Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2020 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
801 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
806 CEJNAR PAVEL Suzuki swift gti N-1400 Cejny motorsport
807 Packa Jan Suzuki Swift N-1400 Motorteam
849 Rosička Ladislav Vw Lupo N-1400 Scuderia Strasnice
N-1600
700 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
701 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
704 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 N-1600 Group Fars
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 Group Fars
709 Packa Ondřej Honda Civic N-1600 RTM-motorsport
714 Kalista Jan Vw polo gti N-1600 PoloGarage
Saxo Cup
751 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
754 Falovičová Michaela Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
755 Zívr Matyáš Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Zuzánková Lucie Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Ferko Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Braun Marcel Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Černý Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup RMLRACING
765 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
777 Holeček Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
778 Zemanová Andrea Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
N-2000
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR Team
604 Hank Tomáš Acura N-2000
619 Krátký Lubomír Honda TypeR N-2000 2K
680 Špitz Jan Acura Rsx N-2000 TGR
N+2000
500 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII N+2000 Svijany Racing
501 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
401 Novák Tomáš Škoda Pick up Kawasaki E-1400 Goodal
402 Jiras pavel ŠKODA 120 LS E-1400 AUTOSPORT - ŘEPORYJE
417 Mlejnek Josef Škoda Favorit E-1400 Mělník
422 Přenosil Miroslav Škoda 130 RS E-1400 LPG Power
433 Plíva Jaroslav Škoda Felicia E-1400 JP - rally sport
485 Horna Petr Škoda 120 LS E-1400 Klempner motorsport
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
301 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
302 Tichý Dominik PUMA E-1600 TITA racing
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 TITA racing
304 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
321 Krejčí Bohuslav Škoda rapid 130RH E-1600 KR pro Škoda historik
324 Hnátek Mojmír Fabia E-1600
333 Křístek Jindřich Honda Civic E-1600 Protlum Suspensions
355 Králík Adam Citroen Saxo VTS E-1600 Králíkteam
379 Hanžl Robert Citroën C2 E-1600
E-2000
100 Černý David Škoda Pick-up E-2000 GOODAL
102 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
104 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR Team
107 HOUSA Tomáš Škoda Fabia Mk 2000 E-2000 AMK Tříč
110 Široký Antonín Peugeot 205 E-2000 Šo©K Motorsport
111 Říha Josef Škoda Fábia E-2000 Lukamotorsport
120 Šplíchal David Vw golf gti E-2000 Garage flora
123 vohradník petr Honda Civic E-2000 Autorozvody
126 Berger Karel Škoda 2000 MB E-2000 B.A.M.S.
129 Keller Lukáš Ford Escort RS2000 E-2000 LKMotorsport
132 Kudrnáč Tomáš Renault Clio Sport E-2000 Motorsport chuchelna
133 Sládek Petr Honda civic VT E-2000 R3S performance
137 Mach Jan Škoda Octavia CUP E-2000
258 Malý Jaromír Renault Clio E-2000
156 Marik Karel Vw Golf I GTI E-2000 Speed Company
199 Jevický Jiří jr. OPEL Astra GSI E-2000 PAJDASPORT
E+2000
1 Košek Tomáš Mitsubishi EVO VI E+2000 Traktorka
2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer IX E+2000 Svijany Racing
3 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo E+2000
4 Beneš Oskar Ford Fiesta E+2000
E-2WD
52 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Kotelna Racing™
53 Doležal Viktor Bmw1 E-2WD Doležal motor
55 Nešpor Radek Porsche 997 E-2WD Nera Hořovice
57 Hlavička Honza Octavia E-2WD
60 Senold Jan Škoda Octavia E-2WD penzionuvleku.cz
66 Rausa Karel Peugeot 406 E-2WD Auto Qualt
97 Kmínek Zdeněk Lamborghini Gallardo E-2WD
99 Jerman Martin Lamborghini Huracán E-2WD STK Bohdalec
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
202 Jordán Robert Škoda 120 S H-1150 Autosport Pegas
203 Luks jiri škoda 110rs H-1150 historicracing.lu-ji
206 Srnský st. Josef Škoda 110 R H-1150 Alpine Club Prague
H-1300
220 Krameš Luboš Škoda 1000 MB H-1300 Motorsport Pricovy
223 Vosmek Jaroslav Š 130 LR/H H-1300 J&R Racing Team MB
229 Foukal Martin Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
230 Strnad Petr Škoda 130rs H-1300 Hostr racing team
234 Kiml Jiří Škoda 120 LS H-1300 Auto Classic Club Brno
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H-1300 Kali motorsport
238 Rejlek Jaroslav SKODA 130 M H-1300 REJLEK MOTORSPORT
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
242 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 AUTOSPORT ŘEPORYJE
244 Neruda Tomáš Škoda 130 LR H-1600 AUTOSPORT PEGAS
204 Kynčl Jan Škoda 130LR H-1600
251 nytl pavel Lada 21011 1600 H-1600 S3 collection motorsport
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
261 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
264 Janota Miroslav Opel Kadett H-2000 MK Garage
278 Tschoppe Hagen BMW 320 H-2000 Germany
H+2000
281 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
282 FIGL st. jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
284 Jevický Jiří Mercedes Benz 190E 2.3 16v H+2000 PAJDASPORT
295 Hodaň Miroslav Opel Kadett H+2000
H2
901 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
902 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport
903 Horák Milan Mercedes 190 E 2,3 16 H2 Edda Cup Team
904 Roll Vaclav Opel H2 Rakar
908 Neoral Martin Škoda Favorit 136 L/A H2 NERA Hořovice
909 Hůlek Michal VW Golf G60 H2 LS-Cars groupe
916 Jelínek Jiří favorit H2 autosport Poděbrady
922 Jonáš Ivo Opel Kadett H2 Turtles
F
951 Meusel Rico Škoda 130 RS F Sachsen
959 Pujman Tomáš Mini R 1000 F ASC Pluto
967 Vinš Marek Skoda Feicia F ASC Pluto
E2
30 Krámský Otakar Osella E2 BMW Krámský Team
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007