Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2020 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
801 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
803 Cvejn Josef Suzuki Swift GTi MK1 N-1400 SRT
804 Urbánková Dana Citroen SAXO N-1400 Urbánci
806 CEJNAR PAVEL Suzuki swift N-1400 Cejny motorsport
833 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTi N-1400 Bindrator motorsport
N-1600
700 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
701 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
715 Šafařík Jakub Saxo VTS N-1600 Arrow Motorsport
749 Rosička Ladislav Vw Lupo N-1600 Scuderia Strasnice
Saxo Cup
751 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
754 Kowalski Adam Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Černý Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup RML RACING
765 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
N-2000
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR Team
N+2000
500 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII N+2000 Svijany Racing
501 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
507 Jureňa Peter Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 GLE - I SLOVAKIA
599 Roll Michal MLEX N+2000 RMLRACING
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
401 Novák Tomáš Škoda Pick up Kawasaki E-1400 Goodal
402 Jiras pavel ŠKODA 120 LS E-1400 AUTOSPORT - ŘEPORYJE
406 Papay Lukáš Škoda 1000MB E-1400
407 Perný Michal Suzuki Swift E-1400 ARC Kyjov
410 Cambor Ondrej Škoda Rapid RH E-1400
490 Šebesta Pavel Sizuki Swift GTi E-1400 EXTRAVÝFUK Racing Team
498 Horáková Zuzana Škoda Favorit E-1400 ASH Motorsport
499 Horák Dušan Škoda Favorit E-1400 ASH Motorsport
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
301 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
302 Tichý Dominik PUMA E-1600 TITA racing
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 TITA racing
308 Januška Petr Škoda Pick-up E-1600 GOODAL
324 Hnátek Mojmír Fabia E-1600
333 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS E-1600 FALCO Motorsport
E-2000
100 Černý David Škoda Pick-up kawa E-2000 GOODAL
101 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 Paliva Sedlcany
102 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
104 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR Team
105 Sytař Petr Renault Clio Sport E-2000 ARC Kyjov
107 Firtl Stanislav Škoda Octavia TDi E-2000 ARC Kyjov
110 Široký Antonín Peugeot 295 E-2000 ŠO©K Motorsport
111 Říha Josef Škoda Fábia 1 E-2000 Lukamotorsport
149 Šejda Václav jr. OPEL Astra OPC E-2000 PAJDASPORT
151 Sytař Jakub Renault Clio Sport E-2000 ARC Kyjov
160 Podmajersky Vladimir Peugeot 206 RC E-2000 VP Racing
E+2000
1 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 Traktorka
2 Kučera Tomáš mitsubishi lancer evo IX E+2000 Svijany Racing
3 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo E+2000
4 Beneš Oskar Mitsubishi Lancer EVO E+2000 Js racing Team
E-2WD
52 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Kotelna Racing™
53 Doležal Viktor BMW M3 E-2WD Doležal motor
57 Hlavička Honza Octavia E-2WD
84 Rybníček Martin Skoda octavia RS E-2WD Namest nad oslavou
85 Gruntorád František Škoda Octavia RS E-2WD Náměšť nad Oslavou
97 Kmínek Zdeněk Lamborghini Gallardo E-2WD
99 Jerman Martin Lamborghini Huracán E-2WD STK Bohdalec
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
201 Homola Martin VW Polo Coupe H-1150 Autoservis Lev
202 Jordán Robert Škoda 120S H-1150 Pegas
H-1300
220 Krameš Luboš Škoda 1000 MB H-1300 Motorsport Pricovy
221 Hoheisl Antti Škoda 130L H-1300 Sachsen
222 Valkov Libor Lada 21011 1300 H-1300 S3 collection motorsport
225 Kristofic Michael Škoda 120S H-1300
238 Rejlek Jaroslav SKODA 130 M H-1300 REJLEK MOTORSPORT
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
242 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 Autosport Řeporyje
256 Ondrejka Ján Renault ALPINE A 110 H-1600 JOSK
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
261 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
262 Šejda Václav st. RENAULT R5 Turbo H-2000 PAJDASPORT
273 Šperl Jaroslav BMW 320 H-2000 Horšovský Týn
H+2000
282 FIGL st. jiří Audi Sport Quattro S1E2 H+2000 SPEEDY MOTORSPORT
298 Urbánek Stanislav Ford Capri H+2000 Urbanci
H2
901 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
902 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport
904 Roll Vaclav Opel H2 Rakar
F
959 Pujman Tomáš Mini R 1000 F ASC Pluto
967 Vinš Marek Skoda Feicia F ASC Pluto
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007