka team
809 Bendl Martin vw polo N-1400 Bobkolety
813 Cvejn Josef Suzuki Swift Gti Mk1 N-1400 SRT
833 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTi N-1400
851 Procházková Petra Suzuki Swift GTI N-1400 Doležal Motor
N-1600
700 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
702 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 N-1600
703 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600
707 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ N-1600 Auto Kříž racing
709 Srp Jan Citroen Saxo VTS N-1600
714 Kalista Jan VW Polo GTI N-1600 PoloGarage
Saxo Cup
750 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
751 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
754 Ferko Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
755 Falovičová Michaela Citröen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citröen
756 Krtek Patrik Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Roubíček Karel Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Bartoš Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Vaněk Petr Peugeot 106 GTI Saxo Cup
776 Vaňková Hana Peugeot 106 GTI Saxo Cup
777 Brože Karel Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
778 Novák Jan Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
N-2000
600 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR Team
602 Cabela Martin Honda N-2000 Moto Racing Group
605 Hosnedl Jan Renault Clio N-2000 ÚAMK - Ořech Kuchař
607 Novotný Václav Hyundai Coupe N-2000 Racing Team Nechanice
608 Špitz Jan Acura Rsx N-2000 TGR
612 Janda Martin Renault Clio Sport N-2000
614 Kováč Jan Renault Clio Sport N-2000
666 Králík Adam Seat Leon FR N-2000 Rabbit Czech Racing
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
402 Horáková Zuzana škoda Favorit E-1400 ASH motorsport
404 Jiras pavel Škoda 120 LS E-1400 Autosport-Řeporyje
414 Hanzal Martin Škoda 130H E-1400
415 Volák Jan Škoda Felicia E-1400 Bobeš Rally Team Karlík
427 Dobeš Václav Škoda Favorit E-1400 V.D.Racing Team
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
301 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
302 Tichý Dominik PUMA E-1600 TITA racing
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 TITA racing
304 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
305 Kadečka Lukáš Citroen Saxo Vts E-1600 Lu3kas
316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX II E-1600
324 Hnátek Mojmír Fabia E-1600
344 Souček Jan Skoda Fabia FR16 E-1600 JSracingTEAM
357 Kašparová Martina citroen saxo E-1600
377 Kašpar Michal citroen saxo E-1600
379 Hanžl Robert Citroën C2 E-1600 cartom.cz
701 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 E-1600 Auto sport klub Plzeň
E-2000
100 Černý David Škoda Pick-up E-2000 GOODAL
101 Slováček Michal Honda CivicType R E-2000 Svijany racing
109 Neústupa Aleš Alfa Romeo GT E-2000 ART Racing Praha
111 Říha Josef Fabie E-2000 Lukamotorsport
115 Lounova Olga Honda DC5 E-2000 Moto Racing Group
125 Terš Jiří ŠKODA FABIA RS E-2000 AutoTerš Racing Team Klatovy
147 Hemerka Aleš Alfa Romeo 147 E-2000 HEMERKA ELEKTRO
E-2WD
50 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Kotelna Racing™
51 Doležal Viktor BMW 1 E-2WD Doležal motor
52 Nešpor Radek Porsche 997 E-2WD Nera Hořovice
55 Topol Michal Bmw 1 E-2WD
57 Hlavička Jan Octavia RS E-2WD Speedy-Motorsport
69 Suchomel Lukáš lotus elise E-2WD spine cz
97 Kmínek Zdeněk Lamborghini Gallardo E-2WD
EN+2000
3 Beneš Oskar Ford Fiesta EN+2000
6 Kubata Jaroslav Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 RMLRACING
9 Trojan Karel Škoda Fabia R5 EN+2000 Korno Motorsport
12 Marek Roman Subaru Impreza 555 EN+2000 Auto Slaný
17 Kužel Michal Lancer Evo EN+2000 RDM Motorsport
20 Škvára Radek Mitshubishi Lancer Evo VIII EN+2000 RŠ Kotopeky
30 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII EN+2000 Svijany Racing
31 Lev Martin Subaru Sti EN+2000 Autoservis Lev
32 Homola Matyáš Mitsubishi EN+2000 Autoservis Lev
37 Vojáček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo X EN+2000 ART Racing Praha
45 Keller Lukáš Evo 9 EN+2000 LKMotorsport
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000MB H-1150 Autosport Pegas
201 Jordán Robert Škoda 120S H-1150 Pegas Autosport
202 Homola Martin VW Polo Coupe H-1150 Autoservis Lev
205 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDY MOTORSPORT
208 Čermák jun Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 PCDracing Zbraslav
H-1300
220 Krameš Luboš SKODA 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
221 rejlek jaroslav ŠKODA 130M H-1300 REJLEK MOTOSPORT
222 Foukal Martin Škoda 110R H-1300 Pegas Autosport
223 Valkov Libor Lada 1300 MTX H-1300 S3 collection motorsport
225 Muzikant Antonín Škoda 130LR H-1300 Edda Cup Team
228 Fábera Martin Škoda 105 H-1300 Pegas Autosport
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H-1300 KALI motorsport
237 Novák Petr Škoda 130RS H-1300 MK Garage
H-1600
245 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
253 Penc František Skoda 130LR H-1600 Autosport Pegas
259 Vánočka Petr Škoda 130LR H-1600 Pegas Autosport
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
261 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
262 Kalika Marek Peugeot 205 GTi H-2000 Patera Citroen
263 Patera David Peugeot 205 GTi H-2000 AUTO PATERA
264 Janota Miroslav Opel Kadett H-2000 MK Garage
265 Šejda Václav st. RENAULT R5 GT Turbo H-2000 PAJDASPORT
269 Šarocha Jiří BMW 2002ti H-2000 MG Auto racing
270 Muller Petr BMW 320 H-2000
271 Paulik Pavel SAAB 96 H-2000 Řevnice
H+2000
280 FIGL st. Jiří Audi Sport Quattro S1E2 H+2000 Speedy-motorsport
281 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
288 Urbánek Stanislav BMW E 30 2,7 H+2000 Urbánci
294 Sklenář Petr Audi Quattro H+2000
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
901 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport
902 Roll Vaclav Opel Kadett H2 Rakar
903 Jonáš Ivo Opel Kadet H2
904 Horák Milan Mercedes 190 E 2,3 16 H2 Edda Cup Team
905 Beran Petr Sierra Cosworth H2 Cosworth
907 Žežulka Petr Škoda Favorit H2 Edda cup team
909 Švec Martin Opel Kadett H2 Pandp racing
916 Jelínek Jiří favorit H2
924 Terš jun. Jiří Škoda Favorit 136 L H2 AutoTerš Racing Team Klatovy
F
950 Pujman Tomáš Mini R1000 F ASC Pluto
955 Havlas Lukáš VW Lupo F pandp racing
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007