Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2019 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
802 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
806 Packa Jan Suzuki Swift Gti N-1400 Motor team
807 Bendl Martin Polo N-1400 Bobkolety Badgermotorsport
808 Urbánková Dana Citroën Saxo N-1400 URBANCI
809 Urbánek Stanislav Saxo N-1400 Urbánci
813 Cvejn Josef Suzuki Swift GTi Mk1 N-1400 SRT
843 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
855 Nouzák Michal Suzuki Swift gti N-1400 Doležal Motor
N-1600
702 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
704 Kvasnička Vladimír Peugeot 106 S16 Rally N-1600 FALCO Motorsport
705 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
718 Mrňa Ondřej Citroën Saxo VTS N-1600
730 Packa Ondřej Honda Civic N-1600 RTM motorsport
749 Rosička Ladislav Vw Lupo GTI N-1600 Scuderia Strasnice
Saxo Cup
754 Tomek Daniel Citroen Saxo Saxo Cup Patera Citroen
755 Falovičová Michaela Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Černý Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Vála Lukáš Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Čálek Richard Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Dostál David Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Venclová Lucie Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup RML RACING
777 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
778 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
N-2000
600 Cabela Martin Honda N-2000
602 Krátký Lubomír honda civic N-2000 2K
605 Šenold Jan Toyota Celica TS N-2000 penzionuvleku.cz
607 Vaňátko Jaroslav ACURA RSX N-2000 TGR team
609 Hank Tomáš Acura N-2000 Edda Cup Team
609 Šimek Jakub Clio RS N-2000 Šimek_Racing
N+2000
500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
504 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII N+2000 Svijany Racing
505 Homola Matyáš Mitsubishi N+2000 Autoservis Lev
506 FIGL jun. Jiří Subaru Impreza WRX N+2000 Speedy motorsport
11 Beneš Oskar Mitsubishi Lancer Evo X N+2000
E-1400
402 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
405 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
410 Jiras pavel ŠKODA 120 LS E-1400 AUTOSPORT-ŘEPORYJE
443 Pujman Libor mini 1000 E-1400
498 Horáková Zuzka Škoda Favorit E-1400 ASH Motorsport
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 Reisingteam
304 Tichý Dominik Ford Puma E-1600 Tita Racing
307 Křístek Jindřich Honda Civic E-1600 Protlum suspensions
308 Kolář Petr Škoda Pick Up E-1600 Autosport Pegas
309 Vávrovec Čeněk Vw Polo E-1600
313 Tichý Zdeněk Ford Puma E-1600 Tita Racing
316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX II E-1600
361 Štilec Roman Honda Civic E-1600
398 Arnošt1 Tomáš Opel Adam E-1600 Kocbeře
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Černý David Škoda Pick-up kawa E-2000 GOODAL
105 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 Paliva Sedlcany
110 Januška Petr Škoda E-2000 GOODAL
111 Říha Josef Škoda Fábia E-2000
532 Choura Jakub Opel Astra E-2000 Autoservis BEN
116 Pribula Mirek Renault Clio E-2000 Dům barev
117 Kudrnáč Tomáš Renault Clio Sport E-2000 Motorsport chuchelna
126 Berger Karel Škoda 2000 MB E-2000 B.A.M.S.
129 Keller Lukáš Ford Escort RS2000 E-2000 LK Motorsport
145 Malá Kristýna Renault Clio E-2000 MJ Autosport
156 Topol Michal Bmw 1 E-2000 Dolezal motor
174 Donát Ondřej Hyundai Coupe E-2000
E+2000 2WD
50 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 2WD Plzeň
51 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi Sport
55 Doležal Viktor BMW M3 E+2000 2WD Doležal motor
57 Malý Jaromír Nissan Z350 E+2000 2WD MJ Autosport
58 Nešpor Radek Porsche 997 E+2000 2WD Nera Hořovice
59 Kaše Ondra BMW e36 E+2000 2WD
66 Rausa Karel Peugeot 406 E+2000 2WD Auto Qualt
61 Krámský Otakar BMW M3 E+2000 2WD Jilemnice
419 Kmínek Zdeněk Lamborghini E+2000 2WD
78 Pospíšil Patrik Honda CRX E+2000 2WD LowBudgetRacing
86 Krampota Ivo BMW M3 E+2000 2WD Vsetín
E+2000
1 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 Traktorka
4 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo 7 E+2000 Svijany racing
5 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
203 Luks jiri škoda 110rs H-1150 historicracing.lu-ji
206 Srnský st. Josef Škoda 110 R H-1150 Alpine Club Prague
207 Jordán Robert Škoda 120 S H-1150 Autosport Pegas
H-1300
221 Krameš Luboš Škoda 1000 MB H-1300 Motorsport Pricovy
222 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 J&R RACING Team MB
226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR Racing Kladno
229 Foukal Martin Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H-1300 Kali motorsport
238 Rejlek Jaroslav Škoda 130L H-1300
239 Valkov Libor Lada 1300 MTX H-1300 S3 collection motorsport
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine club Prague
242 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 JV Autosport
251 Nytl Pavel Lada 1600 MTX H-1600 S3 collection motorsport
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
267 Vocásek Michal Opel Kadett GTE H-2000 Autoservis BEN
270 Kakrda Josef Opel Ascona H-2000
H+2000
280 FIGL st. Jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
281 Panožka Josef Porsche 911 SC RS H+2000
296 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
298 Hodan Miroslav Opel Kadett GTE H+2000 Autoservis BEN
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup team
901 Roll Vaclav Opel H2 Rakar
902 Stočes Josef BMW 325 H2 Patera Citroen
903 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 Mercedes Motorsport
907 Horák Milan BMW 325 H2 Edda Cup Team
908 Panožka Josef Porsche 911 H2 Liberec
909 Hůlek Michal VW Golf H2 LS-Cars groupe
922 Jonáš Ivo Opel Kadet H2
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007