Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2019 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
802 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 SVC Vitver Racing
805 Štefan Bronislav Suzuki Swift N-1400 AS Sychrov
807 Bendl Martin Polo N-1400 Bobkolety Badgermotorsport
813 Cvejn Josef Suzuki Swift GTi Mk1 N-1400 SRT
843 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
N-1600
702 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
703 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
704 Kvasnička Vladimír Peugeot 106 S16 Rally N-1600 FALCO Motorsport
705 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
748 Žežulka Petr VW Lopo GTi N-1600 Scudetia Strašnice
749 Rosička Ladislav Vw Lupo GTI N-1600 Scuderia Strasnice
Saxo Cup
754 Tomek Daniel Citroen Saxo Saxo Cup Patera Citroen
755 Hanušová Michaela Citroën Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
755 Rossmann Michal Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Vaňková Hana Citroen Saxo VTS Saxo Cup
758 Holeček Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup RML RACING
777 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
778 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
N-2000
600 Cabela Martin Honda N-2000 MRG
605 Šenold Jan Toyota Celica TS N-2000 penzionuvleku.cz
607 Vaňátko Jaroslav ACURA RSX N-2000 TGR Team
611 Svoboda Zdeněk Renault Clio 1.8 N-2000 AS Sychrov Racing
625 Holec Jan Mazda 3 N-2000 Holec Motorsport
628 Klokočka Radim Renault Clio N-2000 Klaro Racing Team
662 Vild Jan Renault Clio N-2000 Klaro Racing Team
N+2000
500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
505 Homola Matyáš Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Autoservis Lev
506 FIGL jun. Jiří Subaru Impreza WRX N+2000 Speedy motorsport
E-1400
401 Krupička Ladislav Fiat E-1400
402 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
405 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 GOODAL
409 Vrzal Lubomír Suzuki E-1400 Sychrov team racing
469 Bureš Radek Škoda Favorit E-1400 MBM team
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
303 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
304 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
313 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
314 Vanik David Honda crx 2g E-1600 Honda Racing Team
316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Černý David Škoda pickup kawa E-2000 Goodal
104 Tvaroh Petr HONDA FD2 E-2000 TGR Team
105 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 Paliva Sedlčany
111 Říha Josef Škoda Fábia E-2000
126 Berger Karel Škoda MB2000 E-2000 B.A.M.S.
129 Keller Lukáš Ford escort E-2000
145 Malá Kristýna Renault Clio E-2000
174 Donát Ondřej Hyundai Coupe E-2000
E+2000 2WD
51 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi Sport
53 Hlavička Honza Octavia E+2000 2WD
55 Doležal Viktor BMW M3 E+2000 2WD Doleža motor
56 Treml Filip BMW E30 E+2000 2WD Tomas Motorsport
57 Malý Jaromír Nissan Z350 E+2000 2WD MJ Autosport
59 Kaše Ondra BMW e36 E+2000 2WD
88 Pecl František VW golf 2 rallye VR6 E+2000 2WD VR6 motorsport
E+2000
1 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 Traktorka
21 Pešek Vladimír Lancer EVO 8 E+2000 PP motorsport
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
205 Homola Martin VW POLO Coupe H-1150 AUTOSERVIS LEV
207 Jordán Robert Škoda 120 S H-1150 Autosport Pegas
H-1300
221 Krameš Luboš Škoda 1000 MB H-1300 Motorsport Pricovy
222 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 J&R RACING Team MB
229 Foukal Martin Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
230 Fábera Martin Škoda 105 H-1300 Autosport Pegas
239 Valkov Libor Lada 1300 MTX H-1300 S3collection motorsport
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
251 Nytl Pavel Lada 1600 MTX H-1600 S3collection motorsport
256 Andrys František Peugeot 205 GTI H-1600 AS Sychrov Racing
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
261 Šejda Václav st. RENAULT R5 Turbo H-2000 PAJDASPORT Garage
262 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
263 Šteiner Ladislav BMW E318 H-2000
267 Muller Petr BMW 318 H-2000
278 Špaček Libor vw golf H-2000
H+2000
280 FIGL st. Jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
281 Panožka Josef Porsch 912 SC RS H+2000
298 Hajdušek Stanislav Tatra 603 H+2000 Velké Popovice
296 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
H2
901 Roll Vaclav Opel H2 Rakar
902 Zemanová Andrea Mercedes 190 2.3 16V H2 Edda Cup Team
903 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 Mercedes Motorsport
906 Patera1 Eduard VW Golf H2 Edda Cup Team
907 Horák Milan Mercedes Benz 190 E 2,3 16V H2 Edda Cup Team
908 Panožka1 Josef Porsche 911 H2
915 Škvára Radek Lancia Delta H2 RŠ kotopeky
922 Jonáš Ivo Opel Kadett H2
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007