Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2021 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N 1400
800 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N 1400 Swift Racing Team
801 CEJNAR PAVEL Suzuki swift gti N 1400 Cejny motorsport
802 Rosička Ladislav Vw Lupo Gti N 1400 Scuderia Strasnice
809 Bendl Martin Vw polo N 1400 Bobkolety
818 Pilka Radek ŠKODA Fabia 1,4 16v N 1400 NOSTALGIA Racing Team Plzeň
N 1600
700 Zelenka Martin Citroën Saxo N 1600 Zeka Motorsport
701 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N 1600 Autosport Kopelent
703 Horáček Jindřich Peugeot 106 N 1600 GROUP FARS
704 Šafařík Jakub Citroen Saxo VTS 1.6 16v N 1600 ARROW Motorsport
705 Gregor Roland Citroen C2 N 1600 Bavaria
706 CHýnovský Zdeněk Peugeot 106 S16 N 1600
707 Dvořák Karel Citroen C2 vts+ N 1600 RML racing
714 Kalista Jan Vw polo gti N 1600 PoloGarage
716 Bláha Michal Citroen Saxo N 1600
717 Novák Tomáš jr. Peugeot 106 N 1600 Goodal
745 Štefaník Ludvík Škoda Octavia N 1600 Štefaník Motorsport
Saxo Cup
750 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
751 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
754 Ferko Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
755 ??? Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Láska Josef Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Grishina Nastya Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Štorkán Martin Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Vaněk Petr Peugeot 106 GTI Saxo Cup
767 Mlejnek Josef Citroen Saxo Saxo Cup
776 Vaňková Hana Peugeot 106 GTI Saxo Cup
787 Kowalski Adam Peugeot 106 Rallye Saxo Cup Kowalski motorsport
N 2000
199 Šejda Jakub Opel Astra N 2000 PAJDASPORT
600 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N 2000 TGR Team
601 Cabela Martin Honda ITR N 2000 MRG
607 Filinger Jiří Alfa Romeo GT N 2000 Enoble Racing Team
608 Neustupa Aleš Alfa Romeo GT N 2000 Enoble Racing Team
610 Štefan David Renault Clio N 2000 Ralex Sport
611 Ježek Milan Honda N 2000 MJracingteam
612 Janda Martin Renault Clio N 2000 Jandys servis
625 Holec Jan Mazda 3 N 2000 Holec Motorsport
650 Kováč Jan Renault Clio N 2000 Peugeot díly Kocbeře
E 1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E 1400 Omelka Racing
401 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E 1400 Goodal
402 Horáková Zuzana Škoda Favorit E 1400 ASH Motorsport
403 Jiras pavel ŠKODA 120 LS E 1400 AUTOSPORT - ŘEPORYJE
407 Gleixner Herbert VW Polo E 1400 Bavaria
409 Vrzal Lubomír Suzuki E 1400
414 Hanzal Martin Škoda 130H E 1400 ASC Pluto
418 Bobek Jiří VW Polo E 1400 Bobkolety
E 1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E 1600 CM motorsport
301 Reiss Jan Škoda 130 RS E 1600 Reissingteam
302 Tichý Dominik PUMA E 1600 TITA racing
303 Tichý Zdeněk PUMA E 1600 TITA racing
304 Astl Jakub Honda CRX II E 1600
306 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX II E 1600
309 Theil Karl - Heinz Ford Escort E 1600 Bavaria
317 Křístek Jindřich Honda Civic EG6 E 1600 Protlum Suspensions
324 Hnátek Mojmír Fabia E 1600
333 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS E 1600 FALCO Motorsport
357 Kašparová Martina citroen saxo E 1600 Myšáci 77
377 Kašpar Michal citroen saxo E 1600 Myšáci 77
379 Hanžl Robert Citroën C2 E 1600
388 Loos Tomáš Honda Civic 4G E 1600 HondaRacingTeam
E 2000
100 Černý David Škoda Pick-up kawa E 2000 GOODAL
101 Slováček Michal Honda Civic Type R E 2000 Svijany Racing
102 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E 2000 TGR Team
104 Šmied Jindra Renault Clio R3 E 2000 Paliva Sedlčany
105 Bažata Jiří Škoda Fabia E 2000
106 Kolčava Radek vw golf mk4 tdi E 2000 AUTO-KORA motorsport
107 Kolář jr. Petr Škoda Fabia E 2000 Pegas Autosport
108 Šauer jiří Škoda Octavia 2.0 E 2000
109 Zenkl Otakar Ford Fiesta E 2000 ZRS
110 Široký Antonín Peugeot 205 E 2000 Šo©️k Motorsport
111 Říha Josef Škoda Fábia E 2000
112 Januška Petr Škoda E 2000 Goodal
113 Kočiš Jan Civic FD2 E 2000 NK racing
116 Pribula Mojmír Renault Clio E 2000 Dům barev
118 Kovář Martin BMW E 2000
121 Choura Jakub Opel Astra GSI E 2000
133 Sládek Petr Honda Civic VT E 2000 R3S performance
156 Marik Karel VW Golf E 2000
E 2WD
50 Klotz Josef Audi A4 1.8t E 2WD Kotelna Racing™
51 Doležal Viktor BMW M3 E 2WD
52 Nešpor Radek Porsche 997 E 2WD Nera Hořovice
