Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2019 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
H2
903 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 Mercedes Motorsport
N-1400
802 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
803 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety-Badgermotorsport
807 Bendl Martin Polo N-1400 Bobkolety Badgermotorsport
808 Urbánková Dana Citroën Saxo N-1400
813 Cvejn Josef Suzuki Swift gti Mk1 N-1400 IP Racing team
843 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
855 Nouzák Michal Suzuki Swift gti N-1400 Doležal Motor
N-1600
702 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
703 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
705 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
717 Novák Tomáš Peugeot 106 N-1600 GOODAL
749 Rosička Ladislav Vw Lupo GTI N-1600 Scuderia Strasnice
Saxo Cup
754 Tomek Daniel Citroen Saxo Saxo Cup Patera Citroen
755 Nešpor Jan Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Falovičová Michaela Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Nešpor Miroslav Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Čálek Richard Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Kumpošt Petr Citroën Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup RML RACING
766 Kavalir Tomas Saxo VTS 16v Saxo Cup GTH racing team
777 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
778 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
N-2000
607 Vaňátko Jaroslav ACURA RSX N-2000 TGR team
625 Holec Jan Mazda 3 N-2000 Holec Motorsport
N+2000
500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
504 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII N+2000 Svijany Racing
505 Homola Matyáš Mitsubishi N+2000 Autoservis Lev
507 Jureňa Peter Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 EVO Sport
E-1400
402 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
405 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
410 Jiras pavel ŠKODA 120 LS E-1400 AUTOSPORT ŘEPORYJE
419 Koehler Maik Škoda Felicia Kitcar E-1400 Sachsen
498 Horáková Zuzka Škoda Favorit E-1400 ASH Motorsport
499 Horák Dušan Škoda Favorit E-1400 ASH Motorsport
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 Reissingteam
303 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
304 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
309 Vávrovec Čeněk Vw Polo E-1600
313 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX II E-1600
E-2000
101 Černý David Škoda Pick-up kawa E-2000 GOODAL
104 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR team
105 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 SVC Nachod Motorsport
109 Zenkl Otakar Ford fiesta E-2000 ZRS
129 Keller Lukáš Ford escort RS 2000 E-2000 LK Motorsport
145 Bažata Jiří Škoda Fabia E-2000
149 Šejda Václav jr. OPEL Astra GSI E-2000 PAJDASPORT Garage
199 Jevický jr. Jiří OPEL Astra GSI E-2000 PAJDASPORT Garage
E+2000 2WD
50 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 2WD Invelt Plzeň
51 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi Sport
54 Janota Miroslav Porsche 997 E+2000 2WD MP Garage
55 Doležal Viktor BMW M3 E+2000 2WD Doležal motor
57 Novák Petr Porsche 997 E+2000 2WD MP Garage
59 Kaše Ondra BMW e36 E+2000 2WD
E+2000
1 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 Traktorka
4 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo VII E+2000 Svijany racing
11 Souček Karel Mitsubishi lancer RS E+2000 Js racing Team
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
205 Homola Martin Volkswagen Polo Coupe H-1150 Homo
207 Jordán Robert Škoda 120 S H-1150 Autosport Pegas
H-1300
220 Hoheisel Antti Škoda 120 H-1300 Sachsen
221 Krameš Luboš Škoda 1000 MB H-1300 Motorsport Pricovy
230 Plevka Jiří MINI MARCOS H-1300
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H-1300 Kali motorsport
238 Rejlek Jaroslav Škoda 120 H-1300
239 Valkov Libor Lada 1300 MTX H-1300 S3collection motorsport
H-1600
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Ford Maier
242 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 JV Autosport
246 Dymák Jaroslav Fiesta xr2 H-1600
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
261 Šejda Václav st. RENAULT R5 Turbo H-2000 PAJDASPORT Garage
262 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
H+2000
280 FIGL st. Jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
281 Panožka Josef Porsche 911 SC RS H+2000 Porsche Classic Club
296 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
902 Stočes Josef BMW 325 H2 Edda Cup Team
907 Horák Milan Mercedes 190 E 2,3 16 H2 Edda Cup Team
908 Panožka Josef Porsche 911 H2 Liberec
922 Jonáš Ivo Opel Kadett H2
F
950 Meusel Rico Škoda 130RS F Sachsen
951 Urland Ronny Trabant 601 F Sachsen
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007