Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2020 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
H2
924 Terš jun. Jiří Škoda Favorit 136 L H2 AutoTerš Racing Team Klatovy
E-2000
925 Terš Jiří ŠKODA FABIA RS E-2000 AutoTerš Racing Team Klatovy
N-1400
801 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
806 CEJNAR PAVEL Suzuki swift gti N-1400 Cejny motorsport
818 Pilka Radek ŠKODA Fabia 1,4 16v N-1400 NOSTALGIA Racing Team Plzeň
N-1600
700 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
701 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
704 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 N-1600 Group Fars
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 Group Fars
715 Šafařík Jakub Saxo VTS N-1600 Arrow Motorsport
Saxo Cup
754 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup RML RACING
765 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
N-2000
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR Team
606 Ruta Jiří Ford Escort RS2000 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
E-1600
304 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
308 Januška Petr Škoda Pick-up E-1600 GOODAL
324 Hnátek Mojmír Fabia E-1600
379 Hanžl Robert Citroën C2 E-1600
E-2000
100 Černý David Škoda Pick-up kawa E-2000 GOODAL
101 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 Paliva Sedlcany
104 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR Team
106 Kolčava Radek vw golf mk4 tdi E-2000 AUTO-KORA motorsport
111 Říha Josef Škoda Fábia 1 E-2000 Lukamotorsport
116 Pribula Mojmír Renault Clio E-2000
118 Kovář Martin BMW E-2000
133 Sládek Petr Honda Civic VT E-2000 R3S performance
156 Marik Karel Vw Golf I GTI E-2000 Speed Company
E-2WD
53 Doležal Viktor BMW 1 E-2WD Doležal motor
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
201 Homola Martin VW Polo Coupe H-1150 Autoservis Lev
H-1300
236 Zollner Christian NSU TT H-1300 Bavaria
238 Rejlek Jaroslav Škoda 130 M H-1300 J.Rejlek Motorsport
239 Rötzer Richard NSU TT H-1300 Bavaria
H-1600
242 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 Autosport Řeporyje
257 Jeřábek David Škoda 130RS H-1600 ENGINE RACING
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
261 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
H+2000
281 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
285 Silovský Filip Triumph TR7 H+2000 Triumph Plzeň
297 Silovský Libor Triumph TR7 H+2000 Plzeň
H2
901 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
902 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport
F
973 Jeřábek Martin Škoda RSJ 300 F Škoda Jeřábek
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007