Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2020 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
801 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
806 CEJNAR PAVEL Suzuki swift gti N-1400 Cejny motorsport
848 Žežulka Petr VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
849 Rosička Ladislav Vw Lupo N-1400 Scuderia Strasnice
N-1600
700 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
704 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 N-1600 Group Fars
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 Group Fars
715 Šafařík Jakub Citroen Saxo VTS N-1600 Arrow Motorsport
Saxo Cup
751 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
754 Falovičová Michaela Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
755 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Dostál David Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Vaněk Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Ferko Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Lhotská Hana Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup RML RACING
765 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
767 Mlejnek Josef Citroen Saxo VTS Saxo Cup Mělník
777 Nechvátal Jaroslav Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
778 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
N-2000
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR Team
607 Filinger Jiří Renault Clio N-2000
608 Neustupa Aleš Renault Clio N-2000
625 Holec Jan Mazda 3 N-2000 Holec Motorsport
628 Klokočka Radim Renault Clio N-2000 Klaro Racing Team
662 Vild Jan Renault Clio N-2000 Klaro Racing Team
680 Špitz Jan Acura Rsx N-2000 TGR
N+2000
500 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII N+2000 Svijany Racing
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
402 Jiras pavel ŠKODA 120 LS E-1400 AUTOSPORT - ŘEPORYJE
407 Gleixner Herbert VW Polo E-1400 Bavaria
409 Vrzal Lubomír Suzuki E-1400
414 Hanzal Martin Škoda 130H E-1400
427 Patera Michal Fiat 127 E-1400 Patera Motorsport
498 Horáková Zuzana Škoda Favorit E-1400 ASH Motorsport
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
301 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
302 Tichý Dominik PUMA E-1600 TITA racing
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 TITA racing
304 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
324 Hnátek Mojmír Fabia E-1600
379 Hanžl Robert Citroën C2 E-1600
E-2000
100 Černý David Škoda pickup E-2000 GOODAL
101 Šmied Jindra Renault Clio E-2000 Paliva Sedlcany
102 Slováček Michal Honda CivicType R E-2000 Svijany racing
104 Tvaroh Petr Honda FD2 E-2000 TGR Team
110 Široký Antonín Peugeot 205 E-2000 ŠO©K Motorsport
111 Říha Josef Škoda Fábia E-2000 Lukamotorsport
129 Keller Lukáš RS E-2000 LKMotorsport
133 Sládek Petr Honda Civic VT E-2000 R3S performance
156 Marik Karel VW Golf I GTI E-2000 Speed Company
E+2000
1 Košek Tomáš Mitsubishi EVO VI E+2000 Traktorka
4 Beneš Oskar Ford Fiesta E+2000
E-2WD
52 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Kotelna Racing™
53 Doležal Viktor BMW 1 E-2WD Doležal motor
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
202 Jordán Robert Škoda 120S H-1150 Pegas
208 Čermák Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 PCDracing Zbraslav
H-1300
220 Krameš Luboš Škoda 1000 MB H-1300 Motorsport Pricovy
222 Valkov Libor Lada 21011 1300 H-1300 S3 collection motorsport
224 Theil Karl - Heinz NSU TT H-1300 Bavaria
229 Foukal Martin Škoda 110 R H-1300 Pegas
238 Rejlek Jaroslav SKODA 130 M H-1300 REJLEK MOTORSPORT
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600
251 Nytl Pavel Lada 21011 1600 H-1600 S3 collection motorsport
253 Penc František Škoda 130 LR H-1600 Autosport Pegas
258 Krotil Jaroslav Lada VFTS H-1600 Zbraslav
259 Štajf Vojtěch Subaru Leone H-1600
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
261 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
262 Šejda Václav st. RENAULT R5 GT Turbo H-2000 PAJDASPORT
263 Kalika Marek Peugeot 205 GTi H-2000 Patera Citroen
264 Janota Miroslav Opel Kadett H-2000 MK Garage
267 Šteiner Ladislav BMW E318 H-2000
270 Špaček Libor vw golf H-2000
273 Abele Gustav Opel Kadett H-2000 Bavaria
H+2000
281 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
282 FIGL st. jiří Audi Sport Quattro S1E2 H+2000 Speedy motorsport
295 Hodaň Miroslav Ople Kadett H+2000
H2
901 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
902 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport
903 Horák Milan Mercedes Benz 190 E 2,3 16V H2 Edda Cup Team
904 Roll Vaclav Opel H2 Rakar
905 Polanecký Aleš BMW 325 H2 Edda Cup Team
906 Patera David Citroen AX sport H2 Patera Citroen
922 Jonáš Ivo Opel Kadett H2 Turtles
F
959 Pujman Tomáš Mini R 1000 F ASC Pluto
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007