Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2019 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
803 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety-Badgermotorsport
807 Bendl Martin Polo N-1400 Bobkolety Badgermotorsport
808 Urbánková Dana Citroen Saxo N-1400
855 Nouzák Michal Suzuki Swift gti N-1400 Doležal Motor
N-1600
702 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
704 Kvasnička Vladimír Peugeot 106 S16 Rally N-1600 FALCO Motorsport
705 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
706 Holická Bára Citroen Saxo N-1600
710 Taborsky Jan Honda Civic N-1600 BadgerGarage-motorsport
737 Šimek Jakub Citroën Saxo VTS N-1600 Šimek-Racing
749 Rosička Ladislav Vw Lupo GTI N-1600 Scuderia Strasnice
Saxo Cup
755 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Malý Vlastimil Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Černý Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Čálek Richard Citroen Saxo Saxo Cup Patera Citroen
759 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup RML RACING
777 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
778 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
N-2000
600 Cabela Martin Honda N-2000
603 Mazanek Václav Ford Focus st N-2000 Perná Racing
604 Široký Antonín Citroen xsara N-2000 ŠO©️K Motorsport
605 Šenold Jan Toyota Celica TS N-2000 penzionuvleku.cz
606 Ruta Jiří Ford Escort RS2000 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov
607 Vaňátko Jaroslav ACURA RSX N-2000 TGR team
666 Pribula Mirek Renault Clio R N-2000 Dům barev
N+2000
500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
504 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII N+2000 Svijany Racing
505 Homola Matyáš Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Autoservis Lev
E-1400
402 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
405 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 GOODAL
410 Jiras pavel ŠKODA 120 LS E-1400 AUTOSPORT - ŘEPORYJE
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 Reissingteam
303 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
304 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
307 Křístek Jindřich Honda Civic E-1600 Protlum suspensions
313 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
314 Vanik David Honda crx 2g E-1600 Honda Racing Team
316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX II E-1600
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Černý David Škoda Pick-up kawa E-2000 Goodal
102 Cinkl Vratislav Škoda Octavia E-2000 AUCTOR Team
104 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR team
106 Kolčava Radek vw golf mk4 tdi E-2000 AUTO-KORA motorsport
108 Šauer jiří Škoda Octavia 2.0 E-2000
909 Zenkl Otakar Ford fiesta E-2000 ZRS
111 Říha Josef Škoda Fábia E-2000
155 Procházková Petra BMW 1 E-2000 Doležal Motor
174 Donát Ondřej Hyundai Coupe E-2000
E+2000 2WD
50 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 2WD Plzeň
51 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi Sport
53 Hlavička Honza Octavia E+2000 2WD
55 Doležal Viktor BMW M3 E+2000 2WD
59 Kaše Ondra BMW e36 E+2000 2WD
66 Rausa Karel Peugeot 406 E+2000 2WD Auto Qualt
88 Pecl František VW golf 2 VR6 E+2000 2WD VR6 motorsportu tak to bude
E+2000
1 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 Traktorka
4 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo 7 E+2000 Svijany racing
5 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
11 Vojtěch Štěpán Peugeot 206 WRC E+2000 Fedaral Cars
21 Pešek Vladimír Lancer EVO 8 E+2000 PP motorsport
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
206 Srnský st. Josef Škoda 110 R H-1150 Alpine Club Prague
H-1300
221 Krameš Luboš Škoda 1000 MB H-1300 Motorsport Pricovy
222 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 J&R RACING Team MB
226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR racing Kladno
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H-1300 kali
239 Valkov Libor Lada 1300 MTX H-1300 S3collection motorsport
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
242 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 JV Autosport
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
264 Kalika Marek Peugeot 205 H-2000 Patera Citroen
269 Tzschoppe Hagen BMW 320 H-2000 Sachsen
H+2000
280 FIGL st. Jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
281 Panožka Josef Porsche 911SC RS H+2000
292 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
294 Urbánek Stanislav Ford Capri H+2000
296 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup team
901 Roll Vaclav Opel H2 Rakar
903 Valenta Jan Mercedes Benz 190 AMG H2 Mercedes Motorsport
908 Panožka Josef Porsche 911 H2
916 Jelínek Jiří škoda favorit H2 autosport Poděbrady
F
950 Meusel Rico Škoda 130 RS F Sachsen
951 Urland Ronny Trabant 601 F Sachsen
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007