Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2020 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
801 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
806 CEJNAR PAVEL Suzuki swift gti N-1400
849 Rosička Ladislav Vw Lupo N-1400 Scuderia Strasnice
N-1600
700 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
701 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
704 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 N-1600 Group Fars
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 Group Fars
Saxo Cup
751 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
754 Falovičová Michaela Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Ferko Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Staněk Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup RMLRACING
765 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
N-2000
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR Team
606 Ruta Jiří Ford Escort RS2000 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov
619 Krátký Lubomír Honda TypeR N-2000 2K
N+2000
501 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
430 Pilník Jakub Honda Civic E-1400 Katana Racing
498 Horáková Zuzana Škoda Favorit E-1400 ASH Motorsport
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
301 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
302 Tichý Dominik PUMA E-1600 TITA racing
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 TITA racing
304 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
324 Hnátek Mojmír Fabia E-1600
329 Straka Petr Škoda Fabia E-1600
E-2000
100 Černý David Škoda Pick-up E-2000 GOODAL
102 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
104 Tvaroh Petr Honda FD2 E-2000 TGR Team
110 Široký Antonín Peugeot 205 E-2000 Šo©k Motorsport
111 Říha Josef Škoda Fábia 1 E-2000 Lukamotorsport
129 Keller Lukáš Ford Escort RS 2000 E-2000 LKMotorsport
173 Boček Jiří Seat Ibiza 1.9 TDi E-2000 Boček-motorsport
E+2000
1 Košek Tomáš Mitsubishi EVO VI E+2000 Traktorka
5 Roll Michal MLEX E+2000 RML Racing
7 Černý Ctibor Mitsubishi lancer evo 9 E+2000 RML Racing
8 Wainer Pavel Mitsubishi lancer evo 9 E+2000 RML Racing
9 Kubata Jaroslav Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 RMLRACING
E-2WD
52 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Kotelna Racing™
53 Doležal Viktor BMW 1 E-2WD Doležal motor
55 Nešpor Radek Porsche 997 E-2WD Nera Hořovice
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
H-1300
220 Krameš Luboš Škoda 1000 MB H-1300 Motorsport Pricovy
238 Rejlek Jaroslav SKODA H-1300 REJLEK MOTORSPORT
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
247 Svoboda Roman Škoda 100 H-1600 Svoboda Motorsport
252 Bendl Eduard škoda 100 H-1600
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
261 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
262 Šejda Václav st. RENAULT R5 GT Turbo H-2000 PAJDASPORT Garage
273 Abele Gustav Opel Kadett H-2000 Bavaria
H+2000
281 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
H2
901 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
902 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport
903 Horák Milan Mercedes Benz 190 E 2,3 16V H2 Edda Cup Team
904 Roll Vaclav Opel H2 Rakar
922 Jonáš Ivo Opel Kadett H2 Turtles
F
959 Pujman Tomáš Mini R 1000 F ASC Pluto
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007