53 Liška Vladimír BMW M3 E 2WD Invelt Plzeň
55 Topol Michal BMW 130i cup E 2WD
56 Václavovský Petr Porsche 997 E 2WD Rocco Racing
57 Hlavička Jan Octavia E 2WD
58 Kaše Ondra BMW e36 E 2WD
62 Balvín Ondřej Bmw e36 E 2WD AMK Mariánské Lázně
64 Novák Petr Porsche 997 E 2WD MK Garage
66 Rausa Karel Peugeot 406 E 2WD Auto Qualt
69 Suchomel Lukáš lotus elise E 2WD spine cz
74 Janota Miroslav Porsche 997 E 2WD MK Garage
82 Jupa Jiří Corvette Z06 E 2WD Lukamotorsport Czech
96 Göllner Aleš BMW M3 E 2WD B Bartoni Racing Team
97 Kmínek Zdeněk Lamborghini Gallardo E 2WD
99 Jerman Martin Lamborghini Huracan E 2WD STK Bohdalec
EN+2000
2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 Svijany Racing
3 Beneš Oskar Ford Fiesta EN+2000
4 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo VII EN+2000
5 Souček Karel Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000
7 Černý Ctibor Mitsubishi lancer EVO9 EN+2000 #BOWA
8 Wainer Pavel Mitsubishi lancer EVO9 EN+2000 #BOWA
10 Vojáček Lukáš Subaru Impreza EN+2000 Enoble Racing Team
17 Kužel Michal Lancer Evo EN+2000 RDM Motorsport
30 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII EN+2000 Svijany Racing
31 Lev Martin Subaru Sti EN+2000 Autoservis Lev
32 Homola Matyáš Mitsubishi EN+2000 Autoservis Lev
40 Reinisch Petr Ford fokus 2,5ST EN+2000
41 Packa Ondřej Mitsubishi Lancer EN+2000 RTM-motorsport
42 Šimoník Zdeněk BMW135i EN+2000 ZSA racing
44 Souček Jan Subaru Impreza WRX EN+2000 JSracingTEAM
45 Keller Lukáš Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 LK Motorsport
47 Hák Jiří Mercedes AMG EN+2000 Hakspeed
H 1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H 1150 Pegas autosport
202 Homola Martin VW Polo Coupe H 1150 AUTOSERVIS LEV
H 1300
220 Krameš Luboš Škoda 1000 MB H 1300 Motorsport Pricovy
221 Rejlek Jaroslav Škoda 130L H 1300
222 Foukal Martin Škoda 110R H 1300 Autosport Pegas
225 Kolář Pavel Škoda 105 H 1300 Autosport Pegas
226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H 1300 MR Racing Kladno
227 Valkov Libor Lada 1300 MTX H 1300 S3 collection motorsport
228 Moravec Pavel Škoda 120 H 1300
232 Tříska Karel Škoda 120 LS H 1300 M sport
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H 1300 Kali motorsport
237 Beneš Jiří Škoda Rapid H 1300
H 1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H 1600 Svijany Racing
242 Kubr Tomas Škoda 105 L H 1600 Autosport Řeporyje
245 Maier Pavel Ford Escort H 1600 Alpine Team Prague
253 Penc František Škoda 130 LR H 1600 Autosport Pegas
257 Jeřábek David Škoda 130RS H 1600 Škoda Jeřábek
H 2000
260 Patera Ed VW Scirocco H 2000 Patera Citroen
261 Král Ivo VW Golf GTi H 2000 Svijany racing
262 Kalika Marek Peugeot 205 Gti H 2000 Edda Cup Team
266 Hadrávek Gabriel Lancia Beta H 2000 Plzeň
269 Tříska Michal Vw golf 2,0 16v H 2000 M sport
273 Sviták Rudolf Triumph Dolomite H 2000
277 Ulmann Silvestr Porsche 924 H 2000 USmotorsport
H+2000
280 FIGL st. jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
281 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
282 Hodaň Miroslav Opel Kadett H+2000
287 Panožka Josef Porsche 911 H+2000
289 Lorenz Ondřej Audi quattro H+2000
290 Plaček Lubomír Porsche 911 H+2000 ACI
291 Rejka Jaroslav Jaguar XJS V-12 H+2000 JR12
292 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
297 Silovský Libor Triumph GT6 H+2000
298 Silovský Filip Triumph TR7 H+2000 Plzeň
299 Hajdušek Stanislav Tatra 603 H+2000 Velké Popovice
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
901 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport
902 Roll Vaclav Opel H2 Rakar
903 Jonáš Ivo Opel Kadett H2
904 Horák Milan Mercedes 190 E 2,3 16 H2 Edda Cup Team
905 Stočes Josef Mercedes 190 2.3 16V H2 Edda Cup Team
909 Beran Petr Ford Sierra Cosworth H2
910 Holeček Petr Škoda Favorit H2 Autosport Pegas
911 Štangl Michal Jaguar XJR 3.6 H2 XJMRacing
939 Hůlek Michal VW Golf G60 H2 LS - groupe
F
950 Pujman Tomáš Mini 1000 F
951 Vinš Marek Škoda Felicia F
952 Kožmín Martin Škoda Fabia F Auto Kožmín
953 Kožmínová Veronika VW Polo F Auto Kožmín
966 Stoklasa Pavel Škoda 120 F
973 Jeřábek Martin Škoda 110 F Škoda Jerabek
999 Šenold Jan Škoda Fabia TDI 4x4 F penzionuvleku.cz
E2
58 Machová Tereza Norma 20F E2 GMS RACING TEAM
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007