Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2020 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
801 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 GAPA Motorsport
802 Bendl Martin Vw polo N-1400 Bobkolety
804 Urbánková Dana Citroen Saxo N-1400 Urbánci
298 Urbánek Stanislav Citroen N-1400 Urbánci
N-1600
700 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
701 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
704 Horáček jr. Jindřich Peugeot N-1600 Group Fars
707 Horáček Jindřich Peugeot N-1600 Group Fars
715 Šafařík Jakub Citroen Saxo VTS N-1600 ARROW Motorsport
717 Novák Tomáš Peugeot 106 N-1600 Goodal
749 Rosička Ladislav Vw Lupo Gti N-1600 Scuderia Strasnice
Saxo Cup
751 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
754 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
754 Navrátil Luboš Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Falovičová Michaela Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Vaněk Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Lhotská Hana Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Ferko Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup RML RACING
765 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
N-2000
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR team
606 Ruta Jiří Ford Escort RS2000 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov
607 Filinger Jiří Renault Clio N-2000 Enoble Racing Team
608 Neustupa Aleš Renault Clio N-2000 Enoble Racing Team
613 Ježek Milan Honda civic Type R N-2000 MJracingteam
614 Ježek Milan Honda civic Type R N-2000 MJracingteam
617 Marek Roman NISSAN SUNNY GTI N-2000 AUTO SLANY
N+2000
500 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII N+2000 Svijany Racing
501 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
502 Homola Matyáš Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Autoservis Lev
508 Sajler Filip Mitsubishi Lancer Evo X N+2000 STK Bohdalec
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
401 Novák Tomáš Škoda Pick up Kawasaki E-1400 Goodal
402 Jiras pavel ŠKODA 120 LS /130 RS E-1400 AUTOSPORT - ŘEPORYJE
405 Gleixner Herbert Volkswagen Polo E-1400 Bavaria
406 Beer Hans VW Polo E-1400 Bavaria
416 Oršula Pavel Škoda Felicia E-1400 JPO MOTORSPORT
498 Horáková Zuzana Škoda Favorit E-1400 ASH Motorsport
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
301 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 REISSINGTEAM
302 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
304 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
305 Beneda Ondřej Peugeot 106 E-1600 ROTE motorsport
307 Beneš Jakub Peugeot 106 E-1600 ROTE motorsport
309 Přikryl Martin Suzuki Swift E-1600 Garážista
324 Hnátek Mojmír Fabia E-1600
339 Wudy Lukáš Citroen C2 R2 max E-1600
379 Hanžl Robert Citroën C2 E-1600
E-2000
100 Černý David Škoda pickup kawa E-2000 GOODAL
101 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 Paliva Sedlcany
102 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
104 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR team
110 Široký Antonín Peugeot 205 E-2000 Šo©K Motorsport
111 Říha Josef Škoda Fábia E-2000 Lukamotorsport
112 David Dušan Renault Clio E-2000 Darall team Plzeň
114 Titěra Vladimír Skoda fabia tdi E-2000 MPV MOTORSPORT
120 Guitti Robert Fiat uno Turbo E-2000
122 Choura Jakub Opel Astra E-2000
129 Keller Lukáš Ford Escort RS200 E-2000 LKMotorsport
148 Hemerka Aleš Alfa Romeo 147 E-2000 HEMERKA ELEKTRO
149 Šejda Václav jr. OPEL Astra OPC E-2000 PAJDASPORT
262 Šejda Václav st. Opel Astra E-2000 Pajdasport
E+2000
0 Trojan Karel Škoda Fabia R5 E+2000 Korno Motorsport
1 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 Traktorka
2 Kučera Tomáš Mitsubishi E+2000 Svijany Racing
7 Černý Jan Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Auto Černý Příbram
14 Barica Jan Subaru Impreza sti E+2000 Rezmont racing
E-2WD
51 Kaše Ondra BMW e36 E-2WD
52 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Audi Sport
53 Doležal Viktor BMW M3 E-2WD Doležal motor
55 Nešpor Radek Porsche 997 E-2WD Nera Hořovice
57 Hlavička Honza Octavia RS E-2WD
59 Novák Petr Porsche 997 E-2WD MK Garage
61 Malý Jaromír Nissan 350Z E-2WD MJ Autosport
97 Kmínek Zdeněk Lamborghini Gallardo E-2WD MJ Autosport
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
H-1300
220 Krameš Luboš Škoda 1000 MB H-1300 Motorsport Pricovy
222 Valkov Libor Lada 21011 MTX H-1300 S3 collection motorsport
223 Vosmek Jaroslav Š 130 LR/H H-1300 J&R Racing Team MB
224 Theil Karl- Heinz NSU TT H-1300 Bavaria
225 Kolář Pavel Škoda 130LR H-1300 Pegas
226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR Racing Kladno
229 Foukal Martin Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
231 Kolečko Petr Škoda 105 H-1300 Autosport Pegas
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H-1300 Kali motorsport
238 Rejlek Jaroslav škoda 130 m H-1300 j.relek motorsport
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
242 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 Autosport Řeporyje
244 Neruda Tomáš Škoda 130 LR H-1600 AUTOSPORT PEGAS
245 Masák Michael Ford Fiesta xr2 H-1600
246 Dymák Jaroslav Fiesta xr2 H-1600
251 nytl pavel Lada 21011 MTX H-1600 S3 collection motorsport
252 Bendl Eduard Škoda 100 H-1600
253 Penc František Skoda 130LR H-1600 Autosport Pegas
254 Himl David Civic H-1600
255 Himlová Barbora Honda Civic H-1600
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
261 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
263 Kalika Marek Peugeot 205 Gti H-2000 Patera Citroen
264 Janota Miroslav Opel Kadett H-2000 MK Garage
266 Hadrávek Gabriel Lancia Beta H-2000 Plzeň
267 Šteiner Ladislav BMW 318 H-2000
269 Tříska Michal Vw golf H-2000 M-sport
271 Maier Pavel Ford Escort H-2000 Alpine club Prague
273 Abele Gustav Opel Kadett H-2000 Bavaria
297 Silovský Libor Triumph GT6 H-2000 Plzeň
H+2000
281 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
282 FIGL st. jiří Audi Sport Quattro S1E2 H+2000 Speedy motorsport
285 Silovský Filip Triumph TR7 H+2000 Plzeň
295 Hodaň Miroslav Opel Kadett H+2000
Skupina H2
901 Flosman Petr Škoda Favorit Skupina H2 Edda Cup Team
951 Navrátil Jiří Ford Sierra Cosworth Skupina H2
902 Valenta Jan Mercedes 190 AMG Skupina H2 JV Motorsport
903 Horák Milan Mercedes Benz 190 E 2,3 16V Skupina H2 Edda Cup Team
904 Roll Vaclav Opel Skupina H2 Rakar
906 Patera David Citroen AX sport Skupina H2 Patera Citroen
922 Jonáš Ivo Opel Kadett Skupina H2 Turtles
Skupina F
959 Pujman Tomáš Mini R 1000 Skupina F ASC Pluto
967 Vinš Marek Skoda Feicia Skupina F ASC Pluto
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007